|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:53:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Srcu, hormonom ali čemurkoli že pač ne moremo ukazovati. Samo možgane imamo lahko tako natrenirane, da se zavedamo, da bi z varanjem prizadeli stalnega partnerja. Pa še to ni nujno.


tole.. pac je res.. Mozgani so natrenirani..


jaz ne govorim o mozganih... ampak o srcu... srca se pa NE DA natrenirat...user posted image


Enim ga rata.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:55:10   
Anonimen
Ja a ni tako, Tjaži, da si dva, ki se spustita v resno zvezo (z otroci ali brez), že takoj, v štartu, povesta, kaj pričakujeta in česa ne tolerirata? Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:58:08   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

mene zanima ali je res mogoče ljubiti dva človeka naenkrat?

imam znanca, ki se noče odpovedati niti ženi, niti lubici ... pa ženo nima samo za gospodinjo... pravi, da ima obe neskončno rad ...


jaz pravim da NE!!! ne vem ali je mozno da obstaja kaksen tak clovek sploh!?user posted image  ampak ce to trdi, potem je za moje pojme velik laznivec in v prvi vrsti laze sebi!! mogoce mislis da lahko ljubis dva... vendar tak clovek za moje pojme ne ljubi nobene - ne pa kar obe!!! jao... lahko pa ima obe rad, ampak spet ne toliko, kot bi ju moral imet... no, za moje pojme si pac lahko totalno predan le eni osebi... v celoti... in le tako osebo lahko ljubis... ne mores pa bit v celoti predan dvem osebam user posted image  in to zame pac ni ljubezen... no, kaksnemu pa mogoce je!? kot sem rekla: ne vem ce je kej takega sploh mozno... jaz imam tud rada ogromno ljudi, ampak imam cisto vsakega rada na svoj nacin in nobenega enako!

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:58:58   
Anonimen
Ljubiti dva - ne. Ljubiti enega, v drugega pa biti zaljubljen - ja.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 13:59:21   
loredana
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Spoštovanje do stalnega partnerja, ki te prevara, lahko izgubiš samo v primeru, da so do prevare živel v iluziji, da se tebi to ne more zgoditi. Če ti je pa že vnaprej jasno, da človek ni monogamno bitje in da se lahko mimogrede zgodi, da mu bo kdaj spolno privlačen še kdo, ne samo ti, kot stalni partner, potem je pa to nemogoče. Jaz bom prej spoštovala partnerja, ki mi bo sposoben priznati, da me ima sicer rad in da ima namen ostati z mano, ampak da mi pa tega ne garantira za vsako ceno in za vedno - ker to pomeni, da posluša sebe in meni ne laže.
 
Pa kaj ste nekatere res tako naivne, da mislite, da je nemogoče, da je vašemu partnerju všeč še kdo poleg vas? Ali pa, da je nemogoče, da bi bil vam še kdaj všeč še kdo poleg vašega partnerja? Ja, OK, saj vem, da je razlika med tem, da BI z nekom seksale in med tem, da RES z nekom seksate, ampak - boste dale roko v ogenj za to? Prav, dajte jo. Potem pa počakajte na omenjeno situacijo, ko srcu ali hormonom ne boste mogle ukazovati. Morda ne boste prevarale, boste pa trpinčile sebe. In če se bo to kaj predolgo vleklo, boste postale točno tiste ženske, o katerih tukaj na DIPO ogromno preberemo - zamorjene, depresivne, brezvoljne, zanemarjene, tečne in še kaj. In kaj boste s tem storile? Točno to, kar sebi preprečujete - takšne, kakršne boste, vas bo partner bolj težko gledal dolgo časa. In si bo poiskal ljubico, v kateri bo malo več življenja kakor pa v vas. Potem pa spet sledi post "Prevaral me je - ali naj ga vržem ven?".
 
Ludo pa živi.


Eh....eno je če meni on prej pove: glej, mogoče bo meni čez eno leto zapasala sosedova Francka, in jo bom položil, ker ljudje že po naravi nismo monogamni. Potem je na meni, da se s tem sprijaznim, ali pa se ne. In si še jaz sosedovega Ludvika privoščim če mi paše.

Če si pa on privošči sosedovo Francko, meni pa flanca o tem kako da me ima rad, da sem ena in edina, da njega sosede ne zanimajo in to isto od mene pričakuje - je pa to druga zgodba.

Vidiš razliko?

In ko bodo imeli ljudje dost jajc, zato kako je monogamnost fikcija povedat v obraz svojemu partnerju, ne samo kot anonimni na netu, bo lažje za vse.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:00:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ja a ni tako, Tjaži, da si dva, ki se spustita v resno zvezo (z otroci ali brez), že takoj, v štartu, povesta, kaj pričakujeta in česa ne tolerirata? Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.


