|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čiščenje stanovanja
20.2.2008 23:20:22   
Anonimen
Mene pa zanima, na koliko časa posesate prah in pomijete po tleh? In kolikokrat pospravite stanovanje? Kako imate to  organizirano? LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čiščenje stanovanja
20.2.2008 23:30:24   
Lunc_a
praha ne pucam-se ne vidiuser posted image
tla brišem na 2 dni,pospravljam pa drugače vse sproti. vse delam ko otrok spi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čiščenje stanovanja
20.2.2008 23:32:20   
gapimasa
Sesam vsak drugi ali tretji dan. Prah brišem vsak teden. Likamo skoraj vsak večer (košara vsak dan polna). V glavnem poleg dveh malčkov imam organizirano čiščenje zvečer oz ponoči (ko nisem na ringaraja forumu), sesanje pa ko gre mož na sprehod z malima, jaz pa se jim pridružim po sesanju.
Čiščenje celotnega stanovanja pa kako kdaj. Pozimi večkrat, poleti žal manjkrat. Posteljnino menjavamo vsako soboto, in tudi zavese hitro perem (ker potem tak lepo dišijo).
Včasih si že mislim, da samo pucam, likam, itd.
Pa kaj drugega mi preostane... da so le otroci srečni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 7:28:01   
debeluška
Stanovanje pospravljam vsak dan, sesam tudi vsak dan, prah pa brišem vsak drugi dan.
Likam 3x na teden, posteljino pa menjam vsak teden(sobota).


lp

(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 8:05:15   
Noel
Sesam vsak drugi dan, likam dvakrat na teden, ostalo pa približno enkrat na teden oz. po potrebi tudi večkrat.

(odgovor članu debeluška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 8:36:00   
aluš
Temeljito pospravljanje celega stanovanja vsako soboto (pospravljanje igrač (kar ne pospravita tamala dva) in vse ostale navlake na svoja mesta, sesanje, pomivanje tal, brisanje prahu, čiščenje kopalnice, kuhinje). Posteljnino menjavamo pozimi na 10- 14 dni, poleti tedensko.
Sprotno čiščenje med tednom: sesanje po ta velikem (ne ravno pod sedežno in posteljami) na 2 dni, brisanje prahu na hitro 1x sredi tedna, čiščenje kopalnice vsak večer ko se ostali skopajo, itak sem zadnja v kopalnici  in še pospravim za mojimi packi. Kuhinjo (pulte, korito, štedilnik) vsak dan ko skuham kosilo in pojemo. Pomiivanje oken in pranje zaves 2x letno (imam ogromno oken). No če so okna očitno umazana, jih očistim (vsak teden kakšnega s steleksom na hitro samo šipe). Aja pa pajke in njihove izdelke sem pozabila. Ti so na vrsti vedno kadar imam vklopljen sesalec, pa kar neki skoz so.
Likam ob sobotah zvečer ali nedeljah dopoldan generalno na veliko. Med tednom pa  1x ali 2x zvečer po cca pol ure do uro.

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 9:34:20   
3T
Pri nas je tako:

sesanje po potrebi, ni tako hudo, imamo centralni sistem, tako, da pri sesanju ne nastaja dodaten prah in tudi posesani prah gre resnično ven iz prostora

generalka hiše, želja je, da 1x na teden user posted image ,

likanje na 2-3 tedne, imamo namreč sušilca in takoj ko posuši perilo vzamem vem in ga raztegnem na likalni mizi, vse bombažne stvari so kot zlikane, tako da ko likam likam le srajce in hlače - toplo priporočam user posted image

pospravljanje igrač - potem ko najina pupa spi, jo pa že aktivno vključujeva v pospravljanje igrač, skozi igro, kot da jih dajeva spat, saj tudi igračke spijo, kajne user posted image

