|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 12:09:02   
*kinnie*
Fragola, čestitkeuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 12:31:13   
Anonimen
Ste se pa razpisale danes na zadnji dan junija. No, za zadnji dan je treba več kot 2 nosečki! user posted image  user posted image Bom kasneje vse natančno prebrala, ker grem sedaj skuhat do konca kosilo. Mi že pošteno kruli... user posted image

(odgovor članu *kinnie*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 13:16:46   
Anonimen
Evo mene nazaj...

*Mišika* - na koliko časa imaš pa ponavadi dolge cikle? Upam, da sta bila ves čas pridna, ker lahko si imela bolj pozno O, nosečniškega hormona je pa lahko premalo... Držim pesti!

Tiki55
- hvala za čestitke! Sicer sva se zmenili, da zanosiva julija, da bova imele PDP konec marca, ampak zgleda da naju je narava presenitila in to kar obe hkrati. user posted image

Murkica - seveda boste vse šle za nama in se mogoče pridružile že aprilčicam. Kdo ve? Naj tudi tebe tako prijetno preseneti kot je naju s spps. user posted image

Oktavija - v navalu veselja, ko bi povedal vsem tako lepo novičko pa kej tudi pozabiš. Mogoče je pozabljivost tudi ede od zgodnjih znakov nosečnosti. user posted image

pikipu - hvala, pa tudi tebi najlepše poletje, ki vama bo prinesel +!

D.Mateja - počakaj še kakšen teden, pa test ponovi. Moji kolegici zlepa ni pokazal plusa! Je dobila tablete za sprožitev M, ker jo ni in ni bilo, test pa negativen, pa jo po tabletah še vedno ni bilo, pa sta pogledale še na UZ-ju kaj je narobe, da ni M, pa je G ugotovila, da je v 8t! Malo še počakaj, ni še vse izgubljeno!

anci banci - žal mi je... ampak je bila pa vsaj toliko uvidevna, da ni prišla kak dan prej in ti še morje pokvrila.

Tako upam, da nisem katere izpustila. Še vedno pa čakam na današnje nosečke. Pa vsaj 2 res morata biti, daj jih je še kar nekaj na seznamu, ki niso javile kaj je z njimi. Držim pesti!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 14:02:00   
Dali*
Full ste simpatične punce. Držim pesti za vse nas, ki se še trudimo. Za mano je 1. krog. Tale seznam je pa super. Vse pohvale tistim, ki se trudijo in ažurirajo podatke.

Upajmo skupaj...

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 14:26:38   
pikovit
Fragolca še tukaj ti čestitam user posted image user posted image user posted image
Naj bouser posted image  zdravo in da bo vse OK.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 14:31:33   
tane
jaz danes iz 1 tedenskega dopusta, ful dela v službi, sem že slabe volje in šele zdaj KONČNO pogledam na RR in kaj vidim.....no, naj samo rečem da je zdaj to na mojem obrazuuser posted image

EnaNobena, spps, BRAVO, sem fuuuuuul vesela za vaju, sem držala pesti, pozitivne misli pošiljala in upam, da je tudi to kaj pripomoglo, da sta tudi vidve končno zagledaliuser posted image user posted image user posted image user posted image , res vama iz vsega srca privoščim.
fragola, pa seveda sem držala pesti tudi zate, da se ti izpolni največja želja in držim pesti, da bo tokrat vse kot je trebauser posted image user posted image user posted image

vsem trem in pa seveda tudi ostalim nosečkam ta mesec želim veliko sreče, same lepe trenutke in čim manjuser posted image . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 16:32:12   
sonček85
spps:vse kar si napisala je res in res je so vzponi in padci a če si dovolj močan in če imaš ob sebi osebe ki te imajo rade in te podpirajo premagaš vse ovire.lepo nosečnost ti želim.lp



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 17:16:54   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

no drage soborke, jaz sem pršla iz poročnega potovanja z najlepšim darilom, kar se jih da, sem srečka nosečka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako, sem vesela, da ne morem verjet, ko sem odpirala to temo je bilo še daleč in sem močno upala, da junija zagledam magični plusek in zdaj je junij tle in jaz sem srečka nosečka!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čakala je sicer nisem 28.06, vendar sem imela zadnje user posted image full mešano, zato sem prej naredila test in test je pokazal plusek !!!!!!!!!!!!!

Vsem, ki še čakate vam želim, da dobite najlepše darilo!


Sicer spet mal zamujam, ampak ISKRENE ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image Res... Junij se je zdel daleč, zdaj pa je že tu in z njim magični user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image Pazi nase in uživaj v nosečnosti. To pa je gotovo res najlepše darilo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 17:23:01   
tinč407
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

no drage soborke, jaz sem pršla iz poročnega potovanja z najlepšim darilom, kar se jih da, sem srečka nosečka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako, sem vesela, da ne morem verjet, ko sem odpirala to temo je bilo še daleč in sem močno upala, da junija zagledam magični plusek in zdaj je junij tle in jaz sem srečka nosečka!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čakala je sicer nisem 28.06, vendar sem imela zadnje user posted image full mešano, zato sem prej naredila test in test je pokazal plusek !!!!!!!!!!!!!

