|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
24.7.2008 23:43:27   
NAVT
Ma sej vas skoraj vsak dan malo preberem, a da bi pa kaj napisala, pa skoraj ne vem kaj user posted image

No, ko ste me že izzvale (lepo da me pogrešate)... danes smo imeli zadnj pregled v RA. Punci sta seveda super. Pokazali sta skoraj vse svoje veščine, le to da se znata fajn pogrist, ne. Dolgi sta 74 cm in Brina ima cca 8700g, Neža pa cca 9100g. V dolžino jo je Brina končno dohitela v teži še ne.

Sicer se pa pripravljamo na jutrišnje praznovanje in pihanje prve svečke! Bomo praznovali kar na Birbi. Upam da bo fajn. Bom kaj poročala.

Sonček78... čau!!! Kako ste kaj? 

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 7:56:30   
asso
Dobro jutro na hitrco, ker potem grem na teren... boljše, da vam ne povem kam, ker mi boste spet fovš...

Ja, barvanje sem zaključila. No, še za omaro je en flekec, ampak to bo šlo tik tak. Sem rekla dragemu, da to lahko on dokonča danes popoldne, ko mene ne bo (skočim v Trst in potem po punci k mami).

Thaiss pravi, da ima Matia bakterijo v ledvički. Včeraj je bil še na infuziji, ampak vsaj vejo kaj je in upa, da gresta danes domov.
Thaiss upam, da ni nič narobe, da sem jaz sporočila.

Zdej pa vas bom zapustila, ker grem na lepšeuser posted image  Čeprav bo tudi šef prisoten...user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   [Brisano sporočilo]
25.7.2008 8:06:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 8:24:39   
melaverde
dobro jutrooo !!

da vas še jaz malo pokomentiram....


IZVIRNO SPOROČILO: nektarina
No danes smo šli na pohajanje brez vozičkov. So bili prav pridni. Malo  so  hodili, malo smo jih nosili, malo so šli na igrala.  Zdaj niente piu'   coffee time. Ni cajta niti za stran pokukat..  Malo mi manjka tisto   mirno pohajanje in kavica.

Sploh ne vem kako to izgleda user posted image  mi smo še vedno v vozičku oz. sedaj me mika marela...

Pri  P pa imamo  nove mere.   Merili so jih stoje.  NIk 81, Alex 79,5.
Teža  ALex  10 300, Nik  11 500. Smo že par mesecev na istem. Še dobro glede na to,da  je Nik  stradal skoraj mesec dni. Ni hotel jest in pika. Zdaj se mu je povrnil apetit.


ma dobro, kaj bo moj Val najmanjši otrok v mestu in na vasi user posted image . doma mi govorijo kako je poln, po merah pa je piščanc....

peskovnik, za nas je zakon!!! nekaj morajo delat in Val od kar ima peskovnik, mi ne lazi na stopnice in mi ne brska po zemlji s kakci. Res, da gre pesek tudi ven ampak se ne sekiram, po igranju pometem in je...nova vreča pa stane par evrov.

sosedov bazen, ma meni tista hiša ni nič posebnega user posted image  moraš pogledat tako, da tam živijo tri družine (nonoti in dva sina z družino) in je veliko lažje urejat, čistit,... če vsak nekaj naredi. Kakšno nedeljo ali pa za rojstni dan, bi mi prišel prav tisti prizidek z bazenom user posted image user posted image  Bazen je vedno čist kot moja banja, v njem pa ne pomnim če sem kdaj koga vidla...mogoče ko so bili otroci majhni user posted image

majrim, Matia ima uroinfekt... ampak je tako dehidriran, da imajo težave tudi z infuzijo... user posted image user posted image
boga moja thaiss kaj te vse toka.... user posted image user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 8:41:16   
melaverde
              BRINA IN NEŽA,
ČESTITKE OB PIHANJU 1. SVEČKE !!!
    SAMO NAJLEPŠE VAMA ŽELI
             VAL z mamico !!!
 
user posted image


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 13:51:16   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

ma dobro, kaj bo moj Val najmanjši otrok v mestu in na vasi user posted image . doma mi govorijo kako je poln, po merah pa je piščanc....



