|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razveza
18.2.2008 11:18:28   
anabanana
Greva ta teden na gorenjsko to rešit.

Caffee ja valda je poročen !!! Kakšno vprašanjeuser posted image  Verjemi mi, med drugim sem videla poročni list, na mojo veliko žalost. (pa ko sem stikala pri njegovi mami sem našla poročne slike, cd, ... sam to ni za javnostuser posted image ) Zakaj bi kdo pri zdravi pameti rekel, da je poročen in ne bio biluser posted image  Da si zakomplicira življenjeuser posted image   Valda se lahko poročiš z državljanom katerekoli države!! V primeru, da se bosanec poroči s slovenko on pridobi vizo oz. dovoljenje bivanja kot družinski član in to je to. 

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Razveza
27.2.2008 20:22:38   
tina a
No anabanana ... sta razvozljala klopčič?

user posted image user posted image

Je postopek ali ga ni?

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Razveza
5.3.2008 11:48:30   
anabanana
O majko moja mila, sej ne verjamem, da bo še kdo to bral ampak se moram spihatuser posted image

Ja smo rešli po težkih mukah. Moj je šel prejšnji teden na sodišče v Kranj in mu je ena prijazna gospa obrnila pol civilnega oddelka na glavo vendar vloge za ločitev ni našla, kar pomeni da ni bila vložena!!! Nakar moj besno pokliče gospo ex in ona čisto znori, da je vložila preko odvetnika (koji k---- ji bo odvetnik za sporazumno ločitevuser posted image ) Ko to meni moj javi jaz totalno znorim in rečem mojemu, da naj gospa Pametna blagovoli povedat ime od odvetnika (bogi moj dragiuser posted image ) Ko to dobim se takoj vržem na internet, dobim telefonsko, pokličem odvetnika (ja, jaz, mojega malo zeza slovenšTinauser posted image ) in ful prijazen odvetnik mi reče, da super, da sem poklicala, ker potrebuje nov začasni naslov od mojega in mu dam in je rekel: Ja zdaj bo pa takoj rešeno gospa!

Oumajgat kdo je tukaj blesav, ex žena, odvetnik ... kaj vsi skupaj se niso znali izjasnit, da rabijo klinčev naslov???? A to se vam zdi normalnouser posted image  Meni ne. A una koza tega ni znala povedat ko jo je moj vsak dan gnjavil po telefoni kdaj bo ločitevuser posted image

Ma ne vem no.... u glavnem zdaj bo rešenouser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Razveza
5.3.2008 11:55:41   
tina a
Anabanana ... to so pa odvetniki ...

Ja tudi za sporazumno ločitev je včasih fajn da si vzameš odvetnika (vsaj v mojem primeru je bilo). In vrjela ali ne moja odvetnica je rabila 4 mesece, da bi poslala en klinčev dopis bivšemu. Šele ko sem ugotovila da bi pa jaz morala bit v tem času že malodane ločena ... mi je svanulo da neki ne bo ok. Pa sem vmes teto tudi poklicala. user posted image user posted image user posted image user posted image

No pa pol ko so se kolobocije okoli tega rešila (hotla sem menjat odvetnico) ... Je rabila cca 2 meseca da je odala kompletni sporazum na sodišče ...

Men in mojemu partnerju je že piskr odnašalo ... Tako kot tebi. user posted image user posted image user posted image user posted image

No in še to ti povem - ko bo zadeva prišla na sodišče ... ima sodnik 3 mesece časa, da napiše narok za obravnavo. Upam, da imata še živce .... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Razveza
5.3.2008 12:10:19   
anabanana
tina a hvala, ker si brala mojo kolobocijouser posted image user posted image

Ma ja tukaj ne veš, kdo pije in kdo plača z temi odvetniki, itak so dobri samo za pobirat denar!!! Ma tista gospa na sodišču se je ful začudila, da zakaj pa ona rabi odvetnika saj za sporazumno ločitev ga ne rabiš ... ma dobro no, samo naj se reši že enkrat pa magari čez 3 mesece kot ti praviš, sam da je steklo in da gre naprej ....

A ti si imela podobne kolobocije? Ma jaz ti povem, da bi visela unemu odvetniku na vratu vsak dan če bi se mi tako vlekel kot meglauser posted image   

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Razveza
5.3.2008 12:29:46   
tina a
Veš ko si enkrat v taki situaciji in se s tem srečuješ prvič ... misliš, da bodo ljudje, ki so poklicani za to, rešili tvojo zadevo. Ampak sem se krepko uštela.

Jaz sem imela odvetnika izključno zato, ker bi drugače še slabše čez prišla -kljub sporazumni ločitvi. Popustila sem na vseh možnih in nemožnih zadevah, vse samo zato, da bi bila hitreje ločena ... Pa se je stvar še vseeno vlekla od maja do marca naslednje leto.

Ampak cilj je bil dosežen!!!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Razveza
5.3.2008 13:07:13   
anabanana
O majko maoja pa valda ne bo trajalo eno leto!!! Meni se sfuzla!!!! user posted image

A ti lahko pišem kaj na zs kako poteka stvar?

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Razveza
7.3.2008 8:11:01   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

O majko maoja pa valda ne bo trajalo eno leto!!! Meni se sfuzla!!!! user posted image

A ti lahko pišem kaj na zs kako poteka stvar?


Šele danes sem vidla ...Sori ...

Ja seveda mi lahko pišeš na ZS

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?