|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Brazilska depilacija
13.1.2009 9:16:34   
naja17
Jaz hodim na brazilsko depilacijo že nekaj let... Ni mi jasno, kako to, da npr. v MB kar nimajo user posted image  A ne dela tega vsaka dobra kozmetičarka? In jest sem vedno v tangicah in pol kožo zategujem z tangicami, pa vse gre stran... Boli že, včasih manj, včasih bolj, odvisno od lune... Nerodno vam nima kaj bit, ker one se tega nagledajo, tako da.... Po zimi hodim 1x na mesec, poleti 2x na mesec... Da mi zdepilira cele noge + brazilsko pa traja cca. pol ure max....Po tem, se mažem z hladilnim mazilom kak dan, dva, da se vse skup mal umiri in to je to....

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Brazilska depilacija
13.1.2009 9:19:15   
FLASK_A
Naja, kolk pa plačaš za vse to?

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Brazilska depilacija
13.1.2009 9:21:29   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Naja, kolk pa plačaš za vse to?


25 €

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Brazilska depilacija
13.1.2009 10:16:13   
ery
Naja17, kam pa hodiš na brazilsko??




_____________________________




(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Brazilska depilacija
13.1.2009 10:28:22   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: ery

Naja17, kam pa hodiš na brazilsko??





Kozmetični salon Urška - Hrušica pri Jesenicah

(upam, da ni reklama tole user posted image )

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Brazilska depilacija
13.1.2009 11:13:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Suzy.

Drugač pa mene ne boli ta zadeva nič. In ko sem šla prvič, sem razmišljala o tem, da je Pušenjak na MONu enkrat eni rekel, da če se spodaj depilira, da pol jo pa nima kaj za bit strah bolečine poroda. Če kdaj srečam tega Pušenjaka, mu bom pripeljala dve čez faflo, da si sploh upa kaj takega trdit. Je pa spet dokazal, da če bi moški rojevali, bi človeška rasa že zdavnaj izumrla.


Glede na to, da si edina rekla, da te nič ne boli, ostale pa govorijo o grozljivi bolečini, je Pušenjak kar prav rekel, ne?

(odgovor članu Suzy.)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Brazilska depilacija
13.1.2009 11:25:41   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Suzy.

Drugač pa mene ne boli ta zadeva nič. In ko sem šla prvič, sem razmišljala o tem, da je Pušenjak na MONu enkrat eni rekel, da če se spodaj depilira, da pol jo pa nima kaj za bit strah bolečine poroda. Če kdaj srečam tega Pušenjaka, mu bom pripeljala dve čez faflo, da si sploh upa kaj takega trdit. Je pa spet dokazal, da če bi moški rojevali, bi človeška rasa že zdavnaj izumrla.


Glede na to, da si edina rekla, da te nič ne boli, ostale pa govorijo o grozljivi bolečini, je Pušenjak kar prav rekel, ne?


jest sicer še nisem rodila, ampak recimo moja prijateljica pravi, da gre raje še 100x rodit, kot na brazilsko....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Brazilska depilacija
14.1.2009 20:28:46   
picola1
Ajoj...to pa jo res mora bolet...(a je šla mogoče na EA pa je zato takega mnenja?user posted image user posted image ) Drugače pa mene tut boli kakor kdaj...odvisno od mojega ciklusa. Ko imam PMS, me boli ko sam vrag...drigače je pa še kar za zdržat...
Pa še vprašanje za tiste, ki se že dalj časa depilirate (mislim tut na splošno, ne sam brazilska):a po določenem času res skoraj nehajo rast dlake? jaz sem sicer opazila, da so redkejše pa bolj mehke in ta kolegica, ki me depilira mi je rekla, da lahko sčasoma (po večletnem depiliranju) celo nehajo (ali pa skoraj nehajo) rast...A ima katera osebno izkušnjo s tem?
Hvala.user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Brazilska depilacija
15.1.2009 10:22:32   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Ajoj...to pa jo res mora bolet...(a je šla mogoče na EA pa je zato takega mnenja?user posted image user posted image ) - ne, ne je blo brez EA

Drugače pa mene tut boli kakor kdaj...odvisno od mojega ciklusa. Ko imam PMS, me boli ko sam vrag...drigače je pa še kar za zdržat... - pravijo, da pred menstruacijo pač bolj boli, ker je prag bolečine nižji, ampak pri meni je lih kontra, takrat me najmanj boli... mene res bolj mlaj in polna luna zjebe....

Pa še vprašanje za tiste, ki se že dalj časa depilirate (mislim tut na splošno, ne sam brazilska):a po določenem času res skoraj nehajo rast dlake? jaz sem sicer opazila, da so redkejše pa bolj mehke in ta kolegica, ki me depilira mi je rekla, da lahko sčasoma (po večletnem depiliranju) celo nehajo (ali pa skoraj nehajo) rast...A ima katera osebno izkušnjo s tem? - jest se res že ene 7 let strogo depiliram... brit sem se začela pri 13.-ih in sem mela res že grozno močne, pa ful jih je blo.... no, zdej k se tolk časa depiliram, so se ful razredčle, pa mehke so, ampak čist izničla jih po moje ne bom nikol user posted image , ker me je uni tam zgoraj naredu pač bolj kosmato, al kajuser posted image


Hvala.user posted image

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Brazilska depilacija
16.1.2009 19:55:05   
picola1
Hvala.user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Brazilska depilacija
16.1.2009 23:42:06   
ery
NAJA, hvala :) Ni reklama.)  Samo se mi gor ne da vozit. :)

No da jaz povem..sem šla poleti-lani, v kranj na brazilsko, izvajajo jo samo ne nem koncu, pa nisem bila zadovoljna. Sem slišala, da naj bi to opravili smai-britje.. jaz pa skos mogla nekaj pomagat.