Ma ta prava se oglaša, ki ti si največja v mestu in na vasi in najbolj povna od vsehuser posted image  Kaj pričakuješ od otroka. Čisto normalen je in meni se prav nič ne zdi ne presuh in ne premajhen. Prav carino je.
Sej to ti govorim, ker moji itak sta med najmanjšimi. Pa kaj zato, nič jim ne fali... Od moje sodelavke hči, ki je pol leta mlajša od Nastie nosi obleke za 5 let (Nastia komaj za 3)....


Za sosedov bazen pa je bilo najbolj hecno tisti dan, ko so imeli za jim rušit zid, pa so izvajalca prosili, da naj počaka še en dan, ker oni imajo rojstni dan in... seveda izvajalec jih je počakaluser posted image

Zdej zaključujem moj naporen delovni dan, skočim v Trst in potem k mami po razgrajačici, ker mi manjka malo kažina...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 16:57:27   
thaiss
na hitro se vam oglašam, smo na vikend odpustu!!!
več zvečer, zdej gremo na sončka!!!!

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 20:12:29   
asso
BRINA in NEŽA vse naj, naj, naj...
 
user posted image
 
user posted image
 
 

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 20:32:27   
n€na
BRINA IN NEŽA VSE NAJBOLJŠE

user posted image

VAMA ŽELI ZALA Z MAMICO

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 22:03:54   
majrim
BRINA...............NEŽA
....EN zvrhan koš poljubčkov obema pošilja Neža
user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 22:05:22   
majrim
thaiss...en velik objemček zate
user posted image ...kaj pol v ponedeljek greste spet not al kaj??user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 22:58:20   
nektarina
user posted image


BRINA in NEŽA... vse  najboljše za 1. rojstni dan
user posted image  bravo mami za dvojno delo

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 23:11:18   
nektarina
Mela: kakšno marelo imaš v mislih??
Kako  služi Valu  bičikleta?.  Pri nas se hitro štufajo.  Alexu je bolj všeč nakupovalni avto iz Merkatorja. Zdaj tudi   za poganjalce me ne rabijo več. Eden poriva drugega  al pa se zaletavajo.  
Peskovnik, jaz bi  jih dala notri ma moj njuri in njuri.  Je preveč delikaten.  Jaz jih stavim  vsepovsod on pa non stop nekaj tečnari.. to ne, uno  ne. Ma kaj so vsi očetje  takšni??

Mela,  Val  sploh ni miken. Meni se je zadnjič ko sem ga vidla zdel skoraj debelušen... booo
Moja dva  sta velika za dvojčka , drugače pa sta v normalnih merah. NIk zgleda malce bolj poln, Alex pa je  suhec.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
25.7.2008 23:56:09   
NAVT
Hvala za lep želje in čestitke! No, pa smo dali tudi to skozi. Praznovanje je bilo luštno, otroci so se naskakali in napokali torte. Zaključek je bil malo tako tako: so nas zaklenili na igrišče. Tako da smo še nekim drugim otrokom pomagali poskakati čez ograjo. Čez smo šli vsi razen mojega moža, ker je v tistem prišla čistilka. Skratka prišlo je do nesporazuma. Tisti stric ki je zadolžen za zaklepanje, je mislil da so vsi otroci naši in da imamo mi itak ključ za druga vrata. Dejansko pa ključ ni hotel služiti svojemu namenu. Bom v ponedeljek poročala na Komunali, pa naj preverijo.
Imeli smo se fajn, jaz sem pa ves čas obujala spomine. Kako hitro beži ta čas. Če bi tekel tako kot ga dojemam, bi bile moje princeske stare 6 mesecev, mogoče 7, ne pa 12.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
27.7.2008 21:02:10   
majrim
na,tle kmalu ne bo nobene večuser posted image ...pa nič...sem vas hotla samo pozdravit, pa vidim,da nimam koga...pa drugič...a nič prej kot čez 14 dniuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
28.7.2008 8:54:27   
asso
Dobro jutro

IZVIRNO SPOROČILO: majrim

na,tle kmalu ne bo nobene večuser posted image ...pa nič...sem vas hotla samo pozdravit, pa vidim,da nimam koga...pa drugič...a nič prej kot čez 14 dniuser posted image


Majrim, da ti teh 14 dni čim prej mine, in da boš potem ponovno zaživela v vsej svoji radostiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ne morem verjetn, da cel vikend niste našle niti besedice za napisat.
Jaz sem parkrat pokukala gor in vidla, da ni nič od te debate in sem kar zaprla. No te parkrat je bilo ene 2x, ker je bil vikend kar zaseden in pohajaški.

