|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
16.1.2008 15:40:20   
afroodita
Ne telefon mora imeti prižgan 24 ur skoz zarad službe itaq je pa telefon služben.

Ja tut obnašanje je spremenu nč me ne pocarkla več kokr učasih pa nč se mu neda ne da bi se zgovarjala nč newem
lahk da me vara sam sm ga vprašal itaq je teku ne

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
16.1.2008 15:43:05   
kovač
A pri njemu živiš?

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
16.1.2008 15:46:53   
Anonimen
Draga moja, bolj kot moža ti potrebuješ mamo, oziroma starše, saj si še otrok, ki se je znašel v težki situaciji.
Upam, da imaš koga.

(odgovor članu afroodita)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
16.1.2008 16:40:37   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: afroodita

M dela  misl je sef voznga parka ma kao zej bo se direkto romrcjal
sam je vec al manj na terenu ,koz pa v pisarni


Slovenski jezik ste imeli v šoli?


Sori afrodita, sam čist razumem al bino. Tebe pa tudi jaz ne, pa čeprav veliko berem nerazumljive tekste v šoli.

Se pa tud strinjam z kind lady user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
16.1.2008 19:21:57   
janjja
Vidim da si zavozila s tipom ki te ni vreden. Otrok ti bo hvaležen če boš zdaj ko ga že imaš poskrbela za njega.
Glede fanta pa poslušaj nas starejše in izkušene- po moje ni pripravljen na poroko.
Ampak to je samo moje mnenje.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
16.1.2008 20:27:46   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Draga moja, bolj kot moža ti potrebuješ mamo, oziroma starše, saj si še otrok, ki se je znašel v težki situaciji.
Upam, da imaš koga.


se strinjam...

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
16.1.2008 21:19:01   
afroodita
Starši mi vsekakor stojijo ob strani on je starejši od mene kr nekaj let sama sm dost zrela za svoje leta tako da znam tudi sam mal razmišljat

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 11:19:52   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: afroodita

Starši mi vsekakor stojijo ob strani on je starejši od mene kr nekaj let sama sm dost zrela za svoje leta tako da znam tudi sam mal razmišljat


Če bi blo pa to res pa si ne bi pri 16ih nakopala otroka,pa še moškega,ki te ma za norca!!!Sorry,obožujem otroke ampak preveč je pa preveč!!!

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 11:23:57   
tanikaa
Meni nič jasno user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 15:25:36   
blue sky
Jaz pa še vem ne, kako bi vse to komentirala user posted image . Bom modro molčala.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 15:50:02   
Anonimen
sama sm dost zrela za svoje leta tako da znam tudi sam mal razmišljat


To smo vsi mislni pr 16ihuser posted image

Zrelost se kaže tud v tem da resno premisliš in se ne zaletavaš v stvari.
Razumem da nisi bla zmožna it splava delat, ne razumem pa zakaj se hočeš poročit. Poroka nič ne spremeni. Vse kar je prej narobe je tud potem.

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 15:55:11   
Anonimen
user posted image . škoda da ni tukaj več anonimnosti, ker bi se smejali do pojutrišnjemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 21:10:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: afroodita

Starši mi vsekakor stojijo ob strani on je starejši od mene kr nekaj let sama sm dost zrela za svoje leta tako da znam tudi sam mal razmišljat


Khm, a nisi ti mladoletna... A ne sodi to potem pod kakšno kazensko preganjanje...user posted image

No, seveda, če je to vse res...

(odgovor članu afroodita)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 21:45:46   
afroodita
Ne sprasujem vas za komentarje ampak za kaksen nasvet ne razumem zakaj nekatere ne kapčate kaj vas sprašujem in kakšen želim odgovor vseno pa hvala    imejte se še naprej radi ,kot se mate papapa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 21:47:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: afroodita

-kaj naj naredimuser posted image user posted image user posted image


Torej...kakšen odgovor želiš :)?

(odgovor članu afroodita)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 22:34:33   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: afroodita
sm zaročena in poroka naj bi bla
....
-tako je blo med nosečnostjo in sedaj,ko imam malo pikico staro 4-mesece
-kaj naj naredim  

In kaj naj ti svetujemo?

Narediš da prideš v Šah-Mat in potem sprašuješ.

