|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sling ali štorklja
27.2.2008 19:30:37   
skuštrana
Shoo, ta trak je do 10 kg samo, ker je raztegljiv...je pa full mehek in je full primeren za novorojenčke...Barve so še maslina in pa temno modra...

Mei tai ima pa podaljšek da drži glavico...Danes sva že šla v trgovino z njim in je res super..proti slingu, kjer mi je visel na eni rami je seda carsko, ker 7kg na eni rami ni kar tako..bo pa sling spet prav prišel poleti, ko bo lahko na boku ali pa če moraš na hitrco kam, ker za tale mei tai naštimat rabiš malček vaje 8čeprav sploh ni težko)


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 27.2.2008 19:32:30 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu shooo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sling ali štorklja
27.2.2008 22:42:32   
smeja2
skuštrana - kje se kupi tale trak? ne vem če sm dobr vidla...a gor piše NOSI ME??
Pol jih v slo delajo al kako?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sling ali štorklja
27.2.2008 23:02:24   
maja&m
skuštrana a ni tole
http://altermama.moj-album.com/slike/10030150/V0rNtfclJ1LN1ElF.v.jpg
potem podobno sleepywrapu?
A to se pri nas tudi dobi?Kakšna je pa cena?


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sling ali štorklja
28.2.2008 8:42:38   
skuštrana
Smeja, trak lahko dobiš pri meniuser posted image Ne, ne delajo se v Slo.

Maja&m, jaz tega sleepija nisem videla v živo, nimam pojma kakšen je, mi pa izgleda podobno, ja.Zato sem tudi spraševala, če je elastičen kot tale naš trak in do koliko kilaže je. Tale naš je dolg 5m ter širok 50cm  za sleppija pa ne vem.

Cena je 52e


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sling ali štorklja
28.2.2008 9:02:35   
skuštrana
Joj, cena je 50e.user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sling ali štorklja
28.2.2008 10:11:03   
Anonimen
Če bi katera rada Slipkotauser posted image  ji ga lahko zrihtam z 20% popustom.Tako da potem pride okoli 30 evrov.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sling ali štorklja
28.2.2008 12:47:44   
maja&m
****-a lahk mal več poveš o tem slipkotu?A je iz raztegljivega blaga?Kakšno blago je?Od katerega meseca dalje se ga lahko uporablja?A se da dojiti v njem?V kakšnih barvah je na voljo?
Hvala


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sling ali štorklja
28.2.2008 12:53:36   
Anonimen
Barve imaš na njihovi strani.Je 95%bombaža in 5% elastana.
Jaz ga uporabljam od njenega rojstva naprej.Dojenček sploh lepo spančka,ker čuti materino dihanje in bitje srca.
Ja dojiti se da v njem in tudi zadela se ga lahko fajn če piha veter ali sije sonček.Malo si poglej slikice v galeriji na njihovi strani.
Glih zdele sem vzunaj sosedo z 9 mesečnim dojenčkom komaj prepričala da poskusi.Je že vnaprej upila kako njo v kengerujčku bolijo ramena in da ne misli nosit okoli otroka.No in smo šle na sprehod.Ni mogla verjeti ,pa še mali nagajivček ji je trdo zaspaluser posted image

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sling ali štorklja
28.2.2008 21:20:23   
mami_miki
tega pa res nisem rabila!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 8:25:10   
tancho
Tele zadevce se mi zdijo res super, samo jih je toliko, da sploh ne vem katero izbrati: sem razmišljala o slingu z obroči, pa o pouchu, zdej se mi zdi pa ta sleepy fajnuser posted image  k ga je **** tko fajn predstavila(  pa tud cena se mi zdi bolj sprejemljiva). Mene sicer majčkeno skrbi, če bom znala otroka pravilno not dat? Sem namreč novopečena user posted image  in sem seveda še nesigurna glede rokovanja z otročkom. Bi pa rada to stvarco uporabljala od rojstva oz 1 mes. dalje. Kaj pravte, če ga kupim, ga bom ziher znala uporabljat?

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 8:52:37   
Anonimen
Zihr ga boš.Z vsako stvarjo se navadiš delat.Pa naj bo to katerikoli trak,sling,obroč,....

(odgovor članu tancho)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 9:17:29   
2suzika7
pozdravljena!
Sem tela prašat, če še velja tisto,da lahko zriktaš slipkota?!?!?! Pa kako ga ti dobiš tako ceneje in a mam kako možnost  zbiranja barv? Hvala in hvala ker si mi z opisom res olajšala izbiro in sem se definitivno odločila  zanj, ker mi je najbolj vsestranski in najbolj uporaben!!!
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 10:35:38   
maja&m
****-še nekaj bi vprašala. Glede na to,da se tale slipko dobi iz tujine.Koliko časa se pa čaka nanj?so zraven priložena kakšna navodila,slike kako uporabljati?
Hvala

P.S.:še čist majčken mi manjka do odločitve za nakup.user posted image user posted image

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 12:40:45   
skuštrana
Evo sem se potrudila pa našla izkušnje uporabnikov z elastičnim trakom user posted image

http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?p=1463194#1463194


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 13:48:33   
Anonimen
Sem včeraj zvedla,da bodo začeli tudi po trgovinah prodajati.Ne vem točno kdaj,bo pa pomoje kmaluuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 13:59:06   
maja&m
V katerih trgovinah pa?A to pri nas?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 15:11:06   
Anonimen
Pri nas ja.Po teh otroških trgovinah.

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 16:27:15   
maja&m
A o cenah se je tudi kaj govorilo?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sling ali štorklja
29.2.2008 17:04:13   
Anonimen
Ne,za ceno pa ne vemuser posted image

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?