|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 21:36:26   
neboglasnica
Ja, najbolje narediš. Samo moja sestra je hotela isti dan to kupit in jo je. Kar pojdi in vsaj dve primerjaj med sabo. Tale moja ima po mojem notri stiropor kroglice.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2276
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 21:43:06   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

blacky30...ce gledas piramido, glasuj za boštjana---žlahtauser posted image


Žlahta gor al dol, glasovala bi ravno tako za njega, ker je bil naš študent in je tak fajn prijazen dečko. Mi je enkrat prinesel tako velikooooo milko in to se pri meni nikoli ne pozabi.user posted image user posted image user posted image

Žal pa nisem uspela glasovat, ker sva se z malim rihtala v kopalnici, je zmagal? Upam, da ja.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2277
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 21:44:44   
Blacky30
IZVIRNO SPOROČILO: lex

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30



Lex, a je tvoj dragi ravnokar v občinstvu v oddaji Piramida kot navijač Boštjana Konečnika?


Ne, mislim, da je mogoče kdaj slišal kak njegov komad, kaj druga pa ne, če bi bil kak roker prejuser posted image



Aja, sorry, potem pa mu je bil eden zelo podoben, je bil tudi eden naših študentov, pa sem ga zamenjala za tvojega.user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2278
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 21:48:36   
Blacky30
Sasula, mene je to tudi presenetilo s tvojim dopustom. Meni so v prvi user posted image  odtrgali 10 dni dopusta zato, ker nisem delala niti en dan v koledarskem letu, morala pa bi koristiti vsaj 10 dni svojega dopusta v enem koledarskem letu. Ker ni bilo izvedljivo, so mi vtrgali 10 dni dopusta. Zdaj baje ta zakon več ne velja, itak pa za nas julijke ne pride v poštev, ker rodimo sredi leta. Tak da, o tem tvojem, pa nimam pojma, zakaj bi tak veljalo.user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2279
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 21:52:46   
lex
glede blazin: jaz jo imam izpred 4 let in je bila draga kouser posted image  55€ ampak je vredna. Moja je mehka kot povšter v porodnišnici imajo take ful nabite in trde. groza, jaz si je nisem mogla naštimat, ker je kar po svoje lezla in štrlela, to pa si res lahko ovijem okoli kakor mi paše. V Švici jo je pa mela tipica pri kateri sem bila in ima stiropor kuglice not in je tudi enkratna. smo se skoraj stepli zanjo zvečer poleg TVuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 2280
   RE: Julijke II. - 2008
25.3.2008 22:23:24   
glugluglu
Jaz sem dala danes za to blazino 29,9 EUR v Baby centru, je bila znižana iz 37,51 EUR. Akcija je še do 05.04.2008, ampak samo ta barva in velikost, ki je v katalagu (170 cm Theraline). Je iz kroglic in se jo da naštimati v vse oblike. Bile so tudi druge vrste blazin iz pene, te so malo cenejše.
Meni se je pa že to zdelo drago, ampak vseeno mislim, da bo vredno.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2281
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 8:05:03   
Inigo
tut jst mam to. že kar nekaj časa. takrat je bla še stara cena - 40€. in sm tut zelo zadovoljna. jo uporabljam pred TV, za telovadbo in ko spim. user posted image

(odgovor članu glugluglu)
Neposredna povezava do sporočila: 2282
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 8:24:22   
Balonchy
Dobro jutro julije!!!

Kako ste? Mate še kej snega? Tu pri nas šajna sonček 100/h in mamo -10°C... user posted image  Mraz k user posted image ... Če bo tko mraz še snega ne bo stopilo do poletja! user posted image

Vam ponudim eno

user posted image

Za Tinky in ostale,ki ne pijete kave pa eno vročo čokolado user posted image

user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2283
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 8:31:29   
lex
Dobro jutro

Balonchy hvala za kavicouser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2284
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 8:51:05   
Inigo
jutroooooooooo!

njami vroča čokolada... ampak se je bom danes vzdržala, kr mam jutri pregled in bo vaga že tko al tko preveč pokazala user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2285
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 8:52:05   
Balonchy
Inigo, ti si jo kr privošči... Zarad ene čokoladice ti bo vaga glih tolk kazala!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 2286
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 8:58:13   
CAC
Dobro jutro!

Včeraj smo feštali- prijateljica je rodila deklico Najo, težko 3300g in 48 cm. Vse skupaj je potekalo hitro, imela je epiduralno, pa še rezana ni bila. Fantje z novopečenim očkom so jo včeraj redno zapili.... pa tudi postlali smo ji lepouser posted image user posted image

Jaz sem tudi kupila tisto blazino v Baby centru glih v soboto- enkrat sem spala z njo, pa mi jo je mož že zarubil. Sem mu rekla, da mu nosečnost tudi odstopimuser posted image

Voziček pa imamo Peg Perego od sestre. Pa tudi vse prijateljice, ki ga imajo, pravijo, da je dokaj dober - ni težek in je zelo priročen. Meni so sicer vščeč trikolesniki, ampak so rekli, da je baje sprednje kolo težko vodljivo, še posebej, če je vrtljivo. Ampak, kakor kdo...


