|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 8:58:33   
bojana1
Dobro jutro!
Evo tudi mi smo vstali nekaj čez 6.00user posted image .Ma čez teden,ko je pa treba vstat pa bi Luka spaluser posted image
Barbara-kaj ti velja,ker je za tabo delavni začetekuser posted image ,mene še čaka in me kr stiskauser posted image
Torta-Luka je dobil od babike za darilo torto.Je pa bila nora.V obliki avta imela pa je 4 kguser posted image
Taška-te čisto zastopim.Men je tudi tako hudo ,da ne znam opisati.Ko sem prišla včeraj po Luka,je sedel v stolčku in nekaj hropel ,čist brez glasauser posted image .Sem rekla,da kaj pa je zdaj touser posted image ,pa je rekla vzgojiteljica,da to ni jokuser posted image ,se sploh niso zanj zmenile.Ziher pretiravam,sam če pa je tako hudouser posted image
Thumbelina-a eno leto je jokala,koliko pa je bila stara?
Lonib-Vaši Zali Luka pošilja poljubčke,mi vsi ji pa želimo zdravo ,igrivo in nagajivo otroštvo -vse naj naj ZA 1 SVEČKOuser posted image user posted image user posted image user posted image
Evo zdej pa grem kuhat!

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 10:52:18   
smotka lonib
Hojla!

Bojana1!
Zala je rekla, da naj rečem Luku hvala za poljubčkeuser posted image . Bomo popldne praznovali. Zdejle pospravljamo po hiši, popoldne pa prideta še moja starša in Vanja. Imajo dons pouk, ker morajo nadomeščat en dan. Pa tud torto mi bosta prinesla. Sploh ne morem verjeti kako čas beži. Se mi zdi, kot da sem jo včeraj rodila ne pa pred enim letom.user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 10:53:24   
smotka lonib
juniorka!
Nelsonu želim vse naj naj za 11 mesecev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 11:08:11   
bojana1
Vedno pozabim še naprej pogledatuser posted image
Juniorka-prav tako Nelsonu za njegovo zadnjo obmesečnico- vse naj najuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 11:39:38   
Anonimen
ojla!
na brzino, ker sem laro dala spat in ne upam nič delat, še kuhanje bo malo počakalo....

thumbelina - hvala za linkuser posted image . sem te tudi pozabila vprašat, kako se sploh obnese, pa si mi že napisala - hvala....

Zala - vse najlepše za prvo svečko. želimo ti lepo, nasmejano in brezskrbno otroštvouser posted image user posted image user posted image
user posted image


juniorka - nelsonu vse najlepše ob zadnji obmesečniciuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bojana1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 11:53:09   
thumbelina
Bojana - ja si prav prebrala. V vrtec je šla s starostjo 14 mesecev in pač enoleto je vsako jutro tulila. Občasno mi jo je ratalo naluštat kao da naj vzgojiteljici pokaže svojo novo majičko ali kaj podobnega in je pozabila da mora obvezno tulit... Tako da karkoli bo pri Matevžu, sem že vajena in me ne bo tok pretreslo, ali pač. Kaj pa vem kako bo. No hvala bogu mi bo to prišparano do septembra.... POtem pa nizki štart..