Danes pa ponovno tu. Joj, bi bila raje doma. Nastia je na počitnicah pri nonotu, Tarin pa je doma z nono. Ne vprašte pa kakšen kažin je, ki ni Nastie. Tarin že zvečer Aja, aja, aja... (beri Nastia), zjutraj, ko se je zbudila je bilo najprej mama, takoj za tem Aja (je bil moj pri njej) in zjutraj, ko se bo zbudila bo verjetno ponovno Aja... bo že preživela.

Dajte no, kaj moram kakšno brcnit v rit, da se malo zmigamo in kaj več napišemo.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
28.7.2008 10:32:57   
melaverde
dober dan!

moram hitro kaj napisat, da ne dobim brce.... user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nektarina
Mela: kakšno marelo imaš v mislih??
Kako  služi Valu  bičikleta?.  Pri nas se hitro štufajo.  Alexu je bolj všeč nakupovalni avto iz Merkatorja. Zdaj tudi   za poganjalce me ne rabijo več. Eden poriva drugega  al pa se zaletavajo.  
Peskovnik, jaz bi  jih dala notri ma moj njuri in njuri.  Je preveč delikaten.  Jaz jih stavim  vsepovsod on pa non stop nekaj tečnari.. to ne, uno  ne. Ma kaj so vsi očetje  takšni??


ne nektarina, niso vsi očetje takšni user posted image  midva ga kar pustiva, sej pokasira kako buško ampak sploh ne joče več... mu rečemo če je ulovil zajčka, se zasmeje in reče "NE" user posted image  edino za preoblečt imam vedno s seboj ker pesek in voda...ajajajjjjjj, tvoj dragi bi popi**** user posted image user posted image

ma od marel mi je všeč Zapp ampak se mi zdi da ne bi odslužil svoje cene in bo kar ostal v trgovini. Kolo pa je kar v redu, vsaj ko gremo v trgovino...mercatorjev avto pa mi ni všeč, Val je zunaj v sekundi user posted image

pa dej pokliči me, da se kaj dobimo...mu bo nerodno njurit pred nami user posted image user posted image

zrak, kaj je s teboj??? kje se potikaš????

asso, si vse prebarvala?? kako je prišlo??? kje pa vzameš barvo???
si bla kaj na kontroli v mojih krajih??? do kdaj naj bi delali????

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
28.7.2008 10:33:28   
melaverde
asso, una rumena si ti... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
28.7.2008 13:26:40   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

asso, si vse prebarvala?? kako je prišlo??? kje pa vzameš barvo???
si bla kaj na kontroli v mojih krajih??? do kdaj naj bi delali????


Sem prebrala prej samo spodnji post "asso una rumena si ti" in mi ni bilo nič jasno... zdej mi je

Ja, prebarvala vse, no barve mi je zmanjkalo za detajle, drugače sem za omaro pustila en flek belega, ker v soboto zjutraj se mi ni dalo po barvo. Dragi pravi, da je prišlo super (če on tako pravi je res, ker je delikaten - mu je bila v kanti premočna barva). Barvo vzamem v Mercurju (ampak ne bi dala roke v ogenj, da nima celo cenejšo Habitat) Jubovo, ampak Helioss ima večjo izbiro in naslednjič, ko se lotim prenove barv bom vzela njihovo.

Na kontroli sem bila prejšnjo sredo in to grem ponovno. Dela napredujejo, pač bodo z zamudo, vsaj cesto. Baje bodo začeli delati tudi v sobotah in nedeljah. Delali naj bi cesto do 25.08. - ampak bodo zamujali, igrišče do 25.09, ampak 18.09. mora biti boje končano, ker režemo trak. 21.09. so parlamentarne volitve in ne moremo traka rezati po volitvahuser posted image user posted image  Si že štufa ne, del...

Ajd, grem na sladoled (k šefu) se beremo kasneje, upam, da bo še katera kej napisala in ne to kako se jaz imam fajn v službiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   (Južna) Primorska - 2.del
29.7.2008 10:51:50   
solinar
Pozdravljene Primorke...

Moja boljša polovica vas vse prav lepo pozdravlja...operacija je minila brez zapletov, tako da sedaj počiva in je na infuziji ter čaka na moj obisk.Zgleda, da bo jutri že prišla iz bolnišnice user posted image  saj so jo operirali po nekem novem postopku.

Lepo vas pozdravljava tudi midva z Nežo.

