|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   30 let
27.2.2008 22:24:05   
doroteja23
Kja naj sestri kupim za trideseti rojstni dan? Prosim kako idejo, ker nimam pojma.

Hvala


_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 30 let
27.2.2008 22:29:56   
gapimasa
Upam, da nimava iste sestre (tudi moja ima 30 naslednji teden).

Mi ji bomo podarili perilo iz takota, ker imajo ful dobro, žive barve, priserčne majčke. Ter na platnu odtise rok njenih nečakov, ki jih obužuje. Se je ravno preselila in bo ji prav prišla slika (platno kupimo v artu), ter na oljno podlago odtisnemo roke najinih sončkov, v barvah ki se ujemajo njene dnevne sobe.

Toliko mi, kaj pa vem, kaj je všeč tvoji sestri, in kaj bi najbolj potrebovala... odvisno, mislim da jo ti najbolj poznaš.

Pa dober nakup!

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 30 let
27.2.2008 22:47:19   
doroteja23
OJ mIlsim da iste ravno nimama. Moja praznuje namreč malo bolj pozno, čeprav isto v marcu.
Jaz ji kaj takega trenutno ne morem nabavit, ker si stanovanje ureja še. Je na začetku in še se ne ve kakšne bodo barve sten. Tako da bi ji kaj drugega. AMpak nimam nobene ideje. Pametne. Vsi ji bojo neke aparate. jaz bi ji pa nekaj kar bi resnično rabila ona. Ker naprimer mikrovalovna nebo samo njena, ampak jo bo uporabljala cela familija.

Zato ne vem kaj ji bi!

(odgovor članu gapimasa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 30 let
27.2.2008 23:00:56   
urška
ne vem točno a si mislila kaj uporabnega ali kaj bolj za spomin. če ta drugo, predlagam kakšen kos nakita swarovski ali pa swatch. neki od tega nameravam tudi jaz letos kupit dvema prijateljicama za 30. RD

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 30 let
27.2.2008 23:31:54   
pravljica
čaki da razmislim...ok, sem že user posted image
sončna očala, eno res kvalitetno posodo + knjiga receptov, ki naj bo primerna k tej posodi s posvetilom)- saj bo ona kuhala a ne user posted image  , nego telesa v kakšnem salonu (masaža celega telesa + nega obraza + manikura + pedikura + ličenje + frizura + fotografiranje za konec, da ji ostane spomin na "tvoje" darilo user posted image ) - ali pa nekaj od tega + kak kos nakita ali samo nakit (meni je tudi swarovski zakon user posted image ), ročna ura, kakšna dražja torbica z osnovno vsebino (kaj jaz vem, osvežilni + navadni robčki in kondomi za foro + lak za nohte + maskara + črtalo za oči ipd.), ženski brivnik + depilator, če še nima ali če ima starega user posted image  , brezžično tipkovnico z miško, če je veliko na računalniku...ma ne vem, meni se ženski sploh ne zdi problem kupit darila user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 30 let
27.2.2008 23:49:37   
doroteja23
Pravljica kaj to si naštela kaj bi ti imela za tridesetko???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 30 let
28.2.2008 6:56:18   
mika
ojuser posted image

jaz bi ji pa nekaj kar bi resnično rabila ona. Ker naprimer mikrovalovna nebo samo njena, ampak jo bo uporabljala cela familija.


jaz bi jo pa vprašala na tvojem mestu. ko smo se mi selili na svoje, sem bila najbolj vesela daril za hišo. nič zato, da jih uporabljamo vsi...nam je bilo v veliko pomoč, ker na koncu vedno zmanjka denarjauser posted image user posted image  in takšna darila zelooooo prav pridejo.

jaz bom tudi letos 30....user posted image

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 30 let
28.2.2008 7:55:04   
dory
Kupiš tisto,česar se najbolj razveseli in kar ima rada...to pa ja veste, če jo dobro poznate..recimo, kak parfum, nakit, masaža, morda obisk ayurvede z vsem kar paše zraven, kaka dobra knjiga s posvetilom,...

ehkm tudi pri nas že nekaj naklepajo..namreč v marcu jih bom tretjo dekado obrnila tud jest :)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 30 let
28.2.2008 8:17:42   
anita4
Ekola,iz prve roke, včeraj sem imela okroglih 30.
In sem dobila od predragega res tkoooo zelooo lepooo uro STROM,sem ful vesela.
Od starševa in od brata pa oslatih ,dobim v soboto , kjer bova z najinim Lukecom skupaj praznovala on Krst , mami pa RD.
lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 30 let
28.2.2008 9:57:12   
LARIKA
Moj dragi in njegova prijatelja bodo praznovali 30 let v razmaku 1 tedna in ker so trije mušketirji user posted image bova naročila Istenič penino za vsakega s posvetilom user posted image

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 30 let
17.3.2008 22:59:29   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: doroteja23

Pravljica kaj to si naštela kaj bi ti imela za tridesetko???

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kakšno tridesetko...jaz ne bom nikoli 30  user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?