Mi smo že celo dopoldne zunaj, zdajle sem sam jaz noter smuknila zbudit Matevža in skuhat golaž, potem pa spet ven....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 14:47:57   
hariba
Zali želim razigrano in srečno otroštvo in koš zdravja!user posted image user posted image user posted image user posted image .
Naši so tudi imeli danes pouk,  tudi kosilo v šoli, zato mi ni bilo treba kuhat,moj je šel pa še v službo. SEm zjutraj, ko so odšli najprej celo hišo posesala in okna v dnevni sobi umila, potem sva šli pa z Zojo v Inter spar in v Yello sem si po ful dolgem času spet čevlje kupila, nato pa še po torto. Je ful lepa user posted image . Zdaj pa čakam, da se Zoja zbudi, pol pa še njo zrihtam, ob 16 h gremo v gostilno. Lara in Žiga že pol ure stojita vsak pred drugim ogledalom, mulc, je menda polil nase že pol kolonske in porabil pol tube želeja, mala pa cote emnjava in ugotavlja katera ji anjbolj paše. Denisu se ap fučka leži v spodnjih gatah pred tv, se mu še ni da oblečt.
vrtec Zoja še joče, ko jo moj v vrtcu pusti, ampak se potem baje hitro potolaži in vklučuje v njihovo aktivnosti, no klokor jihže sploh imajo. Denise in Lara sta približno 2 meseca zjutraj jokala, a tudi ona 2 sta se hitro potem, ko me nisat več videla potolažila. Žiga je pa samo prvi teden jokal, je pa pri 4 letih imel krizo, ko se je pol leta doma, ko sem ga oblačila drl, pa potem v garderobi še bolj, samo tisto je bila vzrok nepriemrna vzgojiteljica, o kateri se mi pa zdaj ne da pisat je čez 3 leta se tamal isto jokal in upiral  it k njej, le v milejši obliki. Je pa rekla, da probleme delam jaz in ne otroci, da se pri nej počutijo bolje kot domauser posted image
Zoja ima tudi ful rada podobno igračo od chicota kot jo ima Matevž, oglašajo se živali, je pa to od starejših podedovala. Moj ji je pa poganjalc in kosilnico za rojstni dan kupil.
Nelsonu od juniorke za 11 mesecevuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 19:41:29   
zalbi
Zala -  user posted image VSE NAJBOLJŠE.

Nelsonu - vse naj naj za zadnjo obmesečnico

Sara - od vetrnice1 - tudi tebi vs najboljše - malo z zamudo, ampak je blo enkrat zdej....

Drgač pa smo se danes potepali - smo šli k mojmu bratrancu na kosilo v Celje - luštn izletek, ampak vreme se je pa kr naenkrat skisalo in ohladilo...tko, zdej pa nč delat, mal pred TV... Sara je šla že spat - se ji je malo dnevno spanje danes podrlo, pa je bla že čist zmatrana...


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 20:28:41   
JAPE
Zali vse najboljše za prvo svečko! Kaj ste ji potem kupili?
Kako ste praznovali, a je bila tortica dobra? Kakšne oblike je bila?

Tudi mi se pripravljamo na veliko zabavo! Bo že kar naslednjo nedeljo, ker imam tudi jaz rojstni dan, pa bova praznovali kar skupaj. Vabila so že poslana, torta bo v kratkem, še za obliko moramo povedat.
Za darilo bo dobila gugalnico, fredov obroč,...in najrbž še kaj.

Me zanima kaj menite o tobaganu. Ga katera ima...in kako se kaj obnese ( manjši/večji), al se ga splača kupit že sedaj, al rajši potem ko je otrok že 2,3 leta star.

Še eno vprašanje: ali čez dan otročke dajete spat v zatemnjen prostor, ali kar pustite svetlobo?

A katera gleda tele risanke? ... : http://player26.narrowstep.tv/nsp.aspx?player=babytv_restoftheworld

