|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
13.2.2009 16:10:23   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: andie


Najbolj mi je vedn pomagal mleko-kratkotrajno sicer



ja ravno zato mleko ni proti zgagi. veliko ljudi ga pije, ker mislijo da jim pomaga. sej pomaga ampak kratkotrajno, potem začne zgaga še bolj pečt.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
24.2.2009 12:49:49   
SAŠA77
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Joj, kako vesela bi bila za en pameten nasvet. Donat proti zgagi več ne pomaga, rupurut tudi ne (itak se ga poskušam izogibat), ampak ta zgaga postaja tako huda, da mi gre od sile celo na bruhanje...

Kaj naj jem? Trudim se, da bi bila hrana čim manj mastna... Po sadju je vsa zadeva še hujša...


pozdravljena,
tudi sama sem imela podobne težave v prvi nosečnosti v tej pa hvala bogu malo manj,meni najbolj pomaga srov korenček jaz sem ga pojedla veliko in je res pomagalo,kadar pa nisem imela korenja sem si pomagala z malo sode-bikarbone v vodi in popila,upam da se ti težave odpravijo ker vem kako zna to bit nadležno,lpuser posted image

_____________________________

upanje umre zadnje,uspelo nam bo skupaj

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
24.2.2009 14:39:29   
rj1808
Kisela smetana..Pa domače olivno olje!Pol žličke in si kot nova!!!!(Če se ti ne gabi seveda..)

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu SAŠA77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
2.3.2009 19:31:04   
Bubble
Hja vidim da je tudi drugim pomagalo mleko...Meni je zadnja dva meseca mleko gledalo iz ušes  user posted image  Težave sem imela že leta prej in mi je pomagal samo Gastal. Ampak tega ne smeš jemati med nosečnostjo tako da sem popila 1  - 1,5 litra mleka samo ponoči, nekaj pa tudi čez dan. Zanimivo da je bilo najhuje ponoči in ugotovila sem tudi, da je po pici bila zgaga zelooooooooo moteča, tako da sem vsake pol ure pila mleko....Raje to kot pa tablete zaradi otroka pa naj rečejo da lahko jemljemo te ali one tablete...Srečno

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
2.3.2009 20:08:00   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Bubble
Težave sem imela že leta prej in mi je pomagal samo Gastal. Ampak tega ne smeš jemati med nosečnostjo


Gastal lahko jemlješ med nosečnostjo - meni je rekel zdravnik, da ga lahko, in to tudi po 2 skupaj, če je treba, poleg tega pa tudi v navodilih piše, da ne škoduje, pa še dr. Pušenjak je na MON-u rekel, da se ga sme jemati.

(odgovor članu Bubble)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
14.3.2009 15:53:56   
Joob
Mene je zgaga pekla vsakič ko sem jedla agrume, jedla sirne namaze, pila mleko, jedla jogurte...in pomagal mi je zelo hitro le Donat.user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
15.3.2009 10:33:40   
Lidy
V 1 user posted image  je bilo full hudo Rupurut sem jedla kot bonbončke, pomagalo je 5 min potem pa ne več.

Zdej v 2 user posted image  so se težave pred kratkim ponovno začele in sedaj mi pomagajo JAGODE!!!!!!
Po jagodah nimam teh težav več.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
17.3.2009 23:28:10   
niwaj
Meni pomaga al Rupurut, al pa PREŽGANKA! Vem da se cudno sliši ampak meni pomaga. Druače pa je mami svetovala, naj jem kuhano PROSO. Baje ful veže kislino nase oz. jo nekak izniči. Tudi proso je pomagalo. 

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
18.3.2009 9:57:07   
bjondi
Jaz sem imela težave z zgago-kiskino že kako leto pred user posted image  (kandida) .Tako da že od takrat prakticiram ,da imam mandlje pri roki,pojem jih pet,ko jo začutim in je v redu.

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kaj pomaga, ko peče zgaga?
6.4.2009 10:27:53   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

Meni pomaga toplo mleko.


Meni pa mrzlo.


tudi meni je pomagalo mrzlo mleko

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu vesna.com)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?