|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:02:53   
aleksandra silvija
Mah saj.. Tako nezanimivo se mi zdi.

Pišem pa, o potrebah starejšega prebivalstva v naši regiji.
Naloga sicer je raziskovalna, kar fino mi je bilo poiskat številkeuser posted image , ampak tole zaključevanje mi je pa do konca dolgočanoooooouser posted image .



(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:06:06   
aleksandra silvija
pa spet moram it lulat

Verjamem, saj te user posted image user posted image  brcata v mehuruser posted image .

Didlina--nobene, nobene, jaz sem pa inventar.....zaradi obveznega počivanja.

Ampak malo sem bila vseeno zunaj, sprehod sem si privoščilauser posted image .



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:06:46   
aleksandra silvija
Didlina, boš morala seznam dopolnitiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:06:58   
Anonimen
Jaz sem si tudi privoščila sprehod.user posted image
Včasih me je kar strah glee komisije, ampak zgnit pa res ne morem noter do junija.user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:07:19   
*Mojca*
l.daisy dobrodošla tudi v mojem imenu user posted image

Jaz pa grem zdaj v indijsko restavracijo. Me je prav malo strahuser posted image Itak bom pa samo kakšno solato, ker če ne spet ne bom mogla spat.

Aja, danes sem bila pridna in šla na 2 urni sprehod. Prav lušno je bilo na sončku.

Kaja08 dobiš na ZS takoj ko pridem iz večerje.

Lulanje: vsake pol urce me tišči ful, potem pa samo par kapljic user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:11:53   
Anonimen
*Mojca*, kar pogumno na večerjo. user posted image user posted image user posted image user posted image

a_s  bom dopolnila seznam malo kasneje. Da ne bo preveč teh seznamov.user posted image Jih je bilo res malo preveč. Ampak to samo zato, ker mi je potekla vedno seja za možnost "uredi".user posted image Sem bolj počasna.user posted image

I.daisy, mene tudi zelo pogosto lulat, ampak ti imaš user posted image user posted image , zato pa je mehur še toliko bolj izpostavljen. 4 roke in 4 nogeuser posted image . No, odvisno kako ležita.user posted image  

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:12:31   
aleksandra silvija
Včasih me je kar strah glee komisije, ampak zgnit pa res ne morem noter do junija
.
Mi zveni znanouser posted image .
Tako nerazgibana pa še nisem bila.
Saj po 1. porodu sem bila 1 mesec tudi čist uničena, ampak če sem se premikala me vsaj ni bilo strah, da bo kaj narobe z user posted image .

Pa čeprav dr. Pušenjak pravi, da mirovanje oz. nemirovanje sploh nimata vpliva.

Ampak če bi se kaj zgodilo, bi si očitala.


Je pa res, da zunaj kar diši po pomladi. Soček, bližnji gozd me kar vabi,....user posted image .

Najslabše pa je to, ker zaenkrat odpadejo vsi družinski izleti---mah, bomo že preživeliuser posted image user posted image user posted image .

Didlina--je pa super da bomo imeleuser posted image user posted image user posted image vsaj junija in nam tako preostane še pravzaprav celo poletje in recimo lepa jesen--bomo nadoknadileuser posted image user posted image .

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:13:52   
aleksandra silvija
Mojca, tebi pa dober tek!user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:15:30   
Anonimen
Jaz bom zdaj eno tako fajn butnila ven: sam ne se smejat!user posted image

Se prej tuširam in opazujem svoj napeti trebušček. Pa si potem brijem kar si pač imam za obrit ( preveč v vsakem primeruuser posted image  ) in pomislim, kaj bi bilo, če bi si tiste majhne bele dlačice pobrila čez trebuh???Ker so sicer nevidne, ampak zdaj v tej situaciji, user posted image , pa malo bolj vidne. Seveda meni. Bi zrasle velike črne? Kako bi to zgledalo?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sam ne mi napisat, da je luna! Ta je že zdavnaj odšla od naše hiše.user posted image

Moj mi je rekel, da bi bilo fajn, če bi šla še malo na zrak.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:17:04   
Anonimen
a_s, sej ne zameriš, ker krajšam nick, ne? Je tako dooooolg.user posted image
Drugače bo pa res fajn, ko bomo julija že zunaj.user posted image  vozičkarji, vozičkarji...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:17:40   
aleksandra silvija
Ker so sicer nevidne, ampak zdaj v tej situaciji, , pa malo bolj vidne. Seveda meni. Bi zrasle velike črne?


