|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 16:48:12   
Oaza
Lepo pozdravljene!

Vidim, da ni nobena rodila... Saj je prav tako- malo še le počakajmo! Jaz pa že cel dan nekaj okrog skačem. Ni bilo časa za RR.
Nocoj sem tako dobro spala, kot že dolgo ne in to NA HRBTU! In zdaj pravkar berem, kar je napisala članica (da ga v tem položaju stiska) user posted image
Poli, se mi zdi, da mam jaz tudi malce večji trebuh, pa sem v 34. tednu (kaj šele bo... user posted image ).
Pomaranča, si bila pri G? In kaj pravijo?
torbe za v P pa jaz še nimam pripravljene. Če me kaj prehiti, bo že user posted image spakiral in prinesel.



(odgovor članu članica)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 18:00:15   
orka
hallo
Babe le čvekajte bomo kmalu na novo stran prišle in tam boste samo še sporočale rodila....rodila....user posted image user posted image
za spanje in ležanje se strinjam z levim bokom in ne da user posted image  na hrbtu stiska ampak baje ima takrat premajhen pretok zraka .....
Mi smo končno vse za Emo poštimal sedaj me čaka samo še generalno čiščenje pol pa lahko grem.....lepo se imejte....

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 19:05:44   
caligula
jaz sem pa čist znucana danes. sem do zdaj nekaj skoz pucala in obiske imela(2 nedobudna nečaka in sestro in svaka) pa še psa na sprehod peljala in mislim da mi je dovolj za danes. mogoče še kakšno perilo pospravim, če je že suho pa skodelce pomijem. danes sem si res zadala preveč dela, za druge! jutri pa RES!!! zaključim sobico, ker če bo tko kot danes se lahko zgodi da bom prej rodila, a kaj ko rada najprej vse ostalo naredim, risanje mi je v bistvu sproščanje sam danes res ne morem več niti tega. mogoče še kakšno stran knjige preberem in spat.

vsak dan bolj me špika in čeprav se pregovarjam, da bo treba še vsaj do konc okt počakat, mislim da me moj pikec ne obravnava preveč resno. Danes ta mala nečakinja božala mojga bušija in se pogovarjala s ta malim, še dudo mu je hotla dat, sem se tok smejala. hahauser posted image
pol pa ko sem jima razložila da je njiju tud mamica tko nosila v trebuščku pa mali izjavi: ah sj zdej bi me tud lahko sam zdej bi bil od glave do kolen. not bi pa šel.
joj kok so ti otroci posrečeni, ko vsake tolk kakšno vn vržejo da se jim moraš nasmejat.

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 19:10:42   
bobika1
Čer.kak ste

Jaz sem tudi danes bila malo po trgovinah...

no nej povem da sem tudi jaz dodala slikico če katero zanima z svojim majhnim trebuščkom- tako pravijo.

No z to vodo ste tudi mene mal prestrašle tako da bom v naslednjih dneh skočla v lekarno po te vložke če jih imajo ker sama imam tudi močen bel tok ampak imam na hlačkah malo mokro- ne od belega toka in za vsak slučaj, boljše preverit a ne....

nič grem večerjat pa se potem še kaj oglasim


_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 19:13:02   
caligula
bobika, moj je zdaj takšen, zgelda da smo novembrke z drobnimi trebuščki letos :D

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 19:44:37   
petra *k
jaz pa ne verjamem da bom šla kupit te vložke. vpišite malo v iskalnik al sense in vam bo ven vrglo forume, kjer so debatirale o izkušnjah s temi vložki- nevem, če je kera zadovoljna bla z njimi, večini se je obarvalo, pa so panično letele v porodnišnico, na koncu pa nobena plodovna voda. jaz še se nisem odločla, bi al ne bi. da nem opet kake panike doma pa še v bolnici delala.

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 19:46:55   
petra *k
aja, pa da vas potolažim: mate kar večje trebuščke od mojega. mi ga je zadnjič mogla pri ctg meriti, ker je G tak naročil in je iz 106 cm padel obseg v ležečem položajuna 95cm. to pa je ogromno,mi vsi pravijo da nikakor ne morem biti slab mesec do roka. slikce pa ne morem gor dat, ker je odkrito povedano nevem. bom jutri, ko mi bo moj pomagaluser posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 19:55:05   
lyra*
Helo čvekice!
 
Jeeeej...še malo pa gremo na 2.deluser posted image
 
Jaz se vam samo na hitro javljam čakam,da dragi  večerjo pripravi.
Ja iz bolnice so me poslali domovuser posted image  Pa sem 37tuser posted image
Tako,da mi najkasneje konec naslednjega tedna sprožijo,če se prek kaj ne zgodi.
 
Aja...pa,če mi voda oddteče,ali mram takoj v bolnico? Ali ni panike,če grem čez kakšno uro?

