|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poroka samo s pričami
29.2.2008 12:07:53   
baguSka
Moja prijateljica se je poročila še bolj na tiho, samo ona dva in priči, nato kosilo in po kosilu sta šla lepo domov povedat. Seveda je bil šok na obeh straneh, namesto čestitk so bili očitki, pa ne o tem zakaj jih nista povabila. Očitki so šli na račun poroke, zakaj sta se sploh poročila. Halo..


Živim svoje življenje zato bo poroka tudi v najinem stilu saj je predvsem in samo zame in zanj.


No, pri nama recimo takih ocitkov ne bo, ker sva ze povedala vsem da se bova porocila in kako se bova porocila in se cisto vsi strinjajo in spostujejo najino odlocitev. To je zame prava ljubezen.. da upostevajo najino zeljo in predvsem NAJINO, ker se bova midva porocila in to tako, kot si zeliva midva... da naju je NE obremenjujejo s svojimi zeljami, ce jih btw imajo.. nama jih niso niti zaupali, ker so nama vsi rekli, da se jim gre samo zato, da bova srecna.. ce se porociva al pa sploh ne, ce greva na potovanje, al se porociva pred 150 ljudmi..

In ravno zato, ker VSI vejo in se zavedajo, da midva ziviva svoje zivljenje, nama dopuscajo, da si poroko narediva po NAJINIH zeljah in v najinem stilu, ki bo samo zanj in zame.. za naju.

In zaradi tega jih se bolj ljubim in bolj spustujem in bolj cenim. In ponosna sem, da imava take starse.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poroka samo s pričami
29.2.2008 13:21:10   
Anonimen
ali ste kdaj pomislile, da bodo vaši sončki enkrat 30 in se bodo poročali in imeli svoje sončke. kako vam bo takrat pri srcu?


Upam da bom imela toliko ljubezni in pameti da bom spoštovala njihovo odločitev.

Moji mamici se najina odločitev ne zdi nič čudna in jo podpira. Njegovi nisva povedala, premišljava pa da bi ji, sam vem da bodo tam začeli komplicirat, ker za njih pač poroka ni poroka če ni 200 folka k ga ne poznaš in če ne pokažeš kolk mašuser posted image

Ljubezen do otroka pa najbolj pokažeš tako da mu pustiš živeti tako kot on hoče in želi, mu pustiš da se sam odloči tako da bo zanj dobro, brez da se utikaš in hočeš da živi življenje k se tebi zdi da bi ga mogu. Jaz srčno upam da se bom na to kar sm zdej napisala spomlna k bodo moji otroci sprejemali odločitve k se tičejo njih in njihovega življenja.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poroka samo s pričami
29.2.2008 20:26:35   
hmm...
le zato ker so me rodili..



Niti približno te niso LE! rodili!


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poroka samo s pričami
29.2.2008 20:28:56   
mišk
Midva z mojim sva se lani septembra, samo 14 dni pred mojim porodom poročila civilno in samo s pričama. Staršem sva prej seveda povedala. Je pa tako, da se bova letos maja poročila še cerkveno in z veliko poroko (130 svatov), kajti drugače bi moja mami "umrla" od razočaranja!user posted image  
Civilna poroka pa je zgledala zelo zabavno. Res, prav zajebaval smo se. Vsi v kavbojkah, jst brez šopka,... Fajn je blo!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poroka samo s pričami
2.3.2008 17:40:48   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: hmm...

le zato ker so me rodili..



Niti približno te niso LE! rodili!



user posted image user posted image  ja lepo da povzames le en del vsega kar sem napisala..

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poroka samo s pričami
2.3.2008 17:41:47   
baguSka
drugače bi moja mami "umrla" od razočaranja!


lepo od tebe.. da je ne bos pustila umret.. user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poroka samo s pričami
2.3.2008 20:31:16   
astja
Meni se zdi to OK. Konec koncev se poročiš zaradi sebe in partnerja in ne zaradi staršev. Če ste blizu, potem je lepo, da jim vsaj poveš, pa sej takoj vidiš, kako sprejmejo.

Če se bom sama kdaj poročila se bom sigurno z malim obredom, najraje res samo s pričami nekje daleč in potem narediš piknik za vse bližnje. V obleki med 80 svati pa se res ne vidim user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poroka samo s pričami
3.3.2008 18:21:20   
uršika***
Mi2 sva se pa zelo nahitro odločila za poroko . Najprej sva hotela imet okrog 30 svatov, pa jih je iz tega kar naenkrat nastalo 70. Kako?
Po pravici povedano ne vem.
Vem pa to, da bom od sedaj naprej vsakemu svetovala, naj povabi čimmanj ljudi in to res samo najbližnje. Če bi imela še enkrat možnost( kar pa upam, da ne bo potrebeuser posted image ), bi vsekakor izbrala poroko samo s pričami in starši.
Velika poroka nikakor ni romantična.
Mi2 sva se kar naenkrat znašla pred matičarjem, še pogovarjala se nisva nič tisti dan, ko je bilo okoli naju toliko drugih ljudi. Potem sva se pa pozabla se lupčknt, ko sva si dala prstane in nisva se počutla nič kaj poročeno. Zdelo se mi je, kot da igram v eni igri in da ne smem pozabit kaj moram rečt. Ceremonija pač, ki je namenjena bolj svatom, kot pa mladoporočencema.
Glede finančnih zadev z veliko poroko pa je takole:
Kolikor daš za celotno ohcet, sigurno dobiš nazaj v obliki daril, predvsem pa denarja. Vsaj midva sva. Ljudem se sploh ne da več ugibati, kaj bi bilo primerno darilo za mladoporočenca, ampak preprosto dajo denar. Praktično!
Vsem, ki se boste poročile pa želim lep, predvsem pa romantičen poročni dan in ne mislita na ljudi okoli vaju ampak samo nase!!!!!!

(odgovor članu astja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Poroka samo s pričami
4.3.2008 0:06:30   
cassandra
zdravo!

tudi midva se maja poročiva v krogu najožjih nato pa bova priredila poporočni piknik...

sorodniki so pa različno odreagirali...mlajši generaciji je to cool, nekatere teta in omice pa več ne razumejo kaj se z mladino dogajauser posted image

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poroka samo s pričami
5.3.2008 13:44:11   
tina1976
midva sva se poročila na dopustu in predtem nobenemu povedala, ampak sva vse obvestila, ko sva prišla nazaj. ni bilo nobene zamere in nobenemu nič čudno (tudi stari starši so bili prav zadovoljni). poročiva se midva in to tako, kot midva hočeva. zadeve sem razjasnila takoj in je bil mir. če se želiš poročiti samo s pričami brez ostalih sorodnikov, ni nič čudnega. jaz bi predtem povedala, kaj nameravam, potem pa itak vidiš reakcijo. če bo zamera prehuda, pa še starše povabi.  

(odgovor članu cassandra)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?