|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 1:24:39   
Anonimen
hvala ****, res si prijazna. Komaj čakam, da bom rešena teh muk, ker tole breme je res že pretežko. samo še o tem razmišljam, prve dni niti jesti nisem mogla, shujšala sem 3 kg in ravno zdaj ko je še izpitno obdobje, ko naj bi se učila, mi gre vse drugo po glavi in se ne morem skoncentrirat za delo :(
Tudi kolegice so mi rekle, da po vsej verjetnosti ni bilo nič. mene skrbi edino tisti občutek, ki sem ga imela o katerem sem prej pisala....upam, da je bilo to samo v glavi ...Hvala še enkratuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 1:37:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hvala ****, res si prijazna. Komaj čakam, da bom rešena teh muk, ker tole breme je res že pretežko. samo še o tem razmišljam, prve dni niti jesti nisem mogla, shujšala sem 3 kg in ravno zdaj ko je še izpitno obdobje, ko naj bi se učila, mi gre vse drugo po glavi in se ne morem skoncentrirat za delo :(
Tudi kolegice so mi rekle, da po vsej verjetnosti ni bilo nič. mene skrbi edino tisti občutek, ki sem ga imela o katerem sem prej pisala....upam, da je bilo to samo v glavi ...Hvala še enkratuser posted image



Prijateljice imajo 99,9% prav po mojem mnenju...
Strah te je, ker ti tvoja cistost nekaj pomeni... In ta strah je naredil lazne obcutke...
Pa se to ko zgubis nedolznost boli takoj tisto jutro, lahko pece ko gres lulat... tako da... prav gotovo imas lazne obcutke ki so plod strahu..

Sedaj pa nehaj na to misliti pa jutri k G...

In vse bo o.k....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 1:38:29   
Anonimen
Aja... pa javi mi da je vse o.k.... bom mislila nate!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 1:42:09   
Anonimen
bom sporočila. zjutraj se bom samo odločila če grem isti dan ali v čet oz. najprej morem klicati in videti, če me bodo sploh sprejeli.

nočko

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 1:48:32   
Anonimen
Lahko noc... pa vse bo uredu!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 12:35:01   
Anonimen
evo jst se končno upogumila, da se dvignila slušalko in odtikala številko in kaj izvem.......................
samoplačniški pregledov nimajo, čakalna doba 2-3 mesece, prej lahko pridem zgolj z napotnico za bolnišnico. Kaj mi sedaj svetujete?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 13:06:25   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

evo jst se končno upogumila, da se dvignila slušalko in odtikala številko in kaj izvem.......................
samoplačniški pregledov nimajo, čakalna doba 2-3 mesece, prej lahko pridem zgolj z napotnico za bolnišnico. Kaj mi sedaj svetujete?



Najboljš je povedat po resnici.Pri sestri se naroči za nujen pregled,ona te nima kaj spraševati.G.pa le povej za tvoje strahove,sej te ne bo ugriznila(beri obsojala).
Po mojem mnenju je to najboljša rešitev. Pa srečno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 13:11:58   
Anonimen
jst sm zdej sam klicala pa rekla, da bi rada samoplačniški pregled....
a misliš, da bi mogla omenit, da je nujna situacija?

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 13:15:29   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jst sm zdej sam klicala pa rekla, da bi rada samoplačniški pregled....
a misliš, da bi mogla omenit, da je nujna situacija?



Jah odvisno za kdaj boš naročena.Kaj pa je rekla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 13:17:58   
Anonimen
jah nič se nisem pol zmenila, čakalna doba je 2-3 mesece. jst bi jutri najraje šla, če bi bilo možno še danes.

(odgovor članu Mešamdrek)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 13:20:05   
helloKitty
Ja ne vem če rečeš, da je nujno, nima pomoje kej komplicirat. Sej ni logično da boš zdržala tok cajta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 13:22:39   
Mešamdrek
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

jah nič se nisem pol zmenila, čakalna doba je 2-3 mesece. jst bi jutri najraje šla, če bi bilo možno še danes.


Punca,naroči se že.Povej da je nujno in naj te vzamejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 15:06:19   
Freycha
če si iz Ljubljane imajo na Leonišču dopoldanske preglede samoplačniške in če poveš, da je nujno prideš hitro na vrsti... vsaj tako je bilo kake tri leta nazaj, ko sem še živela v LJ.... pa menda se ni zdej toliko spremenilo vmes user posted image

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 15:28:45   
Barbs
Moj nasvet (ni scer v skladu z nevem kako etiko, ampak, j****a, situacija pač ) :
pojdi na urgenco spodaj v KC, zlaži se, da te močno močno boli v trebuhu, da komaj stojiš in da se ti vrti, posadili te bodo pred ginekološko urgentno ambulanto, poklicali zdravnika z oddelka, ki te bo pregledal - če je kaj, bo gotovo opazil, ker bo uporabil ultrazvok, nato, če ne bo "nič", te bo napotil k osebnemu ginekologu na kontrolo. Ti boš povedala, da ga nimaš, svetoval ti bo, kje ga najdeš in kako ( beri - kdo na KC oz. Leonišču še sprejema paciente) . Volk bo sit in koza cela. Ti se boš zelo hitro prepričala, kaj in kako.  Lahko greš kar zdaj. Na naslednjih zabavah se pa spet zabavaj tako, da se ne boš nič več spomnila. user posted image
( to tazadnje sem morala napisat kot mama...user posted image )

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 15:53:13   
Freycha
no, to je tudi en način, ja!

Če pa te ni strah moškega in če nočeš, da bi te bolelo in da je diskretno (beri: da ne da pol roke in glave v tamalo), pa izberi dr. Zore-ta....

