|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 15:36:57   
tany83
ja mormo dosti klepetat.. da bo vedno na prvem mestu ta temauser posted image ... jaz sem se perilo spravila prat.... se dobro da mam leptopa nasproti pralnice...user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 15:37:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: gantar

sončnica... ne jo plašit naše dominikanke.... user posted image  user posted image  user posted image


Saj je ne hočem jo samo malce v dobro voljo spravit user posted image user posted image



najprej me je prestrasla... sam potem sem se pa spomnila da moj kave ne pije dosti.. tko da upam, da so user posted image v pravo smer plavali...


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image    imaš pa srečo user posted image  user posted image  user posted image    go go go user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 15:39:05   
tany83
ja upam, da so res sli, kamor so meli za it... ker jaz sem ovulacijo mela... tko, da ce ne bo nc...  bo vidu on hudica.... bo samo sadje za boljso kvaliteto user posted image jedu,,... nc vec mesa in drugih neumnosti

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 15:43:57   
Anonimen
ne smeš bit tolk kruta do njega... user posted image  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  Itak do so šle v pravo smer in so že tam kjer morajo biti oz. je že user posted image  na poti.user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:02:28   
Anonimen
tany?
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:02:31   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

ne smeš bit tolk kruta do njega... user posted image  user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  Itak do so šle v pravo smer in so že tam kjer morajo biti oz. je že user posted image  na poti.user posted image


sej je tud sam reku, da more na dieto... tko da super... bo sadje jedel in bo dieta in se kvaliteta user posted image  bo boljsauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:04:13   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

tany?
user posted image


ja tuki sem...


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:04:51   
Anonimen
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ananas, ... pa sej sama veš kateri so tisti sadeži za user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:07:10   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ananas, ... pa sej sama veš kateri so tisti sadeži za user posted image   user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image .... seveda.. vse bova preizkusla pa bouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:23:36   
Anonimen
kaj misliš, bova danes kar same tle klepetale? ko bi še kera prišla... npr _ancica_ user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:27:43   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: gantar

kaj misliš, bova danes kar same tle klepetale? ko bi še kera prišla... npr _ancica_ user posted image


ja upam, da se nam se katere pridruzi... soncnica je odsla na vikend.. tko smo same midve tle..user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:32:56   
Anonimen
sej sjt tud jutri grem k mojim domov, sam pridem že v nedeljo. tako da bo zjutraj malo samevalo...pa sej bomo vse nadoknadle user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:36:43   
tany83
ja... saj mene jutri ne bo dosti tle gor, ker je moj fraj... pa bova kam sla... mogoce na plazo.. se pa v nedeljo spet prikazem...

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:43:56   
sončnica24
Uf sta naklepetali pa še samo ena ura je minla. Sem si še malce časa "priborila" sem vas mogla pogledat če pridno klepetateuser posted image , pa vidim da ste kar pridneuser posted image .

Zdaj pa res grem tako da se tipkamo v ponedeljek, ker zdaj pa res grem, če ne me bo moj odvlekouser posted image

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:45:35   
Anonimen
sončnica... hitro bejž da te ne bo doma pustil. moj bi že to naredil user posted image  user posted image  user posted image
Lep vikend

(odgovor članu sončnica24)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:46:52   
tany83
moj me tud doma ne bi pustu.. ampak, bi me tud kar lepo odvlekuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:48:29   
Anonimen
Haloooo, mi je gantar dala napotke kje lahko čvekam po mili volji! user posted image user posted image user posted image user posted image

No, časa nima prav dost, ker se bo piško kmalu zbudu, pa mož pride dam... včasih prav paše bit malo sam in imeti 5 minut miru za RR. user posted image


(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:52:50   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Haloooo, mi je gantar dala napotke kje lahko čvekam po mili volji! user posted image user posted image user posted image user posted image

No, časa nima prav dost, ker se bo piško kmalu zbudu, pa mož pride dam... včasih prav paše bit malo sam in imeti 5 minut miru za RR. user posted image




user posted image user posted image user posted image ... prav mas res pase vcasih bit malo sam in klepetat o vsem tle na RR-ju..

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 16:54:11   
Anonimen
poznam to, čeprav sem cel dan sama doma, k je možek v službi... user posted image  Ti kar po milji volji tle klepetaj
Aja, mr. bean... ga bom morala mal okarat, naj drugič da dol tisto.... user posted image  user posted image  user posted image  naj bo tak kot njegova hčerka user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 17:02:35   
tany83
hahahahahaha..

ta pa je res dobrauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 17:25:50   
Anonimen
Eh comp mi je šteknu, pol je pa še tast neki hotu, da mu poiščem eno tel. št. na tis-u.

Gantar, jah tale Bean... svetovna faca.

jah, jst bi cel dan klepetala tle gor z vami, ampak naš tamal hiperaktivc bi mi celo bajto okrog obrnu in razturu. Ga moraš non-stop kontrolirat kaj dela. Takoj je kakšna ****rija. Zadnjič nisem hitr kahlice pospravila in se sam za sekundo stran obrnila, pa je že z rokico drekca držu, ker je tko fajn cmokal med prstki. Danes je pa Božični kaktus našu in ga "sfriziru". Ja, mamo kr pestro. user posted image

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 17:29:45   
_ancica_
Evo me!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image se ena internacionalna klepetulja!!!! Kako ste moje drage??? A so vas mal razjezil tm na januarskem? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 17:34:21   
_ancica_
Ja kje pa ste zdej hudica! user posted image vidm da ste se ze ka fajn nacvekale tukaj user posted image
tany..hvala za povabilo, sem te pogresala tm na januarski temi...in seveda vse ostale!!!

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 17:35:58   
tany83
ojla ancica.... ne razjezili ne.... sam ce jaz vidim, da nekoga moja prisotnost moti se umaknem...

enanobene.. tvoj tamali pa je res car... joj, kok sem se zdej nsmejalauser posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Internacionalne klepetulje
18.1.2008 17:42:10   
_ancica_
ja sej te razumem...ne vem kaj jih tako moti nas klepet user posted image sej nismo edine...grem stavit, da je bilo isto preden smo me prisle na forum. Verjamem pa da se je vcasih tezko vkljucit v pogovor...kakorkoli ze, zdaj smo tukaj in lahko cvekamo po mili volji user posted image  

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?