|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 7:40:39   
alea01
Jutro lepotičke!

Vstanem, se pretegnem, pogledam skozi okno in me skoraj kap..... Sneg, vse belo in še sneži za zastavouser posted image . Božič zelen, velika noč pa v sneguuser posted image . Pa kje si še to videluser posted image .

Sem zelo potrtauser posted image . Zakaj? Ma mal tega, mal onga in se nabere...... To bo mogla bit nosečnost kriva oz.hormončki. Ker to mi sploh ni podobno. Kar depresija me lovi.......Razmišljam pa ful pesimističnouser posted image . Eh, saj bo......


(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 7:43:32   
Anonimen
Tole je pogled z mojega okna v jedilnici

user posted image

user posted image

(odgovor članu tancho)
  Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 7:43:34   
aleksandra silvija
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra silvija

Naš 3-letnik pa je včeraj dobil temperaturo(40,1), tako sva danes skupaj doma, deklica je pa v šoli. Ampak mali bi rad šel na sneg. Ima že pripravljene lopatke in korenček za snežaka .
Bo še zanimivo ga v hiši obdržati.



kolk so lušni tele otročki

Luštni, lutštni. jauser posted image .
Ampak potem rabimo mi tudi en kup domišljije in raznih spretnosti, da vsaj včasih preprečimo ali omilimo kakšno neumnostuser posted image .

Drugače pa smo pokonci že od nekaj minut čez 5-klasikauser posted image .

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 7:46:04   
aleksandra silvija
Božič zelen, velika noč pa v snegu . Pa kje si še to videl .

Kaj pa dajo veliko noč na tako zgoden datumuser posted image user posted image user posted image .

Alea-pejt no mal orhideje pogledat, pa načrt za otroško sobico, pa vrzi te smotane občutke skozi okno v sneg!!!!


Nya-ja, nič. Prava zimska idilauser posted image .

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 7:49:58   
Kaja08
Dobro jutro punce!! Evo mene po parih dneh...ste spet načvekale user posted image  Sem imela včeri dopust, v stanovanju pa še nimava priklopljenega interneta in nisem mogla pridta na čvek. Grem zdej brat za nazaj, da bom lahko kaj pokomentirala.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 7:59:08   
aleksandra silvija
Super Kajauser posted image user posted image user posted image .


Midva greva pa ven-ne gre drugače. Baj

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 8:30:27   
lonapo
živjo,

sneži juhuhuhuhuh-našga tamalga je že ob šestih razganjal da bi se šel po snegu metat. user posted image user posted image

Moje kile: na moji vagi zaenkrat stagnirajo, bomo vidl kaj bo v četrtek-jest se tudi s čevlji in obleko tehtam.

Počutje uredu-tamal brca na polno tudi reagira če mu "potrkava".

Grem delat, pa se beremo.

Lep dan vsem!

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 9:44:05   
beyba
Na hitro pozdravček....

Mi se tut vagamo v celotni odpravi....ZAenkrat sem s potekom čist zadovoljna-kg namreč. Lahko bi blo bolš, sam bi blo pa lahko tut velik slabše....

Volje sem pomoje take kot alea1 nekak se mi nič kaj prav preveč ne da. Že tri dni me križ boli, ker sem prebrala, da naj nebi spale na hrbtu,pa sem si pouštre dala tako da se nebi prekotalila na hrbt. No očitno sem se vseen na hrbtu znašla, nekak čudn čest tiste pouštre, tako da je  blo na koncu tako, da sem ravno tako se zbudla na hrbtu, sam z bolečinami v križu. A ma katera kako idejo...

Pa zakaj naj nebi na hrbtu spale če nam paše. Sej ko bodo bebyji še mal težji, nam zihr ne bo več pasal da nam 3 kg ležijo na hrbtenici, pa bomo takrat spale na bokih. Men je že tko muka, ker sem vedno spala na trebuhu...


Groza....

(odgovor članu lonapo)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 9:59:19   
tancho
beyba LAHKO spiš na hrbtu - so nam v šoli za starše povedal. Res pa je , da ti lahko zaradi tega postane slabo, ker obstaja možnost (odvisno od  lege otroka) , da ti user posted image  pritiska na veno - v tem primeru se pač obrneš na bok. Če ti paše spati na hrbtu, ti kar!

