|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 18:30:49   
petarda
Čeeeeer user posted image

Kera tu? Mam glih cajt user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 18:47:46   
Paštetka
Jaz tu...

Evo, danes sva pristala še midva z možekom na AB user posted image ....

Tak da... smo družinsko na AB. Čez dva dni pa pričakujemo še dedka in babico v klubu user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 18:50:54   
petarda
Petardito in oči sta tu zraven mene in gledata televizijo...so zdaj risanke...in je Pujsa Pepa...in kako se začne? Mami pujsa sedi ob računalniku.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....sta se oba začela naglas smejat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 18:53:42   
petarda
Evo, danes sva pristala še midva z možekom na AB


user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdaj moram pa petardita spat zrihtat (v pižamo in zobke umit)...potem pa upam, da pridem nazaj...sem že zdaj mojemu zagrozila, da se mi danes čveka in da ima samo 15 minut časa, da si pregleda vse kar ga zanima na internetu user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 20:25:44   
petarda
No...a ste vse zaspale zraven svojih triletnih user posted image ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 20:44:42   
amy26
No...a ste vse zaspale zraven svojih triletnih ?


kje pa, moja dva sta šla komaj sedaj spat, koooončno, res sta bila oba tečna cel popoldne

za RR ni bilo časa, tako da niti nisem brala za nazaj zato pa sedaj
iskrene čestitke vsem triletnikom ki so do sedaj praznovaliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 20:56:26   
amy26
Pol Mullerja sem zdaj pokupila ...pa same božične stvari, dišave, svečke, angelčke....


..pa sekret papir


ko že o sekret papirju pišeš, naj omenim da je šel danes Aleks lulat sam na školjko, potegne vodo, pa še enkrat pol ga grem pa pogledat in vidim cel wc papir -zadnji vrgel v školjkouser posted image  kmal da mi ni naredil še poplave saj papir ni hotel čez obtokuser posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:17:47   
NinaŠ
No...a ste vse zaspale zraven svojih triletnih user posted image ? user posted image user posted image user posted image

ja jaz sem user posted image , ampak sem se uspela zbudit user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:19:56   
NinaŠ
No evo zdaj pa imam user posted image - še Anže hoče uhanček user posted image user posted image . Pa ga prepričujem, da uhančki niso za fante.... .... .... on pa meni: "Ja mami vem, fantje nimajo dveh uhančkov, ampak samo enega" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image ampak mislim, da tukaj pa ne bom padla user posted image  

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:24:38   
petarda
No evo zdaj pa imam - še Anže hoče uhanček


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:26:28   
petarda
A to pa ne pomaga, da jih je Tina dobila za RD?... On pa bo za svoj rojstni dan dobil tisto, kar si bo on zaželel...do takrat ga bo pa verjetno minilo user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:28:36   
NinaŠ
A to pa ne pomaga, da jih je Tina dobila za RD?... On pa bo za svoj rojstni dan dobil tisto, kar si bo on zaželel...do takrat ga bo pa verjetno minilo user posted image

user posted image hvala

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:29:44   
NinaŠ
Petarda, tisti mail o karakterju, je pa res carski user posted image - sem ugotovila, da sem svetovem idiot user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in se narežala sama sebi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:33:06   
NinaŠ
Aja, moj desc je pa "enostavno glup" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...no zda imam pa še dokaz user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:39:08   
petarda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....drgač pa, če Anžeta jutri vprašaš bo pa ziher prav povedal user posted image user posted image user posted image user posted image ...


...no, jaz sem pa tudi svetoven idiot user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:44:33   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

No...a ste vse zaspale zraven svojih triletnih user posted image ? user posted image user posted image user posted image


Ja, se pokorno javljam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:45:17   
*bubi*
Mami pujsa sedi ob računalniku....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:47:00   
*bubi*
No evo zdaj pa imam - še Anže hoče uhanček


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Povej mu, kak ful to boli user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:48:07   
*bubi*
...no, jaz sem pa tudi svetoven idiot


Jaz pa očitno preveč pozorno berem in nisem na finto padla user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
6.11.2008 21:50:53   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

...no, jaz sem pa tudi svetoven idiot


Jaz pa očitno preveč pozorno berem in nisem na finto padla user posted image


ah...ti itak ne šteješ v našo kategorijo user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 7:37:11   
NinaŠ
Dobro jutro!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je ravno kuhana user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 7:39:04   
NinaŠ
Danes zjutraj me je vzgojiteljica v vrtcu vprašala, če sem res noseča user posted image (pač mali vrtec, kjer se z vzgojiteljicami menimo o vsemmogočem). Je Tina nekaj dni nazaj nabasala, da sem "v trebušček dobila še eno Zalo" user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 7:40:40   
NinaŠ

A to pa ne pomaga, da jih je Tina dobila za RD?... On pa bo za svoj rojstni dan dobil tisto, kar si bo on zaželel...do takrat ga bo pa verjetno minilo user posted image

user posted image hvala


Zaenkrat je palilo, upam da do marca res pozabi user posted image , drugače bom pa še bibijin nasvet uporabila user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 8:13:32   
ada2
dobro jutro!

hmmm..... jaz pa imam eno bolj tako glupo intimno vprašanje.... ki bi ga glede na to, da to, da je to že tretjič mogoče morala vedetuser posted image ... torej... ko vstanem iz sedečega ali ležečega položaja me v mednožju obupno spika, taka topa bolečina mi gre nekje od stegna pa vse v notranjost (tak občutek, kot da bi šlo do jajčnika), potem pa še prvih pet korakov grozno boli, potem se pa umiri.... saj to je zato, ker sem noseča, ne? ni nič narobe, ne? ne spomnim se, da bi kdaj v prejšnjih nosečnostih bilo ka takega, sicer pa vsaka je drugačna, ne?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
7.11.2008 8:16:35   
ada2
ko že o sekret papirju pišeš, naj omenim da je šel danes Aleks lulat sam na školjko, potegne vodo, pa še enkrat pol ga grem pa pogledat in vidim cel wc papir -zadnji vrgel v školjko kmal da mi ni naredil še poplave saj papir ni hotel čez obtok


no, pri nas je pa obsedenost z wc jem minila že lani. je pa romalo v školjko veeeliko stvari, ki tam nimajo kaj iskat... še najboljše je bilo, ko si je omislil loviti ribe iz školjkeuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?