|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:47:48   
Udb
Hvala za kavico Pia!! Zdaj pa še spat ne bom mogla!! ;) Bom pa možička žgečkala!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:47:50   
Snoopika
Iz lj sem. Ma ja sej vem, da je vse rešljivo. Sam ta prvič k ti povejo je mal hudo. Sej pol pa verjetn gre....

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:49:26   
Snoopika
No eto sem že bolš volje. Se dragi dere iz kuhne da je večerja na mizi....mljaski...:bravo:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:50:38   
Udb
Mmmm večerja!! Pri nas bo treba pa še malo zdržati ...dragega še ni doma!! Je na vajah...:((

Sem pa danes spekla za večerjo picice...mmmm

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:51:05   
Pia73
Ja bola enkrat se uspeš prepričat, da bo šlo, naslednji dan pa zgleda spet vse nerešljivo,...taka je pač ta trnova pot. In skoraj je ni punce, ki je prestopila magično leto enega leta poskušanja, ki se ne bi našla v teh besedah,... Ampak na koncu poti nas vse čaka tako željen cilj: :duda:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:51:40   
Pia73
Jaz sem pa danes že tolk pojedla, pa sem še kar LAAAČNAAA,.. :(

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:52:14   
Udb
Jaz samo upam, da je na koncu poti zares za vsako :duda:! Ker se dostikrat sprašujem...kaj pa če za mene ni te sreče??????'

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:53:35   
Anonimen
Živijo, Srček tukaj.Jaz bi pa čaj, če nimate nič proti,ne maram namreč kave.Se lahko pridružim?

Sem bila danes pri G na vaginalnem UZ in je dal zeleno luč, je vse OK tako da bomo lahko začeli kmalu :sloncek:.Uh, zakaj je treba čakati te tri mesece???

Pa glavo gor punce:rozica::rozica::rozica:

Srček

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:53:46   
ZARA
ma ne vem...mene se je ze vcerej zvecer lotla tale bad mood...sem tko jokala,da sem imela zjutraj oci ko ene klobase,sm komi Zaro spoznala,ma cist sm prtegnena!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:53:58   
Snoopika
Joj se kar mal bojim, da ne bo, ko bo šlo zares tako dolgo trajalo. Ufff šibam jest...mamo kmečko pojedino..repa, pa krvavice pa krompirčk...

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:54:31   
Marina_
:bravo::bravo:srček zelo lepa novica!zdaj pa hitro:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:54:37   
Udb
Po moje je vse skupaj povezano z luno in vremenom!! :) Ne dajmo se!!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:55:42   
Anonimen
Jaz pa imam pripravljen pire in purana v gobovi omaki.Samo da dragi pride domov in potem mmmm...njam njam..

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:55:59   
Marina_
Zara ne:((saj bo če pa želiš sem ti na voljo pa ti ramo posodim.;)Mogoče bom jaz v teh dneh tud tvojo potrebovala?!Upam da ne...

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:56:26   
Snoopika
Ma se je moja kolegica matrala 13 let. In šele v 7 umetni oploditvi dobila hčerkico. Tko, da jest kr verjamem da nas use to čaka. vse!!!!!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:58:00   
Marina_
Ja ni mi jasno:vsi govorijo da slo nataliteta pada.zakaj pa nekaj glede tega ne ukrenejo???:grrr:po mojem bi se mogli naši gineki bolj potrudit

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:58:41   
Pia73
ZARA veš verjetno je to mal strahu, ker boš kmalu šla v službo, pa si zadnjič začela o tem razmišljat,... Saj bo, samo pusti času čas,...in vedi, da smo vse to dale skozi, da na koncu ni tako,... jaz sem tako jokala, da sem mislila, da me bo konec,..dnevi uvajanja so bili zame pekel,...

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:58:43   
Udb
U...lih gledam en film na satelitski in je ena punčka čez okno padla - šit! Me je kar zabolelo!!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   PETKOV KOFE
28.1.2005 19:59:00   
Anonimen
Meni pa se zdi, da je malce premrzlo in smo vsi malce tečni.Pa še ta neumen januar je, ko smo vsi brez denarja (vsaj jaz:)-) in sem kar generalno slabe volje.Ampak ne danes, danes je po dobrih novicah moj dober dan.Ko le nebi bilo treba jutri delat:((

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   PETKOV KOFE
28.1.2005 20:00:02   
Pia73
srček jaz tudi menim, da je fajn počakat, da se telo malo očisti, čeprav imajo nekatere drugačne izkušnje,...odločitev pa je tvoja,..

ja, jaz mislim, da nas na koncu poti vse čaka najlepše :darilo: : :duda:

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   PETKOV KOFE
28.1.2005 20:00:36   
Pia73
Kaj pa delaš srček, da si jutri v službi? Jaz sem vse vikende doma.

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   PETKOV KOFE
28.1.2005 20:01:20   
Anonimen
Udb, daj na A kanal, bo dobra komedija, da ne boš gledala takšnih grozot.

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   PETKOV KOFE
28.1.2005 20:02:00   
Udb
Kakšna pa??

Lih zdej rojeva mama od une punčke 2. otročka!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   PETKOV KOFE
28.1.2005 20:04:12   
ZARA
Frizerka hvala,sam gnara od mene ne dobis,sm ti ze zadnc povedala,da bom tkole :zmeden2: zgledala...o kaksna lustna rima,a ni prima...
Jao meni se rola od depresije...

Pia verjetno bo res to,ker me je kr neki strah pa en zatezen obcutek tesnobe,za znort!

Oh,srcek o denarju pa nebi,sam jst takrat ko ga imam najmanj,najvec kupim!!

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   PETKOV KOFE
28.1.2005 20:05:33   
Anonimen
Preko študenta (sem še študentka) strežem butaste pizze.Sem šefica šanka in delam jaz urnike, tako da nikoli ne delam za vikende razen slučajno jutri.In to mi ni všeč:)-:)-.Ampak tudi ta dan mine in potem je nedelja za cartanje rezervirana:)

(odgovor članu Pia73)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?