Kar pa se tiče depre: verjetno smo ene bolj vremensko občutljive, pa nas že od včeraj 'nekaj dol tišči'...
Jaz se bom kar spravila delat seznam oblačilc za  user posted image  , ki jih moram še kupiti - mi je to res luštno počet, pa še pol v trgovini ne kupim vse mogoče, kar se mi rado zgodi, ker bi v tisti evforiji malčku kupila kar vse kar je luškano...user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 10:15:58   
pikica_30
Živjo! Se spet mal oglašam. Sem sedaj bolj aktivna na "prehrani nosečnic". Nič več cukrov, sama zdrava hrana, tako da ne vem, kako bo z velikonočno potico...user posted image  čeprav se bom en košček sigurno pregrešila, ker moja mami speče NAAAAJ boljšo potico na svetu! user posted image user posted image user posted image  Jutri grem še na 100g test glukoze, pa bomo videli, kako visoki bodo rezultati. Že pri 50g so bili kar čez mejo, tako da na dieti bom sigurno...user posted image  ampak bom že zdržala teh 10 tednov. Za user posted image  vse! Sem pa mojemu user posted image  že povedala, da mi v porodnišnico mora prinest rafaele, mercije, rocheje, bacije, milke, gorenjke, jaffa piškote itd., pa je takoj rekel, da že vidi, kako bomo hujšali po porodu! user posted image   V glavnem meni so se sedaj kg zaustavile, ker ne jem več nič sladkega in bolj zdrave stvari - v bistvu mi je celo šlo dol ene 0,5kg. Drugače sem se pa vedno vagala brez jakne in bosa, ampak samoiniciativno (lahko bi se tudi obuta), da je bila teža potem vsakič kolikor toliko primerljiva. Ji pa tudi jaz sama povem kg, tako da bi se lahko zlagala, ampak v čem je potem smisel?

Za user posted image  še vedno nimam nič kupljenega in sem tudi jaz mislila iti na otvoritev Supernove na Rudnik v četrtek. Ali bodo sigurno kakšne promocijske cene in popusti, ker drugače nisem iz LJ in bi šla samo zato tja (čeprav imam samo 40 min)? Kaj pa naslednji dan v petek? Ali bodo popusti veljali samo na dan otvoritve?  

(odgovor članu tancho)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 12:56:02   
manko
dan!mi2 imava posteljico,tisti ležalnik-gugalnij,jajčko,vozek dobiva v aprilu-oblekice pa še niti ene same....hm...sej ne vem kaj bi sploh kupila..se bo treba se posvetovat..
drugače pa-naj že pokuka sonček no....user posted image user posted image včeraj sem se skor sončla,danes pa..groza...zdaj se grem pa naročit na 3d!!!juhuhuž
poljubček  prav vsem,manca


_____________________________

Najin prvi angelček je na poti..presrečna Robi in Manca

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 12:57:51   
l.daisy
helou, evo mene s pregleda... prsežem, da imajo pokvarjeno tehtnico user posted image
resno... od prejšnjič sem se po njihovi tehtnici zredila za 2,3 kg, ko se tehtam doma, imam vsak teden kg več... v glavnem, kri ok, hemoglobin ok, urin bp, pregledala je rezultate kontrole rasti, pa pravi, da ni pričakovati kakšnih zapletov... user posted image naslednji pregled 15.04., UZ kontrola rasti 16.04.

zjutraj me je kar na rit vrglo... sneeeeeg user posted image user posted image user posted image pa sej ta vreme ni normalen... pa name nikoli ni preveč vplivalo vreme, zadnje čase je pa groza... sem čisto apatična, nič se mi ne da, slabe volje, razmišljam neumnosti...  bljaaaaaaaaaaak... user posted image

spim pa tako, kakor lahko spim... včasih ne gre drugače kot v polsedečem položaju... eh... saj ne bo več dolgo, ampak kaj ko se noč takoooo vleče... user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 14:12:59   
cv3rklic4
Živjo vsem skupaj!
Pikica, čestitam za pogum in voljo, da ti je do sedaj uspelo bit karakter. Držim pesti, da "zdržiš" do konca nosečnosti. Pridna punca!user posted image

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 14:35:18   
aleksandra silvija
Pikicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -bravooooo!
Mogoče bi bilo fino, ko bi se od tebe kaj naučila!

L.daisy-tvoje noči so pa res neprijetne!



