|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:23:54   
itata
jutro,
jakob se je zjutri od ene 5h dalje neki premetavaluser posted image  prdvsem prdel... pa 2x ponoč dojiluser posted image  tko da se nisem naspala.. pa šla sem spat ob 21:30...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:34:47   
itata
grem še mal poležat mali mi spi na ramiuser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 7:51:42   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: buči

ne, je bilo kar minut ... user posted image


Aja, pa res.user posted image user posted image
Evo, za kosilo je nekaj že pripravljeno, cune za tamalo tud že, zdej grem še v miru pozajtrkovat, se oblečt, pol pa upam da se že Larisa zbudi in akcija.user posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 8:23:04   
buči
S čim strižete nohte? Jaz jih našemu ščipam, pa ima tako ostre robove, da nas vse popraska, sebe pa seveda do krvi. Samo grabi, vse kar mu pride pod roke ...

< Sporočilo je popravil buči -- 13.5.2008 8:31:06 >


_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 8:44:23   
buči
Kje pa ste vse? A še spite, ker ste včeraj toliko čvekale? Ali ste že zunaj? Ali imajo razprodajo merlota? Ali imajo vaši možje dopust? Ali me ne marate več?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 8:49:46   
larisa
Evo nas Buči. babe zvečer tolk načvekajo, da mormo pol zjutri ful brat, preden kaj napišemo user posted image

Bajsa, ne se sekirat. Mi smo šli tud v razvojno, pa mi je zdej the best, da smo šli, ker vem da bom prav hendlala z malim in ne bo posledic, če pa nebi šli, bi pa verjetno pol res kako fizioterapijo fasali, tist pa ni več tolk fajn. user posted image  Če ima samo nakazan ekstenzijski vzorec, pol boš samo z pravilnim nošenjem, pa podiranjem kupčka že vse rešila pa bo!user posted image

Grem malega pogledat, neki stoka user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 9:18:18   
misar
babe ve ste zmešane...sem rabila eno uro, da sem se prebila skozi user posted image user posted image user posted image

aja, pa dobro jutro user posted image user posted image user posted image

smo spal kar solidno...me pa danes tako rit boli, da joj. včeraj je svakinja prišla po tamalo ob petih in so jo s hčerkami peljale na en špancir. pa moj takoj : a bova joto kuhala, al greva na bicikl???user posted image user posted image
sem si mislila, joto bova že skuhala, sam na biciklu pa nisem bila že eno leto in valjda grem jaz s tem mojim norcem na kolo. pa resno z norcem, ker ma ful kondicije je skoz na biciklu al pa laufa. v glavnem po enem letu sem se kar dobro odrezala, le klanci so me matrali. sva naredila 25km v cca 1h in 15min user posted image user posted image user posted image . danes pa rit auuččč  user posted image user posted image user posted image

ja pa da ne povem, da sem poleg 25 km na kolesu še peški z vozičkom naredila dvakrat po 4 kmuser posted image user posted image . pol se pa čudim , da mam vsak teden pol kile manj.

grem zdaj mal pomagat zapet alelujo, pol pa spet venuser posted image user posted image user posted image

torej babe, kdaj se dobimo, zdaj bi pa res rabila babji čvek???


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 10:03:34   
itata
no tole je pa prednost enega otroka. sem lepo z jakobom odspala še 2 urce k sem bila res zaspanauser posted image  zdej sem se že lepo naštimala in vse, tko da ko se zbudi lepo sam previt pa mal na joško pa pičimo. sva zmenjena z eno kolegico mojo na kavi v city parku (vem da ni glih destinacija za sonce, ampak ima tam službo). popoldne bova pa vozičkala al pa bla pač zunaj kle pred hišo in z drugimi sosedami in otroci. sej so prav simpatični klele okoluser posted image  

misar kolikor vem smo zmenjene za v petek. predlog je da na zbiljah. men se zdi tudi ok lokacija, lahko se pa komot kje drugje dobimo. nisem pa vsega čvekanja tko podrobno brala od včeraj zvečer in sem lahk tud kej spustila, to je pa resuser posted image

eno ?: katere dokumente moram predložiti za osebno dat delat za jakoba?

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 10:10:18   
larisa
IZVIRNO SPOROČILO: itata


eno ?: katere dokumente moram predložiti za osebno dat delat za jakoba?


