|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:46:56   
mismis
Torej, katera ura bo danes prava?
mogoče se vam pridružim malo kasneje, ko opravim sprehod z mojo pasjo mrcino, pa obvezn čas za navajanje na avto, potem ga moram pa še do konca natrenirat ukaz PRINESI.

Ko bo pa to obvladal, ga moram pa še naučiti, kako mi lahko prinese pir iz kevdra.

Pa da ne pozabim, teta zdravnica je rekla, da je dons ovulacija, tako da se moram pripraviti še an rokoborbo z mojim user posted image . Moram še vse igrače pripraviti, pa frizuro zrihtat... da bo imel tudi on kaj od tega, da ne bo rekel, da ga imam samo za user posted image  delatuser posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:47:14   
DaisyE
Katrin, tebe bomo kar posvojili na tej temi. Samo nas ne smeš kregat, ko pir pijemo, al pa ko se gremo fotostimulacijo.

Tako, zdaj grem pa res po pir.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:49:37   
DaisyE
Kar v akcijo miamis, da ne boš prepozna. Jaz bom tud še bicikel zalaufala, da si še eno čebelo zaslužim, dokler se bo pa pir glih fajn ohladil. Če mi bo seveda ratalo do trgovine prit. Ampak zdaj pa zares grem.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 15:58:06   
Katrin
DaisyE,

hvala user posted image .

Mah ne, zakaj bi vas pa kregala? Videti ste prav fajne, polne optimizma.user posted image  Naj tako tudi ostane!

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 16:25:01   
Anonimen
Katrin RR, hvala ti! user posted image



Nisem vedla da takšno posredovanje obstaja.

Res si fajna.

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 16:28:49   
Anonimen
Punce, fajn ste me nasmejale na moj račun. user posted image

Na čem sem?

Šampanjec user posted image , za enkrat folikli ne rabijo rastit user posted image  dokler ne dobim datuma.

Pršut, njami, sirček, njami, same dobre pa moje najljubše jedi.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 16:32:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

More, bjonde in brunete j' menjavu ku kalceteuser posted image ...upam,da ne rabite prevoda, dakec? bo šlo?


Vse ostalo še gre, ampak Kalcete? user posted image Ne ne gre. user posted image

(odgovor članu lara light)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 16:34:13   
Anonimen
Shuka, lepo jutri opravi. Sam da ni hiperstimulacija. No mal je dobrodošla tko kot pri naši Ribici, zdaj pa je nosečka. A ne? user posted image

(odgovor članu Shuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 16:37:15   
Anonimen
Pupike grem domov, mam dost za danes.
Se pišemo kasneje.

Čao user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 16:51:02   
pikovit
Punce sam na hitro se javim.Pičim zdele na aerobiko in se pol beremo.Dons bi pa jst en pir spila!Kva je pa Dejzi dons tolk zgovornauser posted image ?D. a si na dopustu al bolnišk?i

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 16:54:32   
žirafca
Punce pozdravljene!

Sem novejša pri čvekanju, drugače pa vas spremljam pri raznih temah kjer se mi porajajo vprašanja.
Naj se malo predstavim:
Imam čudovitega sinka, ki je bil spočet po naravni poti, sedaj pa bo že skoraj tri leta odkar se trudiva za drugega otroka.
Po vseh preiskavah so ugotovili, da sva imela veliko srečo pri prvem, ker so moževi plavalci leni, pa nimajo repkov, pa plavajo v drugo smer...
Zdaj sva naročena na ICSI in bomo videli, kako bo šlo naprej.


Občudujem vas vse tiste, ki se že leta in leta trudite za user posted image  in ste polne pozitivne energije. user posted image user posted image user posted image

Se bomo še tipkale, da pozitivno energijo ohranjamo in povečujemo!

P.s.: Pikovit,
hvala ker si me vnesla v spisek.


Lp, Žirafca


_____________________________

Me je 2,5 letni sin trepljal po prsih in spraševal: Mamica a mas tuki dojencka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 17:21:20   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit
Kva je pa Dejzi dons tolk zgovornauser posted image ?D. a si na dopustu al bolnišk?i


Šiht sem malo špricala. Za ene par ur. Zdaj sem pa polna elana, ker mi niso vseh živcev spili. user posted image user posted image user posted image

Dajamaja, ti si car! Sem ubogala tvoj nasvet, bicikel sem dala na manj, gonila sem še vedno 20 do 24 na uro, zašvicala sem, pulz je bil glih pravi 132 in sem pregonila tiste moje pol ure. Pol sem pa rekla, no ja, pretiravat mi pa tud ni treba in sem nehala, čeprav bi lahko še malo stisnila. Res ni blo hudega, Bono mi je pel I still haven't found... Sem si dala bicikel malo stran od ekrana, pa sem si predstavljala, da gonim proti njemu... user posted image user posted image user posted image  Samo rit me je začela bolet po ene 10tih minutah.

