|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
10.3.2008 14:04:43   
jer.za.
MISLITI TOREJ SAMO POZITIVNO.

user posted image user posted image user posted image user posted image  in se spodbujati med seboj v slabih, težkih trenutkih.

Jaz sem pa ta teden na bolniški. Mi je zbolela mlajša hčerka, tako da se sedaj malo crkljamo. Trenutno spi, jaz pa seveda po RR skačem pa kosilo zraven kuham.
Fragola, hvala za prelepo rožico. Danes pa seveda ne smemo pozabiti na naše moške-mučenike. Jaz sem dragega že navsezgodaj presenitila s Fereroti-jih obožuje, in je bil zelo zelo vesel male pozornosti. Nadeljevanje presenečenja pa seveda sledi zvečer....user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
10.3.2008 15:44:57   
fragola
Punce, tudi jaz bom začela piti folno kislino in sicer elevit, k to sem pila že prej in mi je odgovarjala! Tifol pa mi ni ,sem bruhala! Tako, da definitivno Elevit!!!


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
10.3.2008 18:39:12   
_sanja_*
Js pa jemljem Centramed mami, pa mi tud ni nič slabo. Sploh ne vem, da jih jemljem. Je pa super občutek; vem, da res nekaj načrtujemuser posted image Upam, da nam vsem rata  čimprej. Mogoče pa že pred junijemuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
11.3.2008 10:00:44   
mausilein
Zdravo,punce.Tudi jaz jemljemTifol že od decembra.Januarja sem imela abraijo, ampak tablete še vedno jemljem.Katera ve,koliko časa jih lahko jemlješ?Delamo na user posted image , pa me zanima,koliko časa jih jemljete.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
11.3.2008 10:12:59   
tane
jaz sem jemala tifol ampak samo prve tri mesece, sem načeloma proti raznoraznim tabletam, ampak ker sem med nosečnostjo tri tedne popoldne vse kar sem pojedla izbruhala, sem si rekla pač moram, ker očitno s hrano ne bom dobila dovolj vitaminov. naslednjič razmišljam, da bi vzela kar mešanico vitaminov, ki vsebujejo tudi folno kislino, npr. Centramami, Elevit. to moram še malo raziskati...

(odgovor članu mausilein)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
11.3.2008 10:13:27   
tane
Centramed mami, se opravičujemuser posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
11.3.2008 10:24:44   
aqua77
Jaz jem Elevit, pa se kar dobro počutim.

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
11.3.2008 10:58:10   
pavlyna
čeprav jst zaenkrat nimam takih problemov in se mi v naročju že smeje mala pikica stara 4 mesece,pa držim pesti za vse vas, ki se trudite, da bi bile čimprej user posted image in bi tudi ve po srečni nosečnosti v naročju držale malo pikicouser posted image .

SREČNO VSEM!!!!!!!!!!
in user posted image user posted image user posted image user posted image za vaš trud in vztrajnost

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 10:42:03   
fragola
Punce kako smo kaj še malo pa bomo govorile katire je že noseča, joj komi čakam, jaz bi začela že zdaj vendar vem da ni pametno in zato bom počakala do junija in upam da bo tokrat pa res vse v redu!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 11:07:00   
tinkatonka
fragola imam eno vprašanje zate. Ker si rekla, da tudi sama veliko potuješ (letalo) me zanima ali ti je G kaj omenila, da letenje z letalom ni priporočljivo ko si noseča? Jaz bi tud začela že prej, ampak recimo samo v maju bom 8× na avionu. user posted image  pa tudi potem po predsedovanju so predvidene nekatere poti z letalom. Zdej pa ne vem, al letenje nima veze z nosečnostjo, al je vseeno dobro, da ne letiš non stop v začetku nosečnosti.



Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 12:40:43   
tane
tinkatonka, z letalom lahko letiš v prvem trimesečju, če nimaš nobenih težav, se pravi, da ti ne grozi splav, visok pritisk, itd. pravijo le,da se ti lahko le potencirajo težave, se pravi slabost, bruhanje, kasneje potem tudi ni problem, le po 36 tednu to odsvetujejo, pa nekatere letalske družbe ne pustijo, da letiš en mesec pred rokom.


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 12:41:04   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

fragola imam eno vprašanje zate. Ker si rekla, da tudi sama veliko potuješ (letalo) me zanima ali ti je G kaj omenila, da letenje z letalom ni priporočljivo ko si noseča? Jaz bi tud začela že prej, ampak recimo samo v maju bom 8× na avionu. user posted image  pa tudi potem po predsedovanju so predvidene nekatere poti z letalom. Zdej pa ne vem, al letenje nima veze z nosečnostjo, al je vseeno dobro, da ne letiš non stop v

Lp Tina




meni je tako rekla da v prvem trimesečju ona odsvetuje, ker vselih je pritisk, enim ne škoduje enim pa ja! Jaz vem za punco k je bla noseča tri mesece in je šla z letalom je takoj začela krvavet nato so jo takoj poslali spet z letalom v Slovenijo v bolnico in do konca nosečnosti je mogla zelo pazit!
Eni zdravniki pravijo da letalo škodi eni pa da ne! Vendar jazz vem, da ko bom noseča z  letalom ne grem, razen pač da ne bom še vedela, da sem noseča!!!



