|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kontracepcija
4.3.2008 9:28:52   
FLASK_A
Jaz sem jih jemala 6 let, nikoli problemov (no, razen tega da sem se čist spremenilauser posted image ). Jemala sem jih še kar dosledno, približno ob isti uri.

Glede sprememb na sebi sem pa šele zdaj opazla- ko tablet ne jemljem več. Res je bolje brez te kemije. Vsaj zame.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kontracepcija
4.3.2008 10:01:30   
Lepotica
Flaška kaj se je spremenilo?

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kontracepcija
4.3.2008 10:21:52   
FLASK_A
Ful sem bila razdražljiva, nič mi ni pasalo... Kaj pa vemuser posted image Tudi sexala sva manj... Samo nevem, kako nisva prej tega opazila, da je to zaradi tablet- sva imela še malo morje zunanjih okoliščin najbržuser posted image
No, po porodu itak tablet ne dajo, in sem bila super! Zdej sem pa dala Mireno not, pa me spet nekej kuha... Razmišljam, da sem še najboljša, če nimam ničesaruser posted image Sam glede otrok pol nevem- jih nimam kam tolk datuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kontracepcija
4.3.2008 14:23:13   
uršika***
Midva pa zdaj delava na bebici, sva začela ta mesec in mi je sex full boljši. Se mi zdi, da sem se res nekak "spucala" od teh tabletk in me ni več treba spominjat, da bi blo dobro kaj user posted image .
Pa veliko bolj povezana se počutim s partnerjem, ko vem, da ni nikjer nobene ovire za njegoveuser posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi razdražljiva nisem več  kot sem bila, ko sem jemala tabletke. Vse mi je šlo na živce.user posted image
Je pa sigurno bolš imet tabletke, kot pa kondom. Še slabše je pa ven datuser posted image user posted image
Vsaj men

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kontracepcija
4.3.2008 15:45:19   
bt08
Jaz sem jih jemala 9 let,vmes eno leto pa pol ne ker sem zanosila,pa pol takoj nisem začela jemat.Sedaj en mesec ne jem več,ker bomo spet delali na dojenčku.Sem pa isto opazilak ot moje predhodnice,da nisem zvečer več tok hiter zaspana,nisem tok utrujena,boljše volje,rajši seksam.In vem da nikoli več jih ne vzamem tabletk,aja pa še pritisk sem znišala,ker sem mela visokega.
Moj ne more vrjet da jaz hočem user posted image ,ponavadi se mi ni ljubilo!Zdaj pa če vsak dan user posted image  sem za!!!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kontracepcija
12.3.2008 22:54:50   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Ful sem bila razdražljiva, nič mi ni pasalo... Kaj pa vemuser posted image Tudi sexala sva manj... Samo nevem, kako nisva prej tega opazila, da je to zaradi tablet- sva imela še malo morje zunanjih okoliščin najbržuser posted image


a to je dokazano, da tablete tako vplivajo? to pa prvič slišim..

ali lahko bolj natančno opišeš, kakšne so bile tvoje spremembe vedenja?
a zaradi tabletk se manj sexa?

to pa je zanimivo, tega pa še nisem slišala, čeprav vidim, da jih dost to piše...zanimivo

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kontracepcija
13.3.2008 9:28:30   
Kaliope
mislim, da bi počasi že lahko bilo dokazano - glede na to, koliko takih izkušenj imamo punce samo tukaj na forumu ... pa en kup mojih kolegic jih tudi ima. Sicer pa je to tudi nekak "normalno", saj vseeno vnašamo kemične hormone vase, pa saj same vemo, kaj vse nam hormončki lahko zakuhajo - predvem na čustveni ravni ...
sicer pa, smo različne in ene nimajo takšnih znakov ... ene mislijo, da jih nimajo, pa ko nehajo z jemanjem, opazijo razliko ... druge pa hitro posumimo, da je to to user posted image

sama sem se definitivno odločila: nikoli več tabletk ... brez njih se počutim boljše (razen 1. dan menstruacije, ki je sedaj malo bolj močna) in veliko veliko raje seksam user posted image tak da se moj ljubi zelo strinja z mano ... user posted image

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kontracepcija
13.3.2008 9:45:48   
_sanja_*
Jaz sem jemala najprej Diane, nato Logest, ker sem se po Diane zredila, potem sem imela enoletno pavzo, zadnjih 8 mesecev pa sem jemala Yasminelle. Najboljše so bile Yasminelle (enako Yarina), najmanjša koncentracija hormona, zato sem se odločila za njih. Prejšnji mesec sem pojedla zadnjo škatlo, ker bova začela delat na user posted image . Predvsem od tega, kdaj bo user posted image user posted image , je odvisno, če jih bom kdaj kasneje še jemala. Mislim pa, da ne. Za mamice imajo vrsto druge zaščite (dokler ne rodiš se mi zdijo najboljša zaščita, po porodu pa se najdejo boljše opcije). Sigurno drži, da manj kemije kot poješ, boljše je. Nikoli se ne ve, koliko resnice je v vseh pozitivnih in negativnih učinkih KT.
Morem pa dodat še to, da ob KT ne rabiš nobene druge zaščite, niti kondoma, niti metode umika,... To je res brez veze. Če se odločiš za njih, se odločiš tudi za to, da jih boš redno in vestno jemala in s tem sigurno preprečiš zanositev. Nihče me ne bo prepričal, da ob rednem jemanju lahko zanosiš.

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?