Rojstni list, pa slikce user posted image

_____________________________

Zdaj pa čakamo pomlad, ki prinaša obilico zdravja ;-)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 11:10:18   
jencili
Jutro,

no, zdej je že dan, ko sem vas pa začela brat, je blo pa res še skor jutrouser posted image . Ste ble prov pridne čvekice...
Učer pa Dolenjka in Ella - sori, nisem bla več na vezi, zato tud nisem nič napisala. Sem vas brala, potem pa se je oglasil znani glas iz spalnice da me pogrešajo in naj pridem spatuser posted image user posted image user posted image

Itata, jst sm za osebno rabila samo slikco in nič drugega.

Kaj pol punce, za petek velja al kako? Predvidevam, da se bomo dobile dopoldan al kako?  smo se menile, pol sm pa jst vmes še za pivo spraševala, pa pomoje glih ne bomo pile dopoldan piva, ali pač?user posted image user posted image user posted image

Buči, jst tud nohtke kr s ščipalcem. Sm probala s škarjicami, pa so zaradi varnosti narejene tko, da praktično nič nisem mogla odstriči in so bli nohtki še vedno ful predolgi, zato sem jih kr poščipalauser posted image user posted image



_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu larisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 11:23:48   
mesecnica
Dan....

Uhhh...komaj še utegnem brat, ker ste tako hitre user posted image . Ampak sem na tekočem user posted image .

Mi smo imeli danes posvetovalnico. Smo se zredili za 920 g in zrastli za 4 cm user posted image . Pikic pa nismo dobili, ker ima pupa kožo po obrazu rdečo in nekaj kot mozoljčki gor in full razpraskano in je zdravnica rekla, da jo bo najprej dala testirat za alergijo na KM in jajca. In šele po izvidih in ko se bo koža popravila bomo cepljeni. user posted image  Tako, da smo morale dat kri, čez dva dni pa pokličemo, da vidimo, če je alergija. Dobr, da je naša spala, ko so ji kri jemali, ker drugače bi najbrž znorela. So jo dvakrat pičli in nakapljali dve epruvetki krvi. Pa kapljice Fenistil smo dobili.
Itata in MaryLou (če se prav spomnim user posted image ) ve imata tudi to dieto, a ne? Vem, da sta že nekaj pisali kaj lahko jeste, ampak ne vem točna na kateri strani. A lahko še enkrat??? Pa Itata - a kapljice pomagajo, da se  user posted image  več ne praska?

Drugače pa popoldne vozičkamo na polno. Sem ugotovila, da ednino na sprehodu zaspi za malo dlje...
Zdaj grem pa kosilo skuhat - piščančjo obaro.

Se beremo,

Lp



_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 11:49:27   
dolenjka
Jutro user posted image

Evo, midve sva spali do 9.15, pol smo bili pa brez štroma in se nisem mogla javit user posted image

No, seveda to spanje ni bilo v 1 kosu user posted image  Smo se ponoči okrog 3h dojili, pa zdi se mi, da sem ji okog 6.30 plenico zamenjala pa uček očistila in joško dala user posted image
No, ob 11h je zaspala, sam se že nekaj prebuja, tko da bo zdej ekšn user posted image
Bova šli kar lepo v hrib počasi, da bom imela malo manj slabo vest, ker je bila včeraj zelo malo zunaj user posted image

Meti nič ne bo z najinim obiskom Grosuplja, greva v hrib al pa dva (na sosednjem tut že dolg nisva bili) user posted image  Pa še vroče je in se mi revčka smili, da bi jo spet v lupinico dajala če res ni potrebe user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 11:53:13   
mary_lou
Hmmmm mesecnica jest nimam nobene diete ceprov ne bi blo slabo ce bi jo mela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se prevec z bucinimi mafini basem 

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 11:54:48   
mary_lou
Ej punce en kveščn a vi uporabljate klimo k user posted image vozte? jest kr ne upam k jest vedno smrkam pa kaslam na zacetku sezone klime v avtu. Sam fak no brez je pa ze res neznosno prevroce? Kaj mislte?

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 11:57:33   
mesecnica
MaryLou - sorry...

