|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Milena?
15.1.2008 21:12:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Ti ji kar daj tako ime, glavno, da je tebi všeč. user posted image


Ne, saj ne rabi še enega imena, jih imam že dovolj...user posted image .

Kar tako sprašujem, na zalogo..user posted image . Hudi časi so, pa nikoli ne veš, kdaj ti pride prav..user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Milena?
15.1.2008 21:13:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Mič, ti imaš pa res fajn razvit smisel za humor. user posted image

Če ti je v tolažbo - če bi jaz imela hči, bi ji dala ime Viktorija. In če jo bom kdaj imela, bo imela točno to ime.


Do določene mere res :). Pol pa ne več....user posted image . Sori, je že ok :).

Ja, Viktorija je tudi fajn. V bistvu tudi Viktor, tako grajsko ime.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Milena?
15.1.2008 21:25:07   
hmm...
Ni mi všeč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Milena?
15.1.2008 21:30:18   
bumerang
No, če pa že Viktorija ne bi mogla biti ali pa bi imela še drugo hčer, pa bi bila Isabela. Tko, da se ne bodo zgražali samo nad tabo.

Aja - še odgovor.
Ime Milena mi ni kaj posebej všeč, ni mi pa niti napačno. Ker je vsaj normalno oz. človeško!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Milena?
15.1.2008 21:48:04   
lelaval
Meni je pa prva asociacija 'Milena generacijo' in Novi fosili.


isto meni pride asociacija.....drgač pa meni osebno ni všeč...


Se podpišem.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Milena?
15.1.2008 22:42:32   
Anonimen
bumerang ti si carica, sm se najbl nasmejala na tole...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Milena?
15.1.2008 22:43:22   
frrrr
ne 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Milena?
16.1.2008 7:15:40   
srki
Ni tako slabo, čeprav za nekater starinsko, še vedno pa boljše, kot pa npr. Liu, Luna,....

Tako je ime moji tašči, pa ne bi še hčerki dajala takega imena.

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Milena?
16.1.2008 7:21:25   
Maxica
Ne, svojemu otroku ne bi dala tega imena. Itak pa poznam same Milene, ki so starejše in si sploh ne morem predstavljati dojenčka s tem imenom.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Milena?
16.1.2008 7:49:19   
Anonimen
Ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Milena?
16.1.2008 8:16:32   
Anonimen
ja lepo ime. Saj počasi se vračajo, če bi imela punčko bi bila Magdalena Ana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Milena?
16.1.2008 9:29:26   
TamaraJ
Meni so vedno bolj všeč starejša imena. V registru se je znašlo celo ime TI. Ko se je moj Tim rodil se je stric pohecal: Zakaj pa nisi dala še krajše, npr. TI. In smo se smejali. Potem pa vidim, da res obstaja eno ubogo človeško bitje, ki so ga starši zaj... s tako ''izvirnim'' imeno. (Ej Ti...ja ti ja...user posted image )

Ne vem, meni se zdi pomembno, da izbereš ime, ki ni tarča zgražanja (ja, to je hitro pri ljudeh) in se zavedaš, da bo to ime nosil tvoj otrok celo življenje. Za Tima so mi sicer rekli, da je to pasje imeuser posted image user posted image . Pa sem rekla, da je ravno obratno. Da ima pes človeškega. Kot moja soseda, ki ima mačko Berto in Moniko. Moja znanka pa psa, ki mu je ime Leon. (To ime sem imela tudi med aktualnimi). Pa se mi načeloma ne zdi nič narobe, če je pes ni Muri ampak Jože.. Samo naj potem ne težijo, da si dal otroku pasje ime.

Kar se tiče imena Milena: meni je zelo všeč, ker tudi meni deluje nežno, mehko. Veljda asocira na ''Milena, generacijo moja'' in na Mileno iz Poletja v Školjki. Pa kaj? A ni to fino? Moja soseda ima Frido in me tudi spomni na ''Frida, je bila moja kraljica''. Pa je punčka lustna in zelo ji paše to ime. Jaz imam recimo komade: Tamara, Tamara..koga si nočas varala?? in Ko mi tebe uzeh, Tamara... Pa Tamara od Bajage... Lep ime imam, ni kaj. In Milena je zelo lepo ime in Mič, res brez predsodkov prosim. Kar imej ga na zalogi in če boš imela punčko, bo zelo luštna deklica z zelo lepim ženskim imenom.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Milena?
16.1.2008 9:31:42   
špelin@
TamaraJ, a veš, da je pri nas ime Tamara v ožjem izboru za deklico? user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Milena?
16.1.2008 9:40:17   
TamaraJ
user posted image user posted image user posted image user posted image spelin@ !!
 
