|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 8:32:17   
Naty_ka
Uspešno preživeli zobozdravnika user posted image . Zdaj pa je itak spet glavni v vrtcu, ker je takoj začel razlagat da je bil pri zavniku...user posted image user posted image user posted image
Čez dva meseca pa greva da mu zalije štirice in petice. Tako bodo dlje ostale cele-baje.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 9:00:57   
tincci
Evo, na 800m pada in je že skoraj vse pobeljeno. Ma kako je zmešano to vreme, kaj naj marca s snegomuser posted image user posted image

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 9:30:11   
amy26
Evo, na 800m pada in je že skoraj vse pobeljeno. Ma kako je zmešano to vreme, kaj naj marca s snegom


pri nas je pobeljeno že dobro uro, pa nismo na 800muser posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 9:50:11   
NinaŠ
Tino menda križ boli user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj tako pravi user posted image ... ...ampak kje jo boli pa ne ve pokazat user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 10:06:53   
Nej1
Dobro jutro!

Pri nas pa samo dežuje.

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Tino menda križ boli user posted image user posted image user posted image user posted image vsaj tako pravi user posted image ... ...ampak kje jo boli pa ne ve pokazat user posted image


Ja A pa je res kazal, da ga boli križ. Pa istočasno še je vročino dobil, pa sem ga k P peljala (sem sem se ustrašila, da je kaj z ledvicami narobe). Pri P pa jaz razlagam kako kaže, da ga odzadaj boli, javka zraven. Tako, da mu je vzela kri in vodo in vse b.p..
No vročina je hitro padla (neka viroza pač), čez dva dni pa on začne spet kako ga boli in se prijema za križ, hodi kot neki starček. Na koncu pa  ugotovimo, da on samo atija oponaša, ki ga zadnje čase res križ matrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - jaz pa celo paniko že zagnala.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 10:17:19   
amy26
Na koncu pa ugotovimo, da on samo atija oponaša, ki ga zadnje čase res križ matra - jaz pa celo paniko že zagnala.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nej1)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 12:10:23   
ada2
matr sem jaz en uživačuser posted image

celo dopoldne sem se potepala, najpre pri prijateljici na kavi in čvekuuser posted image , potem na hitrco k teti v dom (a sem omenila? no, to, da je od včeraj v domu), da sem ji mandarine in cajtnge nesla, zdaj se pa spravljam v posteljo, da pogledam kak del Prijateljev, medtem ko se mi kruh  speče, pa meso za kosilo odtali - skuhat imam še pa čas do pol 3.


ah, škoda, da so mi ostali dopust vzeli, ker vrta preštihat mi pa očitno ne bo uspelouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 13:50:53   
Nej1
Aja glede petk
A ima že obe spodaj in tudi zgoraj bodo vsak čas zunaj, so dlesni že kar precej nabrekleuser posted image .
Pa smo med zadnjimi, če ne zadnji, dobili prvi zobekuser posted image .

Ja Ada, ti pa si res uživačuser posted image .

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 15:48:57   
tincci
Mi smo ga dobili pri 10m, vi, Nej?

_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu Nej1)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 17:20:08   
petarda
user posted image user posted image user posted image  Nam pa zdaj sobico montirajo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 18:47:19   
NinaŠ
Ada, ti pa vedno poskrbiš, da ti ni dolgčas user posted image

Petarda super user posted image ...pismo, jaz se pa kar ne lotim Tinine sobice user posted image user posted image , ampak zdaj pa resno, moram mojga user posted image mal začet priganjat, da se dogovori s tišlarjem user posted image .


Prvi zobek je Tina dobila pri 11 mesecih... ...zgleda, da bo tudi pri petkah med zadnjimi user posted image


Snega imamo samo ene 10 cm - če ne bi bil tako moker, bi ga bilo sigurno pol metra, ko je cel dan tako intenzivno naletaval

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 19:38:17   
tincci
Mi ga imamo tudi tam nekje, raje 15 pa še kar leti.

