|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
21.2.2008 11:57:45   
Natyy
Kaplco olivnega dam lahko drugič gor?
 

Olivno, bučno, kis, sol vse po želji a v nobeni stvari ne pretiravaj.

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
21.2.2008 13:43:02   
NATAŠI
naty dobra si ni kaj user posted image  user posted image

tititi dobrodošla user posted image  in kruha menda da ne smemo jesti user posted image  ...

no moja malica je bila danes sadni krožnik (mi jo je sam direktor pripravil - kolektivno hujšanje user posted image ) :  banana, pomaranča in nekaj mandarin user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
21.2.2008 17:59:08   
Natyy
Nataši, dolgo sem rabila, da sem dobila voljo. Sedaj jo imam (ne tisto z razprodajeuser posted image ), imam trdno voljo in prepričana sem, da mi bo uspelo.

Danes bi naj imela sadni dan, pa sem se ves dopoldan tako fino počutila, nič lačno, tako, da nisem nič jedla, sem se na hitro odločila, da še eno lunco naredim.

Sem polna elana, ne manjka mi delovne vneme, tako, da še po stanovanju mal generalke delam.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
21.2.2008 19:53:23   
tititi
Pozdravček vsem.

Mi je uspelo še 40 minut kolo furat user posted image namest it na obljubljeno večerjouser posted image user posted image

A ni ločevalna tko da maš beljakovin/OG/škrob + lahko kos kruha?

Sem kar presenečena kolk me je solata in koruza nasitla. Še več kot sem misnla. Olja pa jaz vedno tko malo uporabljam, da je isto kot da ga nebi user posted image

Lahko noc.


_____________________________

H u J š A m ! ! !

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 7:41:12   
NATAŠI
no jaz sem preživela tudi včerajšnji dan user posted image  ... kosila je bilo malo (grešnega) tortelini z omakco ... ampak no .... sem le potem to jedla in zaključila za včeraj. Bili smo skoraj dve urci zunaj na sprehodu, zvečer pa na leg magic .. To je za mene že kar lep dosežek da se ubranim večerji, ko mojadva sončka lepo večerja, mamica pa sedi zraven

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 8:59:59   
Bubamaraa
tititi vidimo, da ti hujšaš po ločevani..ti kr tko naprej.. ste se s puncami narobe razumele, ker me hujšamo po brezškrobni.... user posted image user posted image user posted image

punce naj vas sam opozorim, da pri brezškrobni dieti ene 7-10 dni ne gre nič kg dol..pol se pa kr začnjejo topiti...povem iz lastnih izkušenj, da mi kera ne obupa.....user posted image user posted image user posted image

jaz sem včeri šla na tehtnico in sem videla, da morm dat dol 3-5kg pa bo čist kul....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 9:16:21   
tititi
 
Ja zgleda da sem narobe vseskupi prebrala... sem misnla, da pač je tle en "mix" vseh diet in da se pač spodbujamo user posted image   Da je to namen teme. No jaz bom pridno brala vaše jedilnike. Ker brezškrobna oz. beljakovinsak men ne gre tolk. Brez kruha mi ni življenja user posted image  mesa pa ne maram preveč user posted image  čeprav bi to mogla. Posebi če kočeš špeh zamenjat z mišicami. Vsaj tko mi moj nonstop teži user posted image  Pa ne vem če mu je za verjet user posted image  Jaz bom se probala it bolj po sistemu "Manj žri, če se le da ločuj in VEČ VEČ gibanja".

Sem tudi jaz zgubila pred 2 letoma kr neki kg, pol sem pa službo zamenjala in zdej sam za računalnikom sedim in čist nič ne migam. Pa še full pozno dam pridem, ker se daleč vozim in pol če ob 18.30 neki pojem mi je full težko ob 20h it na sobno kolo (ker sem mogoče še sita). Kasnej pa ne pride v poštev ker morm it cca 21.30/22h spat :( No neki bo treba narest. Magar skočit na Šmarno goro direkt s službe pol pa dam?!? Mogoče pol ko bo mal toplejš... Uglavnem tudi zaradi mojih pljučk treba VEČ VEČ gibat...

Lep dan vsem in še lepši vikend.

_____________________________

H u J š A m ! ! !

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 9:26:50   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

jutro

evo jaz včeraj nisem nič večerjala user posted image  user posted image , sem nazadnje jedla ob 16.00.. zvečer sem šla pa na leg magic user posted image  za minutko user posted image  - no počasi bo šlo ... fragola kolk dolg pa si na leg magic (jaz kar fejst čutim noge po minutki in bom počasi podaljševala in nadgrajevala vajo tako da brez rok pa s trkovi itd... ker se mi zdi da je naprava kar prava za oblikovanje nog, riti in trebuha) ... moram pa v roke tud shujšat da bo obleka lepo stala brez kolobarje user posted image


ma jaz naredim tako štejem da naredim 60X, pole grem dol naredim 30 trebušnjakov in to ponovim trikrat! vsak dan pa dodajam 10

