|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  364 365 [366] 367 368   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Internacionalne klepetulje
2.3.2009 22:25:56   
spps
sončnica haaloooo.kdaj boš pa kakšne nove fotkice prilepla v album?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se čimprej pozdraviteuser posted image


tany, datum odhoda domov k atiju se hitro bliža...malooo še.....ste že fejst nestrpni?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9126
   RE: Internacionalne klepetulje
3.3.2009 10:04:50   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla, mi smo pa malo virozo staknili, smo že spet na pumpicahuser posted image , drugače pa smo zelo zelo dobro, se veliko smejemo in sedimo, no s pomočjo sevedauser posted image .

Ja Tany ti bom javila zadnjič sma malo kašice probala pa je kar šlo, drugače pa bova začela s kuhanimi jabolki pa potem bananami, korenčkom, krompirem potem pa mu bom to začela skupaj mešat če bo vse dobro prenašal.

Kaj več pa ti bom javila ko bomo v resni akcijiuser posted image .



No super ti kar poročaj, ker bom tud jaz lotila tam enkrat po 4. mesecu, ker moja me skoz gleda ko jem... hahaha... bom najbrž sicer počakala, da greva dol in bom tam začela:)

No ozdravite čimprej in kako novo slico od tvojega srčka prilepi:)


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9127
   RE: Internacionalne klepetulje
3.3.2009 10:07:21   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: spps

sončnica haaloooo.kdaj boš pa kakšne nove fotkice prilepla v album?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se čimprej pozdraviteuser posted image


tany, datum odhoda domov k atiju se hitro bliža...malooo še.....ste že fejst nestrpni?user posted image


ojla spps kako kaj kaže???

ja najin odhod domov se res bliža... ja vsi smo mal nestrpni, jaz tud mal zaskrbljena kako bo malčica prenesla tko doooolgo pot, upam da bo in seveda kako bo prensla 6 urno raziko... ma saj upam, da se bomo hitro navadiliuser posted image
moram počas začet pakirat, še posebaj od male vse igračeuser posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9128
   RE: Internacionalne klepetulje
3.3.2009 14:21:46   
African queen
Ojla punce!

Joj,jaz se pa dolgo nisem nič oglasila tle pri internacionalkah....kako ste kej?Vidim,da vse slabo čvekate odkar imate user posted image ..

spps kako si kaj?že v akciji mogoče??

tany imaš kakšno slikico tvoje male miške?nisem nič gledala v tvoj album..Midva sva pa že nazaj v Afriki,prišla sva par dni nazaj..moji fantje so vsi navdušeni!Noah je na obeh letih bil zelooooo priden,samo jedel in spal..ga kar ne morem prehvalit.Upam,da bo tudi tvoja mala pridna.Oglasi se še kaj.

Kje je pa ancica??

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9129
   RE: Internacionalne klepetulje
3.3.2009 22:04:15   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: African queen

Ojla punce!

Joj,jaz se pa dolgo nisem nič oglasila tle pri internacionalkah....kako ste kej?Vidim,da vse slabo čvekate odkar imate user posted image ..

spps kako si kaj?že v akciji mogoče??

tany imaš kakšno slikico tvoje male miške?nisem nič gledala v tvoj album..Midva sva pa že nazaj v Afriki,prišla sva par dni nazaj..moji fantje so vsi navdušeni!Noah je na obeh letih bil zelooooo priden,samo jedel in spal..ga kar ne morem prehvalit.Upam,da bo tudi tvoja mala pridna.Oglasi se še kaj.

Kje je pa ancica??


ojla midve se pa že doooooolgo nisva nič slišali.... ma nimam nobene slike v albumu, sam na facebooku mam, tle nevem kako dajat in pol se mi ne da user posted image ... in ti maš kako slikico???
ja super, da je bil tvoj priden na letalu... moja bo mela že 4 mesece in je full radovedna tko, da si bo po moje vse ogledovala, ko bomo tja pršli pa tud ne bo boljš.

koliko pa je razlike v urah med nami in tam??? jaz se tega bolj bojim, ker tle mi spi vso noč... se bojim, da bo veselo prvih 14 dni user posted image ...


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 9130
   RE: Internacionalne klepetulje
3.3.2009 22:06:45   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: African queen

Ojla punce!

Joj,jaz se pa dolgo nisem nič oglasila tle pri internacionalkah....kako ste kej?Vidim,da vse slabo čvekate odkar imate user posted image ..

spps kako si kaj?že v akciji mogoče??

tany imaš kakšno slikico tvoje male miške?nisem nič gledala v tvoj album..Midva sva pa že nazaj v Afriki,prišla sva par dni nazaj..moji fantje so vsi navdušeni!Noah je na obeh letih bil zelooooo priden,samo jedel in spal..ga kar ne morem prehvalit.Upam,da bo tudi tvoja mala pridna.Oglasi se še kaj.