(odgovor članu afroodita)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
17.1.2008 23:09:58   
Kepica83
 Al bina:Slovenski jezik ste imeli v šoli?

user posted image user posted image  včasih me prav nasmejiš. Punca ni pisala zato, da bi poslušala očitke ampak da ji svetujete kaj naj glede partnerja naredi. Dobila sem vtis da on pri vam hlače nosi v vseh pogledih. Meni da pride tip ob 3-4 domov pa da mi tel ugasne? Kar se lahko na vratih obrne pa gre od kod je prišo.  Malo bolj ostro boš morala nastopit in zahtevat odgovore na tvoja vprašanja. Če imaš možnost pojdi pa poglej kje je ob teh urah. Če službo po pravilih zaključi ob 16:00 bodi ob 15:30 tam in čakaj kdaj bo zapustil delovno mesto. Pol pa mu sledi na vsakem koraku. Draga moja zaupanje je dobro kontrola pa še boljša. Morem pa povedat da si se mi full zasmilila ko si tisti nerazumljiv tekst napisala ampak vem da zato, ker nimaš očali. Želim ti da se vse reši in da boš dobila odgovore na tvoja vprašanja. Z poroko pa še malo počakaj. Aja. Drugo leto boš pol ti stara 17. Kaj se lahko mladoletni poročijo? Hm? Pa še nekaj. Kaj pa ti odgovori na vprašanje ko ga vprašaš kje je bil do 3? LEP POZDRAV

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
19.2.2008 15:50:05   
poli*
Kar težka je ta situacija. Nekej očitat punci je nesmiselno. Dete se je rodilo in sedaj je treba poskrbeti zanjo. Fant po opisu ni najbolj resen. Če ti on noče povedati, kje hodi pa vprašaj kašnega njegovega sodelavca, tvojega znanca, prijatelja... pač, če so ga kje videli ob x uri.
En pregovor poznam, ki pravi: Hitrje kot se bo poročil-a, hitrje se bo lahko ločil-a. (to ponavadi velja za zvezdnike). Naj se ti ne mudi, počakaj še vsaj kašne 3 leta... Lahko boš ugotovila, da pa ta tip totalno ni zate. In kaj bo potem? Če se sedaj poročiš, bodo težave z ločitvijo, papirji...
Če pa sta samo skupaj, lahko (ti ali on) oddideta kadarkoli.
Ampak za punčko bo še vedno treba skrbeti!

O drugem otroku pa ne še razmišljat!

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
20.2.2008 11:02:54   
sončnica24
Miniko ne strinjam se s tabo, kontrola nič ne pomaga kvečjemu še vse poslabša. Jaz si ne morem predstavljati da bi živela z nekom ki mu ne zaupam. Da pa bi ga kontrolirala še mi na kraj pameti ne pade. To je potem zame popolno nezaupanje v partnerja in edina rešitev je da grema narazen.

Je pa res da tudi moj mora kdaj potegnit v službi in me vedno pokliče pa reče pridem čez 2 uri pa je ponavadi vedno prej doma, in tudi če ima namen kam s kolegi it mi pove pridem takrat in takrat, tudi jaz grem kdaj sama ven in sva se že na začetku zmenla da si povema kdaj kdo pride pa konec ker potem je samo živciranje.

Vedi pa eno: če ni zaupanja potem tudi veza oz. poroka ne bo vzdržala. Poroka je lepa ampak zaradi tega ne bosta živela v pravljici, ker pravljice niso resnične, vedno pride do kakšnega kiksa ker pravijo kdo se ne krega se nima rad ampak če ti njemu ne zaupaš da on dela potem se vsedita dol si povejta vse kar koga muči in če še mu potem ne boš zaupala je edina rešitev za tebe da odideš k staršem in ga pozabiš. Mogoče se ti to zdaj zdi težko ampak čez 10 let boš srečna doma ali z drugim, ali pa boš pristala na tabletah za živce ker te bo to uničilo.

Moj predlog je pogovori se z njim in če ne gre drugače popokaj stvari in odidi domov k staršem.

Aha drug otrok to še sprašuješ: absolutno ne!!! V takšnih razmerah ne!!!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
25.2.2008 15:40:47   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Draga moja, bolj kot moža ti potrebuješ mamo, oziroma starše, saj si še otrok, ki se je znašel v težki situaciji.
Upam, da imaš koga.


se strinjam...


se popolnoma strinjam


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: RE:Sem zaročena in imam problemčke s svoj...
25.2.2008 16:06:12   
BlackyMouse
Resnično ne razumem, kaj je narobe z vami, sami očitki padajo z vaše strani. Kljub temu, da je stara ŠELE 16 let, in da ima že otroka, verjamem, da je zrela pri odločitvah ZA OTROKA!! Bolj nezrele so mi tiste, ki svojega otroka odvržejo, pa četudi z nekim razlogom, ki ga je za razumeti.
Afrodita, sploh se ne sekiraj za te komentarje, sama sem pri 19h rodila, pa me tukaj rade obrekujejo, kako sem nezrela. A dokler me ne spoznajo v živo, se počvekamo, me briga, kaj govorijo o meni..
Glede problema s tvojim partnerjem, nevem kako ti svetovati. Če želiš, se mi lahko javiš na ZS.


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?