Ne ni tako. Ker lahko se še tako uskladiš, si postaviš meje (sebi seveda, partnerju jih ne moreš), življenje s sabo prinaša  svoje, stvari, ki jih ne pričakuješ in nikoli ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom. V vsaki vezi pride do krize, a jo ima samo eden ali pa oba hkrati, preveč rutine, stresa, utrujenosti, bolezen,... in takrat tudi tisto, kar je drugače tolerantno, lahko postane nesprejemljivo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:01:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: loredana
Eh....eno je če meni on prej pove: glej, mogoče bo meni čez eno leto zapasala sosedova Francka, in jo bom položil, ker ljudje že po naravi nismo monogamni. Potem je na meni, da se s tem sprijaznim, ali pa se ne. In si še jaz sosedovega Ludvika privoščim če mi paše.
To je eno, ja. To bi bila realnost, čeprav je večina ne priznava. Ampak bi bilo pa pošteno.
Če si pa on privošči sosedovo Francko, meni pa flanca o tem kako da me ima rad, da sem ena in edina, da njega sosede ne zanimajo in to isto od mene pričakuje - je pa to druga zgodba.
Točno tako. TO je pa hinavščina. Tak partner - adijo.

(odgovor članu loredana)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:01:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ja a ni tako, Tjaži, da si dva, ki se spustita v resno zvezo (z otroci ali brez), že takoj, v štartu, povesta, kaj pričakujeta in česa ne tolerirata? Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.


Ne ni tako.. bi bilo pa fajn tako...

Samo v startu je pac itak vse jasno..

Mozgani so tko natrenirani.. da je samoumevno kaj dva pricakujeta in kaj ne tolerirata..

Tole je mogoce mozno sele, ko se drugic vezes.. user posted image user posted image  Prvic se ucis.. user posted image

No... sej lahko se drugic tud z istim.. ni prepovedano in nemogoce.. Mogoce celo najboljse.. Samo ce obema rata razpucat v nulo..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:02:02   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ja a ni tako, Tjaži, da si dva, ki se spustita v resno zvezo (z otroci ali brez), že takoj, v štartu, povesta, kaj pričakujeta in česa ne tolerirata? Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.


Tud povesta!user posted image  Uglavnem pa to osebo cutis... ko jo pogledas v ucke pa vse ze ves... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:04:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: taja27

mene zanima ali je res mogoče ljubiti dva človeka naenkrat?

imam znanca, ki se noče odpovedati niti ženi, niti lubici ... pa ženo nima samo za gospodinjo... pravi, da ima obe neskončno rad ...


jaz pravim da NE!!! ne vem ali je mozno da obstaja kaksen tak clovek sploh!?user posted image  ampak ce to trdi, potem je za moje pojme velik laznivec in v prvi vrsti laze sebi!! mogoce mislis da lahko ljubis dva... vendar tak clovek za moje pojme ne ljubi nobene - ne pa kar obe!!! jao... lahko pa ima obe rad, ampak spet ne toliko, kot bi ju moral imet... no, za moje pojme si pac lahko totalno predan le eni osebi... v celoti... in le tako osebo lahko ljubis... ne mores pa bit v celoti predan dvem osebam user posted image  in to zame pac ni ljubezen... no, kaksnemu pa mogoce je!? kot sem rekla: ne vem ce je kej takega sploh mozno... jaz imam tud rada ogromno ljudi, ampak imam cisto vsakega rada na svoj nacin in nobenega enako!



Jst sem mel tudi taksno znanko... user posted image user posted image user posted image

In tukaj se v celoti strinjam z Bagusko.. pa sem prebral samo prvi stavek.. user posted image  ker nimam cajta za vse.. Kako ti zaupam a? user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:04:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Ja a ni tako, Tjaži, da si dva, ki se spustita v resno zvezo (z otroci ali brez), že takoj, v štartu, povesta, kaj pričakujeta in česa ne tolerirata? Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.

Ne ni tako. Ker lahko se še tako uskladiš, si postaviš meje (sebi seveda, partnerju jih ne moreš), življenje s sabo prinaša  svoje, stvari, ki jih ne pričakuješ in nikoli ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom. V vsaki vezi pride do krize, a jo ima samo eden ali pa oba hkrati, preveč rutine, stresa, utrujenosti, bolezen,... in takrat tudi tisto, kar je drugače tolerantno, lahko postane nesprejemljivo.

