|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:09:53   
ada2
novo stran odprlauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:16:30   
ada2
uh, taka pomembna novica, pa tako dolgo ste ugibale pa čakale, zda pa nobeneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:18:18   
ada2
pa je zadnjič rekla soseda, da letos ne bo orehovuser posted image

(saj veste tisto, če je veliko orehov je veliko otrok - a obratno pa ne veljauser posted image )

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:36:36   
NinaŠ
uh, taka pomembna novica, pa tako dolgo ste ugibale pa čakale, zda pa nobeneuser posted image user posted image user posted image

user posted image ne vem, a sem jaz zdaj malo zbegana, a sem kaj zgrešila,.... user posted image no pa post št. 45 me tudi malo bega user posted image OK Ada, če rečeš, da te dva tri dni ni bilo tu gor, bi vse skupaj še nekam umestila... ...drugače pa: razjasnite mi obzorja user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:37:44   
NinaŠ
dokler se nobena ne javi, grem zavret maline, da si pripravim sladoled z vročimi malinami user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:51:21   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

uh, taka pomembna novica, pa tako dolgo ste ugibale pa čakale, zda pa nobeneuser posted image user posted image user posted image

user posted image ne vem, a sem jaz zdaj malo zbegana, a sem kaj zgrešila,.... user posted image no pa post št. 45 me tudi malo bega user posted image OK Ada, če rečeš, da te dva tri dni ni bilo tu gor, bi vse skupaj še nekam umestila... ...drugače pa: razjasnite mi obzorja user posted image



imaš ZS, ostale pa naj še malo mislijouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:55:21   
NinaŠ
Hvala Ada user posted image   ...user posted image user posted image user posted image kako smo "površne".
Joj sem vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 20:57:06   
NinaŠ
Ada, ali ima Adam po vseh težavah z bronhitisom oz. sumom na astmo še vedno kako pumpico? Ali so vama po končanem zdravljenju ukinili vsa zdravila?

Se moram pripravit, da jutri pri P zahtevam kake dodatne preiskave, ker Tini se dejansko vsak prehlad sprevže v pljučnico oz. bronhitis in sem tega počasi sita, saj vem, da sama ne delam nič narobe user posted image .


< Sporočilo je popravil NinaŠ -- 2.3.2008 20:58:43 >

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 21:09:47   
ada2
Ada, ali ima Adam po vseh težavah z bronhitisom oz. sumom na astmo še vedno kako pumpico? Ali so vama po končanem zdravljenju ukinili vsa zdravila?


ja, vsak dan 2x po 2 vpiha Flixotide, pa če začne kašljat dobi singulair.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 21:12:09   
ada2
če pa kaže na poslabšanje, mislim, da začne spet težko dihat, torej da dobi "napade" pa berodual vpiheuser posted image , ampak na srečo ni pogosto, oz, ga kar pazimouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 21:13:26   
ada2
nič, jjaz grem spat, sem čisto zbita.....kot da bi 12 ur delalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 21:20:22   
NinaŠ
Lahko noč Ada, lepe sanje user posted image

Jaz sem pa popoldne eno urico oddremala, pa mi zdaj ni za spat user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 22:03:44   
Urša
Mi smo imeli zelo fajn praznovanje, sem pa tako utrujena, da kar grem. user posted image
Malamaja, Jaku ni problema česa novega odkrit, zanj ni nič čudnega, da se je lotil kroglic, vse je za pričakovat, je pravi mali user posted image , ampak vseeno za pojest prijeten!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 22:55:45   
til
Čao pupe!

Kako ste kaj?

Na žalost nimam kaj preveč časa da vas berem kaj šele da kaj napišem!

Ne morem pa verjet da toliko čvekate user posted image .

Mi smo super Tilen je pravi falot. Imamo še vedno na žalost plenice in spimo od dveh zjutraj vsi trije v isti postelji. ( ker mi trije smo najboljši par user posted image  ).

Čvekamo na polno in se sploh ne ustavimo, igramo pa vse inštrumente najraje pa harmoniko. Poslušamo samo še narodno zabavno glasbo in na TV-ju se vrti samo še Golica TV user posted image

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 22:58:56   
til
No pa da vam povem še to da mi nekaj nagaja računalnik in ga sploh ne moremo pogruntat kaj mu je. Enkrat dela čisto normalno, drugič pa čist zablokira user posted image .

