|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.1.2008 22:36:39   
Anonimen
Jaz imam tudi dva, pa mam vsakega v svoji vrst, pa tko tud vem, kater se kje začne oz. neha, če bi ga hotela popravit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junijčice 2008- 2. del
25.1.2008 22:55:38   
Anonimen
Ljudje se celo življenje učimo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 7:37:08   
babysolza
JA bravo nas bejbe za drugi del! user posted image  Sam eno pripombo pa mam oziroma neki ne razumem - zakaj na vsaki strani dodajamo seznam? user posted image  Ker tako bomo PREHITRO na junijčice-3. del pa nas bo moderator dol vrgu...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 7:38:06   
zp
Prrrvaaa danes! Sicer že od 6h pokonci, žal ne po svoji željiuser posted image . No, vsaj vročine nimamo več tako visoke.user posted image
Samo toliko, da vam zaželim dobro jutro pa fajn čvek, ki se ga najverjetneje ne bom uspela udeleževat, ker sva z bolnim mulčkom sama doma, bom pa z velikim veseljem brala cca 20 strani, ki jih boste načvekale zvečeruser posted image ..                    

uživajte!!! aja pa še to me zanima, če vam hormončicam tudi paše gledat pocukrane ljubezenske filme? Umazan ples sem v 1.user posted image videla najmanj 10x- zgodnje učenje angleščineuser posted image ...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 7:47:35   
aleksandra silvija
Dobro jutro srečke user posted image .


Zp-no, vsaj vročina se je umirila, bo vsaj malo bolj umirjen dan.
Pocukrani filmi? Ja, ampak kakšni družinski.user posted image


Babysolza-tega je pa tud mene strah.user posted image









(odgovor članu zp)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 7:54:04   
aleksandra silvija
Sem  si pa mal ticker spremenila.user posted image


Sem itak dolgoooo "gruntala" kako ga sploh nareditiuser posted image .



(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 7:57:22   
aleksandra silvija
Žanka-meni se vsak del tickerja konča tako:   "></a>
                       vsak ticker se mi začne tako:   <a href=http://

In potem pač enega zbrišem od začetka do koca  in prilepim drugega

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 8:50:26   
Anonimen
Dobro jutro še od mene.

Danes je spet sonček in ga bo treba izkoristiti.user posted image

Mislim, da se nimata kaj preveč za bati, da bo veliko čvekanja, ker je vikend in se pozna da nas je bolj malo na rr.

Pocukrane filme pa tud jaz rada gledam. Sem imela včasih ene par filmov, katere sem gledala vsaj 15 kratuser posted image ,,sedaj pa kakšno komedijo pogledam, redkokdaj me prime za kakšen triler, kaj drugega pa ne.

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 9:28:07   
*Mojca*
Dobro jutro tudi iz moje strani.

Pri nas v Ljubljani je megla, tako da bom dan izkoristila za čiščenje. Tudi to je nekaj a ne?

Ja nič, lep dan vsem!


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 9:36:16   
alea01
Jutro!

komaj sem vas najdla. Sem rabila, da mi je potegnilo, da smo na drugem deluuser posted image user posted image user posted image .
Pri nas je sončekuser posted image  in bom se kar spravila malo ven po požreti milki bi se spodobilouser posted image
Jaz se hvalabogu ne ubadam z velikostjo vozičkov, ker midva oba imava VW passata karavana in verjetnouser posted image  bo šel vsak voziček not. Je pa res, da ima tašča VW polota- in obup. Prtljažnik je ful majhen. Saj se skoz jezi ko nič notri ne spraviuser posted image
Didlina- super seznam
Lepo se imejte punce in uživajte

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 10:23:17   
lonapo
jutro;
sem šele dobro vstala-sem zvečer gledala eno kao grozljivko od vesoljčkov in sem šla spat šele ob enih.user posted image

joj, hrana, hrana in še enkrat hrana- meni se zdi da kar narazen lezem, na vagi sicer ni nobenih sprememb. Včeraj sem ugotovila, da se mi je blazno trebuh povečal (obseg mam 93 cm).

Dones gremo na sejem Turizem in prosti čas za opremo za v kemp pogledat.