Kje je pa ancica??


sem pogledala tvoje slikce... waooo vsi otročki so fulll lepiuser posted image user posted image user posted image user posted image
tamali pa pravi cukrček user posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 9131
   RE: Internacionalne klepetulje
3.3.2009 23:47:37   
Anonimen
Tany, a te lahko dodam za prjatlco na fbju?:)

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 9132
   RE: Internacionalne klepetulje
4.3.2009 11:29:31   
sončnica24
Hojla no pa sem imela nekaj za prebratuser posted image .

Slikice bom prilepla mi sploh ne znese me user posted image na polno zaposljuje pa treba še je doma kaj naredit in sploh ne pridem do računalnikauser posted image .

Tany saj boš videla za hrano midva lepo jema zdaj jabolko čez dva dni pa bova začela s korenčkom, potem če bo ga lepo prenašel čez kakšne 3-4 dni banano in potem še krompir.

Potem pa mu bom to začela skupaj mešati, pa kašice tako po malo jema je prav zanimivuser posted image .

Spps ti še kar tukaj strašiš počasi bo čas da odpeketaš v porodnišnico, kaj pa hčerka se že kaj veseli?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9133
   RE: Internacionalne klepetulje
4.3.2009 11:37:22   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

Tany, a te lahko dodam za prjatlco na fbju?:)


seveda lahkouser posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9134
   RE: Internacionalne klepetulje
4.3.2009 11:38:39   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla no pa sem imela nekaj za prebratuser posted image .

Slikice bom prilepla mi sploh ne znese me user posted image na polno zaposljuje pa treba še je doma kaj naredit in sploh ne pridem do računalnikauser posted image .

Tany saj boš videla za hrano midva lepo jema zdaj jabolko čez dva dni pa bova začela s korenčkom, potem če bo ga lepo prenašel čez kakšne 3-4 dni banano in potem še krompir.

Potem pa mu bom to začela skupaj mešati, pa kašice tako po malo jema je prav zanimivuser posted image .

Spps ti še kar tukaj strašiš počasi bo čas da odpeketaš v porodnišnico, kaj pa hčerka se že kaj veseli?



no lepo da tko veselo jesteuser posted image

midve bova začele ko tja dol prideva... tko da pol lepo v miru to začnem... tam je še več vrst svežega sadja... no bomo videli kako bo touser posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9135
   RE: Internacionalne klepetulje
4.3.2009 12:14:15   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla no pa sem imela nekaj za prebratuser posted image .

Slikice bom prilepla mi sploh ne znese me user posted image na polno zaposljuje pa treba še je doma kaj naredit in sploh ne pridem do računalnikauser posted image .

Tany saj boš videla za hrano midva lepo jema zdaj jabolko čez dva dni pa bova začela s korenčkom, potem če bo ga lepo prenašel čez kakšne 3-4 dni banano in potem še krompir.

Potem pa mu bom to začela skupaj mešati, pa kašice tako po malo jema je prav zanimivuser posted image .

Spps ti še kar tukaj strašiš počasi bo čas da odpeketaš v porodnišnico, kaj pa hčerka se že kaj veseli?



no lepo da tko veselo jesteuser posted image

midve bova začele ko tja dol prideva... tko da pol lepo v miru to začnem... tam je še več vrst svežega sadja... no bomo videli kako bo touser posted image



Nekako bomo že zmogli, lepo počasi in potrpežljivouser posted image .

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9136
   RE: Internacionalne klepetulje
4.3.2009 13:41:39   
sončnica24
Mi spimo že tri ure, tako da je mami že dolg čas nimam kaj početuser posted image .

Bo prava veselica ko se bo zbudil, že vidim, bomo lačni kot volkuser posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9137
   RE: Internacionalne klepetulje
4.3.2009 21:43:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla no pa sem imela nekaj za prebratuser posted image .

Slikice bom prilepla mi sploh ne znese me user posted image na polno zaposljuje pa treba še je doma kaj naredit in sploh ne pridem do računalnikauser posted image .

Tany saj boš videla za hrano midva lepo jema zdaj jabolko čez dva dni pa bova začela s korenčkom, potem če bo ga lepo prenašel čez kakšne 3-4 dni banano in potem še krompir.

Potem pa mu bom to začela skupaj mešati, pa kašice tako po malo jema je prav zanimivuser posted image .

Spps ti še kar tukaj strašiš počasi bo čas da odpeketaš v porodnišnico, kaj pa hčerka se že kaj veseli?

jaz še bom zgleda nekaj časa strašla tu,sam ne po svoji željiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9138
   RE: Internacionalne klepetulje
4.3.2009 21:43:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Mi spimo že tri ure, tako da je mami že dolg čas nimam kaj početuser posted image .

Bo prava veselica ko se bo zbudil, že vidim, bomo lačni kot volkuser posted image

user posted image user posted image si lahko vsaj odpočiješuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9139
   RE: Internacionalne klepetulje
5.3.2009 18:31:25   
sončnica24
Hojla pa smo že boljši tako da se čez 6 dni rešimo pumpic user posted image user posted image user posted image .