Moram it ker mi net ven vrglo...tak da pridem še kasneje pokomentirat!

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 20:31:15   
emina83
no, evo, men je šele zdele ratal dat gor 3 slikice, pa še to so izpred 3 tednov, tak da je buši zdej še mal večji.

bom se še od doma kaj potrudla, če ne pa jutriuser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 21:07:43   
caligula
joj kok je cartana Ajšauser posted image prava lepotička je.

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 21:12:08   
poli*
Emina- a se mogoče spomniš, kolk velik trebuh si mela v 1. nosečnosti? Pravijo, da je v 2. ponavadi večji. Js sm prav zadovoljna s to velikostjo, ker res upam, da me v zadnjih 3 tednih ne ulovijo kašne strije user posted image . Obseg je sedaj približno 94 cm- tko za primerjavo, če se zmeriš user posted image

Šele zdej mi je potegnilo, zakaj pravite, da pojdemo končno na drugi del user posted image

Lyra- saj bo in to kmalu!


(odgovor članu članica)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 21:25:13   
bobika1
Petra*k jz mam obseg 95cm tak da sva na istem...to merim okoli popka... Pa nisem imela prej nič večjega oz hočem povedat da tebi se je zmanjšal meni pa ni user posted image



_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: NOVEMBRČICE 2008
10.10.2008 21:35:27   
Oaza
Pa bo res skoraj 2. del! user posted image user posted image user posted image Bravo za nas, čvekice!

Joj, jaz pa imam obseg 103 cm. user posted image Zredila sem se pa 9 kg.




(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 8:48:43   
caligula
jutro punce. a je pr vam tud takšno grdo megleno vreme?
jaz sem imela ponoči nekaj tegob z bolečinami v križu in wcjem. zdaj je vse ok hvalabogu, ne vem pa kaj me je nosilo, luna je šele v torek...
pojedla sem že mandarino ter 5 piškotkov  maslenih:D
zdaj grem pa mal pospravljat, bo prej sonček pokukal če se zamotim s čim drugim. papa

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 8:51:23   
caligula
aya...zelo malo ste se redile user posted image . jaz sem se za 18kg do zdaj. veliko večino sem dobila v zadnjih 5 tednih, sam mi G. ni zaenkrat še nič utrujala. obseg čez popek: 106cm
dolžina maternice 34 cm od vrha do mv.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 8:53:31   
caligula
prej sem imela čez popek 56cm user posted image ,pa čez boke 74, zdaj pa imam polno stotko jej jej kako nas je razširilo, vsaj mene, no.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 9:11:01   
caligula
a si je katera omislila kakšno lučko za ta malga? jaz se odločam med takšno ko gre na pojstlco in samostoječo. poleg tega bom dala zatemnitveni regulatorski štekar na daljinca za glavno luč na sred sobe, tko da lahko s postelje prižgem in ugasnem.
tega imamo že skor po celem stanovanju v vsaki sobi razen kuhinji in se zelo dobro obnese, le v dnevni sobi malo "preveč dela" ker se odziva na tv daljinca user posted image in je potrebno dvojno delo da še luč ugasneš ko program spreminjaš.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 9:11:55   
caligula
pa kje ste zdaj vse zaspanke? upam, da še vse doma v enem kosu.
pr nam se je snček pokazal ravnokar, jupiii

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 9:48:21   
pomar*ANČA*
jutro

jaz sem zaenkrat še doma, se še ne dam!

sem si hotla trebušček izmerit, pa ne nejdem nikjer metra se mi pa zdi, da se krči oz ožauser posted image

sej nevem kaj naj napišem, sam malce sem se oglasila....

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 10:03:37   
emina83
morgen!


evo, tudi jaz sem zdajle tak vneto iskala meter, da me je vmes odjavilouser posted image user posted image user posted image . pa ga tud ne najdemuser posted image . bom mojga počakala, ziher ve, kam ga je založil.

hvala za pohvale za mojo miškouser posted image res je pravi sonček. pa skos neki čeblja in se pogovarja.

tudi pri nas je sonček, pa ga zjutraj ni bilo, tak da sem prav vesela, da se je spet pokazal. no, ko moj pride domov, boma danes prebarvala kinderpet. boste rekle da sem zmešana, da grem novo  stvar barvat, ampak, če mi pa ne paše v sobouser posted image user posted image , ful čudno zgleda, tak da mu barvanje ne gine.

jap, a bomo kr odprle "NOVEMBRČICE-2.del" , mal kasnej pa še bolj luštnega, ko se bomo  preselile na "dojenčka".

caligula, jst lučko že imam, tako malo, sam se mizdi da mi bo premočna še vseeno, jo imam drugače za brat v postelji. vidiš, to s tem stikalom si mi dala pa ful dobro idejo!

