|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Črnci
21.1.2008 22:31:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ta debata je skrajno bedasta in ponižujoča - ste pomislile morda, da je tukaj tudi kakšna temnopolta ženska ali celo moški?


si pomislila, da mogoče tudi druge polti tako govorijo za belce?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Črnci
21.1.2008 22:40:59   
Anonimen
Zanimivo, tiste ki so imele odnose z črncii, vprašanja niso razumele, kot žaljivega. In tudi v vprašanju ne vidim nič takega, kar bi žalilo črnce. Mislim, da so moški ponosni na svojo dolžino in tega ne jemljejo tako kot nekatere forumke.
Sicer pa se mi sex, ki temelji na kemiji in ne na ljubezni, ne zdi nič slabega.
Pa tudi debata v smeri: ene bi, druge ne bi in ene so se mi ne zdi žaljiva.
Tako, da tiste, ki to smatrate, prosim razlago.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Črnci
21.1.2008 22:43:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima ali je že katera z črncem in ali imajo res tako dolgega kot pravijo?


Nisem in ne vem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Črnci
22.1.2008 8:40:37   
Anonimen
Jest nimam popolnoma nič proti črncem.Nebi pa seksala z njem samo zaradi drugačnosti.Če bi se pa zaljubila pa valda bi.Logika.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Črnci
22.1.2008 8:50:58   
Anonimen
Bom rekla, da poznam veliko temnopoltih ljudi, pa nimajo pretiranih apetitov po belcih/belkah - v nasprotju z belkami!!!
Je pa res, da ko je ljubezen, je vse skupaj nekaj povsem drugega, samoumevnega in lepega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Črnci
12.1.2011 21:21:52   
pinkponkica
Zanima me kje v Ljubljani lahko stopim v stik s črncem, kje se zadržujejo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Črnci
13.1.2011 6:23:22   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

Svašta, o črncih se pogovarjate kot o surovem kosu mesa, pa da ga malo sprobate kot specialiteto. Halo pa to je,... Sem brez besed.

Nikoli nisem tako razmišljala, da bi "probala" s kakim sexat, ker bi to bilo zanimivo,.. Zame je vsaka oseba ki stopi v moje življenje na kakeršen koli način vredna nekega spoštovanja in o nobenem moškem nebi mogla tako zarmišljat, sexam pa itak zaradi ljubezni in ne zaradi tega da bi sprobala kakšno specialitetouser posted image



klanjam se.

Podpis.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Črnci
13.1.2011 6:25:30   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: pinkponkica

Zanima me kje v Ljubljani lahko stopim v stik s črncem, kje se zadržujejo....


Ne morem verjeti...?! Pa ti sprašuješ kot da gre za kakšno sekto, klošarje ali leglo bolh..."Kje se zadržujejo"..user posted image Kje se belci zadržujejo..bogami..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu pinkponkica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Črnci
13.1.2011 8:04:29   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin
sexam pa itak zaradi ljubezni in ne zaradi tega da bi sprobala kakšno specialitetouser posted image


se strinjam. zgleda da nisem "gurmanka" glede specialitet user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Črnci
13.1.2011 10:18:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: pinkponkica

Zanima me kje v Ljubljani lahko stopim v stik s črncem, kje se zadržujejo....


Ne morem verjeti...?! Pa ti sprašuješ kot da gre za kakšno sekto, klošarje ali leglo bolh..."Kje se zadržujejo"..user posted image Kje se belci zadržujejo..bogami..



user posted image user posted image user posted image

nisem sprobala črnca...sem imela priložnost enega fejst fanta spoznat, sam mi dobesedno ni dišal, kot je že ena omenila.

sem pa totalno palila na Grke...njamsi...jih zato zdaj ponižujem?user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Črnci
13.1.2011 12:00:25   
liliana
Nekatere spet pretiravate.....osnovno vprašanje je bilo zastavljeno tako:





Mene pa zanima ali je že katera z črncem in ali imajo res tako dolgega kot pravijo?









In ker za črnce velja, da imajo dolgega (pač ne velja ta rek za belca) se je debata razvila v to smer......

In ni treba takoj biti občutljiv in se iti rasističnega razsodnika, če nekdo uporabi  besede kot so črnec ali cigan, ali kitajec......

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Črnci
13.1.2011 12:03:04   
Kerensa*
Ježešna...

Bom rekla samo, da ločim seks od ljubezni in da ne trdim, da je najboljše, če je oboje povezano.

Aja, s črncem pa še nisem. Niti nimam neke hude želje. Na belca s "črnsko dolžino" user posted image  pa pač še nisem naletela.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Črnci
13.1.2011 14:29:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Nisem še.

Tudi jaz ne.

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea
Pa me niti ne mika user posted image

Uf mene pa ful!

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Črnci
13.1.2011 14:37:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Ta debata je skrajno bedasta in ponižujoča - ste pomislile morda, da je tukaj tudi kakšna temnopolta ženska ali celo moški?

eh, dej no ... kako nej se pa ženske pol počutmo, ko se tipi lepjo na joškarce in uuuu sam da ma velke joške pa taspodnjo spedenano pa ustnice ala angelina joly pa bi jo takoj dol dal ...
a to pa ni ponižujoče za ženske?

moški hočjo velike joške, ženske pa velika moška orodja, that´s it ...

bejž no, vedno privlači težje dostopno
sej tu se ne gre za izkoriščanje pripadnikov črne rase, ampak za užitek

pa poglej, koliko turistov sedaj prihaja na afriško celino ... dej no, ziher si kakšna črnka zaželi doživet kaj z belcem ... pa je to za nas ponižujoče?