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 21:31:31   
*piškotek*
Jaz pa res ne vem več no, a se bomo otresli tega prehlada ali karkoli že pač imamo, ali še kar ne????? user posted image user posted image user posted image
Nejc je bil že kar OK, pomalem je še kašljal in malo smrkal, drugega nič. Včeraj pa je proti večeru in potem še celo noč kar na veliko kašljal. Zato sem ga dopoldan peljala k dežurnemu zdravniku, pa ni nič ugotovila - pljuča so čista, nosek spirat s fiziološko,... skartka so me že prav čudno gledali kaj sem ga sploh pripeljala user posted image . No in potem smo se celo dopoldan še potepali malo po BTC-ju z okolico in ob 13 smo šli domov - je zaspal v avtu, pa sem ga doma preložila v posteljico in je spal 2 uri. Zbudil se je ravno za kosilo, pa ni hotel spet čisto nič jest. In potem je pomalem tečkal in kar naenkrat postal zelo miren in se stiskal k meni. In kaj ugotovim, da je fuuuuuullll vroč. Mu grem merit vročino in jo je imel 38,6 (v ritki). Potem se je pa samo še stopnjevalo in ob 18 je imel že 39,3 vročine - tokrat merjene pod pazduho. Sem mu dala takoj svečko in pa ohlajala sem ga s kopanjem. Tako da mu je vročina padla na 38,3 (pod pazduho). Potem je pojedel skutko in šel takoj spat.
Zdej pa samo upam da ne bo ponoči še kaj hujšega.
Sploh pa ne morem dojet, kako se mu je tako naenkrat obrnilo - dopldan še "vse" , popldan pa taka vročina. Upam da mu hitro mine.
Sicer pa tudi ne vem kaj me še čaka, ker mi je pa v petek vzgojiteljica povedala, ko sem ga prišla iskat, da imajo drisko v skupini (naš še zaenkrat ni nič driskal, tako da upam da ni tale vročina uvod v tole "sranje")
Sploh ne moreš verjet - 11  mesecev je bil čisto zdrav (en manjši prehlad), potem pa vrtec in že 14 dni skupaj boleha - pa je malo boljše pa spet malo slabše user posted image user posted image user posted image

Tako, zdej sem vas dosti zamorila, samo sem mogla malo napisat in pojamrat...

Drugače pa vsem, ki praznujete (tudi tistim malo z zamudo) želim vse naj naj za rojstni dan ali obmesečnico. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vsem bolančkom pa koš zdravja... user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj ste napisale na vabila za rojstni dan za malčke? Jaz kar nimam nobene ideje user posted image . Pa še s tem se ubadam, kaj naj mu kupiva za prvi rojstni dan???? Gugalnico baje dobi od dedija, tricikel že ima od rojstva, voziček marelo bo verjetno dobil od mojega brata, tako da sem res že malo kratka z idejami.

Punce kje pa so vse ostale? Toliko jih manjka???? Dobro, saj jaz tudi nisem več tako pogosto tu gor z vami, ampak vsaj vsake toliko časa pa le. Se pa moram še pohvalit, da mi je uspelo kar nekaj snovi predelat za faks in pa narest seminarsko nalogo. Vsaj nekaj od mene user posted image

Tako, sedaj pa grem kar spat, ker nič ne vem kaj me čaka ponoči. Pa še ura se premakne, pa še naš lump je zadnje 3 dni pokonci že ob 5 ali pa 5.30 in sploh noče več zaspat nazaj. No, saj med tednom še gre, ker ga itak pelejm v vrtec že ob 6.30 ampak sobota in nedelja user posted image ?

Želim vam mirno noč in lepe sanje user posted image

_____________________________

------------------------------------
Če sončka ni, sonček bodi ti!
------------------------------------

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 21:47:25   
smotka lonib
Jape!

Mi smo imeli okroglo torto, gor pa živali (pikapoko, pujska, čebelici, metuljčka..) in gobice, pa seved napis in svečko. Je bila ful dobra. Moja starša sta ji kupila tricikel (sem jima kr jest predlagala), midva PAMETNEGA KUŽKA, Nejc in Vanja pa mobitel (od Fisher Price-sa). Smo pa sami praznovali v družinskem krogu. Mojega brata ni bilo, ker sem že nazaj napisala, da sva si pač različna in se ne razumeva dobro.
Sva pa Zali mislila kupit peskovnik ali pa gugalnico, pa ji bomo te stvari tako ali tako kupili v kratkem. Tobogana pa nimam, pa ga tud ne bomo kupili.

Jest čez dan sobo nič ne zatemnim.