končno pospravljanje kuhinje, zopet zvečer, ko imam mir


lp



(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 9:44:34   
Anonimen
Med tednom:
vsak drug dan posesam, tist dan k ne sesam preletim stanovanje z unmi krpami za tla da poberem dlake, kuhinjo pospravim zvečer če slučajno kaj jeva doma(običajno ne), pa reklame in časopise sproti pospravljam, prah vsake dva-tri dni z uno pronto metlco....druzga pa niti ne. No edin mačja wcja pucamo vsak dan. Mi vzame vsak dan največ pol ure.
Čez vikend:
preoblečem posteljo, posesam in pobrišem po tleh, pobrišem prah bl temeljito, spucam sedežno, spucam kopalnico in wc, očistim kuhinjo(tud fronte pobrišem z magično krpico), dam prat in sušit, likam v nedeljo zvečer če je kaj(večino stvari ne likam). Mi vzame tam ene dve urci vse skupaj. No nama vzame. Oba to delava.
Okna perem običajno enkrat mesečno, pozimi pa bolj poredko.
Parkrat letno, običajno pred veliko nočjo pa pred božičem, pa nardiva generalko(jogije presesat, kovtre in pouštre oprat, spolirat tla, luči umit, omare od znotraj spucat, vrata obrisat, zavese oprat....) To nama običajno kar cel vikend vzame.

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 9:49:48   
*zvezdica*
Bolj generalno 1x na teden...po navadi ob sobotah ko mali spi. Sproti pa vsak dan...po kosilu mal posesat pa stvari v kup zložit.

_____________________________

Marcel in Zarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 13:13:58   
honey
Sesam in pomivam po tleh 1x tedensko, med tednom zletim čez kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo kar z metlo, prah obrišem, ko se mi ljubi (ker nimamo veliko omar, tudi prahu ni), štedilnik in kuhinjski pult po vsakem kuhanju oz. pripravi hrane, Perem in sušim 1x tedensko (ponavadi sobota), likam pa ne več, ker imam sušilca user posted image . Okna pomijem 2x, 3x letno (jih imam preveč za 1x mesečno), zaves pa nimam, tako da mi je marsikaj prihranjeno.

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 14:43:26   
Saskia02
IZVIRNO SPOROČILO: honey

Sesam in pomivam po tleh 1x tedensko, med tednom zletim čez kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo kar z metlo, prah obrišem, ko se mi ljubi (ker nimamo veliko omar, tudi prahu ni), štedilnik in kuhinjski pult po vsakem kuhanju oz. pripravi hrane, Perem in sušim 1x tedensko (ponavadi sobota), likam pa ne več, ker imam sušilca user posted image . Okna pomijem 2x, 3x letno (jih imam preveč za 1x mesečno), zaves pa nimam, tako da mi je marsikaj prihranjeno.


sem že mislila, da ne pašem v vašo družbo, pa vidim, da je tu še ena meni podobna. user posted image user posted image user posted image user posted image
 
pri vsem pa mi pomagata še mož (ki leži na kavču, da me ne ovira pri pospravljanju) in hči, ki pomete stopnice in vsak drug dan odnese smeti v smetnjak.
 





(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 15:00:16   
rija
sesamo enkrat ali celo dvakrat na dan....ker mi gre blazno na živce, če po čem hodim.....
pomijem enkrat do dvakrat na teden odvisno, kak mali pofleka....prah brišemo po potrebi, pospravljamo sproti.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 20:12:40   
Anonimen
Pa kaj posteljnino menjate vsak teden?user posted image  Ok. Jaz jo ne. Mi gre pa na živce, če so tla prašna, še huje, umazana. Tla  skoraj vsak dan brišem z vlažno krpo. Stanovanje je kar veliko. Če bi hotela pospravljati, pa pospravljam resnično lahko 24 ur na dan. Ko pa sonce sije, jau, uh, jau! Kaj vse vidim. Pol pa drgnem, pucam, lep dan pa odide. Lp

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 20:37:53   
Anonimen
Pa kaj posteljnino menjate vsak teden? Ok. Jaz jo ne.


