|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Operacija pregrade
8.12.2008 18:02:32   
anonimn
Sama sem bila novembra operirana v Lj.,zaradi pregrade in moram reči,da nisem srečala niti ene sestre ali dr.,da bi bil oz. bila napsihiran-a,vsi so zelo prijazni,kljub temu da imajo ogromno dela in se iz dop.služb vračajo  v nočne,zato če so tudi kdaj napsihirani jim ne smemo zamerit!

(odgovor članu flowers)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Operacija pregrade
9.12.2008 8:30:02   
sončekm
Tudi sama sem bila novembra operirana v Ljubljani, laparaskopija, in tudi nimam pripomb. Vse so zelo prijazne, rade se tudi pohecajo.... Meni je bilo full luštno, čeprav slabo prenašam bolečino in kri, ampak sem uživala, ker so tudi one delale s tabo tako kot se zagre!!!!

(odgovor članu anonimn)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Operacija pregrade
16.12.2008 13:52:52   
ency
Tudi jst cakam na operacijo pregrade, in sicer pri dr. Tomazevicu...datuma se nimam, moram pa poklicat janurja, ko dobim  user posted image  . Ker na dojencku delava ze vec kot eno leto, upam, upam, upam, da bo ta operacja uspesna, in da koncno zagledam ta dva magicna pluska. Te dni sem prav v depri, saj so vsi okoli mene noseci, jst pa se vedno nic.... Kar ne morem pricakat januarja! In se vprasanje; ali ste tiste, ki ste operirale pregrado, kmalu potem zanosile (mislm tiste, ki pred operacijo niste se nikoli)? Pa srecno vsem, ki cakate dva pluska!!!

(odgovor članu sončekm)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Operacija pregrade
27.2.2009 21:29:03   
Pomladna Luna
Novembra sem bila na operaciji pregrade v Trbovljah in moram rečt da ni nič hudega.Mi ki smo bile skupaj v sobi smo se prav zabavale.Danes tri mesece po operaciji pa smo na testu zagledali +   user posted image

Zelo sem vesela ker nisem verjela da je bila vzrok za neplodnost pregrada.
Svetujem vsem ki jo imate da jo čimprej odstranite.



(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Operacija pregrade
27.2.2009 23:35:50   
ziva1
Uf, kako si me razveselila, namreč tudi sama sem bila pred kratkim operirana zaradi pregrade, drugače je bilo vse bp. Tudi sama nekako ne morem verjeti da je pregrada vzrok, da še nisem zanosila. Drugače pa čestitke in uživaj.

(odgovor članu Pomladna Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Operacija pregrade
28.2.2009 12:05:38   
Pomladna Luna
Še to bi ti rada povedala.Če bi jaz poslušala svoje kolegice ki so ful proti operaciji verjetno danes ne bi bila nosečka.
Odločitve sprejemaj po svoji presoji!
Kar pridna bodita in bo kmalu+


(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Operacija pregrade
28.2.2009 12:07:48   
ursa30
tudi jaz sem bila novembra na operaciji pregrade, na plusek pa žal še čakava user posted image
pomladna luna, tebi pa iskrene čestitke user posted image

(odgovor članu Pomladna Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Operacija pregrade
1.3.2009 10:40:34   
čebelca2
ojla, tudi jaz sem en teden po operaciji pregrade, sem bila pri dr tomaževiču v lj. pa moram rečt da niso sestre nič napsihirane - nasprotno, tam kjer sem jst bla, so sestre super, zelo potrpežljive (čeprav sem jih šla 5 x vprašat kdaj je operacija in 5x kdaj pride zdravnike da grem lahko domov).... tako da svaka čast!!!

mi je blo pa tud ful všeč. ker sta ble dve punci k jima je preventivno odstranil pregrado,tako da jima ni blo treba okusit neuspele nosečnosti...