Zdej pa grem spat..
NOČKO






_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu *piškotek*)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 22:30:56   
hariba
Naš rojstni dan je lepo minil, dobila je nekaj pliškotov in nekaj denarja, ki ji ga bom naložila na njen račun. Bilo nas je pa 30, Torta je bila pa ful dobra. cela gostilna je bila pa polna otrok iz našega omizjauser posted image . Zoji se ej strašno dopadel otroški kotiček, hm ampak je ap eno tujo punčko ugriznila v roko, ker ji ni hotela dat ene račke.
tobogan, peskovnik Moj je v četrtek pripeljal od starih staršev od mafije peskovnik in tobogan. Tobogan je kupil tast, ko so bili mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoji veliki in od moževe hčerke majhni. Kar velik in sicer od treh let dalje, ampak je Lara in od moževe sestre sin sta  že vsaj 1 leto pred to starostjo splezala brez pomoči gor. Pač zraven moraš bit. Malega je meni brez veze kupit, ker ne stane dosti majn, je pa za krajše obdobje. Peskovnik sem ap ajz kupila pred 10 leti  za k tastu in tašči, ki sat jih pogosto čuvala, mi smo pa v bloku še takrat živeli. Ful se je not otrok igralo in je neuničljiv, je bil pa ful drag, ampak se ej splačalo. Je pa taka velika želva z pokrovom. Brez pokrova ni fajn, ker pol hodijo tudi sosedove mačke srat not ali pa dežuje vanj.
Jaz moram edino še mivko zanj kupit. Gugalnice še nima ji bom kupila, pa bom že brata ali pa soseda prosila, da mi jo pride postavit.
Zdaj grem se pa stuširat pa še k mojemu stisnit, ker pol se pa dolgo ne bom moglauser posted image user posted image .

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: aprilski lumpi 07
29.3.2008 23:39:01   
mojčca
Čer

Se oglašam na hitro, potem pa grem spat, ker sem ful utrujena. Sem bila cel dan sama in ima eden več energije kot drugi.

Malo z zamudo, ampak iz srca. Zoja, vse najbolje, upihnila si prvo svečko

user posted image

Zala, tudi tebi želim vse najboljše, bodi še naprej tako pridna, kot si bila do sedaj, pa nagajaj mamici, atiju, bratcu in sestrici, da jim ne bo slučajno dolgas. Matic ti pošilja user posted image , jaz pa

user posted image

No, tole sem začela pisati malo po osmi uri, sedajle pa mi je uspelo dokončati. Sem ravno iz dežurne, tako da dvomim, če bom ponoči kaj spala. Joj, kaj bi jaz dala za eno noč spanja brez vseh skrbi. Jok sploh ni tak problem, ampak skrbi, a bo vse v redu, a me bo ponoči kdo zbudil, da je treba peljati atija na dežurno. Ja, bom nehala težiti in grem počasi v posteljo.

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 8:16:28   
thumbelina
zala - vse najlepše za 1. rojstni dan user posted image

Punce naš Matevž se je zdaj še skobacaluser posted image user posted image user posted image user posted image . Prejšnji teden se je sam vsedel, zdaj pa že gre po vseh štirih, s tem da vse skupaj deluje še precej žabje, ampak važno da gre.... Zdaj si mora samo nabrat moči, da bo lahko čist v pravi kot držal kolenčka. Ampak sem tok vesela, zdaj sicer raziskuje in išče same kozlarije: podaljški in luknjice, koš za smeti, ipd. Ampak bomo umaknili, pa naj raziskuje....

Lepo nedeljo želim...

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 8:34:24   
zoom zoom
Dobro jutro.

Naša noč je minila kar dobro, se je sicer zbudila 3x. Enkrat sem ji samo dudo popravila, 2 x pa je jedla (prvič ob 21.30, drugič ob 3h, tako da ni bilo panike). Zbudila pa se je že ob 6h.

