|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kredit
3.3.2008 20:24:43   
Anonimen
nekje med 0,1 do 0,5%, so tudi izjeme katerim sama banka že dodeli zelo nizko obrestno.


Aha, nekaj je.

Kaksna izjema si pa lahko?

(odgovor članu eggo)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kredit
3.3.2008 20:27:07   
eggo
dobra plača in po možnosti da jim odpreš račun pri njih in ti tam nakazujejo plačo, seveda če je plača 1500€ ali več se da to zmenit, je pa druga stvar, da taki ki majo neto tako plačo ne potrebujejo 10000 za daljše obdobje kot enega leta. Blagor enimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kredit
3.3.2008 20:28:20   
Anonimen
dobra plača in po možnosti da jim odpreš račun pri njih in ti tam nakazujejo plačo, seveda če je plača 1500€ ali več se da to zmenit,


Dobra placa, to pomeni torej 1500€ na mesec ali vec?

(odgovor članu eggo)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kredit
3.3.2008 20:29:31   
eggo
neto, sepravi da je cela plača nad 2000€. ja zame je to dobro plača. a ni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kredit
3.3.2008 20:30:42   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: eggo

neto, sepravi da je cela plača nad 2000€. ja zame je to dobro plača. a ni?


a ni to odlicna placa user posted image user posted image user posted image  jst bi bla ze s 1500 bruto zadovoljna!user posted image

(odgovor članu eggo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kredit
3.3.2008 20:32:18   
Anonimen
neto, sepravi da je cela plača nad 2000€. ja zame je to dobro plača. a ni?


Kako to mislis, "cela" placa? A priliv?

(odgovor članu eggo)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kredit
3.3.2008 20:33:36   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

neto, sepravi da je cela plača nad 2000€. ja zame je to dobro plača. a ni?


Kako to mislis, "cela" placa? A priliv?


user posted image user posted image user posted image  cela placa je mislu bruto - torej s prispevki zavarovanja, pokojnine itd.. izplacilo je seveda manjse..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kredit
3.3.2008 20:35:18   
eggo

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kako to mislis, "cela" placa? A priliv?



ja.

baguSka mislim da se bi marsikdo zadovoljil že z 1000€!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kredit
3.3.2008 20:38:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eggo

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kako to mislis, "cela" placa? A priliv?


ja.


Aha.

K to je lahko kar precej razlike...

(odgovor članu eggo)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kredit
3.3.2008 21:03:20   
Gina
Ja, samo kaj pa ima banka od bruto plače kogarkoli? Saj bruta banka ne vidiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kredit
3.3.2008 21:08:48   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, samo kaj pa ima banka od bruto plače kogarkoli? Saj bruta banka ne vidiuser posted image


Banka vidi bruto priliv: neto plača + prevoz + malica + drugi davčno neobdavčljivi prihodki (npr. potni stroški)

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kredit
3.3.2008 21:08:49   
Anonimen
obračanje denarja pod njihovo streho.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kredit
3.3.2008 21:19:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, samo kaj pa ima banka od bruto plače kogarkoli? Saj bruta banka ne vidiuser posted image


Banka vidi bruto priliv: neto plača + prevoz + malica + drugi davčno neobdavčljivi prihodki (npr. potni stroški)


Ja, tocno to, bruto priliv in ne bruto place. Ocitno se marsikdo mesa ta dva pojma.

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kredit
3.3.2008 21:22:04   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: N & B

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ja, samo kaj pa ima banka od bruto plače kogarkoli? Saj bruta banka ne vidiuser posted image


Banka vidi bruto priliv: neto plača + prevoz + malica + drugi davčno neobdavčljivi prihodki (npr. potni stroški)


Ja, tocno to, bruto priliv in ne bruto place. Ocitno se marsikdo mesa ta dva pojma.


No, jaz ne. Jaz sem mislila bruto placo.. :) Vem pa, da banka gleda samo bruto priliv.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kredit
3.3.2008 21:52:03   
Gina
Zdaj sem pa jaz blond. Res se nikdar nisem poglabljala v to, kaj banka dobi, ampak po moji logiki bi sicer banka lahko videla, kaj si ti dobil oz. bolje rečeno lahko zahteva izpisek tvojih plač, če rabiš ti kredit (a temu rečete bruto priliv al kako, ker izrazi v bančništvu so mi španska vas?), ampak z bruto plačo (beri neto+ davki, prispevki), pa banka res ne vem, kaj bi imela, razen da jo od daleč pogleda na papirju - igrati se z njo, tako kot z mojo neto plačo, se menda ne moreuser posted image ?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kredit
3.3.2008 21:54:23   
Anonimen
ampak z bruto plačo (beri neto+ davki, prispevki), pa banka res ne vem, kaj bi imela, razen da jo od daleč pogleda na papirju


Ne, nima nobenega opravka z bruto plačo.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kredit
4.3.2008 11:00:02   
sazi
ampak z bruto plačo (beri neto+ davki, prispevki), pa banka res ne vem, kaj bi imela, razen da jo od daleč pogleda na papirju - igrati se z njo, tako kot z mojo neto plačo, se menda ne more ?


hja, načeloma res, ampak s podatkom o bruto plači si lahko pomaga toliko, da izračunajo, kakšno neto plačo naj bi dobil - meni je to prišlo zelo prav, saj sem najemala kredit ravno na prehodu iz porodniške v novo službo. Razlika v dohodku je bila občutna. Na podlagi stare plače oz. porodniške mi nikoli ne bi odobrili takega kredita. Ker plače še nobene nisem dobila, da bi stanje lahko preverjali z zadnjimi tremi bančnimi izpiski, so mi odobrili kredit na podlagi moje nove pogodbe o zaposlitvi, kjer je bila zapisana samo moja bruto plača.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kredit
1.4.2008 14:16:54   
linz
lep pozdrav

malo si bom sposodil temo in sicer me zanima sledeče:
9 mesecev sem lastnik stanovanja na dolenskem-mokronog, ki sem ga kupil od staršev moje punce za ceno novega malega avta (vredna za malo več malih avtov), velka ene 60kvadratov v dvostanovanjski hiši. ali imam kašno možnost dobiti recimo hipotekarni kredit, lizing al karkol, glede na to da sem še študent, brezposelen (brez mesečnih prilivov), brez porokov. denar bi pa porabil za obnovo stanovanja, nakup avta,...

hvala za odgovore
lp

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kredit
1.4.2008 15:41:27   
eggo
morda se bi dalo kaj zmutituser posted image

samo banko bo oziroma bi zanimalo od kje ti prilivi, ali kako boš kredit poravnal, ker jim ni v nobeno korist da ti zarubijo stanovanje.

(odgovor članu linz)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kredit
1.4.2008 22:17:59   
Sibil_
Čisto tako iz firbca, če kdo ve-kaj se pa zgodi, če ti banka zarubi stanovanje?To prodaja banka ali kako?IN kako izveš za kakšno tako stanovanje?user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu eggo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kredit
2.4.2008 16:10:47   
lotoska
Lahko ga dajo na dražbo, poglej pod sodišča, tam imajo dražbe, ki so posledica izvršb.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?