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 12:42:04   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tane

tinkatonka, z letalom lahko letiš v prvem trimesečju, če nimaš nobenih težav, se pravi, da ti ne grozi splav, visok pritisk, itd. pravijo le,da se ti lahko le potencirajo težave, se pravi slabost, bruhanje, kasneje potem tudi ni problem, le po 36 tednu to odsvetujejo, pa nekatere letalske družbe ne pustijo, da letiš en mesec pred rokom.




vidiš meni pa je rekla da odsvetuje!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 12:50:58   
tane
ja, sem videla tvoj odgovor, priznam da sem ta podatek dobila na internetu. tako, da je verjetno najbolje, da vprašaš vojo G, je pa seveda odvisno od G kaj bo rekla, itak se pri nas v Sloveniji nič ne morejo zment, da bi vsaj vsi isto govorili, eni tko, eni drugače.

http://www.pregnancy-info.net/wellbeing_flying.html


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 13:05:38   
tinkatonka
Sem klicala G in je res da odsvetuje letenje. user posted image  Sem se naročila na pregled, ki ga imam 29.maja 2007. Torej dvomim, da bo junij za nas srečen user posted image user posted image . Bolje počakati, kot da pa je kaj narobe. 

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 13:15:49   
tane
tinkatonka, se strinjam, bolje počakat. no, pa ne bodi žalostna, ker vse ki smo tule ne vemo čisto točno kdaj, ker je še tako zgodaj, tako, da se ti mogoče pridružimo julija.user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 13:17:11   
tinkatonka
tako, da se ti mogoče pridružimo julija.


Upam da ne, in da boste takrat že vse srečke nosečke. user posted image  Bom navijala za vas in stiskala pesti. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 14:20:40   
aqua77
Jaz sem pa vaša navijačica!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tako da dajmo junijke, bodite se roza, do takrat pa pridno vaditi user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 14:27:56   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Sem klicala G in je res da odsvetuje letenje. user posted image  Sem se naročila na pregled, ki ga imam 29.maja 2007. Torej dvomim, da bo junij za nas srečen user posted image user posted image . Bolje počakati, kot da pa je kaj narobe. 


ne se jokat bodi vesele, ker veš to informacijo, tako boš pa počakala in bo vse vredu!!!Boš pa junija začela dej!!! Boš vidla da bo vse v redu!



(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 14:31:30   
aqua77
Boljše da veš, kot da bi bila user posted image  pa nebi imela te informacije!!!! user posted image  Bodi optimist, pa se bo vse rešlo!!!user posted image Držim pesti zate!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 14:33:33   
fragola
Jaz pa sem  malo v dilemi in sicer jaz bom imela user posted image nekje po 24maju, tako da do konca meseca bom imela user posted image , se pravi da bom začela delati na otroku junija in sicer kadar bom imela plodne dneve in plodni dnevi bojo od 7.6. naprej, se pravi da če bom zanosila bom zanosila v juniju, jaz pa sem 07.06 poročim in 09.06 sva predvidla da greva na medene tedne, se pravi da če zanosim bom zanosila lih na medenih tednik, ker takrat bom najbolj plodna, zdaj pa nevem ali je prav da grem  na letalo, kadar bom šla na letalo v bistvu ne bom še noseča, mogoče bom kadar bom šla domou, kaj naj naredim! Joj sploh nevem če boste kaj razumeleuser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 14:39:37   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Jaz pa sem  malo v dilemi in sicer jaz bom imela user posted image nekje po 24maju, tako da do konca meseca bom imela user posted image , se pravi da bom začela delati na otroku junija in sicer kadar bom imela plodne dneve in plodni dnevi bojo od 7.6. naprej, se pravi da če bom zanosila bom zanosila v juniju, jaz pa sem 07.06 poročim in 09.06 sva predvidla da greva na medene tedne, se pravi da če zanosim bom zanosila lih na medenih tednik, ker takrat bom najbolj plodna, zdaj pa nevem ali je prav da grem  na letalo, kadar bom šla na letalo v bistvu ne bom še noseča, mogoče bom kadar bom šla domou, kaj naj naredim! Joj sploh nevem če boste kaj razumeleuser posted image



Ti nič ne skrbi!!! Uživaj v poroki, uživaj v medenih tednih!!! Če boš imela pa srečo, boš pa dobila še najlepše poročno darilo user posted image .

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 14:39:44   
Pikica5
tudi jaz bi navijala za vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upsi mislim, da že malo sem se zafrknila user posted image

< Sporočilo je popravil Pikica5 -- 12.3.2008 14:40:31 >

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 14:43:40   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: katalina

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

Jaz pa sem  malo v dilemi in sicer jaz bom imela user posted image nekje po 24maju, tako da do konca meseca bom imela user posted image , se pravi da bom začela delati na otroku junija in sicer kadar bom imela plodne dneve in plodni dnevi bojo od 7.6. naprej, se pravi da če bom zanosila bom zanosila v juniju, jaz pa sem 07.06 poročim in 09.06 sva predvidla da greva na medene tedne, se pravi da če zanosim bom zanosila lih na medenih tednik, ker takrat bom najbolj plodna, zdaj pa nevem ali je prav da grem  na letalo, kadar bom šla na letalo v bistvu ne bom še noseča, mogoče bom kadar bom šla domou, kaj naj naredim! Joj sploh nevem če boste kaj razumeleuser posted image



Ti nič ne skrbi!!! Uživaj v poroki, uživaj v medenih tednih!!! Če boš imela pa srečo, boš pa dobila še najlepše poročno darilo user posted image .


Iz tvojih ust v moj trebuščekuser posted image , upam , da bo res tako, ker to bi blo najlepše darilo, kar jih je možno!!!!!!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
12.3.2008 15:34:44   
tane
fragola, to bo to, zgodbica za otročka, da je bil spočet na medenh tednih, po možnosti kakšen eksotičen kraj.
držimo pesti, pa vesele prprave na porokouser posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?