|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 10:29:12   
Pikica5
Kako lepo se seznamček polni user posted image  punce zdaj pa akcija, da bo čimveč rozik oz. nobene modre ne sme biti user posted image user posted image user posted image  

jaz še kar čakam marčevsko user posted image  pa noče in noče prit user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 10:43:03   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Pikica5

Kako lepo se seznamček polni user posted image  punce zdaj pa akcija, da bo čimveč rozik oz. nobene modre ne sme biti user posted image user posted image user posted image  

jaz še kar čakam marčevsko user posted image  pa noče in noče prit user posted image


Mogoče je pa user posted image !!!! Javi nam ko bo kaj novega!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 10:47:39   
Pikica5
Žal ni Katalina, blo bi lepo če bi, nebi bilo samo lepo super bi bilo user posted image , ampak sem mela v februarju SS tako, da sedaj čakam na to user posted image  kot mi je svetovala G.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 10:54:09   
aqua77
Aja, no potem pa bo kmalu!!! Ne obupat!! user posted image  Za dežjem vedno posije sonček!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  En mesec gor ali pa dol, važno je da bo vse v redu! A ni tako!! Jaz držim pesti zate in upam v vse najboljše! user posted image  Pa naj te čim prej štorklja obišče!!! user posted image user posted image  Aja, a si ji že poslala nove koordinate?? user posted image  Jaz jih vsak mesec!!! user posted image user posted image  

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 11:02:55   
Barbk
Katalina pol pravš, da bo april najbolj ploden mesec, a. user posted image  Jaz sem čist za. user posted image  Oh zdele gledam kako moja mala princeska enga dojenčka, ki je skoraj večji od nje, nosi okrog, ga stlači v box (ta najmanjšiuser posted image )  za igrače, se useda nanj...Kolk je luštna.

< Sporočilo je popravil Barbk -- 12.3.2008 11:03:25 >


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 11:24:28   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Barbk

Katalina pol pravš, da bo april najbolj ploden mesec, a. user posted image  Jaz sem čist za. user posted image  Oh zdele gledam kako moja mala princeska enga dojenčka, ki je skoraj večji od nje, nosi okrog, ga stlači v box (ta najmanjšiuser posted image )  za igrače, se useda nanj...Kolk je luštna.





Pol pa kar veselo na delo!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!  Da bo lahko ta prvaega okoli nosila!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Držim pesti in navijam zate!!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 11:46:00   
TODY78
ja prvo user posted image  je težko dočakat...kozarček rdečega vina ob jedi....baje da pospeši...po dežju vedno sonce
posije!!!

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 11:55:40   
aqua77
Dajmo zdaj aprilke!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ta mesec moramo fejst jajca barvat user posted image user posted image user posted image  !!! Da nam bo velikonočni zajček prinesel user posted image . Vso srčo!!!!!

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 12:10:40   
Barbk
E Katalina kolk si ti luštna bejbi. user posted image  Tud jaz držim pestke zate, tud na nogiuser posted image , da bo ja zihr. user posted image  user posted image  bomo pa začel pomoje kar že jutr. Sicer je šele tretji dan po M ampak imam vedno bolj švoh pa še nikol ne veš kdaj je O. Sicer pa ta mesec nič računanja, sam redno hopa cupa na dva dni, noge v luft (to bomo pa res zdaj prvič probal) in velik optimizma pa bo, a ne. Jaz verjamem, da bo april čist roza.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 12:58:19   
little angel
jaz tud vec ne racunam O pa tega lepo vsak drugi dan (vcasih vsak dan kr je mojega tezko ustavituser posted image ) pa bo ze ratalo ne?


(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 13:05:32   
becky
little angel, prav maš! bo obema ratalo aprila!user posted image

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 13:37:51   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Barbk

E Katalina kolk si ti luštna bejbi. user posted image  Tud jaz držim pestke zate, tud na nogiuser posted image , da bo ja zihr. user posted image  user posted image  bomo pa začel pomoje kar že jutr. Sicer je šele tretji dan po M ampak imam vedno bolj švoh pa še nikol ne veš kdaj je O. Sicer pa ta mesec nič računanja, sam redno hopa cupa na dva dni, noge v luft (to bomo pa res zdaj prvič probal) in velik optimizma pa bo, a ne. Jaz verjamem, da bo april čist roza.



Oj! Midva tudi ta mesec začneva brez štetja O dnevov. Mi je G rekla da naj vsak drugi dan, tako da čakam da tečka zapusti hišico user posted image  potem pa v veseli boj za user posted image . Noge bodo pa itak skozi u luftu!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 14:05:10   
maca8
ojla! Tudi midva ta mesec ne bova štela kdaj naj bi bila O!!! Upava da se bo najini pikici kmalu pridružil user posted image  . Za vse nas držim pesti, da bo res april ves roza in vsem ki je ne pričakujemo pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 14:21:51   
Pikica5
 Punce pridno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa noge v luft, da bo čimveč tahitrih in tamočnihuser posted image user posted image user posted image  not ostalo, da potem vse zagledamo user posted image  user posted image  pa veliko srečke  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maca8)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 14:26:16   
aqua77
Aprila bo več nog u luftu kot pa na tleh!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 14:38:18   
Pikica5
Natanko tako Katalina user posted image user posted image user posted image  vse samo, da postanemo srečke  user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 14:53:37   
aqua77
A ne bo fajn.user posted image user posted image user posted image   Kolk bomo pol vse važne!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bomo user posted image  v vozičkih okrog vozile!!! Komi čakam!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 15:19:33   
Pikica5
aha važne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi jaz komaj čakam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 16:19:50   
Madre
jaz bi tudi gor.........user posted image user posted image user posted image user posted image na seznamuser posted image user posted image user posted image . Dejte me prosim nekam za 16.4.

Dejmo ta seznamček napolnit in ga potem barvati in to nemilosrdno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Keep it optimistic!

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 16:33:03   
TODY78
user posted image user posted image user posted image user posted image dajmo punce.....prekoračit moramo vse do sedaj!!!
Jaz stavim na 45% srečk user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 19:47:23   
Anonimen
Dajmo aprilčice, skupaj nam bo uspelo.

(odgovor članu TODY78)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: M ne pričakujemo aprila!
12.3.2008 22:07:09   
Barbk
No mercy babuške...v boj,v boj z nogami v luft. user posted image  Oh mi dogaja...user posted image  me je čist zvila nekaj, me že dolg ni trebuh tako čudno bolel. Pomoje ko kašljam ko en star čiko in se napenjam in pol tako še bolj trebuh boli. Grem jutri k dohtarju (so me komaj nagovorili-pa hvala jim) ker še zmer oz. če dalje bolj kašljam, grlo reže, pa čist škripam z glasom. Se moram pocajtat, akcija (beri user posted image ) se približuje. user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: M ne pričakujemo aprila!
13.3.2008 7:02:57   
ninčy
No, se selim v april. Ker pa imam zdaj pa res čist pomešane cikluse, me dajte kar na XX.04.
Res upam, da bo april ROZA.

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: M ne pričakujemo aprila!
13.3.2008 9:12:10   
Anonimen
Jaz bi prosila, da me dodate na 10.04. in upam, da je res tokrat ne bo.

Anonimnauser posted image

(odgovor članu ninčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: M ne pričakujemo aprila!
13.3.2008 9:48:12   
TODY78
punce javljam vam, da sem dane zjutraj dobila zeleno luč od moje ginekologinje...nimam pregrade...vse je na mestu....zdaj pa še teden do user posted image  potem pa v boje!!!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dajmo punce, da porušimo vse rekorde!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?