Dokler si pošten do sebe in s tem posledično tudi do partnerja (poveš mu tudi družbeno nesprejemljive stvari user posted image ), problemov ne more biti. Ko je poštenost na prvem mestu, potem so vsi pogovori in dogovori možni. In meni se še vedno zdi pošteno, da partner pove svoji partnerki, da ima željo po seksu z drugo žensko. Če jo že ima. Partnerja naj bi si delila tudi najgloblje misli in kozlarije. Zakaj bi bilo to kaj drugače? Saj če je žena realen človek, potem bo kvečjemu vesela, da ji je mož to povedal. Nerealna bo pa začela zarbijati krožnike na njegovi betici.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:04:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ja a ni tako, Tjaži, da si dva, ki se spustita v resno zvezo (z otroci ali brez), že takoj, v štartu, povesta, kaj pričakujeta in česa ne tolerirata? Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.


Tud povesta!user posted image  Uglavnem pa to osebo cutis... ko jo pogledas v ucke pa vse ze ves... user posted image


Koncno nekdo.. ki je dojel.. zakaj so ucki.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:06:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Mozgani so tko natrenirani.. da je samoumevno kaj dva pricakujeta in kaj ne tolerirata..

NIČ na tem svetu ni samoumevno, Tjaži... *ebenti, no, to bi pa midva lahko vedela. user posted image  Kdor pa živi v iluziji o samoumevnosti... no, ta je pa potem bogi, ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:12:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007
Ja a ni tako, Tjaži, da si dva, ki se spustita v resno zvezo (z otroci ali brez), že takoj, v štartu, povesta, kaj pričakujeta in česa ne tolerirata? Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.

Ne ni tako. Ker lahko se še tako uskladiš, si postaviš meje (sebi seveda, partnerju jih ne moreš), življenje s sabo prinaša  svoje, stvari, ki jih ne pričakuješ in nikoli ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom. V vsaki vezi pride do krize, a jo ima samo eden ali pa oba hkrati, preveč rutine, stresa, utrujenosti, bolezen,... in takrat tudi tisto, kar je drugače tolerantno, lahko postane nesprejemljivo.

Dokler si pošten do sebe in s tem posledično tudi do partnerja (poveš mu tudi družbeno nesprejemljive stvari user posted image ), problemov ne more biti. Ko je poštenost na prvem mestu, potem so vsi pogovori in dogovori možni. In meni se še vedno zdi pošteno, da partner pove svoji partnerki, da ima željo po seksu z drugo žensko. Če jo že ima. Partnerja naj bi si delila tudi najgloblje misli in kozlarije. Zakaj bi bilo to kaj drugače? Saj če je žena realen človek, potem bo kvečjemu vesela, da ji je mož to povedal. Nerealna bo pa začela zarbijati krožnike na njegovi betici.


Se strinjam. Samo se morata pogovarjati ves čas veze. In ne samo pogovarjati, tudi slišati. Če si samo na začetku postavita ene okvire, je čisto vseeno, tudi če si jih ne bi. Pogovarjat, komunicirat je potrebno ves čas.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:25:38   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ljubiti dva - ne. Ljubiti enega, v drugega pa biti zaljubljen - ja.


user posted image user posted image user posted image user posted image  ja to bo ja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:26:51   
Anonimen
Predvidevam, da ločiš to dvoje. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:36:09   
baguSka
Predvidevam, da ločiš to dvoje.


Pravilno predvidevas. user posted image  Tako kot locim srece in mozgane... In tako kot locim spostovanje, razumevanje, odpuscanje... in se mnogo stvari. Npr hormone.

Ampak ko nekoga iskreno ljubis, z vsem svojim srcem, si v njega tudi zaljubljen. In oboje naenrkat je mozno le, ce se gre za ENO osebo. Lahko pa si samo zaljubljen, pa ne mores ljubit - dveh oseb hkrati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:38:39   
Anonimen
Ne. Če ljubiš, nisi zaljubljen. Zaljubljenost je samo prva faza ljubezni, ki mine v obdobju cca. enega leta. Ali preraste v ljubezen ali pa izgine. Ker zaljubljenost ni čisto nič drugega kakor nekoliko olepšan izraz za spolno privlačnost. Ko nam je nekdo spolno privlačen, nas sladko boli k***c, kdo ali kaj je - zanima nas samo seks z njim. O kakšen spoštovanju tukaj ni govora. Ko pa nekoga ljubiš, ti je pa še do česa, ne samo do seksa, z njim. That's the difference. V bistvu.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:41:42   
mika
ljudje nismo monogamna bitja. to nam vsiljujejo že 2000 let od jezusovega rojstva. če pogledamo koliko nas je dejansko bilo samo z enim partnerjem? zelo malo, a ne? od nas se pričakuje, da živimo po normah, ki smo jih morali sprejeti, želeli to ali ne.
monogamnost je tudi uzakonjena, se pravi, da ne smemo bit poročeni z dvema osebama, ker se lahko znajdemo v restu. zato si ljudje najdejo partnerje izven zakona na skrivaj, lahko tudi javno, sam da nista uradno vezana.