Aja pa uro so danes prestavili, se pravi, da je spala do 7h. Mi imamo đe vse ure po starem. Bo treba naštimat.

Glede RD vsem čestike za 1 leto oz. 11 mesecev. Mi bomo praznovali v soboto čez 3 tedne. Bomo pa naredili eno večjo žurko pri nas doma (povabljenih je kar precej, samo ponavadi niti ne pridejo vsi), sem imela v načrtu, da bom sama naredila torto pa slikco gor nalimala, da bi bila lepša, pa je moj rekel, da bi vsaj 2x na leto rad jedel dobro torto, zato jo bom dala delat bivši sodelavki, ki peče res ful dobre torte in bo naredila eno veliko (za 30 ljudi) torto, dala pa ji bom 45€. Za zraven bo pa še malo narezka, pa pizza muffini, kakšna sladkarija in prigrizek, pa bo pomoje dovolj.

Mi tobogan že imamo, je visok kakšen meter in je fajn. Sicer je bolj v uporabi tam od leta in pol do dveh, ker prej niti ne  znajo samo gor, če jih pa ti daješ gor in potm še držiš ko se spušča pa hrbtenica zeo trpi.
Peskovnik smo tudi sedaj v Hoferju kupili, zgleda vredu.
Gugalnice še nimamo, jo bodo pa baje v roku enega meseca prišli naredit.
Jaz bi imela še kakšno hiško, da bi jima res bilo fino zunaj, pa zame en ležalnik, pa senčnik, pa nekoga, da bi muhe odganjal, pa pijačo nosil,...user posted image user posted image user posted image

Plenice mi ponavadi kupujemo Hoferjeve ali leclercove. Plenice iz Mullerja sem upila samo 1x pa so se mi zdele preveč debele, ampak baje so jih sedaj zamenjali in so tanjše. Katera ve kaj o tem? KEr cena teh plenic je bila res super. Samo meni se zdi tako čudno, če primeš otroka in čutiš tisto debelo plenico. Saj tudi jaz ne bi nosila ne vem kako debelih vložkov, ker prvo niso udobni, kot drugo pa bi mislila, da me vsak v rit gleda. SIcer vložkov itak nimam, ler sem pristaš tamponov. Ampak to je itak že druga tema.

Čez dan naša spi v delno zatemneni sobi, če smo pa zunaj pa itak ne moreš zatemnit.

Sem pa mislila, da se mi bo 2 dni nazaj pri večerji zadušila.Sem ji naredila čokolino, pa ga ni hotela, ker je hotela kroglice v mleku (kot bratec - jeprav s prstom tja kazala in za čokolino ni hotela odpret ust). PA ji je par žlic šlo prav dobro, potem pa kar naenkrat ratala čisto rdeča, vijolčna, sem jo takoj obrnila z glavo navzdol in trepljala med lopaticami, tako da je košček šel ven, a,mpak ga ni hotela dat ven, pač pa ga je pjeda. Potem je še kake pol ure kašljala in na srečo ni bilo nič hujšega.

Moiram končat,. ker jo imam v naročju in ne morem več pisat. Smo še bolnim zaželim, da se čim prej pozdravijo.

Lp

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 9:31:00   
zalbi
dobro jutro!

Mi smo kr po starem spali, to pomeni po novem do 9h - super, se je pa neki prebujala ponoči, pa kašljala, upam, da ne bo nč, ker po dveh tednih počasi je bolje z njenim nosom... pa še v torek začne z vrtcem.

spanje čez dan - ja tako kot pri zoom zoom - na pol je dol roleta.

peskovnik, tobogan - peskovnik sem dobila od enih kolegov, tako da ima želvo s pokrovom... to bo na vikendu, ker tuki ni prostora v lj, sem navdušena nad gugalnico, ja pa toboganom, ampak vse za na štajersko... pa včeri sem vidla eno luštno hiško za 100E v bauhausu, se mi ni zdela draga.

