|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 11:20:39   
Anonimen
Evo, spet je začela bolj teči kri...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa to ni res no! Ma zdej pa res ne vem kaj se dogaja! Mož ne more govorit k je na enem sestanku, pa ne more kr ven... pa nimam kam dat tamalga, pa sam en avto mava... tko da ga bom počakala, da pride dam pa šibava na urgenco...


(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 11:28:14   
žigolino
Držim pesti pa javi kaj!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 11:44:41   
Pikica5
EnaNobena držim pesti, da bo vse vredu... in da zveš prelepo novico, da je z tvojo pikico vse vredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

jaz sem imela prvo samo rjavi izcedek amapak se je potem po 5 urah kar vsipala kri pa full hude bolečine v trebuhu in križu čez par ur pa je šlo veliko tkivo ven, jaz upam in mislim, da bo s tabo in tvojo pikico vse vredu. Nekatere ženske tudi krvavijo na začetku, vsaj nekaj jih po znam ko so pri drugi ali pa tretji nosečnosti krvavele. Držim pesti zate user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 13:39:41   
witto
Enanobena, tako so mene zavračali, ko sem klicala, sem povedala, da krvavim in imam močne krče, so mi samo rekli, da je to pač normalno. Potem je bilo pa prepozno. Kar pojdi na urgenco in vztrajajuser posted image user posted image user posted image  zate

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 15:11:50   
spps
enanobena-upam,da boš danes kaj zrihtala-danes se ne pustit odgnat!srečno!!!!

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 15:13:15   
Anonimen
Držim pesti! Z vsemi štirimi- pa še sposodila si bom kako.user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 15:17:16   
tany83
EnaNobena.... NE CAKAJ!!!! kot so ti druge rekle, ne mores tko... ce tako krvavis, pa je test pozitiven, pojdi takoj na urgenco pa naj te pogledajo tokrat.

user posted image user posted image user posted image

Drzim pesti, da bo vse v redu... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 15:45:09   
Anonimen
Evo mene nazaj!user posted image

Dohtar je na ginekološki urgenci izginil neznano kam za celo uro in ga Jack-a pač ni bilo. Še sestra ga je pol iskala kam je šel. Tko da sem čakala tam kot en "lipe" celi 2 uri.  Pridem notri in mu začnem razlagat, pa me prekine pa reče, da njega ne zanimajo datumi, ampak samo to, da sem noseča in krvavim.user posted image   ok... Se slečem grem na stol. Nič pregleda, nič, sam uno palčko potisne notr k bik in gleda. Pa prav suval me je, pa rečem, da me boli, on pa meni - ja, verjamem (da o tonu ne govorim). user posted image

No, pa še kaj je po pol minute UZ ugotovil, da vidi zadabeljeno sluznico, nič GV, kontrola čez 2 dni. V minuti sem bila notri in ven! user posted image Počitila sem se kot krava, ki jo pripeljejo v klavnico... user posted image user posted image user posted image pa še z njo ravnajo lepše.

Sam pa tud ne vem al je kontrola čez 2 dni v nedeljo al v ponedeljek?

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 15:52:13   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Evo mene nazaj!user posted image

Dohtar je na ginekološki urgenci izginil neznano kam za celo uro in ga Jack-a pač ni bilo. Še sestra ga je pol iskala kam je šel. Tko da sem čakala tam kot en "lipe" celi 2 uri.  Pridem notri in mu začnem razlagat, pa me prekine pa reče, da njega ne zanimajo datumi, ampak samo to, da sem noseča in krvavim.user posted image   ok... Se slečem grem na stol. Nič pregleda, nič, sam uno palčko potisne notr k bik in gleda. Pa prav suval me je, pa rečem, da me boli, on pa meni - ja, verjamem (da o tonu ne govorim). user posted image

No, pa še kaj je po pol minute UZ ugotovil, da vidi zadabeljeno sluznico, nič GV, kontrola čez 2 dni. V minuti sem bila notri in ven! user posted image Počitila sem se kot krava, ki jo pripeljejo v klavnico... user posted image user posted image user posted image pa še z njo ravnajo lepše.