Jaz sem dobila ime po eni očetovi kolegici (baje je bil malo zaljubljen vanjouser posted image .. no, baje preden je spoznal mami... no, nikoli ne bomo vedeliuser posted image ). No, ona je odšla.. ima pa ostalo. In mi je všeč, ker še vedno ni tako pogosto.
 

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Milena?
16.1.2008 9:44:52   
Anonimen
Milena ne bi dla, ker imam teto Mileno, debelo kot trodelna omara s tremi podbradki, povrhu vsega pa je še zoprna kot sto vragov.

(odgovor članu TamaraJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Milena?
16.1.2008 10:26:05   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Milena ne bi dla, ker imam teto Mileno, debelo kot trodelna omara s tremi podbradki, povrhu vsega pa je še zoprna kot sto vragov.


user posted image user posted image user posted image  Ja, zoprno je, če imaš takšno asociacijo. mani npr. ne potegne Martin, ker je bil Martin en nagravžno zoprn mulc iz osnovne šole, ki ti je vedno, kadar si šel mimo izstrelil nagravžen, masten pljunek v obraz. Grrrr, še danes bi ga kar zmlela ko se spomnim. In če kdo omeni Martin, se spomnim na pljunke. Žal. Za Tima pa sem se odločila (no, sva...moj se je strinjal), ker sem včasih hodila na morje s kolonijami in sem imela zadnje leto v skupini enega Tima, ki je postal res moj ljubljenček. Tako simpatičen, prijazen, lepo vzgojen fantek. In nežen... Živel je samo z mamico in se mi je zdelo, da tako zelo pogreša očka. Ne vem sploh, zakaj očka ni bilo, ker me to ni zanimalo. In zvečer, ko sem jih spravljala spat, sem ga božala po laseh, da je lažje zaspal. Takrat sem si zaželela, da bi tudi jaz imela takšnega fantka. In ga imam user posted image user posted image . Samo moj je blond, tisti fantek pa je imel goste črne laske.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Milena?
16.1.2008 10:34:30   
spps
OJla!Lahk greste pogledat na SURS,kakšna imena imajo naši registrirani državljaniuser posted image .Vsaka pa naj svojemu otroku ime,katero se ji dopade.user posted image

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Milena?
16.1.2008 10:38:37   
lana777
No, Milena je že dolgo out in po svetu hodijo Milene, ki so večinoma
starejše, samo če ti je všeč ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Milena?
16.1.2008 10:48:28   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: spps

OJla!Lahk greste pogledat na SURS,kakšna imena imajo naši registrirani državljaniuser posted image .Vsaka pa naj svojemu otroku ime,katero se ji dopade.user posted image


Itak. Se strinjam. Vsak sam izbira imena, ki so mu všeč. Sem pa bila na SURS oz. na njihovi strani... in res najdeš svašta.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Milena?
16.1.2008 12:56:55   
spps
user posted image user posted image user posted image ,zanimivo branje,nimaš kaj.

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Milena?
16.1.2008 13:29:10   
mayci
Meni Milena tudi ni všeč, ampak hvala bogu da imamo različne okuse...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Milena?
16.1.2008 15:21:51   
Anonimen
Ni mi všeč.

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Milena?
16.1.2008 16:44:05   
murkica
Meni ni všeč, ampak važno da je vama....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Milena?
16.1.2008 19:35:55   
mateyka
Mila mi je bolj cute (in dost podobno zveni) - pa še lep slovenski pomen ma user posted image
sam vsakemu svoje, generacijo moja user posted image ziher boljš k Mil, Ena, Mln, Ile, Mla ali Lima anyway user posted image čeprav - mogoče pa so kaki Ile-ji in Mla-ji okoli.. user posted image user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Milena?
17.1.2008 22:05:14   
glista
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?