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2287
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 9:05:28   
lex
No CAC pri vas pa imate letos res štorklje orng skoordinirane na vasuser posted image  Skratka čestitke tvoji kolegiciuser posted image

no kar se pa fešt tiče morem pa jaz mojega pohvalit, ker je pri Alini naredil piknik in so prišle kar družine in vse najine kolegice. Meni to ko hodijo pit samo moški glih ni najbolj fer. In ko je dobila kolegica otroka sem šla zraven in tako sva bili samo 2 ženski poleg. Pa kaj, tud druge so pile na moj račun matranja, bom pa še jaz. Meni je to ful čudna finta ko grejo samo moški. Pri ta drugi kolegici sem bila pa obakrat zraven, ker so bile tud druge. In tud včeraj sem povedala kolegu, ki pričakuje bebo, da pridem zraven. otroke bojo že babice popazile, kajti otroka dobiš samo par krat (ponavadi 1-3x) in takrat ga je treba feštat - a ne CACuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu CAC)
Neposredna povezava do sporočila: 2288
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 9:12:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 2289
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 9:21:10   
lex
flower ko je moje zapijal Aleksa sem se skoraj zjokala ko sem prišla domov. Pili so ga zunaj, potem pa so on, brat in njegova bivša vsi pijani ko aleluja doma kuhali argo juho (to iz paklca). Prvič kot prvič si je spolh niso skuhali, ker brat ni znal s steklokeramiko,... tako da so jo surovo pojedliuser posted image , rož ni zalil, ko sem prišla domov jih je utopil,... tako da trde živce. Zdaj je bilo veliko boljše. So naju samo darila in telegrami pričakali, ostalo so že vse spucali, ker so imeli piknik na vrtu in je bila moja mami in kolegica zraven tako da sta mi vse poštimaliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2290
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 9:28:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 2291
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 9:29:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu SM10)
  Neposredna povezava do sporočila: 2292
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 9:37:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2293
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 9:52:11   
Inigo
uuuuuuuuuu to bi jst tut...

kaka pa je bila cena?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2294
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 10:00:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Inigo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2295
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 10:06:28   
Balonchy
Balonchy, je doma izpod Javornikov!!! user posted image user posted image user posted image

Kadar je jasno vreme je itak vedno full minusa pozimi... user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2296
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 10:29:00   
frutka_
Dobro jutro še od mene. Vidim, da ste že v akciji.user posted image
Inigo ti si vzela Buzz-a? Najbrž veš kakšna je razlika med košarama Dreami in Corbb??? Res ne vidim nobene. Edino Corbb se mi zdi nižja...Včeraj sem jih naša na netu po 500eur za vse (košara+voziček+zimska vreča+marelica) ampak je dostava samo po Angliji.user posted image
Mojcek masaža bi meni tudi pasala...mmmmm!!!user posted image user posted image user posted image
Lex tvoj pa je prava legenda, da prideš domov iz porodnišnice in najdeš vse v razsulu. Jaz jih vse naženem. Torej v drugo je že vedel kaj ga čaka, če ne bo spedinano. V  tretje bo godba špilala!user posted image
CAC, lepo pupiko ste dobili, s tapravimi merami. Čestitke prijateljici! Kje pa je rodila?
Tole blazino za ležanje, jaz ji pravim lunica, imam še od prve nosčenosti in je zakon. Res je fajna. Je pa polnjena s stiroporom, da si jo fajn nastaviš, kje rželiš da je bolj debela ali tanka.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2297
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 10:31:29   
CAC
Ja, Lex, pri nas hodimo punce tudi vedno zraven, sam včeraj sem jaz šla ob 23h, ker sem zjutraj šla delat, moj pa dela popoldne in lahko spi. Me smo zato bolj slamo potrosile user posted image
 
Smo pa lani meseca maja, ko je rodila prijateljica, bili vsi tako zadeti, da zjutraj sploh nisem mogla iz postelje. Punce smo se ga celo bolj nacedile kot fanjte- in ne vprašajte kako so nas gledali na debelo- ni jim bilo jasno, da se tudi me lahko tako napijemo. Prava fešta je bila... user posted image
 
Zdaj ga pa feštam samo z enim kozarcem vinca... pa mi tudi nič ne manjka.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2298
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 10:35:41   
CAC
Frutka prijateljica je rodila v MS.
 
Hvala bogu, da bo naša fešta pri tašči na dvorišču in ne v najini novi hiški. Ker bi me verjetno tudi kap user posted image , ko bi prišla domov.

(odgovor članu CAC)
Neposredna povezava do sporočila: 2299
   RE: Julijke II. - 2008
26.3.2008 10:35:50   
lex
frutka mojemu se bo počasi zmešalo od vseh navodil. Že zdaj ve, da mora rit sam z obemauser posted image  brez vsakea dedana, strica in babic, ker pri Alini smo bili 10 minut sami pa je bila polna soba, tako da zdaj pa hočem mir, da nas je vseh 5 vsaj pol ure samih, da se spoznamo. Mislim, da bo Alina imela še največ problemov. Doma pa ja hočem godbo - hvala za dobro idejo.user posted image



A vam nekaj povem: mislim, da bo Aleks atija skomandiral kak more prat, mi je zadnjič že vse pomagal, jaz sem mu samo cote pred pralni stroj dala on jih je pa not zmetal (se vsaj mi ni bilo treba sklanjatuser posted image ), pol sva pa še prašek in mehčalec dala not, pa me je on opomnil, da še veniša ni zravenuser posted image

moj mi je obljubil, da drugo leto poleti ga bom pa jaz lahko feštala in pila. Po moje bom samo štofelc povohala pa me bojo na pumpanje peljaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . tole z 1 kozarčkom je tud meni znano - že 4 letauser posted image


< Sporočilo je popravil lex -- 26.3.2008 10:37:32 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 2300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  90 91 [92] 93 94   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?