Sam pa tud ne vem al je kontrola čez 2 dni v nedeljo al v ponedeljek?



imaš pa res smolouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 16:02:08   
tany83
user posted image user posted image user posted image  joj EnaNobena... sam to pa je res grozno user posted image user posted image user posted image ... da je nase zdravstvo tako grozno..... nimam besed...

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tu tienes la receta, la formula secreta
para poner en ritmo mi corazon
no existe medicina, doctores ni aspirinas
para el dolor que siente mi corazòn...


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 16:05:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

imaš pa res smolouser posted image user posted image user posted image


Ja en mejčkn pa res. user posted image

Ampak sva za potem že rezervirala dvojčke, tko da bomo pa pol dvakratno hepi!  user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 16:06:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tany83

user posted image user posted image user posted image  joj EnaNobena... sam to pa je res grozno user posted image user posted image user posted image ... da je nase zdravstvo tako grozno..... nimam besed...

user posted image user posted image user posted image


Tany hvala za obemčke. Ja tole zdravstvo je pa res za ****. Sem bla tud jst kr brez besed, ko sem odhajala iz urgence...

(odgovor članu tany83)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 16:11:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: spps

imaš pa res smolouser posted image user posted image user posted image


Ja en mejčkn pa res. user posted image

Ampak sva za potem že rezervirala dvojčke, tko da bomo pa pol dvakratno hepi!  user posted image


uf...user posted image user posted image user posted image user posted image jaz še ti pa enga zraven privoščim,da bojo trijeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 16:11:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

uf...user posted image user posted image user posted image user posted image jaz še ti pa enga zraven privoščim,da bojo trijeuser posted image user posted image


Vzamem! Takoj! user posted image

(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 16:14:34   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: spps

uf...user posted image user posted image user posted image user posted image jaz še ti pa enga zraven privoščim,da bojo trijeuser posted image user posted image


Vzamem! Takoj! user posted image



bom držala pestiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 17:24:05   
Rosi*
Pa to je kriza, kaj se dogaja v zdravstvu.

Saj če prideš s polno kuverto eurov, te pa takoj vzamejo in pregledajo. Barabe. user posted image

EnaNobena, drži se. Jaz stiskam pesti, da bo vse ok, pa da bojo pol res trije. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 17:32:36   
_ancica_
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Evo mene nazaj!user posted image

Dohtar je na ginekološki urgenci izginil neznano kam za celo uro in ga Jack-a pač ni bilo. Še sestra ga je pol iskala kam je šel. Tko da sem čakala tam kot en "lipe" celi 2 uri.  Pridem notri in mu začnem razlagat, pa me prekine pa reče, da njega ne zanimajo datumi, ampak samo to, da sem noseča in krvavim.user posted image   ok... Se slečem grem na stol. Nič pregleda, nič, sam uno palčko potisne notr k bik in gleda. Pa prav suval me je, pa rečem, da me boli, on pa meni - ja, verjamem (da o tonu ne govorim). user posted image

No, pa še kaj je po pol minute UZ ugotovil, da vidi zadabeljeno sluznico, nič GV, kontrola čez 2 dni. V minuti sem bila notri in ven! user posted image Počitila sem se kot krava, ki jo pripeljejo v klavnico... user posted image user posted image user posted image pa še z njo ravnajo lepše.

Sam pa tud ne vem al je kontrola čez 2 dni v nedeljo al v ponedeljek?



pa to ni res user posted image user posted image upam, da se bo vse dobro izteklo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 18:30:40   
neyka7
EnaNobena sem prebrala in tud jaz nimam beseduser posted image . Pa to ne moreš verjet. Tud jaz bom držala pesti, da bi se vse vredi steklo.