Praznovanje RD - ja mi bomo imeli 26. 4. piknik na vikendu, povabljenuih bo kar dost, mam še jaz RD, tako da bomo nardil eno fajn žurko...jo že prav pogrešam tak fajn piknik... tko da nas bo kar precej, bom pa sporočila številko, sam da mal napišem kolk nas bo...

mojčca - držim pesti... da se bo uredilo....

nč, grem kavico pit naprej...



_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 10:45:43   
tejkag
Ojla!
Da se še jaz malo javim,včeraj ni blo cajta. Smo šli na kosilo,ker je prejšnji teden deda praznoval 70. let in ker je bila Velika noč smo bili takrat kar doma. Lana je bla ful pridna in ni nič sitnarila. No ob petih smo mi šli domov in je zaspala za eno urco,potem pa je šla spat ob devetih.
Čez dan ko gre spat pa jaz spustim žaluzije dol, pa radio je obvezno prižgano. Ker majo vsi sosedi pse,ki lajajo ko norci rajši naredim muziko, da je ne zbudijo.
Ponoči pa je še vedno vse po staremuser posted image
Srečanje-a potem velja za v torek ob 10:30 v Europarku?
Prznovanje r.d. še ne vem kdaj,verjetno bomo naredili kar en piknik 3. maja, ker en teden prej gresta tašča in tast na en r.d. in ne moreta prit. Bi bla ziher užaljena če ne bi prestavili.
papa


_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 12:31:48   
ALESSA
Ojla!

zdravje - pri nas gre na bolje, sta oba že skoraj OK.

rojstni dan - zdaj 6.4. ga ima Neli bomo samo domači, potem 14. 4. ga pa ima Anel pa bomo prvo samo domači, potem za prvomajske praznike pa še en piknik narediva s celo žlahto.  Se pravi bomo imeli 3 fešte.
 
tobogan - imamo ga na 5 stopnic, je kar visok. Smo ga kupili lani Neli in sedaj ga bosta imela oba.

peskovnik - ga iščemo, ker bi rada kupila malo večjega, da bi lahko bila oba v njem.

plenice - Pamperske, sem zadnjič za probo kupila Hoferjeve in je dobil rdeče izpuščaje po trebuščeku, sem mu dala nazaj Pamperske in je spet OK.

gugalnica - smo jo Neli kupili za njen 1. r.d. in je lesena. Se je pa ena deskica zlomila, ker je na soncu in dežju. Sva rekla, da bova letos kupila Anelu gugalnico z 1. r,d. plastično 3 v 1 in jo bosta imela oba.

hiška (snegulčica) - jo tudi Neli že ima, jo je lani dobila od moje sestre za r. d.

Ma vsaj že tako ali tako imata skoraj vse. Počasi že več ne vemo kam bomo z vsemi igračami.






(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 12:53:59   
Mojca B
hej punce,

člas tko beži, da res ni.

Hvala za čestitke!

Čestitam vsem našim malčkom, ki imajo 1. svečke!!

Služba mah ja... ne bom izgubljala besed. Naporno, tempirano... skratka dolgčas mi ni.... Si pa po novem res vzamem pol urice za malico, kar mi je bilo prej '' mission imposible''. Se popravljam...

Taška: kriza tole z varuško. Pa saj bo vse oki.... Itak se prej ali slej navadijo.

Thumbelina: 1 leto joka za v vrtec. Adijo pamet. Našemu se je najbolje zdelo, če je lahko kaj sam dal vzgojiteljici. In potem smo kar nosili denar, ki ga je dal njej ona v omarico.. in smo bili vsi srečni..:)

Sem pa za r.d. dobila od očita in mamice šivalni stroj. Ga še nisem sporbala, Igor si je pa takoj zarobil 2 hlače.. adijo je tale moj majter...Seveda ne smem biti slabša in bom danes zvečer tudi mal sprobala...