aja, kar se pa bušija tiče se mi pa včasih zdi, da imam zdaj večjega, samo mi pa ful vsi govorijo, da kao ni res, da sem prej imela večjega, tak da nimam pojmauser posted image user posted image user posted image . škoda ker se prej nisem nč zmerla. je pa res, da sem v prvi user posted image zredila za 18kg, s tem da sem v 38t rodila, zdej sem pa ravnotako 38t, pa sem se zredila za 8 kg.

no, evo pa mam spet cele litanije napisaneuser posted image user posted image user posted image

se bom morala mal pogostej javljat, da ne bom mela 5metrskih postovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 10:33:31   
caligula
jaz pa trenutno doživljam neznane variacije v trebuhuuser posted image
križ me boli že od noči, pa vaske tolk me nekaj špika levo al desno predvsem pa levo v križu. ponoči sem se komaj dvignila s postelje da sem šla na wc.
zdaj mi pa kr ne da miru me vse nekaj čudno premika notr v terbuhu. pa prej sem imela občutek da mu že rokica vn gleda pa sem šla preverituser posted image pa nič user posted image . ampak me res močno boli trebuh! sam ne grem nikamor, če bodo popadki bom najbrž vedla pa če mi voda odteče tud, nočem še v p.!

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 10:51:09   
luna8
Tako slabo, kot sem danes spala pa še neuser posted image  - noben položaj mi ni pasal, vse me je tiščalo,.... pa še preden sem šla spat so me tako rebra bolela (samo desna) a ti pomeni, da se je najbrž naslanjal tako, a ne?

Lyra, drgač pa pravijo, da v večini primerov, če ti odteče voda, se lahko še komot doma stuširaš in počasi prideš do porodnišnice-to v primeru, da je pravilno obrnjen na glavico, drugače pa je lahko nevarno, da ne bi rokica al pa nogica spolzela ven.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 11:25:50   
mojsoncek
Ziv'

ste tako pridno spisale svoje mere, da sem sla se jaz po meter user posted image . Evo... obseg je 91 cm, zredila pa sem se za 8 kg. Zacetni obseg je bil 58 cm, tako da me je raztegnila za dobrih 30 cm. No in ko sem imela meter v roki, se je nas mali moz tudi hotel zmeriti. In meri 90 cm, tako da ga lahko ovijem okrog pasu user posted image .

Pa se za primerjavo iz prve nosecnosti... tokrat me je ful prej raztegnilo, ampak se je potem umirilo. Na koncu prve nosecnosti sem prilezla do obsega 99 cm in pridelala vsega skupaj 9 kg in sem sla tako v P s 53 kg. Tokrat bo verjetno kaksna kilca vec, ampak obsega pa verjetno ne bom ujela ali presegla. Ampak nikoli se ne ve...

caligula, sprosti se in razvajaj, da ne bos mislila na bolecine... pa danes malo bolj pocivaj.

lyra WB in ne se sekirat, ce so te poslali domov. Jaz sem mnenja, da je bolje, da se se kaksen teden user posted image user posted image lepo razvijata v tvojem trebuscku, kot pa da jih prehitro spravijo ven.

Zdej pa grem pocasi juzno kuhat... izkoristite soncka!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 11:48:26   
bobika1
Pozdravček.
Kak je lepo ko sonček sijeuser posted image

Caligula nas vrjetno križ zato tok boli ker nosimo v križu, ker tudi jaz se z postle vsak dan ustanem ko ena stara mama tam tik predn je šla na drug svetuser posted image . Ne da bi se kej norce delala sam res je takuser posted image

No kilogramčki pri meni je 33tin 4 dni pa +7kg... tak da še ni takšne sile- še lahko kamot jemo...user posted image
Ne vem ali katero pri meni je tak da imam fullll rada mandarine na kilo bi jih pojedla sem se mi zdi da me po njih tak čudno v trebuhu dela kr eni krči in sem to 2x probala in je bilo isto....tak da očitno se jih bom morala letos odreči- no pojem namesto kile sam 1 mandarinco... tok za lušte... A ma še katera težave z tem...

No zej grem pa jabolčno pito pečit pa se potem še kaj javim.
by

_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: NOVEMBRČICE 2008
11.10.2008 12:35:26   
caligula
bila na sprehodu, zunaj prekrasen sonček. zdaj obesim perilo in peljem še psa vn da se mal sončka naužijeta. danes očka kuha tko da sem prosta.
mandarine user posted image vsak dan sigurno kakšna kilca mine. pa nektarine mmm tud kakšne tri vsak dan. zgelda da nas je začela luna obraćat. ker mene prej ni tolk mučlo v križu pa jaz ga nosim spredaj zato mi je bilo čudno. mogoče je mal fuzbal treniral ker zdaj je vse ok. je zaspal nazaj user posted image

(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?