Vsem, ki še čakate vam želim, da dobite najlepše darilo!


Sicer spet mal zamujam, ampak ISKRENE ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image Res... Junij se je zdel daleč, zdaj pa je že tu in z njim magični user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image Pazi nase in uživaj v nosečnosti. To pa je gotovo res najlepše darilo! user posted image user posted image user posted image



fragola ČESTITAM!!
Ti pa si res dobila vse v paketuuser posted image  jaz še mojega ne dobim pred oltar... user posted image  no, se vsaj pri bebici strinjama da bi jo oba rada mela user posted image  eno od dve pa ja ni tako slabo user posted image

Res ti iz srca čestitam in ti želim vsega lepega pri tvoji pikici in novopečenemu možeku user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 17:26:27   
aqua77
Fragola!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kot danes se spomnim, ko si februarja odprla to temo in poglej kje te je sreča čakala!!!! Se mi je zdelo takooooooo daleč do junija, ti pa tako velik optimist polna upanja, ker si se odločla da bo junij tvoj! Nimam ti drugega za povedat kot pa da ti iz celega srca čestitam in uživaj kar se da saj to je tvoj mesec, mesec, ko si doživela dve zelo lepi in pomembni osebni zmagi... Čestitke in zdravo bebico......

Pa še enkrat mora omeniti moje drage soborke spps in EnaNobena...
Z meseca v mesec smo se borile in stale ob strani in punci četitam vama saj sta si to iskreno zaslužili. Toliko pozitivne energije in pravega prijateljstva, kot ga vidve razsajata tukaj gor je težko najt na kupu ni se vama zahvaljujem, da sta taki kot sta in zato sta tudi obe skupaj dobili glavno nagrado (user posted image ).... user posted image
Uživajta vsak dan posebej in bodita srečni in zdravi nosečki....

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 17:45:05   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Fragola!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kot danes se spomnim, ko si februarja odprla to temo in poglej kje te je sreča čakala!!!! Se mi je zdelo takooooooo daleč do junija, ti pa tako velik optimist polna upanja, ker si se odločla da bo junij tvoj! Nimam ti drugega za povedat kot pa da ti iz celega srca čestitam in uživaj kar se da saj to je tvoj mesec, mesec, ko si doživela dve zelo lepi in pomembni osebni zmagi... Čestitke in zdravo bebico......

Pa še enkrat mora omeniti moje drage soborke spps in EnaNobena...
Z meseca v mesec smo se borile in stale ob strani in punci četitam vama saj sta si to iskreno zaslužili. Toliko pozitivne energije in pravega prijateljstva, kot ga vidve razsajata tukaj gor je težko najt na kupu ni se vama zahvaljujem, da sta taki kot sta in zato sta tudi obe skupaj dobili glavno nagrado (user posted image ).... user posted image
Uživajta vsak dan posebej in bodita srečni in zdravi nosečki....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image se podpišem po to kar je napisal aqua77user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 18:26:09   
aqua77
Danes je zadnji dan junija, tako da čakam kakšno novo nosečko!!!
Navijam za dve črtici.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 19:28:53   
janaja
no nosečke kje ste zdej...

nas pustite čakat do konca...

junij je bil kar uspešen in ga morate še zaključit s tem...

user posted image user posted image

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 20:01:02   
miklarom
spps-iskrene čestitke ti želim, pa čim lepšo nosečnost in zdravegauser posted image

ena-nobena - tudi tebi želim enako in zdravegauser posted image

pikica5- tudi tebi enako za user posted image

ker vas je že toliko srečnihuser posted image , da že komaj sledim želim še vsem ostalim ki ste srečne user posted image in sem res,res fulllll vesela za vse vas
bravo vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moje M pa še vedno ni od nikoder in sem zadnjo M imela 9.5. od takrat pa je ni . bomo videli kaj bo povedal moj G. sedaj 3.7. ko grem na pregled, pa vam potem takoj javim. upam na najbolše in na en velik +in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 23:29:56   
*Junona*
Dober večer punceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa sem prišla iz morja...joj, kako je hitro minilo.