(odgovor članu flowers)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Operacija pregrade
1.3.2009 11:14:40   
ency
Meni so pa pregrado odstranili v cetrtek, bila je 3cm velika. V petek in soboto sem imela tak rjavo rdec izcedek, danes pa kar mocno krvavim, verjetno zaradi prenehanja jemanja stedirila (v sredo sem vzela zadnjo tabletko) in je to zdaj menstruacija. No vsaj upam, da je, da ni kaj narobe user posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Operacija pregrade
1.3.2009 12:39:14   
čebelca2
ja čist možno da imašuser posted image men je reku zdravnik naj kr tri tedne jemljem še tabletke... pa jih ne bomuser posted image že tako sem jih pred operacijo 4 tedne, pa zdej po operaciji bom do konca pojedla (14 dni po operaciji) še 4 tablete imam... ne da se mi h ginekologu še eno škatlo iskatuser posted image ... pol pa tud user posted image , čeprav tole pomoje ful zmeša ciklus, jst sm user posted image zdej 1x kr spustilauser posted image , po navodilih zdravnika...



(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Operacija pregrade
3.3.2009 8:15:23   
waiting
Tudi jaz sem po operaciji se vedno jemljem tabletke
zato da se mi bo menstruacija normalno razvila
se danes in jutri, potem pa v akcijo user posted image

Tudi mene zanima, ce je vzrok za skoraj 3 leta
truda brez rezultata moja pregrada, ker vse druga naj bi bilo bp
upam da kmalu ugotovimo user posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Operacija pregrade
3.3.2009 11:43:28   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: ency

Meni so pa pregrado odstranili v cetrtek, bila je 3cm velika. V petek in soboto sem imela tak rjavo rdec izcedek, danes pa kar mocno krvavim, verjetno zaradi prenehanja jemanja stedirila (v sredo sem vzela zadnjo tabletko) in je to zdaj menstruacija. No vsaj upam, da je, da ni kaj narobe user posted image


Ency, normalno je, da po tabletkah v roku 3, 4 dni pride do krvavitve!!! Za skrbet bi bilo, če ne bi bilo krvavitve user posted image Tako da čisto brez skrbi, tole zdaj lahko šteješ kot prvi dan, potem naslednja prava M pa bo prišla normalno oziroma lahko zamuja kak dan do tedna - zato tudi takrat ne skrbi, če ne bo prišla čisto v roku! Zna pa zelo boleti prva prava M, tako da če bo bolelo takrat, tudi ne skrbi, ker je to tudi nekako normalno po operaciji...
Srečno user posted image

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Operacija pregrade
3.3.2009 11:46:34   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: čebelca2

ja čist možno da imašuser posted image men je reku zdravnik naj kr tri tedne jemljem še tabletke... pa jih ne bomuser posted image že tako sem jih pred operacijo 4 tedne, pa zdej po operaciji bom do konca pojedla (14 dni po operaciji) še 4 tablete imam... ne da se mi h ginekologu še eno škatlo iskatuser posted image ... pol pa tud user posted image , čeprav tole pomoje ful zmeša ciklus, jst sm user posted image zdej 1x kr spustilauser posted image , po navodilih zdravnika...





čebelca2, če poješ celo škatlico, ne zmeša cikla. V roku tri, štiri dni po zadnji tabletki boš dobila krvavitev, potem pa se bo vse nadaljevalo kot prej user posted image   Oziroma upamo, da samo en mesec, da drugi ali tretji pa bo že plus user posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Operacija pregrade
3.3.2009 23:13:22   
čebelca2

sej sem se mal nerodno izrazila - men ga težko zmeša, ker ga imam že itak čist zmešangauser posted image user posted image user posted image obup, user posted image po treh tednih, včasih po petih... glede na user posted image bi težko ugibala ali semuser posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 8:18:23   
ency
Dobro jutro, imam se eno vprasanje. Operiral me je dr. Tomazevic in ko naj bi imele vizito, je bil on odsoten in nam je nek drug dr. na hitro povedal kaj in kako. Meni je rekel, da naj se cez cca 2meseca narocim pri dr. Tomazevicu na kontrolo v Leoniscu. A so dolge cakalne dobe?? Ali je se kateri rekel, da naj pride na kontrolo k njemu? Pa srecno punce, upam, da bo to leto srecno za vse nas, ki ze dooolgo casa cakamo