Lep vikend vam želim in obilo sončka.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 11:07:15   
Anonimen
Am...a ima katera izkušnje s potovanjem s kamperjem in dvomesečnim dojenčkom? Recimo, da nebi šli dlje od Splita (da ne bo kakšna tropska vročina kontraargument user posted image )


(odgovor članu lonapo)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 11:39:47   
Anonimen
Mi bomo letos šli na morje v vsakem primeru,ker starejši sin obožuje vodo.Ponavadi smo hodili 10.julija,letos bomo pa mal načrt spemenili in bomo šli okoli 10.avgusta.Mi je pa sodelavka povedala,ki je rodila 23.junija lani,da so šli konec avgusta na Rab(trajekt),otrok je bil star dobra dva meseca in,da je bilo brez problemov.Po mojem,če bote vi šli na tak način,kot si napisala in,če boš čim manj komplicirala,da bo vse šlo.Ti mali potniki so ponavadi kr trpežni.Morje bo tebi prijalo,sploh podnebje,malemu otroku pa po moje prej koristi kot škoduje.Vse bo pa čas prinesel,tak,da za planiranje dopusta bo še čas!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 12:08:26   
Anonimen
Ti mali potniki so ponavadi kr trpežni.


user posted image

Hvala Žanka, namreč moj trdi, da me bo zaklenil v bajto če ne bom mirovala šest tednov po porodu! user posted image  Jaz pa vseeno vztrajam, da bi lahko šli 15. avgusta za dva tedna malo naokoli...

Kar se tiče vode in podnebja - imaš absolutno prav! Prej bo koristilo kot škodilo...pa že sama voda med plavanjem masira telo itd. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 12:45:44   
Anonimen
AnjaPH,boš videla,ko bo tvoje dete staro leto in več,potem je bolj problem,ko vsepovsod hodi in ga vse zanima.Mi smo prvič šli na morje,ko je bil Žan star 11 mesecev in sem misla,da mi bo križ ven vrglo,ker sem celih deset dni hodla sklonjeno,ker je hotel hoditi.No,lepo smo se vseeno imeli.No ,tako kot sem rekla mi bomo šli,če pa bi avgusta slučajno vreme kaj nagajalo,pa lahko vseeno gremo v Čateške,kjer imajo ogromno bazenov.Drugače je pa morje na prvem mestu,ker ga vsi obožujemo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 12:49:33   
Anonimen
AnjaPH,glede počivanja je pa takole:ti boš najbrž imela prvega otroka in boš lahko res malo počivala po porodu,jaz bom pa imela drugega pa nevem kako bom kaj počivala,čeprav bo star 8 let.Ti kar svojemu dragemu to povej.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 16:08:08   
Kaja08
Dan! Jaz sem ravno iz sprehoda po pst-ju in je bilo prav fino! Moj in njegov prijatelj sta šla tečt, jaz sem se pa malo šetkala. Sam zdej sem pa ful lačna in samo to študiram, kaj bi jedla.....kile se pa kar nabirajo.... user posted image  Da ne omenjam, da že od včeri fantaziram o krofih - KO STE PA TOLK O NJIH GOVORILE!!!!!!!

IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*
aja Kaja08 a rabiš cifro od tega ki kupuje 2 ali 3 sobno stanovanje?


No, pa dej prosim, če lahko. Komi čakam, da prodava stanovanje, da bova lahko kupila novega!!! Zdej samo še o tem razmišljam....pa upam, da bo čimprej, ker res ne bi rada v zadnjem mesecu še pohištvo in cunje selila

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 19:18:36   
l.daisy
vidim, da je zadnji čas, da se tudi jaz pofočkam, ki sem do sedaj samo brala, pisala pa nič:)
lepo vas pozdravlja še ena junijka, prvič srečka user posted image , pdp 09.06.2007, user posted image user posted image , spol user posted image user posted image (se je eden na morfologiji skrival, pa nisva potem hotela vedet samo za enega), naslednji pregled 19.02.


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 19:35:58   
aleksandra silvija
Dobrodošla l.daisyuser posted image .

Super, kar user posted image user posted image user posted image .
Pa dajmo skupaj obračati straniuser posted image .

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 19:45:03   
l.daisy
no pa gremo.... časa več kot dovolj, moj je na rekreaciji, po tv znam že skoraj vse na pamet, študirat se mi ne da:)

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 19:53:22   
aleksandra silvija
A ti moraš tudi študiratuser posted image ?

Mene pravzaprav čaka dokončanje diplomske naloge....se mi zdi, da bi raje šla še na kakšen izpit, pa čeprav težakuser posted image .

Se tedni kar obračajo.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 19:54:16   
aleksandra silvija
Aha.ti že vse znašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 19:58:24   
l.daisy
študiram na podiplomskem... management... pa bi morala pisat en strokovni članek in par stvari prebrat, pa se mi ne da... ma, bom že... aaaah, diplomska... po pravici povedano, je meni to čisto mimo... ker kaj pa je diplomska? skupaj zmetani odlomki iz 50 kosov literature... pa itak si omejen in na tistih ubogih 45 straneh ne moreš odkrit čisto nič novega... o čem pa pišeš?
aja, hvala za dobrodošlico...


(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 19:59:58   
l.daisy
pa spet moram it lulat user posted image

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:00:58   
Anonimen
Dober večer. user posted image

Vidim, da je bilo sončno danes po Sloveniji. user posted image Zato pa nobene tukaj na RR.user posted image
Je bilo tako toplo zunaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?