Najprej naj čestitam novimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Spps in Enanobena, za vaju lahko rečem, da sta cariciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Fragola, ti si pa vedela, da bo junij tvoj, kajneuser posted image user posted image user posted image , bravouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
30.6.2008 23:32:21   
*Junona*
Spps in Enanobena, pridita nas še kaj spodbujatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Js vaju bom pogrešala... ampak vama pa iz srca privoščim bit na drugem forumuuser posted image user posted image user posted image

Spps, tvoj dragi je pa točno vedu, da si nosečauser posted image user posted image user posted image Ima občutek za touser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 0:17:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Spps in Enanobena, pridita nas še kaj spodbujatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Bova, bova. Ampak sej tko kmalu pridete za nama, da se bomo kamlu pogovarjale vse na forumu nosečnost. user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 0:24:00   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: EnaNobena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Spps in Enanobena, pridita nas še kaj spodbujatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Bova, bova. Ampak sej tko kmalu pridete za nama, da se bomo kamlu pogovarjale vse na forumu nosečnost. user posted image



Iz tvojih ust v Božja ušesauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 7:48:52   
spps
 

user posted image
punce res ste super,nimaš kajuser posted image user posted image user posted image user posted image
ni še prepozno,da se katera pobarva na roza za mesec junij,čeprav je danes že julij,še vedno navijam,ampak zdaj lahko bolj intenzivno,saj imam dvojno močuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 8:09:57   
liam
Čestitke vse junijskim srečkam nosečkam. Ampak ste pa prav lepo pobarvale tale seznamček roza.user posted image user posted image user posted image user posted image  Upam, da ga bom jst pa v julijuuser posted image

No, jst sm zdaj lepo nazaj iz dopusta. Blo je super, midva pa ko dva zajcauser posted image user posted image user posted image . Moja user posted image  se potem le ni odločila prikazat, kljub temu da sem imela rjav izcedek ki jo pri meni ponavadi napove. No, bomo videli te dni ali smo kaj pridelali...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 9:37:24   
pearl_shell
wooooowwwww koliko nosečkuser posted image user posted image user posted image
bravo, bravo in vsem lepo nosečnost in veliko nepozabnih trenutkov v user posted image

ostalim pa... user posted image  se borimo dalje za user posted image

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 10:32:26   
Tiki55
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Tiki55

Punce dobro jutro! Evo mene, sem se vrnila z morja in takoj letela pogledat kako izgleda naš seznamček.

In kaj vidim??? JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

EnaNobena in spps OBE NOSEČKI!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Čestitke dečvi, to sta se pa res odlično zmenili, obe v 9. kroguuser posted image

Vama dvema pa še posebej privoščim! Pazita na pikici in lepouser posted image vama želim!



nemogoče je postalo mogočeuser posted image user posted image user posted image user posted image
hvala,tikki,in da se nama čimprej pridružišuser posted image user posted image user posted image

se bom maksimalno potrudilauser posted image

In kako se kaj počutiš? Te že kaj mučijouser posted image ?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 10:52:28   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tane


fragola, pa seveda sem držala pesti tudi zate, da se ti izpolni največja želja in držim pesti, da bo tokrat vse kot je trebauser posted image user posted image user posted image

vsem trem in pa seveda tudi ostalim nosečkam ta mesec želim veliko sreče, same lepe trenutke in čim manjuser posted image . user posted image user posted image user posted image



hvala, hvala tane in zdaj si ti na vrsti da v juliju zagledaš magični plusek!!!!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 10:55:06   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

no drage soborke, jaz sem pršla iz poročnega potovanja z najlepšim darilom, kar se jih da, sem srečka nosečka!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako, sem vesela, da ne morem verjet, ko sem odpirala to temo je bilo še daleč in sem močno upala, da junija zagledam magični plusek in zdaj je junij tle in jaz sem srečka nosečka!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čakala je sicer nisem 28.06, vendar sem imela zadnje user posted image full mešano, zato sem prej naredila test in test je pokazal plusek !!!!!!!!!!!!!

Vsem, ki še čakate vam želim, da dobite najlepše darilo!


Sicer spet mal zamujam, ampak ISKRENE ČESTITKE! user posted image user posted image user posted image Res... Junij se je zdel daleč, zdaj pa je že tu in z njim magični user posted image user posted image . user posted image user posted image user posted image Pazi nase in uživaj v nosečnosti. To pa je gotovo res najlepše darilo! user posted image user posted image user posted image



res je najlepše darilo, kar sem jih dubila, tako sem upala, da junij bo res ta pravi mesec in glej ga res je tako!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Mi ne pričakujemo junija!!!
1.7.2008 10:56:28   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Fragola!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kot danes se spomnim, ko si februarja odprla to temo in poglej kje te je sreča čakala!!!! Se mi je zdelo takooooooo daleč do junija, ti pa tako velik optimist polna upanja, ker si se odločla da bo junij tvoj! Nimam ti drugega za povedat kot pa da ti iz celega srca čestitam in uživaj kar se da saj to je tvoj mesec, mesec, ko si doživela dve zelo lepi in pomembni osebni zmagi... Čestitke in zdravo bebico......




hvala, hvala kar souze v očeh sem dobila, res sem bla zelo optimistična in je ta optimizem bil po plačan!!!! Tako sem srečna!!!!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?