(odgovor članu cv3rklic4)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 14:39:46   
alea01
pikica_30-user posted image user posted image user posted image za trdo voljo in user posted image user posted image user posted image user posted image  za naprej

Kaj se to odpre v četrtek na rudniku? Kakšne trgovine? Sem v Lj, ker imam pregled in bi šla mal pogledat

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 16:08:51   
pikica_30
Ja, hvala, hvala za vse pohvale - mi je sedaj kar malo nerodno! user posted image  Bom poskusila bit pridna še naprej...user posted image

Alea, v četrtek se odpre Supernova center na Rudniku - H&M z oddelkom tudi za nosečnice in user posted image , C&A z oddelkom za nosečnice in user posted image , pa notri naj bi bil še Peek & Cloppenburg, Deichmann, Humanic, Intersport, New Yorker, Sportina Group in še druge trgovine in lokali. Samo ne vem, katere se vse odprejo v četrtek, ker naj bi bila otvoritev v 2 delih. Bodo mogoče Ljubljančanke kaj več vedele!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 16:35:34   
l.daisy
pikica_30, kapo dol, vsa čast, da ti uspeva pri dieti... če bi imele vse tako dieto, tudi ne bi bilo slabo... itak našim user posted image nič ne manjka, tudi če pojemo kaj bolj zdravega...

aleksandra_silvija, se borim vsak dan sproti... najslabše mi je to, da sva z mojim user posted image še kakšen mesec omejena na 10 m2 veliko sobo, v kateri imava računalnik, tv, radio, vse... pa ponoči nočem uporabljat nič od tega, da ga ne zbudim...

jaz nimam daleč do lj, ampak priti do tja, je pa cela umetnost... zadnje čase se kar izogibam vožnji, poskušam vedno koga nažicat, me je strah vozit zaradi nizkega pritiska... moj pa sigurno ne bo zato, da greva, ker sovraži gnečo...
včeraj sem odprla šoping sezono za cunjice... je rekla mami, da je morala počakat, ker mora prvo cunjico menda bodoča mamica kupit, potem pa lahko ona začne... user posted image
še nekaj me je šokiralo danes: 10 kosov tetra plenic 20 € user posted image user posted image user posted image mislite, da se splača it v domžale... mislim v industrijsko trgovino od tosame?


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 16:54:15   
aleksandra silvija
da se splača it v domžale... mislim v industrijsko trgovino od tosame?

Tam sicer še nisem bila-bo katera druga bolj primerna za odgovor.
Ampak spominjam se, da sem že zasledila, da se nekako splača. Sploh če nameravaš kupiti več stvari. Glede na to, da boste imeli 2 user posted image user posted image ,...


Meseci, nasploh čas pa mineva počasi, ko to nočemo in hitro, ko si tega spet ne želimo.
Ampak mesec dni res NI več veliko-boš pa potem toliko bolj uživala.

Pa vsaj računalnik bi pa mogoče vseeno lahko imela prižgan?
Tu pa tam.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 16:56:30   
aleksandra silvija
L. Daisy-leta 2006 je bilo 10 tetra plenic 3.481 SIT----bolj slaba pomoč.user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 17:08:20   
alea01
I.daisy- jaz ti svetujem da poiščeš njihovo telefonsko, jih pokličeš in povprašaš po ceni. Tak boš najbolj ziher vedelauser posted image . Jaz vedno kličem, če mi ni kaka trgovina blizu in mi povedo cene.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 17:14:43   
lunca14
Bombažne plenice od Tosame so obup......vsaj te ,ki sem jaz kupila pred dvema letoma,jih danes uporabljam samo še za prah pucat,pa še drage so ko žafran,v njihovi trgovini ne boš dobila nič ceneje,poglej raje od katere druge firme,samo katere ti pa žal ne znam pomagat,sam res njihove so kot gazica tanke....
Joooooooooooj,jaz moram tud na dieto it,pa ne zaradi cukra ,ampak zaradi lovskega apetita,saaaamo jedddddddddla bi.Od jutri naprej nič sladkarij in slanih prigrizkov.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 17:18:18   
aleksandra silvija
zaradi lovskega apetita,saaaamo jedddddddddla bi.Od jutri naprej nič sladkarij in slanih prigrizkov.
user posted image
Joj, pri meni je čisto enako.
Če me kdo slučajno vidi - reče. da izgledam, kot da bom šla vsak čas rodit.
Pa ne jem kar vse po vrsti, vem pa, da preveč--glede na mirovanje.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 17:21:59   
lunca14
Sem pravkar preverila beby center ima 10 plenic,mislim ,da niso od Tosame cena 13 evrov.Drugače pa se dobijo baje v Hoferju potiskane,mehke ne vem pa ceno.

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 17:28:37   
Anonimen
Jaz jih na srečo še imam, so jih pa punce hvalile od Hoferja pa še potiskane so.

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Junijčice 2008- 2. del
18.3.2008 17:41:00   
alea01
Butasto vprašanjeuser posted image . Koliko tetra plenic rabimo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?