Zdaj bom pa z dovoljenjem naše moderatorke en pir z užitkom. Dajte hitro svoje posle opravit, če ne bom že pijana, ko pridete nazaj.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 17:35:38   
gloria
To ne moreš verjet...tolk se matram da vas najdem frajerke pol mi pa še vse požre kaj sem napisalauser posted image ...bravo za novo temo...
Ajedat,Žirafca dobrodošle
Dejansenka ja kr velikega fižolčkota imaš...saj če se je dal na bratca ma po kom bituser posted image
Shuka srečno juter na etuser posted image user posted image
Abra,Dajamaja,Mismis hvala za čestitke
Sayuri kol ste luštni...res maš lep bušek
Ribica vesela sem da ti ni več slabo.Danes je pa men blo mal,ampak bruhala nisem.A ti jemlješ dabroston na uro ali ne?Jaz sem že pozabla kak sem ga polet jemala...
A že katera ve kaj je z Koalouser posted image ...

(odgovor članu žirafca)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 17:59:30   
DaisyE
HALOOOOOOO!!!!  user posted image

Dost dela za d'nes!!
KJEEEEE STEEEEE!!!!user posted image

Bom začela monologe pisat, pol bote pa mele hudiča user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:01:27   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: dakec

Vse ostalo še gre, ampak Kalcete? user posted image Ne ne gre. user posted image


user posted image user posted image nogavice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:02:57   
Abra
Daisy, jaz sem tuki. Po kosilu, nabasana do konca. Sem zdaj še en krof pojedla. Ma klinc gleda, sej je pust. Hujšala bom pa čez en teden, takrat ko začnem migat.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:13:44   
DaisyE
Točno, jutri je pa ja pust. Mater me je cajt povozil. No ja krofov glih ne bom delala, se mi ne da, bi pa lahko flancate probala. Zdravo je isto. user posted image user posted image user posted image

Jaz bi rekla, da so kalcete šlape, ampak maš prav, res so štunfi.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:17:10   
Pija76
Evo še mene! Se javljam na pirček!

Dajamaja bom ti poskusila link poslati kaj sem jaz nadmudrila, da bi oblekla. Sam me moj ne uboga najbolj user posted image . Full imaš luštno slikico! Boš pivo z nami?

Abra čauči, kako si? Nova frizura praviš? Moja je katastrofična komaj se imam sploh še čas česat user posted image user posted image , zdele imam res paniko na šihtu, tak foh nimaš kaj. Naj tvoja user posted image  čimprej pride, pa da štartava. Jaz svojo pričakujem okol 12 tega, pa pol naslednjo nekje 8.marca in če potem kličem 22. dan se bi mi rabno fajn izšlo user posted image

Dejzi jaz ti pivce častim za današnji bacikel. Si ga res zaslužiš!

Mišmiš kje si, imaš pivo?

Dakec ti Lare nič ne zastopiš  a ne, jaz tud čist nič? Sem pa lačna spet ratala ko sem te brala, pa je 2 urci od kosila.

Kdo je Mlakar?
 
Pikovit počasi se poslovi od aerobike. Kolkrat na teden pa hodiš? Jaz 2x če mi sploh rata.

Žirafa dobrodošla.,

Skuša držim pesti za jutri! Upam, da ne boš zbolela.

Arneja je pa res šla kaj?
 

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:18:01   
Abra
Jaz pa krofov sama ne delam več, jih pol preveč pojem user posted image user posted image glede na to, da nad slaščičarno stanujem, mi jih nkol ne zmanjka user posted image

so pa ziher štumfi, izpeljanka iz italijanščine

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:20:09   
Pija76
Jaz sladkega ne maram preveč, ampak bi pa res krof zdele. Sem pa pospravila v predal za recepte od Merkurja recept za krofe. Mogoče se pa še podstopim user posted image user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:20:33   
DaisyE
No evo, glih ko sem hotla obupat, se je pa le začelo malo dogajat.

Abri, kako frizuro maš?

Pija, piva se jaz nikol ne branim. Naslednja runda je tvoja. A tale tvoja obleka je skrivnost? Jaz sem firbec, pa saj veš...user posted image

Arnejčo pa jaz tud pogrešam. Mi je taka faca.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:23:53   
DaisyE
Žirafca, kaj pa ti piješ? Pija časti dons. Tolk dela, da nima kam z dnarjem. user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:24:11   
Abra
Pija, jaz user posted image tudi tam enkrat pričakujem. Samo ti boš pol že eno pred mano, kajne? Jaz sem se odločla, da se bom k Rešu naročila na razgovor po drugi user posted image bo že on pol povedal, kdaj v postopek. Neki imam v začetku aprila, špikam se takrat lahko, če bi morala bit pa že punkcija, bom pa prestavla. Pa kako kilo moram do takrat shujšat, da ne bom Rešu razlogov za neuspeh dajala user posted image s krofi bolj težko user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:24:19   
Pija76
Ste me zdražle s hrano in sem si pizzo naročila user posted image , bo čez dobre pol urce.

Ej punce kje pa je Lejla, a je na nosečniški forum ušla al kaj?

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: IVF/ICSI februar/marec
1.2.2008 18:26:59   
Abra
KO meni ne bi pasalo sladko ...
Daisy nimam kake posebno nove frizure, samo frišno barvo. Je pa to zdaj taka sprememba, ker nisem bla več kot 6 tednov, si pa drugače redno na 4 barvam. Mi lasje tko hitro rastejo, da imam drgač tak nagravžen narastek

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?