|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:29:13   
AiMa
Kdo vam vodi računovodstvo? Ali je to neka zunanja oseba, imate koga zaposlenega za to ali to opravljate same?i?
Tisti, ki to opravljate sami, ali ste pred tem opravljali kakšne tečaje in imate cerfitikate ali ste se v to podali brez tega (samoučenje)?
No, trenutno me to zanima pri S.P.

Hvala za odgovore in pomoč.

lep dan še naprej,

_____________________________

AiMa


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:30:10   
AiMa
user posted image Joj, tiskarski škrat...Ki imate, ne kiimateuser posted image

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:32:29   
ElaM
Mojemu papirje vodi zunanja računovodkinja.

_____________________________

:)

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:35:36   
Anonimen
Svetujem računovodski servis. Sama sem opravilaračunovodski in knjigovodski tečaj, pa se ne bi sama lotila vodenja računovodstva ene majhne firme. Ker to je vse od plač, do materialnega knjigovodtvsa do davkov, ki so še najbolj ajs. user posted image  Šele po letih izkušenj bi to šlo, poleg tega morajo v nulo poznati računovodske standarde, ki se skoz nekaj spreminjajo in se obvezno udeleževati raznih seminarjev na to temo.
Če pa razmišljaš, da nekoga takega zaposliš, je pa spet bolje, da najameš rač. servis, plačaš za to par sto €, ker zaposlenemu moraš dati pa celo plačo, pa še odgovornost nosi firma. user posted image

(odgovor članu AiMa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:40:55   
Tanik
prej kot s.p. in zdaj kot d.o.o. vodi zunanja računovodkinja.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:41:09   
moci
pri nas je to tašča. ima vpogled v vse, a ni finouser posted image
je pa zastonj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:41:35   
ElaM
Se podpišem pod hothien, pa še v štartu moraš inštalirati računovodski program, kar je precejšen strošek.
Če boš mali s.p. se ti zihr bolj splača najeti rač. servis, kot računovodjo zaposliti.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:44:58   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: natka28

prej kot s.p. in zdaj kot d.o.o. vodi zunanja računovodkinja.


Enako.
Sicer je res, da večnino delamo kar sami, ona pa je bolj za back up, pa tudi luknje in finte poznajo o katerih se nam še sanja ne.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:46:35   
AiMa
Kar se tiče programov in podobnih zadev, je najmanjši problem. Gre pa za enostavno knjigovodstvo (pri dvostavnih je najbolje, da se poslužiš servisa) in baje je najbolje, da to urejaš sam, ker gre na začetku še za manjše poslovanje.  Moj je tega mnenja, zato sem samo želela samo še malo popvprašati o teh zadevah. Ko se stvar razširi, gremo pa na servis. Kouser posted image
Ampak, ker sem zelo pridna in marljiva, se bom seveda, popolnoma angažirala za celotno zadevo. user posted image user posted image Pomoč imam pa vedno pri roki, hb...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:48:23   
mala maja
imam opravljen začetni tečaj računovodsta in knjigovodstva inmam program na računalniku, pa se za noben denar ne spustim v to.

imam zunanje računovodstvo in sem več kot zadovoljnauser posted image

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:51:38   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: AiMa

Kar se tiče programov in podobnih zadev, je najmanjši problem. Gre pa za enostavno knjigovodstvo (pri dvostavnih je najbolje, da se poslužiš servisa) in baje je najbolje, da to urejaš sam, ker gre na začetku še za manjše poslovanje.  Moj je tega mnenja, zato sem samo želela samo še malo popvprašati o teh zadevah. Ko se stvar razširi, gremo pa na servis. Kouser posted image
Ampak, ker sem zelo pridna in marljiva, se bom seveda, popolnoma angažirala za celotno zadevo. user posted image user posted image Pomoč imam pa vedno pri roki, hb...


Vse lepo in prav, če želiš urejat sama, samo cca 125 eur za rač. servis, pa tut ni tak strošek, glede na to, da imaš vedno nekoga zadaj, ki te opozori in krije.

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:53:48   
AiMa
Po koliko pa plačujete zunanje računovodstvo?
Moj ima tudi vse opravljeno za to, ampak bo imel precej dela z dejavnostjo (vsaj do sedaj je bilo tako). Se še odločava, sicer...

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:56:48   
HuAnita
Jaz si vodim sama, imam to možnost, ker pač ne služim toliko kot običajni s. p.-ji. Tako da imam 40 % normiranih stroškov priznanih, ne rabim vodi knjige, račune sestavim sama.

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:56:55   
ElaM
Angellina, hellou.user posted image
Moj plačuje okrog 70 Eur, s tem, da nima nikogar zaposlenega, tako da obračun plač odpade.
Jaz mu pišem račune, elektronsko bančništvo in kilometrino. Oni mu potem knjižijo, sodelujejo z davkarijo, naredijo končni obračun, bilance,..
Če si sama upaš voditi knjige, potem daj, jaz pa imam pred temi zadevami rešpekt.user posted image  Se bojim davkarije.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 9:58:19   
Maxica
Mož ima s.p. in mu vse vodi računovodkinja.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Za vse, ki imate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:01:10   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Angellina, hellou.user posted image
Moj plačuje okrog 70 Eur, s tem, da nima nikogar zaposlenega, tako da obračun plač odpade.
Jaz mu pišem račune, elektronsko bančništvo in kilometrino. Oni mu potem knjižijo, sodelujejo z davkarijo, naredijo končni obračun, bilance,..
Če si sama upaš voditi knjige, potem daj, jaz pa imam pred temi zadevami rešpekt.user posted image  Se bojim davkarije.user posted image