Tko grem pripravit narezke, kmal pridejo ljudje.. It's party time...:)

Tinkibinki? Nas sploh še kaj bereš?

Mejte se...

_____________________________

Gaj - 28.06.2004
Jona - 20.04.2007

(odgovor članu ALESSA)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 19:25:03   
1vetrnica
Ojla bejbe, upam, da te lepo preživele današnji dan.

Ali je katera jutri za kavico, sprehod in čvek? Vreme bo lepo.
 
se še tipkamo, grem delat večerjo, je banda že lačnauser posted image

_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka

(odgovor članu bojana1)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 20:13:07   
mojčca
IZVIRNO SPOROČILO: 1vetrnica

Ojla bejbe, upam, da te lepo preživele današnji dan.

Ali je katera jutri za kavico, sprehod in čvek? Vreme bo lepo.
 
se še tipkamo, grem delat večerjo, je banda že lačnauser posted image


Jaz jutri na žalost ne morem, ker peljem že zgodaj zjutraj očeta v Ljubljano v bolnico in ne vem, kdaj bova nazaj. Sem pa za kavico v torek, sredo ali petek (četrtek odpade, imava terapijo).

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 20:54:54   
thumbelina
hej mojčca kako je z očetom? Me je kr malo skrbelo ko se nič ne oglasiš...

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 21:00:16   
Anonimen
OJLA!
tale ura pa je res totalno mimo. smo se še popoldan malo potepali, smo bili pri tašči na obisku in nam je lara nazajgrede v avtu zaspala, tako da se sedaj komaj kopamo - sem jo malce uturila mojemu, naj se še on malo z njo počopkauser posted image  
sem mislila, da bom lahko kaj več napisala, pa je že alarm...

(odgovor članu thumbelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 21:00:19   
taška30
Živjo,
pri nas je pa tako, da Manca še ni povsem Ok in ni za v vrtec (še kašlja), jaz pa moram Julijo ta teden uvajat, tako da nam ni preostalo drugega kot da smo Manco poslali (spet) na počitnice, tokrat k moji mami. Na Mancino veliko veselje seveda.user posted image
Julija ima pa (spet) poln nos, ne vem ali od stresa zadnjič pri varuškiuser posted image al kar tako, skratka ful ji teče iz nosa, sesam 100/h in dajem tudi Operil, ker smo komaj nehali z antibiotiki zaradi vnetega ušesa. Upam, da ne bo šlo na slabše, da bomo speljale tole uvajanje - jutri bo tam dve uri, ker moram jaz k zdravniku zase, kar bo pa bo, po mojem bo tulila dve uri skupaj.user posted image

Zali še nisem voščila za 1.rojstni dan, torej želim ti draga Zala čimlepše naslednje leto, čimmanj svečk iz noska in veliko smeha in ljubezni.user posted image user posted image user posted image

Tobogan je naša Manca dobila pri 14-15 mesecih, ko je dobila svojo sobico, tak sobni 1 meter višine od Chicota, pa moram reči, da je kar v uporabi še vedno. Najprej se je vozila sama, zdaj vozi po njem svoje prijateljčkeuser posted image , pa pleza po njem, skratka je v središču dogajanja. Mogoče se je tudi zato tako hitro navadila na tiste 'tazaresne' več kot 2 metra visoke na igriščih, že pred 18 mesecem je sama splezala gor in se vozila dol, so se vsi čudili na igrišču vedno.user posted image

Mojčca, kaj naj rečem, držim pesti za vašega ata.user posted image

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: aprilski lumpi 07
30.3.2008 21:36:58   
zalbi
khm, jutr ne vem kako bom vse opravila - naj bi šla uredit zavarovanje, pa v delovsko knjižico moram it vpisat porodniško, pa do računovodkinje od moje prejšne službe bi mogla... jah nevem... jutr res bl težko kava in čvek, kir drug dan pa mogoče lahko... sam bomo vidl kako bo sara sprejela vrtec... 

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?