Bolelo me pa sploh ni.. malo je neprijetno ampak za lepoto je treba potrpet. e vem no... mi ni nič hudega.




_____________________________




(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Brazilska depilacija
17.1.2009 14:18:23   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: ery

NSem slišala, da naj bi to opravili smai-britje..


Tole nikakor ne morem razvozlat...Podnapise prosim...user posted image



(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Brazilska depilacija
23.1.2009 16:10:05   
ronja
verjetno moraš imet res jajca da greš na to depilacijo.

hehe, po moje tisti z jajci ne bi nikoli upali ituser posted image .

Glede Pušenjaka se pa strinjam s Suzy, bi ga rada videla rojevat v drugem življenjuuser posted image . Lahko govorit, če veš, da ne boš nikoli probaluser posted image .

(odgovor članu joca)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Brazilska depilacija
25.1.2009 14:43:27   
Barbara_L
Jaz drugega britja že kaki dve leti sploh en poznam. Prvič me je zelo bolelo, sedaj sem se navadila,da tiste pol ure potrpim, pa je potem dlje časa gladko.
Najbolje mi je pa to, da rastejo mehke dlake in ne trde špice.
Doživela sem tudi že slabe depilacije,ki so se končale z modricami in tresočimi nogami - taki saloni me ne vidijo nikoli več.
Brazilska najbolje uspe, če se dela s tekočim toplim voskom ali s pol-tekočim roza voskom. Po depilaciji pa seveda hlajenje ter mazanje z Bepantenom. Koža se pomiri v enem dnevu.
Cena niha od kraja do kraja, stane pa okrog 20€ (pač par € gor/dol).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Brazilska depilacija
30.1.2009 17:41:27   
kaya2007
zanimivo, kakšne cene navajate..jaz hodim na brazilsko v LJ in kamor koli sem šla, ni bila več kot 15€.

prav tako me nikoli ne boli (razen prvič), modric tudi nikoli nisem imela, niti vnete kože...

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Brazilska depilacija
30.1.2009 17:50:58   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
zanimivo, kakšne cene navajate..jaz hodim na brazilsko v LJ in kamor koli sem šla, ni bila več kot 15€.


Pa to hodiš za tako ceno prav na brazilsko depilacijo (vse dol) ali samo na depilacijo bikinija? Ker je razlika v ceni.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Brazilska depilacija
30.1.2009 19:42:43   
kamilija
OOoooOO..od poroda naprej mi sploh na misel ni, da bi mi še kocine kdo spodaj puliluser posted image . Ni šans.
Prej pa seveda voskanje obvezno..sem hodila na Bled v Grand hotel Toplice. Ena super Greti tam dela.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Brazilska depilacija
31.1.2009 22:04:36   
kaya2007
zmajaz, na brazilsko, vse dol user posted image  še v sunnyju je 15€, pa so kao neki fensi.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Brazilska depilacija
31.1.2009 22:25:24   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
zmajaz, na brazilsko, vse dol user posted image  še v sunnyju je 15€, pa so kao neki fensi.


To je pa res poceni - glede na to, kake cene druge navajajo.

Sama še sicer nisem bila - me pa mika, da bi šla, samo se nekak ne morem spravit. Me je kar malo strah - moram priznati.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Brazilska depilacija
1.2.2009 9:30:59   
drum
Punce, mene pa zanima zakaj je to sploh potrebno? A za to ker je moderno? Če so dlake urejene je prav lepo za videt. No ja, smo različni.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Brazilska depilacija
1.2.2009 10:35:00   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007
zmajaz, na brazilsko, vse dol user posted image  še v sunnyju je 15€, pa so kao neki fensi.


To je pa res poceni - glede na to, kake cene druge navajajo.



Sorry, sam meni je pa to drago user posted image  Jest dam 10 € več, pa mi še noge zdepilira-cele...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Brazilska depilacija
1.2.2009 10:35:38   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: drum

Punce, mene pa zanima zakaj je to sploh potrebno? A za to ker je moderno? Če so dlake urejene je prav lepo za videt. No ja, smo različni.


Jaz se tako najbolje počutim...

(odgovor članu drum)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Brazilska depilacija
1.2.2009 11:15:41   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: drum
Punce, mene pa zanima zakaj je to sploh potrebno? A za to ker je moderno? Če so dlake urejene je prav lepo za videt. No ja, smo različni.


Js na modo, kar se takih stvari tiče, ne dam prav dosti. Enostavno mi gredo dlake na živce - vse po vrsti.

(odgovor članu drum)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Brazilska depilacija
1.2.2009 21:00:32   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Sorry, sam meni je pa to drago user posted image  Jest dam 10 € več, pa mi še noge zdepilira-cele...


Ne razumem, zakaj so take grozne razlike v cenah. Sem še po drugih forumih mal gledala in pišejo punce, da je v salonih v CE in MB (ki pridejo v poštev zame) samo brazilska 25-30 eur. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Brazilska depilacija
1.2.2009 22:33:39   
kaya2007
mene dlake pač motijo in sem si jih več let brila, brazliska rešitev mi je pa boljša rešitev tega..

pa ne se bat, saj ni grozno..jaz sem šla prvič v visoki nosečnosti, pa sem preživela...sicer komajda, ampak sem user posted image

nekatere cene se mi zdijo pa res visoke, ne bi dala toliko, še posebej, ker mi dlake skoraj več ne rastejo in samo parkrat potegne user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?