Jana dobila sem tvoje slikice po mailu in imaš res tri prekrasne fantke user posted image user posted image user posted image .

Pa še to včeraj sem vam že hotela par besed napisat pa nisem imela opcije za odgovor. Danes pa sem pogruntala ,da sploh nisem prijavljena, so me očitno kar zrediral ko pa se toliko časa nisem nič javila.


_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 23:02:06   
til
Pogrešam pa Paštetko in Petardo in Nincy pa Bubi pa še katera bi se našla, opazila pa sem da je ena nova mala maja, ki pa jo lepo pozdravljam.

No toliko na hitro od nas in upam, da se čimprej spet javim. 

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
2.3.2008 23:03:43   
til
Aja pa še tole me zanima? Nina a si ti res stara 25 let ali se mi zdi, da nočes na nicku spremenit številk user posted image user posted image !

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 7:35:27   
NinaŠ
Dobro jutro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image že diši, ajde vsi vkup!

Til, lepo da si se po dolgem času spet oglasila user posted image
Aja pa še tole me zanima? Nina a si ti res stara 25 let ali se mi zdi, da nočes na nicku spremenit številk user posted image user posted image !

user posted image user posted image user posted image user posted image ja za naslednjih par let user posted image user posted image user posted image user posted image


Ponoči je zakuhal še Anže user posted image ...  ...tko da se bolniška vsaj splača user posted image . Gremo popoldne k P, ko ima Tina itak kontrolo in bom še Anžeta zraven peljala.

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 8:34:35   
tincci
Urša, ne morem verjet, kako je Nika podobna tebi in Jaka očkatuuser posted image

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 8:35:06   
Nej1
Dobro jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Hvala Ada user posted image   ...user posted image user posted image user posted image kako smo "površne".
Joj sem vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kaj sem zamudila?user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 8:38:57   
Naty_ka
Dobro jutro user posted image

Nina hvala za kavo. JO že pijem.

Vse najboljše Niki za rojstni dan (se opravičuje ker sem malo pozna a včeraj nisem prišla do računalnika) user posted image user posted image user posted image user posted image

Me veseli da so skrivnosti končno prišle na dan user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image  za Anžeta in Tino, da se stanje hitro popravi.

Til, WB. Mogoče probaj odpret RR prek mozile, če ne gre prek eksplorerjauser posted image

Še kaj? Grem malo nazaj brskat da vidim o čem je tekla beseda user posted image

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 8:40:48   
Naty_ka
IZVIRNO SPOROČILO: til

Pogrešam pa Paštetko in Petardo in Nincy pa Bubi pa še katera bi se našla, opazila pa sem da je ena nova mala maja, ki pa jo lepo pozdravljam.

No toliko na hitro od nas in upam, da se čimprej spet javim. 


Ti dve sta pa kar stalni čveki...user posted image user posted image  Ne popuščata.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 8:45:39   
Nej1
IZVIRNO SPOROČILO: Naty_ka

Me veseli da so skrivnosti končno prišle na dan user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 8:52:15   
Nej1
A zdaj pa vemuser posted image
user posted image user posted image user posted image  in čestitke.user posted image user posted image

Sem našla na drugem forumuuser posted image user posted image .
Pa ne me vprašat kaj sem tam delalauser posted image .




(odgovor članu Nej1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
3.3.2008 9:13:10   
ada2
no, jaz sem pa na dopustuuser posted image

sem pa prej peljala TV od tete v službo, ker se danes vseli in so me vsi spraševali če delam popoldne, ker se v civilu sprehajam po oddelkuuser posted image

za Anžeta user posted image user posted image user posted image  

o Nej pozdravljena, kdaj se vidimo? vidiš, če bi jaz takrat tisto službo na Ptuju res dobila, bi se večkrat videleuser posted image

Til WBuser posted image

Urša a tebe pa nič ne zanima kaj je big news?

Naty imaš jutri dopoldan čas za user posted image ?


drugače pa: bubi kje hodiš?user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Nej1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?