|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 14:57:00   
Colicka
A počakamo potem s testi do 13. zjutraj?
Mene že cel dan neki boli trebuh! Pa danes bi jo mogla dobit! :(

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 14:57:17   
Colicka
Do 23. jan sem imela v mislih ...

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 18:45:28   
freha
Še enkrat sem preverila in moj datum za tečko je 22. ne 23. !
Sem pa takoj za skupinski test 23. zjutraj, pred šihtom.
Tako vsaj ne bom zapravlala evrčkov ker mogoče pa vseeno pride.

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 20:07:46   
Anonimen
Hoj.
Nekaj časa me ni blo gor, ker ni časa. Jaz sem takoj za skupinski test 23. 1. To mislim, da bi že kar moralo pokazat, če je kaj. Jaz imam test baby check, mislim, da če je pozitivno bo ravno tako pokazal kot CB, pa še cenejši je- sem že preveč denarja zapravla za teste, na konc pa razočaranje. Pa sem se odločila, da bodo tudi najcenejši dobri.
Nekaj vas piše o znakih... jaz nimam prav nobenih, ampak res čist nič, samo napet trebuh - tut špikanje v jajčnikih se je nehalo.. Sploh ne vem, kaj bo. Do sedaj je bilo vedno nekaj, pa je prišla M, sedaj ko ni nič, pa upam na drugačen izzid.

(odgovor članu freha)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 21:41:28   
Dajanax
Se prijavljam k skupinskemu testiranju 23.1. Uf... dolga bo za čakat.
Upam, da nas prej ne preseneti user posted image .

Drgač pa ko tole pišem, upam da ne bo kdo mislil, da se na kako swinganje prijavljamo :)

Mina07 pri moji prvi user posted image  tud ni blo nobenih znakov, na 28 dan sem celo zajamrala nekaj mastnih kletvic, ker se mi je kao pojavila user posted image . Kr nekaj...rjav izcedek, in to samo toliko, da mi je zamazal sp.hl. Ponoč ni blo nč, drug dan spet nekaj drekanja, pol naslednji pa mi je kapnlo!!! Kaj pa če sm user posted image . In viola: na CBju je bila user posted image  (pred tem sva se neuspešno "trudila" tri mesece).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sama sebi smotana.
17.1.2008 22:00:13   
Colicka
No, potem je dogovorjeno, če ne pride user posted image  (PA SEJ NE SME!!!), delamo test 23. zjutraj pred službopa se potem dobimo na tej temi.
Jaz bi jo mogla dobit danes, pa sem že včeraj danes pa tud opazla v sluzi take mini rdeče pikice, user posted image  pa še ni. To se mi je do zdaj zgodlo samo 1x v zadnjih 4 meseceih, prej se pa tako nisem tolk opazovala nikoli, ker me niti ni zanimalo ...
Pa zdaj ta mesec tud prvič nimam nobenih znakov, ker sem enostavno rekla ko bo bo ...prejšnje tri mesece, ko sva se sploh odločila, da bi pamidva rada imela dojenčka, je bila želja tako močna, da sem vsak mesec imela bleča prsi, napret trebuh, kosvinski okus in še kaj bi se našlo, pa je blo očitno to vse samo, ker sem hotela imet te znake, pa so se kr pojavili, včeraj in danes me sicer malo bolijo prsi ni nekaj dni so že vroče, samo jaz to ničemur ne pripisujem, ker kot pravim, verjetno je bilo e tako v preteklosti ap nikoli nisem bila pozorna ker sem vedno imela neboleče M ki so priple 28 dan brez kakršnih kolik znakov in odšle po 4 dneh ...
Tako da bomo videli ...kaj t te mini pikice v sluzi ...

Dajanax tisi omenjala 28. dan da si imela mokre hlčačke, ampk da je bilo to rjavo no pri meni ni ...še nekaj dni počakam, pa bo vse znano ...

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 9:03:55   
Anonimen
Jutro!