Midva mava dva kosmata gosta ponoči na obisku v najini pojstli tko da....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 20:40:46   
Anonimen
Po potrebi in navdihu :), se pravi kakor kdaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čiščenje stanovanja
21.2.2008 20:43:04   
Anonimen
Ko pa sonce sije, jau, uh, jau!


Pomaga če daš rolete doluser posted image
Pa da greš mal na sonček....za zdravjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čiščenje stanovanja
22.2.2008 23:35:34   
Majuska
Posesam vsaki drugi dan, vse ostalo pa odvisno od razpoloženja. Za nekatere stvari med tednom ni časa, za vikend ponavadi likam, pomijem po tleh, operem nekaj žeht, pospravim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čiščenje stanovanja
23.2.2008 20:08:44   
janca
No tko. Smo petčlanska družina. Največ pospravljam jst, mi pa veliko pomaga mož. Tko da je pravi user posted image . Tla posesam in pomijem enkrat tedensko, drgač pa vsak dan po kuhinji in hodniku pometem smeti. Prah hitro pobrišem vsak dan s prontno gobicami, okna pomivam takrat ko so umazana (drgač pa enkrat mesečno), zaves nimamo. Omarce v kuhinji sproti, ko so katera vrata umazana pošpricam s prontom in s pap. brisačkam obrišem. Perem in sušim sproti, da se mi ne nabirajo cunje. user posted image pa dragi tok. Likam ne, ker imamo sušilca. Posteljnino menjam na štirinajst dni. Ta velka dva svojo sobo sama pospravljata, jst sam nadziram. Od malega jo jst vsak dan. Postle ne pospravljam (itak imamo jogi rjuho in dve rjuhi za pokrit, pol pa še pouštre). Posodo zlagamo sproti v pomivalca, ko je poln ga zalaufamo. Kuhamo ne ravno vsak dan. To delo si z možem deliva. Aja pa še rože zalivam enkrat tedensko ali po potrebi. Mislim, da se lah kr pohvalim in ima skozi pospravljeno. To je to.
Aha pozabla sem napisat. Delo na katerega se jezim. Vsake tok cajta zložim možu cunje po policah v garderobni sobi.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Čiščenje stanovanja
23.2.2008 21:18:22   
Anonimen
Samo v  vednost, če mi lahko odgovoiš, koliko imaš stare otroke? Kaj pa pronto krpice za tla, so praktične?LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 23.2.2008 21:19:15 >

(odgovor članu janca)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Čiščenje stanovanja
24.2.2008 14:25:03   
janca
Hahaha. 19 in 16 let, mali pa 18 mesecev. Sam tavelka dva sam svojo sobo "pospravljata" za ostalo pa sta prelena, joj kok se grdo izražam. Sej ni tko, takrat se imata ful za učit, če je treba kaj narest. Tko, da sem že navajena, da raj sama pospravm kot pa da se kregam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 11:17:13   
Anonimen
Cesa pa ne delas user posted image user posted image ?

A je to placana reklama user posted image

(odgovor članu ANTIPRAH)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 11:20:23   
Anonimen
A je to placana reklama user posted image

ne bi rekla!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 11:23:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Cesa pa ne delas user posted image user posted image ?

A je to placana reklama user posted image


takega prijatelja (z eno objavo) rabim user posted image  takoj ga dodam med svoje prijateljeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 11:24:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Cesa pa ne delas user posted image user posted image ?

A je to placana reklama user posted image


takega prijatelja (z eno objavo) rabim user posted image  takoj ga dodam med svoje prijateljeuser posted image


Ce bi ne bil tako zelo vsestranski, bi mogoce se razmisljala o tem
Tko pa.....prevec zna, tezko se bova ujela user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
31.7.2009 11:25:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?