|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 13:54:33   
tweetek
psssst, grem dol po čokolado..... Ne, bom pridna in grem dol v kuhinjo po mango in hruškouser posted image

Ja, saj mene tud včasih kar panika grabi kaj vse je še za narest,ampak me imamo do naših bejbijev še dva meseca.... Se pravi tud če račinaš da moraš do 36. tedna vse imet prštimano je to za nas začetne junijčice še 4 tedne ozr en mesec. Tko da v bistvu mamo še čas... Samo kaj ko hormončki delajo svojeuser posted image . Poleg tega je to tko luštno delat. Jaz dobim prav naval endorfinov....

(odgovor članu D.anna 76)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:07:13   
tweetek
uuuuu, nova stran... kolk jih je še do tretjega dela?

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:09:00   
Anonimen
še 6 straniuser posted image

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:10:01   
tweetek
user posted image user posted image user posted image A gremo smetit? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:11:07   
Anonimen
lahko jaz imam še 10 minut časa, da se mi kosilo do konca skuhauser posted image

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:12:29   
tweetek
Jaz ga moram pa it kuhat... Sem že ful lačna. Kaj boš pa kuhala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:13:26   
Anonimen
kuham špagete s tunouser posted image - to mi je zadnje čase dobro in potem morajo vsi jestuser posted image

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:14:56   
D.anna 76
Tudi jaz lahko, ker čakam da moj šef konča sestanek pa med tem nimam kaj počet. Sem mislila da bom že ta teden delala po 4 ure in počasi uredila primopredajo sedaj sem bila pa včeraj 7 ur v službi danes bom sigurno do 15.00 če ne še več..........

Skratka do začetka dopusta in porodniške imam manj kot 30 delovnih ur user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:15:54   
tweetek
hihi, saj je prav tko - če čjo kaj drugega naj si pa sami skuhajo.user posted image Jaz pa danes kuham za familjo od moža plus za naju in je tašča dala zrezke odmrznit. Tko da bodo goveji zrezki v korenčkovi omaki pa pečen krompir pa zelenjavna župa. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:16:13   
Anonimen
D.anna boš videla kako bo to hitrouser posted image

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:16:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

hihi, saj je prav tko - če čjo kaj drugega naj si pa sami skuhajo.user posted image Jaz pa danes kuham za familjo od moža plus za naju in je tašča dala zrezke odmrznit. Tko da bodo goveji zrezki v korenčkovi omaki pa pečen krompir pa zelenjavna župa. 


dobrouser posted image

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:17:53   
tweetek
u D. anna samo še malo pa noš lahko doma.... Jaz grem pa na "študentsko porodniško" po prvem maju - se pravi da ne bom obiskovala več predavanj in vaj. Bom pa še šla nakka izpit.... Tko da učit se bo pa trebauser posted image .... bom pa vsaj domauser posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:20:46   
tweetek
tole sem pa malo prehitro natipkalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:25:47   
tweetek
ninny najbrž že jeste! dober tek!user posted image

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:34:28   
tweetek
ja, zgleda da sem samo še jaz smetka marjetkauser posted image user posted image user posted image ... Zdaj moram pa jaz tudi it kuhat.... Uživajte so-nosečke!


(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:38:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tweetek

ninny najbrž že jeste! dober tek!user posted image


hvala smo ravno pojedliuser posted image

(odgovor članu tweetek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:42:10   
aleksandra silvija
Dober tek vsem, ki jesteuser posted image .