Tany lepi novi avatar user posted image user posted image user posted image

Spps lepo še uživaj zadnje dneve ali ure pa da bi ti porod hitro minil

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9140
   RE: Internacionalne klepetulje
5.3.2009 22:04:48   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Hojla pa smo že boljši tako da se čez 6 dni rešimo pumpic user posted image user posted image user posted image .

Tany lepi novi avatar user posted image user posted image user posted image

Spps lepo še uživaj zadnje dneve ali ure pa da bi ti porod hitro minil



super sam, da ste boljš user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala mi je fulll simpatična ta Hello Kitty... kupujem tamali sam od nje vse oblekce pa tud prav mucko sem dobila plišasto in pribor za jestuser posted image user posted image user posted image user posted image po moje je bo prav sitauser posted image user posted image user posted image sam je tud ona fuul gleda in se ji smejeuser posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9141
   RE: Internacionalne klepetulje
6.3.2009 5:35:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24


Spps lepo še uživaj zadnje dneve ali ure pa da bi ti porod hitro minil

mislim,da sem začela odštevat ureuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9142
   RE: Internacionalne klepetulje
6.3.2009 11:39:56   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24


Spps lepo še uživaj zadnje dneve ali ure pa da bi ti porod hitro minil

mislim,da sem začela odštevat ureuser posted image user posted image user posted image


spps kako kaj kaže???

bo točen ta tvoj user posted image al mu je tko lepo, da se bo še mal grel pri mamici???
jaz navijam, da greš čimprej rodit, ker vem kako sem jaz čakala na koncu, sem hvalabogu prej rodila ker se mi res ni dalo več s trebuhom hodit okoluser posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 9143
   RE: Internacionalne klepetulje
6.3.2009 14:25:27   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24


Spps lepo še uživaj zadnje dneve ali ure pa da bi ti porod hitro minil

mislim,da sem začela odštevat ureuser posted image user posted image user posted image


spps kako kaj kaže???

bo točen ta tvoj user posted image al mu je tko lepo, da se bo še mal grel pri mamici???
jaz navijam, da greš čimprej rodit, ker vem kako sem jaz čakala na koncu, sem hvalabogu prej rodila ker se mi res ni dalo več s trebuhom hodit okoluser posted image



ha ha ha kaj pa bom jaz rekla ko sem 8 dni dalje s trebuhom hodlauser posted image . No midva pa sva zaljubljena v Medvedka pujauser posted image , imama njegovo flaško pa tri krožnike in skodelicouser posted image user posted image user posted image , aja pa vrečo za igrače šeuser posted image .

Tany vidve se še dojita ali več ne?

Spps kaj si že pobegnila v porodnišnico?

(odgovor članu tany83)
Neposredna povezava do sporočila: 9144
   RE: Internacionalne klepetulje
6.3.2009 16:43:28   
sončnica24
Spps ima fantka Marcela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9145
   RE: Internacionalne klepetulje
6.3.2009 18:32:02   
tany83
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Spps ima fantka Marcela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestitke spps čim več lepih trntukov s tvojim fantkom user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9146
   RE: Internacionalne klepetulje
6.3.2009 21:28:02   
Anonimen
spps, prejmi še od mene čestitke user posted image  user posted image  user posted image . Bodite zdravi, cartkajte se in uživajte.

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 9147
   RE: Internacionalne klepetulje
7.3.2009 10:14:54   
sončnica24
Hojla sem mislila da bo lep dan pa da boma lahko šla malo na sprehod pa tak grd veter piha da je groza pa še oblačno jeuser posted image .

Včeraj sma jedla korenček in to presenetljivo dobro tako da danes vajo ponoviva upam da isto uspešno, sedaj revež spi se je ob 7ih vstal in mi je prej kar na rokah zaspal tako da je tudi v spanju jedeluser posted image .

Hojla Gantar kako pa kaj ti?
Tany ti pa verjetno že tudi dneve odštevaš tako kot jih je sppsuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9148
   RE: Internacionalne klepetulje
10.3.2009 21:36:31   
NAJBOLJŠA
Drage moje.
Kako ste kaj?Pa vaši otročki?

Spps, čestitke ob rojstvu sinka Marcela. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo ime, imam prijateljico Marcelo...
Če sem kateri pozabila čestitati, se opravičujem, in še enkrat čestitke, ter čimveč prespanih noči...

Mi smo več ali manj, trenutno zdravi.jaz sem ta teden začela delati tretji turnus, in tako sem imela včeraj prvo popoldansko službo.Po 4 letih...je blo pestro.
Upam, da si bom lohk še utrgala čas, a vas obiščem..čeprav me sploh nihče ni pogrešil.. user posted image user posted image

_____________________________

Life is short..enjoy it.
N.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 9149
   RE: Internacionalne klepetulje
11.3.2009 9:12:54   
spps
hvala vsem za lepe željeuser posted image  kar naenkrat nima več veliko prostega časauser posted image user posted image user posted image
<najboljša,kako si?si se skrila?


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NAJBOLJŠA)
Neposredna povezava do sporočila: 9150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  364 365 [366] 367 368   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  364 365 [366] 367 368   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?