|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 15:02:11   
Suzy.
Hja, pogum je pa za prvič treba zbrat ja. Jaz sem se odločla po drugem porodu, k je bolel k hudič. Sem si rekla, da tko hudo pa že ne more bit. No, pa res sploh ni panike. V primerjavi s porodom je hmm, da se neki pametnega spomnim.....k da bi me komar pičil. user posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Brazilska depilacija
5.2.2008 21:47:05   
mateyka
hm, zgleda da je bil moj porod mala malca, ker ne upam probat - bomo moral še eno mulo narest, pol pa akcija - brazilska, here I come: zzzzzzzzzziiiiiiiiiiing! user posted image

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Brazilska depilacija
6.2.2008 21:43:21   
biba77
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

hvala suzy, ma saj po moje, če bi to blo kje v MB, bi se že pisalo user posted image  tako pa...se bo treba kam drugam zapeljat


V sl. bistrici je en salon, ki to dela. Jaz je ne prakticiram, moja prijateljica pa jo. user posted image Pisi mi na ZS, ce te zanima...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Brazilska depilacija
7.2.2008 12:49:48   
puncica
če katero zanima sem ravno včeraj po mailu dobila en filmček kako se tole dela in ji lahko pošljem če želi user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Brazilska depilacija
8.2.2008 0:42:14   
pravljica
puncica, a tuki gor ne gre pripopat? user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Brazilska depilacija
9.2.2008 18:33:06   
puncica
Ne ker je filmček, lahko samo po mailu pošljem na youtoube pa tud ne morem dat zakaj pa nimam pojma sam neki o kršenjo pravil piše. Tako da katera želi naj mi pusti mail pa ji pošljem je pa 4MB.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Brazilska depilacija
10.2.2008 16:35:44   
joca
po ogledu filmčka me je kar strah. postopek zgleda zalo boleč jaz pa sem ful občutljiva, tako da bom rabila še kar nekaj časa da se opogumim in grem.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Brazilska depilacija
10.2.2008 17:44:01   
mateyka
joca, jest sm si tud ogledala filmček in ne morem user posted image user posted image user posted image too scary.. sploh notranji del  user posted image user posted image

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Brazilska depilacija
10.2.2008 18:23:53   
joca
verjetno moraš imet res jajca da greš na to depilacijo.
jaz sem se enkrat voskala doma pod pazduho in me je že to ful bolelo sem rekla nikoli več, kaj šele tam spodaj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Brazilska depilacija
10.2.2008 22:27:33   
vvns
Prvič slišim za to stvar! Pa da ne boste mislile da imam spodaj pragozd - jaz se kar sama oz. me mij po depilira pa je pravi užitek.user posted image

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Brazilska depilacija
11.2.2008 8:34:50   
puncica
Sem poslal vsem, ki ste mi dale maile, mah men pa ni zgledal glih ful boleče pač pa bol smešno ko gledaš uno punco kako vzdihuje od bolečin user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu vvns)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Brazilska depilacija
11.2.2008 12:41:27   
Barachiel
živijo punce!

jst sm šla na brazilsko predvsem zato, ker so se mi po britju vedno delali mozolji in rdeče pike, pa še skoz se je treba brit, ker maš že naslednji dan po britju pravo strnišče. no pa sem šla v LJ in mi je bilo zakon. Sej boli ja,samo je pa tud res da z vsako naslednjo boli manj. pa meni se potem niso nič mozolji delal in najmanj en teden je bilo res prijetno gladko tam spodaj user posted image in tudi potem ko ti začnejo na novo poganjat niso take ščetine kot po britju. skratka priporočam - tam zdržiš tistih 5 min, potem maš pa kakšen mesec mir z gozdičkom, potem pa jovo na novouser posted image . nasvet: po depilaciji je fino če se ene 2-3 dni mažeš z bepantenom, da se koža pomiri. 
Aja pa jest sm dala hlačke dol ker morš držat kožo napeto in ne vem kdaj vmes imaš še čas hlačke odmikat user posted image no verjetno ima vsaka kozmetičarka svojo tehniko.


_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Brazilska depilacija
12.2.2008 13:53:33   
*moni*
tud jaz sem si ogledala video, men se ne zdi nič preveč groznega, bi šla v bistvu takoj, samo mi ni glih, da tam pred eno glumim z nago ritjo user posted image user posted image mi je nerodn

(odgovor članu Barachiel)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Brazilska depilacija
12.2.2008 17:15:06   
arabela*
hm,malo je tud mene zamikalouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Brazilska depilacija
12.2.2008 22:54:58   
JAHICA
Mislm, da filmček zadevo kr dobr pokaže. Lih ne gre tok hitr. Tista o tangah, katere kozmetičarka umika je pa čist out. Sama sem bla tko kot bejba na filmu v kiklci in spod čist gola.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Brazilska depilacija
13.2.2008 9:25:11   
Anonimen
a pozna katera kakšno kozmetično,kjer delajo brazilsko na obali oz. primorskem?