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 22:26:25   
Anonimen
ju3 bom res šla, rekla bom da me boli (res me je bolelo) in da več ne vem al je to psihičnega izvora zaradi vsega ali je resno kaj narobe in da prosim za pregled. A me lahko zavrnejo?

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 22:45:55   
Anonimen
veste česa se še bojim........da mi bo dohtar dajal neke moralne pa ne vem kake nasvete.....jaz pa v podobni situaciji še nikoli nisem bila in vem, da ni prav, da sedaj ne vem kaj točno je bilo. a zdravniki to prakticirajo, da potem dajejo še takšne in drugačne nasvete.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: prvič na pregledu
16.1.2008 23:13:37   
Anonimen
joj...verjetno me imate vrh glave, ne odneham pa ne odneham z vprašanji...
še to me zanima...saj to, da zdravnik vidi ali sem še nedolžna ali ne, ne zahteva nekega hudega pregledauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 0:34:59   
Barbs
Ok,. po tvojem zadnjem prispevku mi je jasno, da nisi čist diht. ( itak vem, da se ena izmed starih uporabnic zajebava, ker ji je dolgčas) . Torej, če hočeš, pejt tam, da ti pošravfajo tamalo in pogruntajo kaj je oz. kaj ( na srečo) ni, če pa ne, pa ne utrujaj več. Hvala.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 9:41:23   
Kepica83
Ok,. po tvojem zadnjem prispevku mi je jasno, da nisi čist diht. ( itak vem, da se ena izmed starih uporabnic zajebava, ker ji je dolgčas) . Torej, če hočeš, pejt tam, da ti pošravfajo tamalo in pogruntajo kaj je oz. kaj ( na srečo) ni, če pa ne, pa ne utrujaj več. Hvala.


Halouser posted image user posted image  To pa res nebi bilo potrebno, punca je v stiski in potrebuje odgovore če ji nemoreš pomagat pa raje ne piši. Sicer me malo skrbi kako je ena 20 letnica lahko tako nevešča in nerazgledana. Upam da je v naši družbi manj takih, ker drugače lahko to postane resen problem. Punce nimajo pojma o spolnih odnosih, hodijo pa na žure kjer se koma opijejo in pol več nevedo kaj delajo. Brez zaščite in brez vsega. Hudo. Jaz sem samo eno leto starejša od te anonimne pa imam resnega fanta s katerim si urejama domek, študiram, delam, in si za prihodnost planirama user posted image . Nemorem si predstavljat da bi pri teh letih hodla po žurih in se nažirala ko krava pol pa mesec dni paničarila, ker nebi vedla ali sem sexala ali ne. Ja ampak nismo vsi isti. Ampak vse eno ti naj bo to v poduk in se s tega nekaj nauči. Mislim pa da se iz te tvoje situacije lahko marsikaj naučiš in ti ne rabim povedat do katerega zaključka lahko prideš. V glavnem pojdi do G. potrkaj na vrata, reči da imaš veliko težavo in da je nujen primer. In bo te vzela. Moja  G. ima na vratih napisano da nujne primere sprejemajo vsak dan. In mislim da ima vsak G. ako urejeno. Torej pot pod noge pa šibaj k G. Pol pa poročaj kako se je izteklo. Držim pesti da bo vse ok. Aja pa če hodiš v šolo si tako ali tako zavarovana. Pa tudi če ne hodiš si zavarovana kot občan tak da nevem zakaj hočeš iti kot samo plačnik.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 13:00:27   
Anonimen
Evo mene....preživela pregled in z mano je vse v redu, nič se ni zgodilo, vse kar sem si jaz razlagala je bilo plod moje domišljije.
Miniko nisem nerazgledana, res pa je da nimam izkušenj in da sem zaradi vse panike čisto izgubila razum.
Nekateri pravijo da pregled ne boli....jaz imam drugačne izkušnje...mene je bolelo za znoret, in tudi kri sem potem zagledala ko sem bil na wc-ju. torej se je vse zame vse srečno izšlo...taka situacija kot je bila sedaj se mi ni nikoli zgodila in se tudi nikoli več ne bo,niti 1% od tega, ker mi bo to velika šola za življenje, ki je ne bom nikoli pozabila.
hvala za vse nasvete in vse kar ste napisale...
mwauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 13:04:33   
Anonimen
Hmm,.oprosti,ampak pri 20 letih da si tako nerazgledana,bi se pa res lahko malce zamislila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 13:42:41   
Freycha
pregled ne boli razen, če si ves napet in zategnjen, potem pa seveda boli in tudi kaka kaplja krvi zna priti.... če/ko boš imela prakso s pregledi, ti to ne bo več problem.....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 13:56:20   
Anonimen
oprosti,ampak pri 20 letih da si tako nerazgledana,bi se pa res lahko malce zamislila.


Priznam, da v tem primeru nisem bila odgovorna.......to že.

kje pa naj bi se kazala ta moja nerazgledanost? kaj ti je tok padlo v oči, da imaš takšno mnenje o meni?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: prvič na pregledu
17.1.2008 15:45:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oprosti,ampak pri 20 letih da si tako nerazgledana,bi se pa res lahko malce zamislila.


Priznam, da v tem primeru nisem bila odgovorna.......to že.

kje pa naj bi se kazala ta moja nerazgledanost? kaj ti je tok padlo v oči, da imaš takšno mnenje o meni?


Mogoče misli zato, ker si pri 20ih nedolžna in ne znaš ločiti ali si bila poseksana ali ne. Ker zdaj je pa res tako, da če si pri 15ih letih še nedolžen, je zagotovo nekaj narobe s tabo. In nisi razgledan ja...user posted image

Anonimna, me veseli, da je s tabo vse v redu in upam, da se boš lahko čez čas samo smejala temu dogodku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?