Ok,pa neredimo skupinski test 23.1. Če seveda še ne bo pri meni tečke. Imam kar nekaj znakov upam da to ni PMS. Danes bi mogla dobiti user posted image .Pa nič ne kaže. Prsi me čedalje bolj bolijo tudi čez dan. Je takšna bolj ostra pekajočase bolečina. Malce topega občutka v spodnjem delu trebuha ( občasno),rahle slabosti ne samo zjutraj tudi preko celega dneva. Danes me pa je začela boleti še glava.user posted image Bomo videli kaj bo,kar pa bo. Upamo na najbolje. Pozabila sem povedati da sem zaprta.

(odgovor članu Colicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 10:19:15   
Colicka
Uf jaz sem tud zaprta že nekaj dni, čeprav sem danes opazila nek roza izcedek, pa ne vem a se M pripralvjala da priteče :(

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 10:39:53   
Anonimen
   Colicka joj upam,da ne prihaja user posted image . Upam,da zagledamo magičniuser posted image . Mogoče pa imaš vgnezditveno ? Pa te kaj prsa bolijo ?

Punce tiste ko vas prsa bolijo, kakšna bolečina je to opišite. Mene boli obstraneh joškov,bolečina je bolj tiščajoča ostro pekoča,ki se raziši tja do bradavic.

(odgovor članu Colicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 11:48:30   
Anonimen
Še nekaj sem opazila pri sebi novega. Vedno pred tečko imam tak rumen bel izcedek. Zdaj do danes nič suša.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 11:57:04   
Anonimen
jst mam izcedek, ampak ni nič rumen...samo bel.
še zmeraj me boli v sp.delu trebuha...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 12:06:37   
Anonimen
Anonimen! Kakšna je tvoja bolečina v spodnjem delu trebuha ? Moja je topa,pa mala. Pa me ne boli skozi. A ti user posted image že zamuja ? 

(odgovor članu Colicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 12:54:01   
Anonimen
bolečina je kot pred m.... pa ni ne vem kako močna. tudi pri meni ne traja ves čas...
user posted image  mi pa še ne zamuja. ne pričakujem je v pon.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 21:32:07   
Anonimen
čer!

Zdaj se mi je pojavil neki roza izcedek. Ne rjav kod ponavadi pred user posted image . Ampak prav roza barveuser posted image user posted image . Bomo vidli upam,da jutri ne dobim tečke. Če pa jo pa v nove boje naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sama sebi smotana.
18.1.2008 22:28:56   
freha
anonimna držim pesti da je ne in da bomo skup test delale

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sama sebi smotana.
19.1.2008 10:43:08   
Anonimen
Roza izcedka ni več. Imela sem ga samo malo včeraj zvečer. Včeraj bi mogla dobiti user posted image . V spodnjem delu trebuha me res malo boli,ampak ni primerjave kakor me boli pred tečko. Nimam nikakršnega izcedka.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu freha)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Sama sebi smotana.
19.1.2008 11:03:34   
trinity22
Držim pesti, da boš zagledala user posted image , saj včasih se zgodi a se v nosečnoti pojavijo kakšni taki izcedki. Men je prijateljica povedala, da je dobila tak izcedek ko sta delal na user posted image  en dan preden jo je pričakovala in je že mislila da nič ne bo - no sedaj imam pa naslednji teden rok. Tako da držim pestiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Sama sebi smotana.
19.1.2008 11:08:00   
Anonimen
ooo hvala ful si me potolažila. user posted image Tudi jaz upam da je nebo. Sam včeraj zvečer je bilo prav hecno. Delam na šihtu,čutim da se mi je nekaj pocedilo. Šibam na wc,ker sem mislila da sem dobila. In zagledam prav roza izcedek.user posted image In potem še enkrat. In do danes nič. Vse kar je me boli malce v trebuhu.

(odgovor članu trinity22)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Sama sebi smotana.
19.1.2008 18:16:14   
freha
dobila sem nek izcedek izgleda da bo prišla user posted image  user posted image
kaj čem greva počas z mojim na preiskave, ker to se pa že vlečeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Sama sebi smotana.
19.1.2008 19:20:39   
taly82
Živjo punce

Sem dokaj nova na tem forumu tako, da se še malo lovim. Zaenkrat sem začela samo z prebiranjem forumov, ker pa sem se našla tukaj v tej temi sem se opogumila in pridružila.