(odgovor članu _ancica_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 18:42:25   
tasa.m
A ti je vsaj potrdil, a si noseča ali nisi in kako je z pikico, grozno user posted image , navijam da se bo vse dobro izteklo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 20:52:38   
Anonimen
Hvala punce za tolažbo in vse lepe besede.

Ne, niso niti potrdili niti rekli, da nisem noseča. Možnost je tud IMN. Ampak sem mirna - kar bo pa bo.

(odgovor članu tasa.m)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 20:54:08   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

Hvala punce za tolažbo in vse lepe besede.

Ne, niso niti potrdili niti rekli, da nisem noseča. Možnost je tud IMN. Ampak sem mirna - kar bo pa bo.



vsaka ti čast,da se imaš pod kontrolouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 14 dni že v vložkih
22.2.2008 22:10:36   
trinity22
EnaNobena žal mi je, da vse to daješ skoz, mislim o našem zdravstvu pa res ... nimam besed, poden od podna ... Vseeno pa želim da se izteče čim boljše zate, drži seuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 14 dni že v vložkih
23.2.2008 9:41:24   
glen
Enanobena.
Držim pesti da se izteče tako kot si želiš,čene pa naslednji mesecuser posted image .
V zdravstvu je na žalost tako kot pišeš.
Na urgenci pa je odvisno na koga naletiš(na katerega dr. oz. kakšne volje je tisti dan)
Nov. 2007 sem imela ss.
Bila sem user posted image 11 ted.Ker sem se tisti dan čudno počutla,pa ne da bi me kaj bolelo ali.... enostavno nek čuden občutek,kateri se je proti večeru še bolj stopnjeval,me je moj dragi zvečer (23h)peljal na urgenco.
Na šalterju sem se zlagalauser posted image da krvavim,čakala sem dr. najmanj pol ure in ko je pršla do ambulante je bila presenetljivo dobre volje.
Ko sva vstopile v ambul. sem ji po poravici povedala da sem se zlagala da krvavim,ker čene me nebi sprejeli,da pa se zelo čudno počutim in da sumim da je neki narobe.
Rekla mi je da me bo pregledala in mi naredila UZ da bom bolj mirna.
Žal je UZ pokazala da je plodu nehal biti srček v 7 ted.user posted image user posted image user posted image .
Imela sem srečo da je bila dr. tisti dan tako dobre volje,ker sem bila pripravljena da me bo nadrla.
Pa še ta dr. oz. gin. velja za bolj hladno in kdaj pa kdaj nesramno

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 14 dni že v vložkih
23.2.2008 21:37:27   
Anonimen
Žal mi je, da te takole maltretirajo. In vsa čast da jih prenašaš...mogoče bi pa vendarle morala znoret, da bi ti vsaj povedali na čem si...želim ti vse dobro.user posted image

(odgovor članu glen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 14 dni že v vložkih
23.2.2008 22:33:11   
Anonimen
Čau punce, da se mal javim. Živa sem še... ampak le na pol. user posted image user posted image user posted image Me dajejo že cel čas ti grozno glavoboli. Isto je bilo v prvi nosečnosti na začetku... Ko se obrišem s papirjem je še vedno krvavo-rjava sled.
Ker sem mal sumljiva s tem letanjem k dohtarjem sva mogla tud njegovim povedat za situacijo, ker živimo v isti hiši. Pa mi je kr lažje, da ne rabiva izgovorov, da kje sem pa jst, da je mož sam s tamalim doma - k to je pa fulll sumljivo. user posted image


Aja, pa dejte mi še povedat. Če so mi v petek rekli, da naj pridem na konrolo čez 2 dni - to je pol v nedeljo (jutri) al v ponedeljek user posted image

Ma sploh ne vem, če bi še letala po urgenci, če imam tko al tko v ponedeljek svojega G user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?