_____________________________

Mesečnica

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 12:00:04   
mary_lou
Ni panike bejba

_____________________________

Tai moj sonček sveti od 18.2.2008


Edina dilema če nič ne delaš je ta, da ne veš kdaj si gotov!

http://marylou.shrani.si

(odgovor članu mesecnica)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 12:09:56   
jencili
ja, jst kr mam klimo priklopljeno, sam tko na malo. Glih tok, da se da lepo dihat v avtu, ker je že prov vroče not, če avto stoji kje na sončkuuser posted image .

Drugač pa punce...dobila sem dohodnino.user posted image user posted image user posted image
Glej ga zlomka, pa glih za dons sm z mami zmenjena, da greva malo po štacunah pogledat, če je kej za zapravituser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu mary_lou)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 12:39:24   
pina-1
dan.
a nas niso še zaklenli?user posted image user posted image user posted image
midve sva od firzerjauser posted image user posted image user posted image user posted image . sem si šla debeli narastek pofarbat, da ne bom grda po svetu hodila. Ampak zaradi tega je moja anči prikrajšana za en lep sprehod. BOva popoldne nadoknadili.

dolenjka ti res za mano letaš s temi ml mleka...sam jaz sem danes zopet načpala 260 ml z obeh cicik.user posted image

mesecnica ubožca pikica. Mojo Mio čaka jemanje krvi iz žile. MEne je že zdej groza, ker vem da bo vreščanja.... Ufff

grem sedaj dat kosilo kuhat inpol se spet s cunjami ukvarjat. Sem si nakupila space bag vreč in sedaj vse "vakumiram"user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 12:58:34   
dolenjka
Ženske, zunaj seka k pr norcih! Sem se prišla s faktorjem namazat user posted image

Ajd zdravo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 13:37:12   
Februarka08
Midve sva se navozičkale. user posted image Sva šle ob 9.30 ven, prišle domov pa skor ob 13h, sem dala tamalo naprej v postelco spat, in še zmer spiuser posted image , jest sem pa že kosilo nardila pa poklicala Fabjana, tako da mam že v pondelk pregleduser posted image user posted image , me je strah kt user posted image . Ampak bo že... on že ve.
Zdej mi je pa že dolgčas.user posted image Zjutraj je tamala spala še 2 uri, tako da je danes spala 11 ur samo z enim hranjenjem, pa še to eno zizo na pol.user posted image user posted image user posted image user posted image Ne morm verjet. Danes bo zih zrasla za 1 cm.user posted image Pridna je, nimam kej. Danes pa res. Upam da bo še ponoči tako, ker popoldne jo ne smem dat nič spat, celo dopoldne že spi.
Grem kuhat naprej.


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 14:00:16   
buči
A ne bo dohodnina šele v ponedeljek nakazana?

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 14:13:15   
Janey
Pooo dooolgem času se malo javim. Sej mislm na vas ampak nimam časa ker je taaak lepo vreme in nismo nič doma. Zdaj smo se tudi prišli samo najest in previt in že šibamo dalje. Mam pa par sekund ker pokec še spančka. Imamo se super lepo, mali je priden in potrpežljiv, edino v vozičku se nekaj buni za športni del pa je še premajhen(sma probala pa so predolge naramnice).
zdaj pa šibamo dalje

lepo se imejte



(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 14:59:08   
dolenjka
Evo midve sva nazaj iz šume, ker je mami tko lulat, da je blo joj user posted image  Pa še majster me je klical, da pride naredit izmere za komarnike user posted image  user posted image  user posted image
Če bo vse po sreči, jih bomo imeli še preden gremo na morje (9.6.) user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 15:17:52   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Pa naj pride še Tim v soboto, mi imamo že skoraj škarpo končano in rabimo vsaj 2 norca, da bi z zemljo zdaj lukno zasula (zelooo veliko materiala je treba navozit al pa nanosit) user posted image  Ziher bi se zabavala user posted image

Itak pa ve ne veste, kaj vse jaz postrežem takim malim user posted image  in kaj vse je notr umešano user posted image user posted image  user posted image


Če imaš pa lukno za zasut, pol pa ni problema, bi ti Tim hitro vse porihtal, na pol seveda user posted image user posted image user posted image . Samo ne veš, kaj bi si z Mio skup zmislila, da ti ne bi slučajno še kakšne nove skopala user posted image . In pol bi ti dobila še podoplen račun od tvojih majstrov user posted image .