Ah ne.

Je pa res, da so nasploh v user posted image  bujnejšeuser posted image user posted image user posted image , britje pa tega ne spodbuja. So samo hormončki krivi.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:18:49   
Anonimen
user posted image  sej vem, ampak jaz imam kar strah. Ampak brila se jih pa res ne bom. Sem se vprašala čist tko, iz čistega dolgčasa.user posted image Moj kar oči obrača.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:19:28   
aleksandra silvija
Ah, kaj čem zamerituser posted image .
Sem itak tako študirala kaj naj si dam za nik. Pa je 1 ime od  očeta, 1 ime od mami, kakor sta me želela poimenovati.

No, sem pa čisto nekaj tretjega--je sestra izbrala.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:22:57   
Anonimen
user posted image user posted image  meni je tudi sestra izbirala, pa je ni obveljalo, ker je namesto Klara prišlo ime iz njenih ust ven Krala. In je mamica rekla, ne Krala pa res ne bo.user posted image Malo je takrat obračala črke. Kaj nebi, ko je pri 13 mesecih govorila čisto vse, kot raztrgan doktar.user posted image  Pa sem tudi čisto nekaj  drugega.user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:24:17   
aleksandra silvija
S tvojo ste narazen 13 mesecev, me pa z mojo 13 letuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:24:53   
l.daisy
didlinauser posted image , imam jaz nekaj takega: moje so zdaj nekoliko potemnele okrog popka... user posted image
mojca, hvala in dober tek... aja, a lahko ne bi o hrani user posted image
aleksandra_silvija, ležita tako, da eden brca, drugi pa boksa v mehur...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:25:50   
Anonimen
Sva narazen 25 mesecev. Ampak je že od začetka nosečnosti govorila da bom Krala. user posted image Ampak kradem pa res ne.user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:28:06   
Anonimen
I.daisy, ne se sekirat zaradi dlak. Jaz sem se čist tko šalila na ta račun,. ker si ne predstavljam celega kosmatega trebuha.user posted image
Punce pravijo, da so po porodu tiste temne dlake okoli popka zginle.user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:30:54   
aleksandra silvija
L.daisy-potem pa me jamramo, pa imamo samo 1user posted image .

Jaz imam tudi majčkeno razširjeno območje košnje okoli popkauser posted image .


O hrani pa----kar nekakšni kupčki so semi začeli delati po stegnih od mirovanja in seveda prigrizkovuser posted image . No, saj ni še tako hudo, ampak kaj takega še nisem videlauser posted image .
mojuser posted image  je pa že itak vsega vajen.

Mislim-ko začneš hoditi je vse tako polno neke romantike--ko pa pridejo otroci--sam porod, pa pleničke, pa bruhanja in driske, pa ma vsečisto "realno" postane življenje, pa prav to ga dela lepega.

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:31:20   
l.daisy
uuuuf, še dobr..... zihr sta dva fantka notr, pol pa tkole njun testosteron ven seka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:32:21   
aleksandra silvija
Punce pravijo, da so po porodu tiste temne dlake okoli popka zginle.

2-krat so mi že--izginile namreč.user posted image

Pa so me v 3. spet presenetile..glej ga zlomkauser posted image .

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:38:22   
aleksandra silvija
Ampak je že od začetka nosečnosti govorila da bom Krala. Ampak kradem pa res ne.
user posted image user posted image user posted image

Kako češ potem izbrati ime za otroka????

V enih imenih kaj čudnega vidiuser posted image , v enih jaz, v enih otroci ali jih pa čudno izgovorijo, kaj nam še preostane?

Itak sva izbrala že 2 imeniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:41:44   
Anonimen
Dober večer

l.daisy dobrodošlauser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:42:15   
l.daisy
midva sva jih tudi izbrala... napol... če bosta dve punčki, še ne veva, kako bo drugi ime, pa še moj se nekaj zmrduje nad enim predlogom za fantka... tako da bi bilo še najbolje, če bi bila fantek in punčka... 

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijčice 2008- 2. del
26.1.2008 20:42:16   
Anonimen
Ta imena bodo meni požrla živce. Sem že zadnjič pisala, da moj komplicira:

Ajda...žitaric ne bo pri nas doma
Jošt...sir je v trgovini
Žiga...ne bo žagal

Pa take fore.user posted image user posted image user posted image

Pa sem mu glih včeraj rekla, da naj kar sam izbere, jaz ne mrknem ama ništa o tem več.Pa je kar poblendal.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?