Tudi sama pričakujem user posted image oz. bi morala že priti.. 18. decembra je bil prvi dan zadnje menstuacijeuser posted image
user posted image  imam redno na 28 dni že odkar jo imam tako, da jo bi jo že morala dobiti.. potihem sem upala, da bo kaj...do danes.. ker sem bila tako neučakana sem zjutraj opravila test, ki pa je bil negativen.. ni mi pokazal user posted image user posted image  črtic...user posted image
Ali je mogoče, da je še prezgodaj za opravljanje testa..
če je ste dobile še eno kandidatko za 23. za skupni test.. če ne bo kaj prišlo vmes...user posted image  seveda.. upam da ne..


(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Sama sebi smotana.
19.1.2008 21:18:03   
Anonimen
Možno je, da imaš še premalo nosečniškega hormona in ti še ni pokazalo. Dokler je ni user posted image , potem je še vedno upanje. Lahko pa se nam pridružiš na skupinskem testu.
Jaz sem še vedno na istem, brez znakov. Sedaj brez bolečin, brez špikanja.
Držimo pesti za vse nas, ki upamo.
Freha - dokler je ni, je še možnost, da je sploh ne bo. En sam izcedek še ni nujen dokaz da bo prišla tečka.

(odgovor članu taly82)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Sama sebi smotana.
19.1.2008 22:09:54   
Colicka
NO dekleta, po dvodnevnem roza izcedku se je pokazala user posted image , tako da ne bo nič 23. s testom. Bom pa definitivno zjutraj na forumu, da čestitam vsem nosečkam, jaz pa v novo Borbo!!! Kdaj boste delale test in kdaj se dobimo na forumu, da preverimo rezultate??? :) Da bi bilo čim več user posted image user posted image  :) :) :)

_____________________________

Novorojena deček in deklica sta s štorkljo letela nad deželo k svoji družini. Pa se oglasi deček: "Si tudi ti zdaj prišla na svet?" "Kaj si mislil, da sem tvoja stevardesa?" se je oglasila deklica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Sama sebi smotana.
20.1.2008 15:54:00   
ajat
Ciao punce
se vam lahko pridružim?

Jaz sem na seznam sicer napisala, da je ne pričakujem 23. Torej bi bil ta dan za skupinski test super, ampak sem si potihem rekla, da bom test naredila 27., če je to takrat še ne bo.
Imam namreč neredne mestruacije, tako, da nikoli ne vem, kdaj naj jo naslednjič pričakujem, potem pa določim ene 30 dni. Prvi dan zadnje M sem imela 23.12.2007. Torej, bi bil 23.januar točno en mesec.

Ta mesec sem si pridno merila BT, ampak, ni prišlo nikoli do večjega odstopanja.
Včeraj sem na wc papirju opazila rozikast izcedek, ki se pojavi samo po lulanju. Zato sem danes že cel dan žalostna, saj menim, da je to spet začetek tardeče.

KAj pravite?

(odgovor članu Colicka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Sama sebi smotana.
20.1.2008 16:57:15   
Dajanax
Tudi jaz se poslavljam iz kluba sredinega testiranja. danes sem namreč dobila user posted image .
Ker je to prvi mesec poizkušanja, se še preveč ne sekiram, čeprav je čist hudo, ko se že skor prepričaš, da si user posted image  pol pa surprajz!!

V sredo sem zihr online in bom prečekirala stanje! Upam da vas bo čim več novih potrjenih user posted image .

Srečno!! Pri nas pa v nove boje.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Sama sebi smotana.
20.1.2008 17:06:10   
trinity22
Dajanax in Coklicauser posted image user posted image user posted image user posted image pa le pogumno naprej.
Za vse ostale pa navijam, da vam 23. vsem uspe zagledat user posted image user posted image .

Meni so se že tudi pojavili neki flekci, tako da mislim da je že na poti, drugače se vam 23. pridružim, če je še ne bo(samo se mi zdi da je že za ovinkom). Imam pa vprašanje, se je kateri, ki j zanosila zgodio, da so ji prsi vmes uplahnile in jo nehale boleti, al je to skoz prisotno, če si noseč???


(odgovor članu Dajanax)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?