Heloou Ela user posted image


Ja, več kot je zaposlenih, več nanese, pa veliko je odvisno tudi od dejavnosti. Trgovina je npr neprimerljiva z nudenjem nekih manjših storitev ali storitve.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:03:32   
AiMa
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Jaz si vodim sama, imam to možnost, ker pač ne služim toliko kot običajni s. p.-ji. Tako da imam 40 % normiranih stroškov priznanih, ne rabim vodi knjige, račune sestavim sama.


Ja, Huanita,sej to sem imela v mislih. Zaenkrat bo šlo za premajhne zneske, gre pa za popoldansko dejavnost, tako da..No, vprašati ni greh, so rekli včasih.

Pa si se veliko namatrala s tem? Midva se še odločava, kako in kaj. je bil pa že skrajni čas, da se končno nekaj razvije iz vsega...user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:08:15   
HuAnita
Lej, meni ni pri davkariji itak nič jasno, le to, da moram plačevati državi del zasluženega denarja....user posted image user posted image user posted image

Imaš www.racunovodja.com, tam najdem mariskaj koristnega, tudi na forumu kaj sprašujem, sicer pa imam srečo, da imam na visokem položaju v regiji na davčni znanko, ki me rešuje iz štale... Sicer pa grem lepo na davčno, ko me hočejo nap...., češ to in to, tako in tako, lepo proism, če mi sestavijo račun, pa imam potem mušter. Je pa v exellu, tako da si potem vsak mesec samo vstavim znesek, pa mi samo izračuna.
Pa tudi finančnica v podsjetju, s katerim največ delam, mi pomaga in opozori na kakšne stvari. Kolikor vem, so pa pri pop. obrti stvari še poenosttavljenje, ga ima nekaj znank, pa tudi moj fant raznišlja o tem....

Če še kaj, mi piši na ZS.

lp,
user posted image Anita

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:09:52   
HuAnita
Trenutno zaslužim nekaj povprečnega, vedno bi se seveda dalo več, ampak mi je 70 eur za računovodkinjo preveč. Zaenkrat pač lahko delam tako, hvala bogu.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:13:02   
Anonimen
Vodim si sama + še štirim zraven. Imam opravljen enoletni računovodski tečaj. Je pa res, da jaz sama in tudi ostali, ki jim vodim, nimamo ne DDV-ja, ne zaposlenih, samo storitvene dejavnosti... To pa ni taka reč, da ne bi zmogla sama. Obračuni prispevkov, knjiženje (enostavno knjigovodstvo), potni stroški, prehrana... to je vse mačji kašelj delat, pa tud bilance v tem primeru niso bav bav, tko da vse sama nardim. Mam pa frendico računovodkinjo, tko da če mi kej ni jasno, jo pokličem in mi pomaga.

(odgovor članu AiMa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:14:08   
Anonimen
Aja, vodim tud enmu društvu, samo tist tud ni nič zakompliciranga.
Če imaš pa večjo firmo in bolj delikatne zadeve, je pa mogoče boljš, da maš rač. servis.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:15:54   
šnucika
Jaz sem s.p.,pa imam zaslužka ravno za prispevke.
Včasih mi je to delala računovodkinja,pa sem ugotovila,da napisat in poslat en račun mesečno in enkrat mesečno poslati na durs obračun prispevkov....pa pisati potne naloge in kilometrino znam tudi sama.
Itak si vse shranim,ker računi,kilometrine so na kopirnih blokih, in kopije obračunov hranim.
Konec leta pa vseeno stopim do računovodkinje,prinesem vse papirje - letni izpis prilivov,kilometrine,potne naloge,še kakšen račun...pa mi naredi bilanco za ajpes in durs.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:19:22   
Anonimen
Midva mava popoldanca, papirje rihta njegova stara mama ki ima računovodski servis.

(odgovor članu šnucika)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 10:48:21   
bučkabb
moj ima tud s.p. pa mu papirje skos rihtam sama, imam pa znanko ki je računovotkinja in mi je na začetku velik pomagala, sedaj pa sam ko kaj rabim vprašam, se pa s tem ukvarjam sedaj ud v službi tak da bi bilo res čudn da bi najel zunanjega računovodja.

jaz ti svetujem če maš voljo in saj mal znanja glede račun. se kamot poslužiš sama, sploh pa če bota imela enostavno knjigovodstvo sploh ni noben problem, če te skrbijo končni računi pa se zmen s kakšnim računov, da ti bodo pomagal naredit bilance in jim sam tiste pol plačaš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Za vse, kiimate S.P ali d.o.o.
30.1.2008 11:04:18   
kofetek2010
Mi imamo d.o.o. in zunanji računovodski servis. Trenutno računa 650€, vendar vem, da bo spet dvignila ceno.

Počasi že razmišljam, da bi nabavili še nadgradnjo računalniškega programa in bi do glavne knjige vodila sama, potem bi pa prišla 1x/teden kakšna taprava računovodkinja in vse prekontrolirala in do konca poknjižila.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?