|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:39:18   
miška piška
Trgovina Prenatal je tudi v stari Gorici v ulici Corso Verde, malo pred trgovino Oviesse oz. bivšo Stando.

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:45:05   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: ****


Moj je imel ob rojstvu točno tako kot sem napisala in nam št. 56 ni prišla v poštev niti en mesec. Ob tem da je hkrati že od rojstva nosil tudi 62 številko...
Pri punčki pa je čisto druga pesem... bila je 48 cm in 2850 in smo 56 št. nosili več kot mesec...


Našemu je bila pa št. 56 prevelika in je na njem kar visela. Sem že mislila, da bom morala moža poslat po kakšno oblekco št. 50 user posted image . Smo imeli oblekce od različnih proizvajalcev, predvsem od H&M, Clar in pa od Toys'r'us-ove znamke Bruin. Ista pesem pri vseh. Mali pravi velikan, pri dveh mesecih je imel že 60 cm, oblekce pa še vedno 56 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: body-ji za novorojenčke
24.2.2008 22:53:38   
Anonimen
Našemu je bila pa št. 56 prevelika in je na njem kar visela. Sem že mislila, da bom morala moža poslat po kakšno oblekco št. 50 . Smo imeli oblekce od različnih proizvajalcev, predvsem od H&M, Clar in pa od Toys'r'us-ove znamke Bruin. Ista pesem pri vseh. Mali pravi velikan, pri dveh mesecih je imel že 60 cm, oblekce pa še vedno 56


No jaz nimam nič od naštetega,ker je moj sine star že 13 let in takrat še ni bilo raznih H&M...user posted image user posted image
Mala pa ima 20 mesecev vendar živimo v tujini... no mi je pa dobrodošla tale informacija, da bom pač sedaj ko bom šla po Ljubljani malce v nabavo za tretjega user posted image  in bom bolj previdna pri številkah...Očitno se tudi to spreminja...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
25.2.2008 21:16:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: body-ji za novorojenčke
27.2.2008 9:39:52   
kary
mene pa zanima ali je v redu da kupujem bodije od 3 mesecev dalje...??
ali je dobro, da kupim nekaj tudi od 0-3 mesece??mislim, da št. 62 je prevelika za novorojenčka??
pa še to, rok imam konec junija, ali kupujem bodije z kratkimi rokavvi, dolgimi???

hvala za odg in lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: body-ji za novorojenčke
27.2.2008 10:34:04   
mateyka
mene pa zanima ali je v redu da kupujem bodije od 3 mesecev dalje...??


ne vem zakaj ne. mi smo mel tud številke 74 za darilo in zdej je prav fajn, ko že kaj maš in probaš, če ji že lahko kej večjega gor natakneš (ma ravno 68cm). sej hitro pridejo do "velikih cifer", nč bat user posted image user posted image

ali je dobro, da kupim nekaj tudi od 0-3 mesece??mislim, da št. 62 je prevelika za novorojenčka??


mi smo mel 4-5 pajackov s 56 številko in ker je bla 48cm velika ob rojstvu, je blo user posted image po moje je body lažje kupit mal večjega (npr. 62) in ni problem nosit od začetka (samo mal rokave zavihaš). pajacki so pa druga pesem - naša še zdej noge skrči kot kobilca in jih ven iz hlačnic potegne, če je prevelika cifra. tko da mora bit prave velikosti, če ne se not zakvačka z nogami in pol je panika in veliko nezadovoljstvo user posted image

in poleti je fajn met kratke rokave. sej lahko potem, če je mal hladno, samo uno majčko na preklop čez daš.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 27.2.2008 10:35:46 >

(odgovor članu kary)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: body-ji za novorojenčke
27.2.2008 10:53:13   
lea23
punce mene pa zanima koliko kej zdej stanejo bodyi na preklop v H&Mu? ko sem jih 1 leto nazaj jst kupovala za tamalo, sem jih nabavila v neckermannu po 4 v kompletu, zdej je pa znanka rodila in smo povabljeni na obisk pa nevem kakšne so kej cene v H&M, ker nisem bla v lj v citry parku že eki časa?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: body-ji za novorojenčke
27.2.2008 11:35:02   
zvončica sandra
IZVIRNO SPOROČILO: miška piška

Trgovina Prenatal je tudi v stari Gorici v ulici Corso Verde, malo pred trgovino Oviesse oz. bivšo Stando.


