|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 10:48:39   
jagoga
To glede zakaj ste na bolniški, je bilo mišljeno bolj kot provokacijo. Bolj se vprašam, kaj vas nič ne skrbi, da bi vas komisija od ZZZS dobila in s tem kaznovala. Toliko poslušam o teh inšpektorjev, ki hodijo po našem koncu, le nobena iz seznama marčevk še ni bila nadzorovana (ali pa ni povedala). Načeloma so bolniške odobrene zaradi nekih zdravstvenih problemov ne pa, da se uživa.
Tudi jaz imam doma enega razgrajača in dobro vem kaj pomeni, da imaš še eno (dve...) obveznost in aktivnost več.
Glede mojega gibanja, me pa mučijo lažni popadki in krči in ne slaba kondicija in lenoba.
Drugače, pa zaradi mene, vi kar uživajte in se še za mene malo sprehajajte. Vam privoščim.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 10:49:54   
lucalu
Nasy nič bit žalostna... mogoče boš pa danes bejbija vidla na UZ, pa boš pol full dobre volje! user posted image

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 10:51:27   
Nasy
mah, moja šefica je itak višek kultureuser posted image ima že tak nastop,da ti slabo rata, vsi se ji bojijo oporekat in pol pridem jaz, ki kdaj pa kdaj odprem usta. Itak, da sem zato trn v peti, ker drugi so tiho in požrejo čisto vse. Mah, brezveze. Najbolj mi gre na živce, ker vsi prelagajo na drugega, kdo je kriv, ker še nimam plačeuser posted image v firmi pravijo, da ZZZS, tam pa, da naj mi v firmi obrazložijo. Ma jaz še kr ne vem nič in moj račun je še kr v minusu.
Kdaj je popis prebivalstva spet..se bom opredelila za kako drugo narodnost, samo malo se še z globinom namažem..aja, pa krast se morm naučit, ma to bom že.. 

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 10:51:48   
jagoga
Nasy, kaj pa je šefoca navedla, zakaj ti še niso nakazali plače. Kaj to se je zgodilo samo tebi ali še komu drugemu v podjetju?

(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 10:57:22   
Nasy
Nič ni navedla, je rekla, naj neham klicat, ker me ima zadosti-v petek sem klicala, kaj in kako je zaradi plače. Da ne govorim o drugih rečeh, ki jih je izjavljala, ker sploh nisem prišla do besede.  Za druge v firmi ne vem, ker nisem več z nobenim v stiku

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 10:58:32   
Sonnja
in zakaj bi me kaznovali ker sem v bolniški? sprehodi niso prepovedani če pa že pridejo pa me sigurno ne bojo vidli z lopato v rokiuser posted image . sploh pa se je tak odločil moj osebni zdravnik in moja G in sem se pozanimala kaj lahko in kaj ne. tak da tiste ko smo v bolniški tak vemo kak pa kaj.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:01:22   
Sonnja
nasy a tisto odločbo od zzzs si dobla ko ti piše do kdaj si na bolniški? takle piše da če si na bolniški nad 30 dni je izplačevalec nadomestila plače obvezno zdravstveno zavarovanje.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:05:48   
Katy13
Nasy - verjamem, da te takšne stvari ujezijo, vendar moraš sedaj pomisliti na user posted image  in da zanj ni dobro, da se user posted image . Je pa res, da smo sedaj še bolj občutljive, kot pa smo bile pred user posted image .

No, moje bolečine so minile in mislim, da je bilo krivo to, da moj želodec še ni registriral hrane v želodcu. user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:07:56   
Nasy
Ja, sem dobila, če sem že od julija na bolniški!

Nej mi kera razloži..po 30. dneh nisi več v breme delodajalca ampak padeš pod ZZZS. Kaj to pomeni, da plačo nakaže ZZZS? A prav razumem? Torej, moja firma mora poslati mojo plačilno listo na ZZZS, da oni vejo izplačat al kako? Kaj je pa refundacija? Matr, sem zabitauser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:10:51   
Katy13
Nasy - glede tega ti ne morem pomagati, ker sploh nisem seznanjena s tem. Imam namreč le 10 mesecev delovne dobe in še to je pripravniška doba, ko se mi ni bilo treba z ničemer ukvarajti.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:11:22   
Sonnja
aja! ja kaj pa mutijo kdaj pa stopiš v porodniško? kaj če bi še enkrat poklicala na zzzs?js ti tud glede tega ne znam odg.user posted image sorry

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:13:25   
katj
Nasy, ja firma dobi povrnjen denar (refundacijo), ker si na bolniški več kot 30 dni, in ti nisi veš strošek firme. Tako da ne vem, kdo je zakompliciral.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:13:37   
Katy13
Drugače pa imam tudi jaz danes teden pregled pri G in upam, da bova naredila UZ, da vidim kako je naš user posted image  obrnjen. Poleg tega sem ga videla nazadnje na morfologiji. V katerem tednu user posted image  ste bile, ko so vam preverjali kako je user posted image  obrnjen? Sama imam sedaj na 3 tedne preglede in upam, da ne bova čakala do naslednjega pregleda, ker tedaj bom pa že v 36. tednu user posted image  in mislim, da je to malo pozno. A se vam ne zdi?

