|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:23:02   
obrigit
Nalin in Jonas naj vajuuser posted image user posted image user posted image čuvajo in z Špelo mislima na vas ter držima pesti da si Jonas čimprej opomore in se vrneta v varni objem svoje družine in doma.
Pošiljama vam user posted image in še enkrat ne obupajte vse bo še dobro!

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
22.2.2008 11:25:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu obrigit)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:32:24   
viv_
Joj, kriza... Zakaj se morajo take stvari dogajat?????? Saj bo... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:41:10   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image za malega borca,da bi se mu zdravje cimprej izboljsalouser posted image user posted image user posted image

za vaju z mozem pa vam zelimo cimvec moci user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:43:44   
Lu
Nalin tudi mi mislimo na vas. Držite se in čimprej naj pozdravijo malega Jonasa.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:51:56   
rija
Draga družinica,

upam, da je najhuje za vami.

Držim vse možne fige da bo dobro.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:57:27   
Enolla
Ojej, močno močno stiskam pesti. MOra biti OK, mora user posted image

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:58:00   
soncek28
Jonas,močno stiskamo pesti,da bi se vse dobro končalouser posted image user posted image user posted image ,in tudi vemo,da se bo.Veliko moči ti pošiljava z mojo Nino.Mamica drži se,imej moči,Jonas te potrebuje.Sej bo vse ok,drugač ne more bit in ne sme,ker so to našiuser posted image !
Za Jonasa in njegove starše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:58:02   
Anonimen
Joj ubogi kako se mi smilite user posted image . Kar slozice so mi prišle v oči ko sem te prebrala. Da gre vse čimprej mimo in da se vse dobro izteče.

Jonas in Nalin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 11:59:08   
baja*
Močno močno stiskam pesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek28)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:15:31   
mml
Mislim na vse vas in upam, da bostek kmalu vsi štirje skupaj doma user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:19:50   
Jumpy
Močno stiskam pesti za malega Jonasa!!!!!!!!!!!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Objem mamici in ostali družini. user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:21:33   
Tiamo
Nalin, kaj naj ti rečem: drži se, bodi močna...Jonasu  pa kup user posted image  , da bi mu čim prej prinesle zdravje...

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:25:51   
Anonimen
Šele zdaj sem videla. Kaj ti naj rečem? Sem v mislih z vami, držim pesti, da bo malčku čimprej dobro, drži se, bodite močni. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:34:32   
mala pikica
Nalin, niti pomisliti ne upam, kaj preživljate user posted image user posted image user posted image

Res močno upam, da se bo stanje Jonasu hitro izboljšalo. Z Gašperjem misliva na vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:34:37   
Raho
Šele sedaj sem videla, kaj se dogaja. Upam, da bo z Jonasom čim prej vse OK. Pošiljam vam kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:37:45   
petja
Nalin, mislimo na vas! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:38:54   
pajac
Še vedno držim pesti. Upam, da boste hitro vsi skupaj doma!!!!

user posted image user posted image user posted image
Pa še user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
22.2.2008 12:47:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pajac)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:54:27   
TRIŠ
nalin pošiljam vama user posted image varuha naj vaja čuva.Jonasu naj da moči da čimhitreje ozdravi user posted image user posted image
Radi vaju imamouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 12:56:57   
nina166
Joj Nalin, res mi je hudo, da morate to preživljat. Tvoj pikec je močan in verjemi mi, da se bo boril in ozdravel. Držim pesti za njega in za tebe, da bo čim hitreje mimo in da boš čimprej cartala Jonasa doma.

Jonas, naj te čuvajo angelčki in ti pomagajo, da boš čimprej zdrav.

Nalin, drži se user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 13:12:45   
spacey
Grozno. user posted image

Mislim na vas in držim pesti za malega borca. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 13:23:46   
tititi
Joj groza. Ko to berem se mi spomni vrnejo na rojstvo moje sestrice. Veliko smo bili po bolnicah z njo. In najbolj je blo bedno ravno v Lj na pediatriji, ko je lahko sla samo mami k njej v sobico jaz in ata sva jo pa skozi lino v vratih gledala. Se prou spomnem ko me je dvignu. Mami je pa skor zivcnega fasala ko je bla sestrica za vse stiri prvezana na posteljco user posted image   Ampak so pa strokovnjaki tko da jim zaupaj. Če te pa kej nazjajo pa skoz eno uho ven skoz drugo notr. Ne gre drgače. Sicer ne vem kaj s tem doktorji hočjo dosežt ampak jih dost to počne kr iz ljubga miru user posted image

Tko da. Vem kaj prestajas in ti zelim da ste cimprej iz tega. Držim pesti.user posted image

Drzte se!

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 13:41:34   
sandra85
user posted image user posted image user posted image to pa je hudo!
upam,da mali Jonas čimprej ozdravi in da bo to čimprej za vami!!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu tititi)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Hvala vsem,...
22.2.2008 13:51:42   
bsasab
Kr na jok mi gre ko to prebiram....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vse bo dobro, verjamem da...

TEBI IN JONASU PA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?