Kakšne so pa kaj cene v Prenatalu v Gorici? Približno.user posted image

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: body-ji za novorojenčke
2.3.2008 19:38:08   
miška piška
Ahjej, zdej si me pa dobilauser posted image
Trenutno je še veliko stvari znižanih na 5 eur, sicer pa ne vem koliko so redne cene oblekic za dojenčke. Za malo večje 4 in več letnike se mi že sanja...:)
Ponavadi kupujem na razprodajah...user posted image

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: body-ji za novorojenčke
2.3.2008 19:39:17   
miška piška
Bodiji na preklop v H&m- ju mislim , da so okoli 4 eur/kos? 

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: body-ji za novorojenčke
2.3.2008 22:19:54   
jakoLUlana
IZVIRNO SPOROČILO: zvončica sandra


Kakšne so pa kaj cene v Prenatalu v Gorici? Približno.user posted image


bodyje lahko kupis posamezno, lahko pa po da pakirano - mislim, da pride okol 10-12 evrov, ne vem tocno...

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: body-ji za novorojenčke
3.3.2008 11:15:35   
čipka
joj punce hvalauser posted image ste mi dale kar veliko odgovorovuser posted image to je moja prva user posted image in se mi zdi da ne vem še čist ničuser posted image (kolk pajackov, kolk majčk, kolk hlačk, kakšne velikosti, kakšne barve, bo user posted image ali user posted image ,  kakšne kremice, kakšen voziček, kakšno ime, kaj vse za porodnišnico, ali rabiM to ali ono, kje kupiti, bla bla bla..)  Mi je RR pomagal z veliko odgovori nasplošno...resuser posted image     sam zdi se mi da tisti seznamček na RR "kaj potrebujem za novorojenčka za v porodn"  fuuuuuuuuuul velik...ali res potrebujem tolk vsega za user posted image ..?.  user posted image user posted image      ampak se bomo  že znašli..do avgusta je pa še dalečuser posted image       bodoča avgustovkauser posted image         še enkrat hvala punce za odgovore

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: body-ji za novorojenčke
5.3.2008 19:42:12   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: kary

mene pa zanima ali je v redu da kupujem bodije od 3 mesecev dalje...??
ali je dobro, da kupim nekaj tudi od 0-3 mesece??mislim, da št. 62 je prevelika za novorojenčka??
pa še to, rok imam konec junija, ali kupujem bodije z kratkimi rokavvi, dolgimi???

hvala za odg in lp



Čao,
jst sem rodila avgusta glih ko je bila ohladitev (tisti malo bolj hladni dnevi na začetku avgusta) in takrat sem mela tamalo v bodiju z dolgimi rokavi. Čez kak teden je pa spet vročina prtisnla (in to peklenska) sem jo mela pa sam v bodiju z kratkimi rokavi uzuni, pa nogavičkah. Tko da jst neke omejitve da more bit otrok kot novorojenček oblečen v dolg rokav (in po možnosti še dve plasti) nisem prakticirala.
Na tvojem mestu bi kupila ene tri bodije z dolgimi in tri z kratkimi rokavi, pa pol vidš kaj boš rabla pa pošleš enga da dokup po potrebi in vremenskih razmerah.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu kary)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: body-ji za novorojenčke
6.3.2008 21:31:10   
mishel
Se pridružujem čipki ki pravi, da ste ji z odgovori ogromno pomagale. Tudi jaz sem prvič noseča in ne vem nič, tako da hvala še v mojem imenu!!! Zdaj pa hop po bodyjeuser posted image .

_____________________________

ME KLIČE DAVID, CIAO

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?