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 10:48:15   
giotti
 
IZVIRNO SPOROČILO: ency

Dobro jutro, imam se eno vprasanje. Operiral me je dr. Tomazevic in ko naj bi imele vizito, je bil on odsoten in nam je nek drug dr. na hitro povedal kaj in kako. Meni je rekel, da naj se cez cca 2meseca narocim pri dr. Tomazevicu na kontrolo v Leoniscu. A so dolge cakalne dobe?? Ali je se kateri rekel, da naj pride na kontrolo k njemu? Pa srecno punce, upam, da bo to leto srecno za vse nas, ki ze dooolgo casa cakamo


Ponavadi po histeroskopiji sploh ni potrebna kontrola. Ne vem, kako je pri Tomaževiču, meni ni bilo treba na kontrolo po odstranitvi pregrade v Mariboru.

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 11:57:50   
emaa
Ko sem bila operirana pri dr. Ribičevi, smo hkrati z odpustnico dobili še datum za kontrolni pregled. 

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 13:09:19   
čebelca2
jst sm bla na operaciji pri dr tomaževiču, pa ni nč reku za kontrolouser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 14:21:30   
ency
Za kontrolo je rekel samo meni, pa smo ble v sobi 3punce. Nevem zakaj tako, mogoce tudi zato, ker sem rekla, da ze leto in pol delava na dojencku, pa da se vedno ni nic. Tudi nic mi ni rekel, kdaj lahko spet pricnemo delat na user posted image , zato sklepam, da mi bo to rekel na tem pregledu.

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 14:24:15   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: čebelca2

jst sm bla na operaciji pri dr tomaževiču, pa ni nč reku za kontrolouser posted image


tudi meni ne user posted image

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 16:01:43   
kejti

Pozdravljene,
jaz sem imela operacijo pregrade decembra v Celju. Vsi so bili zelo prijazni. Pregled sem imela januarja. Ginekolog mi je rekel da moram počakat 3 cikluse. Upajmo na najboljše.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Operacija pregrade
4.3.2009 18:12:24   
čebelca2

to se tudi meni zdi pametno počakat kake tri cikle, čeprav je to rutinski poseg, dejansko šarijo po tebi in ti naredijo ranco (drugače nebi krvavela)... men je reku sicer da lohk kr po prvi user posted image zanosim. mam pa še bris za delat, ponovno. a ve katera, a je možno da je bris neustrezen zaradi abrazije in vnetja, ki sem ga imela po njej? sicer sem imela bris čez 2 meseca po abraziji, ampak je bil neustrezen user posted image morm še enkrat it v maju...

(odgovor članu kejti)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Operacija pregrade
11.3.2009 20:47:32   
Pomladna Luna
Meni so v Trbovljah rekli da naj počakam do prve menstruacije potem pa že lahko delamo na dojenčku.Kontracepcijske tablete pa nisem po operaciji več jemala saj tako mi je rekel dr.Čuk.Zanosila sem dobra dva meseca po operaciji,danes sem imela pregled in je vse ok.Sem v sedmem tednu in se odlično počutim brez slabosti.

L.p.

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Operacija pregrade
12.3.2009 9:34:51   
giotti
Wow, super Pomladna Luna user posted image user posted image user posted image
To je res vzpodbuden podatek in upanje za vse nas, ki smo imele odstranjeno pregrado user posted image
Čestitke in srečno do konca in potem še naprej user posted image

(odgovor članu Pomladna Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?