|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah
23.1.2008 23:02:12   
mami_miki
Mojega dojenčka je strah: sesalca, fena, vrečke, ki šumijo....in zdaj bo kmalu 8 mesecev, pa se zelo boji tujcev...kako je kaj pri vaših?...a se bojijo tujcev?
ali če je več ljudi, kak obisk...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah
23.1.2008 23:03:31   
Anonimen
Prvih pet minut se je "bala", da se je razgledala po terenu....pol pa akcija user posted image .

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah
23.1.2008 23:03:42   
Petraa
Bo minilo sčasoma :)

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah
23.1.2008 23:07:27   
Naja30
Moja se pri 13m boji moških z očali, svojega zlatega očija, ko se brije, moških s klobuki... Bo vse minilo.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah
23.1.2008 23:15:01   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Moja se pri 13m boji moških z očali, svojega zlatega očija, ko se brije, moških s klobuki... Bo vse minilo.


ja..naš se tud moških z očali....

ampak on se tako boji, da sploh k sebi ne pride...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah
23.1.2008 23:15:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

ampak on se tako boji, da sploh k sebi ne pride...


Koliko pa hodita med ljudi?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah
23.1.2008 23:15:54   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Prvih pet minut se je "bala", da se je razgledala po terenu....pol pa akcija user posted image .


ja..naš tud, če sem zraven, če pa se obrnem stran, pa konc!
ne sme k babici noben na obisk, če mene ni tam...cel dan joče...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah
23.1.2008 23:17:12   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

ampak on se tako boji, da sploh k sebi ne pride...


Koliko pa hodita med ljudi?


gremo v trgovino, k babicam...
na obiske bolj redko zadnje čase....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah
23.1.2008 23:18:32   
lex
moj ta starejši je šele sedaj pri 3 letih prvič primil sesalec, prej je šel 2 metra mimo, ko sem ga prižgala je blo pa ko bi user posted image  videl križ, da ne omenjam motork, traktorja (ko je tiho je vse OK), fena videt ne sme, pa če je vse bolj tiho že vpraša kaj je to, pa samo termostat naredi klik, ko ugasne peč
ga bo že minlo
mojga brata je bilo strah vsega. smo imeli doma kmetijo pa je stal pred odprtimi vrati hleva in se drl: mami reši me me krava gledauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , spal je pa samo tako v svoji postelji, da je poleg njega spala mačka, sedaj pa dela na smučišču in se more ponoči vozit okoli s sankami in dežurat, ko delajo sneg

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strah
23.1.2008 23:19:08   
kofetek2010
Naša 2.letnica se še vedno boji sesalca in fena. user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: strah
23.1.2008 23:19:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

ampak on se tako boji, da sploh k sebi ne pride...


Koliko pa hodita med ljudi?


gremo v trgovino, k babicam...
na obiske bolj redko zadnje čase....


Al pa tako, na sprehode, na igrišče, na ulico, a kaj greste?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: strah
23.1.2008 23:22:09   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

ampak on se tako boji, da sploh k sebi ne pride...


Koliko pa hodita med ljudi?


gremo v trgovino, k babicam...
na obiske bolj redko zadnje čase....


Al pa tako, na sprehode, na igrišče, na ulico, a kaj greste?


gremo tako, da je v vozičku, pa gleda okoli...na igrišču ni nobenega, otrok malih ni...ali pa so vsi v vozičku...

kako bi ga bolj socializirala torej? ker zanima ga že vse...a bi mogel se z otroki družit?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: strah
23.1.2008 23:23:03   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Naša 2.letnica se še vedno boji sesalca in fena. user posted image


kaj pa vrečka od kruha, ali ko (aja niste več na plenicahuser posted image ) vzemem robček za rito brisat ven, ali si nos obrišem...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: strah
23.1.2008 23:24:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

kako bi ga bolj socializirala torej? ker zanima ga že vse...a bi mogel se z otroki družit?


Druži se težko, ker je še premajhen :).
Tako, da gresta med ljudi, na igrišče, na obiske nekam, kjer se ga veselijo....mi2 sva veliko hodili na plažo gledat otroke iz vrtca, je bila čisto navdušena :).

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: strah
23.1.2008 23:28:24   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

IZVIRNO SPOROČILO: jana73

Naša 2.letnica se še vedno boji sesalca in fena. user posted image


kaj pa vrečka od kruha, ali ko (aja niste več na plenicahuser posted image ) vzemem robček za rito brisat ven, ali si nos obrišem...


O ja, je še v plenicah (ostali nismo več user posted image ).
Samo sesalec in fen - pred pol leta je bil še mikser na seznamu. user posted image

In njen sesalec na baterije je OK in fiksni feni v kopališču tudi... user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: strah
23.1.2008 23:29:32   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

kako bi ga bolj socializirala torej? ker zanima ga že vse...a bi mogel se z otroki družit?