tuki se izključuje ljubezen, je le sex iz užitka ...

user posted image

o ja, bi probala s črncem, tko kot bi tud s kakim seksi tipom z radiatorčki in ki obvladuje zadevo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Črnci
13.1.2011 20:49:12   
jeannetka
i am french black and my woman iis sloven


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Črnci
13.1.2011 21:01:33   
jeannetka
Evo to pa se zgodi, ko pride moj dragi za računalnik pred mano in ko se mu take teme zdijo zanimive. Kot je že on napisal, sicer v angleščini, je črnec (francoz) in zase pravi, da nima velikega. Jaz bi rekla, da ima, on pa pravi, da če je to veliko, potem nočem videt drugih črncev, kako velike imajo. :) No, imam pa tudi eno izkušnje s črncem od prej in je res imel ogromnega, preveč.

Kar se pa tiče glede vonja črncev, pa je problem v tem, da nekateri uporabljajo neko kremo za telo, ki nam "smrdi". Za črnce je namreč samoumevno, da uporabljajo mleko ali kremo po tuširanju (kar je večini našim dečkom smešno in neumno in žensko,...) in tako eni uporabljajo neko stvar (ne vem kako se ji reče, ker je moj nima) in ima neprijeten vonj. Moj ima vonj kot vsi ostali in ne bi mogla reči, da ima ta vonjčrncev o katerem nekatere govroijo.

Daleč od tega, da bi želela razglabljati o njegovi dolžini, tukaj na forumu, ampak me je moj zašil in v bistvu mi je dal tudi "dovoljenje", ker umira od smeha, ko čuje, da se belci pogovarjamo o tem. :))

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Črnci
14.1.2011 10:29:49   
Urshy78
sem bila..in tisto o dolžini drži user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Črnci
18.1.2011 14:13:57   
emalina
Ko sva z mojim še svingala, sem si enega privoščila. Pa ne zaradi kože, ampak zaradi orodja, ki ga je imel, pa vam povem punce, da se je splačalo. Zanimiva je bila tudi njegova koža, ki je bila gladka, ko dojenčkova user posted image .  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Črnci
26.1.2011 10:32:27   
rogljicek
vprašanje ni tako neumno kot so neumni nekateri komentarji.

(odgovor članu emalina)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Črnci
26.1.2011 10:34:51   
rogljicek
črnci smrdijo!?!?!? Moji hčeri sta polovico temnopolti, pa smrdita le takrat, ko se pokakata- tako kot vsi ostali otroci, ane?!?!?

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Črnci
17.2.2011 21:53:54   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: pinkponkica

Zanima me kje v Ljubljani lahko stopim v stik s črncem, kje se zadržujejo....


Ne morem verjeti...?! Pa ti sprašuješ kot da gre za kakšno sekto, klošarje ali leglo bolh..."Kje se zadržujejo"..user posted image Kje se belci zadržujejo..bogami..



Sej vem, da ni smešno, sam men je user posted image user posted image user posted image Drugač pa ja bi s črncem, mogoče pa kdaj še bom, puščamo vse karte odprte.

< Sporočilo je popravil Janyna -- 17.2.2011 21:54:09 >

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Črnci
18.2.2011 11:54:15   
sanelaa
Malo off topic, ampak vseeno............Rogljiček, prečudoviti punčki imaš............user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Črnci
24.2.2011 10:42:39   
ZARA

Sama se tudi sprašujem od kje vam ideja, da črnci smrdijo? Sama imam v žlahti 3 črnke pa nič ne smrdijo. Smrdijo vaši odgovori.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Črnci
24.2.2011 13:44:44   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: jeannetka

Kar se pa tiče glede vonja črncev, pa je problem v tem, da nekateri uporabljajo neko kremo za telo, ki nam "smrdi". Za črnce je namreč samoumevno, da uporabljajo mleko ali kremo po tuširanju (kar je večini našim dečkom smešno in neumno in žensko,...) in tako eni uporabljajo neko stvar (ne vem kako se ji reče, ker je moj nima) in ima neprijeten vonj. Moj ima vonj kot vsi ostali in ne bi mogla reči, da ima ta vonjčrncev o katerem nekatere govroijo.



Mogoče zaradi tega...Jst osebno nimam nobenih stikov s črnci, tako da nimam pojma...sam glede na to, da ima jeannetka moža črnca, bi znal to bit tapravi odgovor...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Črnci
25.2.2011 23:03:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanimivo, tiste ki so imele odnose z črncii, vprašanja niso razumele, kot žaljivega. In tudi v vprašanju ne vidim nič takega, kar bi žalilo črnce. Mislim, da so moški ponosni na svojo dolžino in tega ne jemljejo tako kot nekatere forumke.
Sicer pa se mi sex, ki temelji na kemiji in ne na ljubezni, ne zdi nič slabega.
Pa tudi debata v smeri: ene bi, druge ne bi in ene so se mi ne zdi žaljiva.
Tako, da tiste, ki to smatrate, prosim razlago.



se gre tukaj za kemijo med osebo ali med njegovim tičem.. bi rada sexala z črncem oz temnopolto osebo ali z velikim tičem???!!!

kaj dejansko te mika..sex z drugo raso ali sex z velikim tičem..al sex z temnim tičem?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




dvojno ime za fantka
caligula

Katero ime bi dodali poleg prvotnega Jaša?

Jaša Gaj (18%)

Jaša Etijen (3%)

Jaša Brin (6%)

Jaša Gal (35%)

Jaša Maj (32%)

Jaša Thierry (6%)


Število vseh glasov: 397

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!