janai, pisanje na papir je dobra rešitev, sploh kadar partnerja nista sposobna zaradi prizadetosti, mirne komunikacije. ženskam prehitro leti jezik, moški se hitro zaprejo, začne se začaran krog obsojanja, pride do naglih odločitev, sovraštva in kreganja preko otrok(če so v zvezi)

če sebe postavim v tak položaj, bi rekla, da najprej zapiševa kaj je privedlo do tega.
ali tisti, ki vara potrebuje dodatno spolno potešitev ali pa gre za novo ljubezen.
ko bi našla vzroke, potem bi govorila ali pisala o odločitvah, ki sledijo.

baguska, se strinjam z ostalim kar si napisalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:45:00   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ne. Če ljubiš, nisi zaljubljen. Zaljubljenost je samo prva faza ljubezni, ki mine v obdobju cca. enega leta. Ali preraste v ljubezen ali pa izgine. Ker zaljubljenost ni čisto nič drugega kakor nekoliko olepšan izraz za spolno privlačnost. Ko nam je nekdo spolno privlačen, nas sladko boli k***c, kdo ali kaj je - zanima nas samo seks z njim. O kakšen spoštovanju tukaj ni govora. Ko pa nekoga ljubiš, ti je pa še do česa, ne samo do seksa, z njim. That's the difference. V bistvu.


No prav ce ti tko pravis.user posted image

Jaz pa zase VEM da je drugace. Jaz pa mojega partnerja ljubim, pa se vsak dan sproti se zaljubljam v njega. Ce verjames al pa ne. Kar pa potrjuje tudi tvoja trditev konec koncev. Ker jaz mojega partnerja ljubim, obenem pa me tudi spolno privlaci, kar po tvoji logiki pomeni, da sem vanj zaljubljena.user posted image  Mal heca, ampak je cista resnica. Vsak dan sproti je neki posebnega... In cisto vsak dan se sproti zaljubim vanj. Ljubim ga pa ze itak. Na zacetku sem ga mela pa samo rada. :))) In mene recimo sladko boli k. kdo je ali kaj je, ker me zeeelooo zanima sex z njim... Hkrati pa ga tudi ljubim zaradi tega in se zaradi vsega ostalega... spostovanja in to. Torej sem v njega zaljubljena, pa tudi ljubim ga. Je oboje mozno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:46:29   
Anonimen
Narobe si me razumela. Jaz trdim, da je zaljubljenost SAMO spolna privlačnost, ljubezen pa TUDI spolna privlačnost. Kar pomeni, da ti tvojega partnerja ljubiš, ne pa, da si zaljubljena vanj. To si bila najbrž v štartu.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:47:51   
baguSka
Zaljubljenost je samo prva faza ljubezni, ki mine v obdobju cca. enega leta.


No... u bistvu gre ocitno pr meni za neki drucga... ker pri meni na zacetku sploh ni blo neke zaljubljenosti prevec... sele ko je zacela ljubezen rast, sem se vanj zaljubila... in sem vsak dan sproti zaljubljena. Kot bi ga prvic vidla. :))) Sploh pa pri meni ni slo nikoli za zaljubljenost pri sexu... Ce mal hormoni 'nagajajo' se ne pomeni da si kr zaljubljen...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:49:39   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Narobe si me razumela. Jaz trdim, da je zaljubljenost SAMO spolna privlačnost, ljubezen pa TUDI spolna privlačnost. Kar pomeni, da ti tvojega partnerja ljubiš, ne pa, da si zaljubljena vanj. To si bila najbrž v štartu.


si ze dobila moj odgovor..user posted image  jaz ga ljubim, pa tudi zaljubljena sem vanj.. jaz locim spolno privlacnost in zaljubljenost.. to zame ni isto!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:51:31   
Anonimen
 
ce ne koga ljubis.. se ni mogoce zaljubiti v drugega..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kaj bi blo?
22.2.2008 14:52:04   
mika
Iti v zvezo na blef, ne da bi vedel, kaj je nekomu sprejemljivo in kaj ne - no, to je pa še hujše kot loterija.


hja plemenita imaš prav. samo veliko jih je vedelo, v kaj se spušča, pa so upali, da bo bolje, da se človeka da spremeniti v to kar si  želi.

tukaj na RR se vedno pojavljajo vprašanja, da je moral(ponavadi je govora o moških) bit tak že od prej....pol pa prizadeta oseba trdi, da se je čudežno spremenil na slabše.

vedno so znaki, notranji glas, ki ti govori al je dobro al ne...pa ga preslišijo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?