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 13:37:12   
NATAŠI
Evo malica za mano: sadni krožnik user posted image

bubica ti moraš pa čist mal kg dol dat... jaz bi jih mogla 10 user posted image

tititi... .se spodbujamo, jaz tud nisem čist strogo na brezškobni dieti tko da sem pa na shujševalni .. .tako da rabim spodbudo user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 13:37:47   
NATAŠI
fragola full si pridna z vajami  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 14:28:52   
Bubamaraa
nč važno kako hujšamo..važno je to, da sploh hujšamo.user posted image user posted image user posted image ..sam tile vikendi bodo pri meni zlo pestri...user posted image

sam imam ful voljo..tko, da se ne bom premamila zlahka....user posted image

ja nazadnje sem hujšala po teli dieti in sem dala v enemu mesecu dol 6kg...tko, da če bo sedaj tko bom presrečna....sej pravim..da če dam 5 kg dol sem zmagala......user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 18:08:00   
Serendipity
Eto, pa sem primigala sem. Jaz začnem v PON. Brezškrobna dieta... Grem najprej pogledat kaj točno je to.
Bomo probali, da bo fajn postavca na D dan! user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 22.2.2008 18:12:07 >

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
22.2.2008 20:20:15   
Bubamaraa
živjo nevestice....

vglavnem meni dieta resn kar gre..nič lakote--želje sicer so, sam si jih hiter iz glave zbijem....

dons sem popila en tekoči jogurt, dve banani sem pojedla, in en par hrenovk....in to bo pomoje za danes vse....user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
25.2.2008 8:43:54   
tititi
Pozdravček vsem.

Jaz sem mela kr naporen vikend. Tako lepo vreme jaz sem se mogla pa učit. Pol sem se pa po glavi tolkla; namest da bi šla za 2 h ven se našprintat rajš zvečer sobno kolo vozm. No sej user posted image  da zdej to furam, sam kaj ko mam tak sistem da sem jaz sred dneva najbolj koristna z učenjem, zvečer ko ne gre nč u bučo pa rajš telovadba. Tko da nisem nč sončka vidla ta vikend.

Učenje tud ne gre tko da je bl hrana kr pogosta user posted image . Sem sicer probala čimveč sadja. Sladkarijam sem se uspela ubrant user posted image user posted image user posted image   Me pa zanima kolk sadja je ok. Ker sem nekje brala da tud preveč ni ok. Posebi zvečer. Men pa tkoooo paše sveže stisnjena pomaranča zraven soka rdeče pese (k ga morm pit). In to ponavad spijem okol 21h - to je po kolesarjenju in tuširanju...

_____________________________

H u J š A m ! ! !

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
25.2.2008 10:39:25   
fragola
kako kja grejo diete? no jaz itak kot sem že rekla nimam nobene posebne diete, samo manj jem in telovadim, ta vikend sem bla kar pridna sem veliko naredila za svoje telo! Upam , da bom pridna tudi v naslednjih dnevih!

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
25.2.2008 13:00:16   
Maratonka
sadja je kul pojest ene 2sadeža na dan, sicer res da vsebuje veliko vitaminov, ampak ima pa tudi veliko sladkorja - čeprav je to fruktoza, je še vedno sladkor, ki tudi redi.
to je tudi razlog, zakaj na bi se sadje jedlo dopoldne, ne pa zvečer, ker na splošno velja da je zvečer bolje jesti beljakovine, ker ponoči ne porabiš energije iz ogljikovih hidratov (tudi sadnih sladkorjev).

_____________________________

Master your fears and believe in your powers!!

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
26.2.2008 9:50:04   
Bubamaraa
helov nevesticeeee...

vglavnem pri meni dieta gre..in komi čakam, da se začnejo kg nižati....user posted image user posted image user posted image


kje pa ste vse?????

al grešite s kakšnim rogljičkom ???user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maratonka)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
26.2.2008 11:19:19   
tititi
Ma jaz sem se tko dobro držala čez vikend glede sladkarij včeri pa napadla čokolado user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Full je težje hujšat če misliš na hujšanje. Ker vidm da pol sam na hrano mislš user posted image  
Tko da jaz ne hujšam več. Sploh user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
26.2.2008 20:18:37   
Bubamaraa
sam to  je pa res..jaz sploh nimam v glavi, da hujšam in me splon nič ne matra..čist tko uredi je....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
27.2.2008 8:03:12   
tititi
Ja sej ti verjamem. ;) je blo pr meni tud tko k sem bla v prejšnji službi. Skoz dril od 7.30 do 17.30. Še za WC sem si komi čas vzela, kaj šele za normalno malco. Zdej se pa šele uvajam v tanovo službo zravn pa mam še fax (učenje) tko da če to ne gre pol hitr podležem skušnjavam. In točn vidm da npr. Prej tud malce nisem jedla zdej pa jo :(

Včeri sem si pa priborila Šmarno goro namest sobnge kolesa. Je bil kr napor za moja boga plučka user posted image  AMpak kaj čmo. Vsako leto na začetku sezone mam male ali večje probleme user posted image

Lep dan in čimmanj skušnjav

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Gremo Nevestice 2008 v boj do sexi postave..
3.3.2008 14:34:45   
FLASK_A
Se pokorno javljamuser posted image Želim si shujšat. Upam, da mi bo uspelo, ve ste tko močneuser posted image

No, jutri je zame dan 0, ko se stehtam in začnem user posted image Bom pa hujšala po principu Ločevalne diete, ker so mi všečni menujiuser posted image in ker sem po njenem principu že shujšalauser posted image user posted image Sicer 2kg, a v kratkem času in še lačna nisem bila.

Tako da neveste- jaz imam točno 3 mesece oz. 90dni, da se losam ex-nosečniškega trebuhauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?