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Brazilska depilacija
13.2.2008 9:44:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: JAHICA

Mislm, da filmček zadevo kr dobr pokaže. Lih ne gre tok hitr. Tista o tangah, katere kozmetičarka umika je pa čist out. Sama sem bla tko kot bejba na filmu v kiklci in spod čist gola.


Jaz hodim redno in VEDNO sem v tangicah,ki jih kozmetičarka umika. Tako v Sloveniji kot v tujini...
Za kilico pa prvič slišim...

Mene tudi ne boli tok grozno je čist znosno. Je pa bolečina povezana iz znanjem kozmetičarke..Če obvlada pol tud manj boli... iz izkušenj govorim.

Najbolje pri vsej stvari je da imam en mesec mir... med tem ko po britju že naslednji dan pika..tukaj pa je gladko vsaj 3 tedne...
Pa nobenih uraščenih dlak...

Evo to so moje izkušnje!!  Jaz sem full za user posted image

(odgovor članu JAHICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Brazilska depilacija
13.2.2008 10:20:24   
jagoda77
ja jaz bi šla tole probat, samo da bi morala imet pa 14 dni dolge dlakce, da bi me pol podepilirala? am... ne user posted image   ne bi zdržala, že par dni če pustim, me vse srbi user posted image

(odgovor članu *moni*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Brazilska depilacija
17.2.2008 9:45:16   
Mariposa
Jaz brazilsko prakticiram že kako leto in ne grem več nazaj k britvici,...prvič malo boli, potem pa vedno manj, je pa še kak teden popolnoma gladko, potem pa se začnejo kazat tanke dlačite...priporočamuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Brazilska depilacija
9.1.2009 10:13:30   
maxi133
hej punce!
že nekaj časa se odločam za to depilacijo in končno sem se naročila user posted image Me pa nekaj stvari zanima:
- koliko časa traja poseg?
- pravite da je koža tam spodaj do 3 tedne gladka...kdaj pa se pol odpraviš na naslednjo depilacijo? a moraš potem en mesec čakat da ti spet zrastejo? user posted image
- a si povsod oblečen v tangice al si kje tudi nag? ker me je malček sram... user posted image

(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Brazilska depilacija
10.1.2009 20:55:02   
picola1
Jst imam tut kar dobre izkušnje z brazilsko (no, skoraj brazilsko- sramne ustnice še zmeri ne pustim...brrrrrrruser posted image ). In res je, da vsakič manj boli.
Sram me pa ni nič, ker jaz razmišljam na tak način, da če to nekdo dela, potem to gleda cele dneve in res ni čisto nič novega videl...(mogoče je meni še lažje razmišljat na tak način, ker sem med. sestra in ko gledam nekoga golega, vidim samo dele telesa, ki sem jih videla že tisočkrat...rutina pač...) Zato punce, nič vas ne rabi bit sram.user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Brazilska depilacija
11.1.2009 10:46:30   
maxi133
hvala za spodbudo picola1 user posted image dobro sej nobene še nisem slišala da bi bila potem razočarana... vsi samo hvalijo, samo odpravit se je treba user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Brazilska depilacija
11.1.2009 18:57:05   
Barbara_L
Res je! Mene edino cena malo moti. Sama sem namreč navajena brazilkanja in kozmetičarka je - hvala bogu- zelo hitro fertik. Ampak 30 € za unih 10 minut mi je pa čista groza! No, ja, učinek je pa super duperr!

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Brazilska depilacija
12.1.2009 16:45:52   
tija008
Brazilsko si privoščim pred odhodom na morje, da sem dlje gladka. Drugače se pa kar pod tušem z britvico obrijem.

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Brazilska depilacija
12.1.2009 22:29:29   
picola1
Mene pa pri vsem tem moti edino to, da je treba imet par milimetrov dolge dlačice, da jih lahko spet depiliraš...Cena mo je kar ok, ker mi to dela ena kolegica doma in je pol ceneje kot 'uradno'.

(odgovor članu tija008)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




izbira
Meta 32

Katero opcijo bi raje izbrale?

partner vas zapusti zaradi druge ženske (76%)

partner umre (24%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!