Sobico imamo pa že eno leto, prejšnji mesec je user posted image še ta veliko pojstlo naredil, ampak zaenkrat spi on na njej, midve pa srečni -brez njegovega smrčanja- v spalnici user posted image user posted image user posted image


_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 20:23:47   
NinaŠ
Sobico imamo pa že eno leto, prejšnji mesec je user posted image še ta veliko pojstlo naredil, ampak zaenkrat spi on na njej, midve pa srečni -brez njegovega smrčanja- v spalnici user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image pri nas tudi user posted image kraljuje v Anžetovi postelji, mi trije pa v tavelki user posted image


Grem zdaj drobižkoma pravljico prebrat in ju poskusit spat spravit... ...če mi uspe, danes popoldne je Tina spala 3,5 ure user posted image , Anže pa 2 uri user posted image - kar se že doooolgo ni zgodilo.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:13:41   
ada2
pri nas pa ni nič snega, jje pa spet začelo ful pihat

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:15:23   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Sobico imamo pa že eno leto, prejšnji mesec je user posted image še ta veliko pojstlo naredil, ampak zaenkrat spi on na njej, midve pa srečni -brez njegovega smrčanja- v spalnici user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image pri nas tudi user posted image kraljuje v Anžetovi postelji, mi trije pa v tavelki user posted image





mi bi bili tudi zadovoljni brez smrčanja, ampak naš ati ni glih navdušen, da bi spal kje drugje....no, pa če je mrzlo je prav priročen naravni vir toploteuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:16:55   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

user posted image user posted image user posted image  Nam pa zdaj sobico montirajo! user posted image user posted image user posted image


in??????
kdo zdaj spi v novi sobici?

imam občutek, da ste se kar vsi trije v petarditovo sobico spravili spatuser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:18:34   
NinaŠ
Joj, a še kdo pridela toliko umazane posode kot mi user posted image - zdaj ko smo cele dneve doma operem 2 polna pomivalna stroja in zvečer še enega najmanj na pol polnega user posted image user posted image user posted image . Pa nimamo kakega malega pomivalca - normalno velik je, ampak očitno bi potrebovali kakega maxx user posted image . Kadar pa normalno funkcioniramo - se pravi vrtec, služba - se pa nabere za en poln stroj.  

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:21:11   
ada2
Joj, a še kdo pridela toliko umazane posode kot mi


niti ne pravi.... in glede na to, da pomivalca (še) nimamo potem vse to glodam na roke....pa komaj vstran spravim že je spet polno koritouser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:22:42   
NinaŠ
naš ati ni glih navdušen, da bi spal kje drugje

user posted image user posted image saj naš tudi ni bil... ...dokler ni ugotovil, da veliko bolj kamot spi v "svoji" postelji, kjer ga nihče ne brca, nikogar ponoči ni treba pokrivat, prestavljat, vozit na WC, ... sam je pa res povornk gužva, če se vsi 4 zbašemo v eno posteljo, potem jaz skoraj nič ne spim user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:26:38   
NinaŠ
O Ada, boš videla koliko ti bo s pomivalcem prihranjeno user posted image . Meni se user posted image da bi mogla na roke pomivat. Sušilec ogromno odvrne, pravim, da ne bi mogla živeti brez njega, ampak še vedno dam 2 sušilca samo da imam pomivalca user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:41:05   
ada2
ampak še vedno dam 2 sušilca samo da imam pomivalca


saj ne vem če naj sploh povemuser posted image user posted image user posted image

jjaz nimam ne pomivalca ne sušilcauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:44:11   
ada2
ko sem spravljala Adama spat mi je rekel: ej mama, grema v vrtec!


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:53:59   
ada2
saj res - a ste že prekopale vrte pa kaj posejale?




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:55:45   
ada2
aja, saj imate ja vse sneguser posted image

hmm, mene pa kar na vrt vleče....

no, ko pa bo vreme primerno me bo pa na sprehod vleklo, lopata bo pa še naprej samevalauser posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Novembrke 2005 - 3. del
4.3.2008 21:56:48   
ada2
bo boljše, da grem spat

se vidi, da imam dopustuser posted image




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?