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:17:26   
jagoga
Sonnja, kaj ti piše v odločbi od ZZZS, za bolniško, dovoljeni sprehodi  ali mirovanje na domu?

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:19:39   
katj
Tudi jaz imam doma enega razgrajača in dobro vem kaj pomeni



tvoj razgrajač najbrž hodi, jaz morm pa mojga (10 kg) nosit od parkinga do bloka, pa še po štengah v 1. štuk. še ne hodi.
kar mislim, da je bistveni napor pr naših trebuščkih in sploh, da ne pomislim kako bo v mojem mednožju čez par let. upam da bo še vse na svojem mestu.
pa nisem človek k bi jamral, zelooo daleč od tega.
pa kot sem napisala, zihr je napor za telo, bit noseč 2x v tok kratkem času, čeprav jaz tega ne čutim.
men je luštn no!

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:23:01   
jagoga
Nasy, dokler si na bolniški ti plačo nakazuje delodajalec in potem ZZZS naredi refundacijo  in nakaže denar delodajalcu. Ne verjamem, da bi zajebal ZZZS, ker oni samo to delajo in so tam zaradi tega.

Kot kaže imamo skoraj vse ta teden preglede, no jaz ga imam jutri. Meni naredi UZ na vsakem pregledu, pa čeprav je hiter.

(odgovor članu jagoga)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:23:40   
Katy13
Sem gledala sedaj kaj piše za moj teden user posted image  v nosečniškem koledarju na RR. Tu se vidi kako gremo proti koncu, ker se tisti trak zgoraj (ko kaže tedne) sploh ne premika več v desno, ampak vidimo že zadnji teden. user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:27:06   
Katy13
Glede bolniške pa je tako... sama sicer nisem na bolniški, ker sem študentka, vendar če bi bila zaposlena bi bila že kar nekaj časa na bolniški, čeprav se počutim vredu in mi nič ne fali. Obnčasno imam namreč povečane beljakovine v urinu in ko se je to zgodilo prvič, me je hotel G dati v bolniško user posted image  Sama sicer ne vem zakaj, ker to ni takšna stvar, ki bi me ovirala pri kakršnemkoli delu user posted image  Dandanes sploh ni problem priti v bolniško. Je pa res čisto odvisno od delovnega mesta, ker ponekod res ni pametno delat v user posted image  in je bolje, če je user posted image  v bolniški.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:27:26   
Sonnja
nič od tega samo da se zaključi ko se mi tudi porodniška začne. te pa res skrbi zame. sej sm ti povedala da sem uprašala svojega osebnega zdravnika glede na izobrazbo in izkušnje mislim da ve kaj dela in govori. piše samo da sem nezmožna za delo. še enkrat poudarjam da so mi dovoljeni sprehodi brez skrbi.

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:30:04   
Sonnja
katj koliko pa je bil star tvoj malček ko si ponovno zanosla?

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:36:53   
katj
IZVIRNO SPOROČILO: Sonnja

katj koliko pa je bil star tvoj malček ko si ponovno zanosla?



6 mesecev

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:39:50   
Sonnja
ja si pa superca da se tak dobro držiš in ti ni preveč hudo.pa še razlika med njima bo majhna. a za drugega veš kakega spola je?

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:43:38   
katj
še en fantiček.
naj bi se luštn skupi igrala.
mal bo pestro z dvema dojenčkoma prvih par mescev, ampak se ne bojim, sej bo.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:46:34   
perp
katj dobra si. A potem imaš med nami še najmlajšo štručko doma?

Jaz moram rečt, da kar se sprehodov tiče je to itak želja vsake posameznice koliko želi biti aktivna. Tista, ki pred nosečnostjo ni nič kaj športala, tudi v user posted image  ne bo. Tiste, ki pa smo že prej športale, seveda to nadaljujemo v user posted image . To je res stvar vsake posameznice.

Jaz sem ravno prišla iz eno urnega sprehoda, je prov fletno, čeprav si morm zdej kar en topel čajček narediti al pa en capucino. 

Glede bolniške je pa tko, da tudi odvisno kakšen tip si. Mene tudi, ko je vse nekaj tiščalo, ko me je G vprašala kako sem, sem rekla super, samo včasih me malo križ boli pa tiši na levi strani. Lahko bi pa ful začela jambrat in mogoče dobila bolniško. Priznam, da bi mi po novem letu ful pasalo biti doma, prej sem se pa tolk dobr počutila, da če bi bila doma bi se prov smilila sama sebi. user posted image user posted image user posted image

Ma kakor koli, všeč mi je, da sem delala, ker imam občutek, da sem bila koristna. Če bi pa imela doma že enega user posted image , bi bila pa morda zgodba drugačna.

Danes na jedilniku: porova juha, makaroni s faširanim mesom, solatka. Mljask. 

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2008 - 2.del
28.1.2008 11:49:29   
Sonnja
katjuser posted image

(odgovor članu perp)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?