A imaš za male kakšen skrivnosten recept? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Ella sej maš prov user posted image  Ste čist naspiderane dons user posted image
Punce, da mal tole čvekanje v tri krasne zmotim: a ve še vse dajete vaše otročke spat na bok, al že spanje na hrbtu prakticirate?

Naša samo še na hrbtu spi, pa glavo v stran user posted image . Redko kdaj se še pusti na bok dat user posted image .

bajsa, mi verjetno ni treba še enkrat govoriti, koliko sva midve pridobile, pa je rekla pediatrinja, da je teža vredu, pa je težka zdaj pri 3. mesecih le 5150 g user posted image . Naša se hoče tudi le pokonci pestovat, pa ni nič komplicirala, ker tudi povedala nisem user posted image . Velikokrat ti pediatri delajo kraval brez veze. Je pa vseeno dobro, da greš, ker zgubiti itak nimaš kaj, pa še bolj pomirjena si, da si jo pač nekam peljala, kjer naj bi nekaj odnesla od tam. Sem jaz tudi mogla Tima voziti na fizioterapijo, ker pri 9. mesecih še ni po štirih hodil user posted image . Pa je to hitro osvojil tudi brez te terapije. Tam je bilo le en kup kričanja, ker gre vse nekam na silo, mali pa takrat niso pri volji user posted image .
IZVIRNO SPOROČILO: buči

Bamby, koliko je star Tim?

Dolenjka, če vabiš gradbince, bi še jaz prišla, Aljaž pa bi vso svojo mehanizacijo s seboj pripeljal, kopal bi kot za stavo, samo en sladoled in jabolčni sok pa 3 čevapčiče mu oblubi. Meni pa kavo pod senčnikom in pepelnik. Ne rabim 10 evrov na uro ...


Tim bo zadnjega v juliju 5 let star. Mater, kako grejo naglo leta user posted image !

No, dolenjka tako drago plačuje delavce, ko bi naše male pomagače povabila, bi bila škarpa že končana user posted image  in to res za nekaj čevapčičev in sok user posted image .

itata, sta bila potem kaj z Jakobom pri zdravniku ali ne?

misar, dobro ti goniš bicikl user posted image . Pol pa tudi jote ni več problema kuhat, ker si že itak v akciji user posted image

mary lou, mi jo imamo že malo priklopljeno, če je potreba in če smo s citroenčkom user posted image . V cliotu je pa nimamo in mormo brez nje shajat user posted image .

februarka, user posted image  za Lariso, ki je tako pridna. Drugače smo pa itak s tabo in tu, date bodrimo, podpiramo, skratka ti stojimo ob strani user posted image . Itak bo pa vse vredu user posted image ! Bo pina ziher kaj zacoprala, boš videla!

dolenjka, a nisi mogla it v šumo lulat user posted image  user posted image  user posted image . Tolk grmovja okol tebe, ti pa vse domov prineseš....Nič čudnega, da so prispevki za kanalizacijo tako dragi user posted image  user posted image .

A veste kaj je meni moj sinoči rekel za mirenco, ko je hotel joto kuhat, pa sem jaz rekla, da mi spet curi ? Je rekel, da to je pa res dobra zaščita, ker ne moreš nič seksat user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste vse pridne in cele dneve vozičkate user posted image . Jaz se pa moram cel dopoldan z Anajo ukvarjat da najprej poje, pol jo je treba nosit, ker je tečna kot 100 user posted image  in na koncu me čaka še vse kosilo za skuhat in kar časa zmanjkuje....da ne govorim o Timu, ki mi glavo odkriva user posted image .
Še dobro, da je bil nekaj dopolneva tudi user posted image  doma, ker sem mogla kar dva kosila kuhat: za nas in za jutri, da bo nesel s sabo, ko bosta šla spet k bajti delat. Zdaj sta peljala citroenčka s Timom na servis, Tima bo pa spet pri mojih starših pustil do konca tedna, da bom imela vsaj pred njim malo miru user posted image .

In zdaj greva z Anajo končno malo na zrak!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: februarski sončki 2008
13.5.2008 15:40:18   
Februarka08
Bamby, dobra si, da vse sfolgaš. Men bi se že zmešalo.user posted image In vedno najdeš kakšno pozitivno misel ali besedo zame. user posted image Hvala ti. user posted image

_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?