Druži se težko, ker je še premajhen :).
Tako, da gresta med ljudi, na igrišče, na obiske nekam, kjer se ga veselijo....mi2 sva veliko hodili na plažo gledat otroke iz vrtca, je bila čisto navdušena :).


saj ne družiuser posted image  v bistvu opazuje...
saj ga imajo radi, tja ko pridemo...pa ga nekdo pogleda, kaj šele za rokico prime...pa že nabira...potem pa ga vrtim, ali greva v nek drugi prostor, da pozabi...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: strah
23.1.2008 23:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

saj ga imajo radi, tja ko pridemo...pa ga nekdo pogleda, kaj šele za rokico prime...pa že nabira...potem pa ga vrtim, ali greva v nek drugi prostor, da pozabi...


Aha.
Sva jih "prosil", da je prvih pet minut (cca, da ne boš na štoparco gledajo), pustijo pri miru, da se je razgledala in navadila na teren. Če so vsi planili nanjo, je bil tudi jok. Po nekaj minutah je bilo ok, samo silit na začetku nihče ni smel vanjo.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: strah
23.1.2008 23:31:52   
mami_miki
ja...pa mikser tud...

česa ga ni, morem povedatuser posted image

sam je zenimiv: ful je na vse pozoren, vse sliši..na vse, kaj jaz ne pomislim, že zdavnaj ne...pa je lahko čisto nekje v daljavi, pa se že obrne pa gleda...

me je strah, da mu ta FEELING ne bo ostal...ker mene je še ne dolgo nazaj bilo strah zaradi strahu...ko te je kr nekaj strah...bi ga rada čimprej naučila, da je vse ok...

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: strah
23.1.2008 23:32:38   
Anonimen
me je strah, da mu ta FEELING ne bo ostal...ker mene je še ne dolgo nazaj bilo strah zaradi strahu...ko te je kr nekaj strah...bi ga rada čimprej naučila, da je vse ok...


Ali pa čuti, da je tebe strah in je potem še njega?

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: strah
23.1.2008 23:34:02   
Anonimen
ful je na vse pozoren, vse sliši..na vse, kaj jaz ne pomislim, že zdavnaj ne...pa je lahko čisto nekje v daljavi, pa se že obrne pa gleda...


Itak, kadar je budna.
Pri novoletna petardijadi pa niti trznila ni, ko je spala user posted image . Jo je bilo pa strah, budno.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: strah
23.1.2008 23:34:19   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: mami_miki

saj ga imajo radi, tja ko pridemo...pa ga nekdo pogleda, kaj šele za rokico prime...pa že nabira...potem pa ga vrtim, ali greva v nek drugi prostor, da pozabi...


Aha.
Sva jih "prosil", da je prvih pet minut (cca, da ne boš na štoparco gledajo), pustijo pri miru, da se je razgledala in navadila na teren. Če so vsi planili nanjo, je bil tudi jok. Po nekaj minutah je bilo ok, samo silit na začetku nihče ni smel vanjo.



ja...saj danes ko smo šli k babici, ki jo po tednu dni že pozabi, sem ga držala, da se je spomni, potem je bilo ok...no..potem je k njej obisk prišel, midva sva odšla....cel dan je jokal, babica ni več vedela, kaj naj naredi...ko sva nazaj prišla, kot da bi odrezal( saj normalno) amapak v celem dnevu se ni navadil...pa še kaka dva meseca nazaj je bilo boljš...se je hitreje navadil..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: strah
23.1.2008 23:35:29   
kofetek2010
Daj mu vrečko, da se z njo igra. Naša je ful rada mečkala šumeče merkatorjeve vrečke.
In robčke rada daje iz paklca... ga da narazen in novega vzame dokler ni paklc prazn. user posted image


Do drgih otrok pa je kakor kdaj. Ko ima slab dan se me drži kot da sem šimpanzja mati, ko pa je dobre volje pa kar gre po svoje in je sploh ne briga, če me je pustila 100 metrov za seboj. user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: strah
23.1.2008 23:35:59   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

ful je na vse pozoren, vse sliši..na vse, kaj jaz ne pomislim, že zdavnaj ne...pa je lahko čisto nekje v daljavi, pa se že obrne pa gleda...


Itak, kadar je budna.
Pri novoletna petardijadi pa niti trznila ni, ko je spala user posted image . Jo je bilo pa strah, budno.


joj Mič...petarde! maš srečo, da je spala..vsakič, ko je poknilo,,,jok...

mene ni več strah...

morda pa čuti, da me je strah zaradi njega, ko je njega strah...
morem to spustit...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: strah
23.1.2008 23:36:54   
Anonimen
Nekje pri sestih mesecih zacnejo lociti med sabo in okolico in takrat se zacne pojavljati strah, ki je baje najmocnejsi pri devetih mesecih. Tako se tudi odsvetuje uvajanje v varstvo pri tej starosti. Raje precej prej ali kasneje, pri enem letu.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: strah
23.1.2008 23:37:42   
mami_miki
ja...to sem ugotovila..mu dam vrečko, nekaj časa gre, potem pa spet..

včasih ne vem, če lahko še kaj primem, skoz ga gledam, če je okuser posted image

saj verjetno se bo navadil...tako kot mi razlagate, vidim da je to normalno...ali...

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?