Mi smo imeli pire( iz dodatnega bom zvečer naredila češpljeve cmoke-želja otrok), puranje zrezke v omaki in solato.
Za sladico pa sadno kupo, pa mož je prinesel sirov burek--sladica?user posted image , pa neke čokoladne rogljičke, aha, pa še jabolčnega "štrudla" imamo od včerajuser posted image user posted image user posted image
Sploh ne vem zakaj user posted image  nosi domov pekovsko pecivo. Ga je strah, da ne bo nič za jest, ker sem stalno na RR?user posted image


D.anna 76-ti imaš pa res malo del. uruser posted image user posted image user posted image

Tweetek- za dnevno, spalnico, skorajšnjo študentko porodniškouser posted image user posted image user posted image
Pa rej je, da imamo še kar časa za gnezdenjeuser posted image .
Konec koncev bi lahko že bile v P, pa bi naši dragi lahko pripravili potrebno.
Greš po postelčjico, posteljnino, opereš, pripraviš in je,...user posted image user posted image user posted image
Pa tudi po kakšno kozmetiko, plenice je možno kar iz P naročit,....
Ampak ko je tak luštno nabirat stvarce,...user posted image
joj, sem kupila nekaj poletnih pajackov-kratke hlače in kratki rokavi-kot body-pa se mi zdi, da bo 62 skoraj preveliko.  Od začetka kakšen teden, dva zna biti še 56 preveliko, julija bi recimo bili ravno za 56-junijski user posted image , ki pridejo v 2. polovici junija, potem zna biti pa že malo hladnejše,....
No, o.k., saj imam tudi nekaj 56user posted image ---------kot da ne moreš it v trgovino po rojstvu in kupiš, kar res potrebuješ in kar bo user posted image  prav,.....user posted image user posted image user posted image

Ninny-špageti s tuno-njamsi-samo pri nas jih pa res nihče noče. user posted image Pridem k tebi na kosilouser posted image user posted image user posted image user posted image
Ah, saj tu pa tam si to zase pripravim--ker ni ravno veliko dela....user posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:46:49   
Anonimen
Ninny-špageti s tuno-njamsi-samo pri nas jih pa res nihče noče. Pridem k tebi na kosilo
Ah, saj tu pa tam si to zase pripravim--ker ni ravno veliko dela.... .


ti kar pridi, samo se prej napovej, da jih več skuham, ker smo čisto vse pojedliuser posted image . Še ta mala se ni nič pritoževala, ker ni bila običajna omakauser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:48:42   
aleksandra silvija
. Še ta mala se ni nič pritoževala, ker ni bila običajna omaka
user posted image

Veš, se mi zdi, da bi ene parkrat skuhala špagete s tuno in tudi ene parkrat pomila in pospravila kuhinjo, preden bi prišla do tebe in potem še nazajuser posted image .
Hvala pa vseeno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:50:01   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:53:40   
aleksandra silvija
Pa veš, lačna bi bila pa spetuser posted image user posted image user posted image -dolga vožnjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 14:57:10   
Anonimen
Saj bi ti jih dala še mal za sabo

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 15:03:48   
alea01
No čveke, jaz sem pa princeske skor zmazalauser posted image . Ne vem, če bo še kaj ostalo za možekauser posted image

Dejte mi povejte ali se splača ta zadnji UZ ali ne? Ker jaz moram plačat in je 60eur. Vsepovsod je ista cena.... Sem klicarila okrog

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 15:06:21   
Anonimen
Jaz bi ti težko svetovala glede UZ, ker meni ga dela na vsakem pregledu.user posted image   Sama se boš morala odločiti ali je zate pomemben ali ni. Jaz bi na tvojem mestu verjetno šla. A so potem toliko ceno podražili?

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Junijčice 2008- 2. del
8.4.2008 15:07:27   
D.anna 76
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

No čveke, jaz sem pa princeske skor zmazalauser posted image . Ne vem, če bo še kaj ostalo za možekauser posted image

Dejte mi povejte ali se splača ta zadnji UZ ali ne? Ker jaz moram plačat in je 60eur. Vsepovsod je ista cena.... Sem klicarila okrog


Predlagam da greš raje na 3D ultrazvok, je sicer dražji, mislim da ima Dr. Šelihova V Domžalah najceneje 68 EUR, pa dobiš DVD pa slikice tudi. Po moje se ti to bolj splača. Pa pojdi med 22 in 27 tednom, ker čim greš kasneje slabše se vidi.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?