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
29.7.2008 11:23:08   
asso

IZVIRNO SPOROČILO: solinar

Pozdravljene Primorke...

Moja boljša polovica vas vse prav lepo pozdravlja...operacija je minila brez zapletov, tako da sedaj počiva in je na infuziji ter čaka na moj obisk.Zgleda, da bo jutri že prišla iz bolnišnice user posted image  saj so jo operirali po nekem novem postopku.

Lepo vas pozdravljava tudi midva z Nežo.


Pozdrav tudi tebi. Lepo pozdravi tvoji boljši poloviciuser posted image  in čuvaj majrim, da bo čimprej okrevala.

Ja, še dobro, da se kdo oglasi, ker še malo bova sami z Melo oz. bom jaz imela monologeuser posted image user posted image

Thaiss, kako je kaj z vamiuser posted image  Ste doma ali ponovno na hribu. Daj poročaj kaj.

Kje pa se ostale skrivateuser posted image

Jaz sem še vedno v službi. No, kmalu bo ura od malice in bom šla en sprehod, čeprav je toplo...
Tarin doma pogreša Nastio, Nastia pri nonotu pa se razvaja in po moje sploh nas ne pogreša. No, danes jo grem iskat in jutri zjutraj ponovno peljem k očetu, ker imava zjutraj dermatologa.

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
29.7.2008 15:55:18   
thaiss
evo meuser posted image
sem že zjutraj napisala celo klobaso od posta, ma sem bla prepozna in je šlo vse k user posted image user posted image

Vglavnem z Matio sva bla danes na UZ ledvičk, vse bp, v kolikor pa se bodo bakterije ponavljale mu bodo naredili nevemkašnoskopijo, da se prepričajo da ne gre za refluks. Jutri mi javijo še izvide vode in krvi in to je to!!! Upam, da bo po antibiotiku vse v redu, bova pa mogla dajat bolj pogosto vodo na kontrolo.
Tko, druzga nič novega pri nas...aja, Matičkotu smo ričole postrigli in zdej je fantuser posted image

sem se slišala z Majrim, pravi da se počuti vreduuser posted image  user posted image  user posted image  Samo tako naprej!!!

nektarina a tvoj dragi je res tak?? Sej otroci se morajo navadit tud mal peska pojest..kaj še bo ko bodo v vrtcuuser posted image

Neža in Brina z zamudo ampak iz srca vse najboljše za 1. rojstni dan!!!
user posted image
Pa Klari enga lubija tudi za 11mini user posted image

melaverde- ta je za Vala
user posted image

asso - o naročilu crocsov nimam pojma, vse to je zrihtala dskubin, ona je stručko za ebay!!! Smo jih pa dobili v roku 10 dni, Matia lepo hodi v njih, tako da drugo sezono sigurno še ene nabavimouser posted image
evo ga mojga crocs manauser posted image
user posted image
Matia s sestrično
user posted image
jaz in A ko sva skreganauser posted image  
user posted image

pred striženjem
user posted image    user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
30.7.2008 6:57:36   
NAVT
Dobor jutro!
Jaz svetim pokonci že dobor uro. Aljoša je v sanjah nekaj zakričal in meni je adrenalin tako pognal, da nisem mogla več zaspat. Mogoče je tako tudi prav pa bom začela malo pakirat. Jutri namreč odrinemo proti Logu pod Mangrtom. Računamo da prispemo tja v petek user posted image . Naša Neža težko pride še do Kopra. Tako da planiramo v dveh rundah, najprej do Gorice pol pa naprej. Komaj čakam ta dopust!!! Itak sem cele dneve tle doma, najdlje kar me nese je zadnje časa Birba in še to zgornja. Na plažo ne grem, ker si sama z obema ne upam, že Birba je podvig, ker je Neža tak cigan ... kar gre, s komerkoli al pa sama. Aljoša še ne sme v morje. Računamo, da ko se vrnemo z dopusta, bo tista opeklina že zgodovina. Upam, da bo vreme zdržalo.

Thaiss, želim da boste imeli tudi vse ostale izvide OK.

Majrim, čimprej okrevaj !!!

Nektarina, res niso vsi očkoti taki. Moj mož dovoli več kot jaz oz. bolj bi rekla da dovoli druge stvari. Npr. mene ne gane več, če se punci odločita "pospraviti" cd-je iz nosilca. Pač, prvih 10 ali 15 je na fotelju, pol jim spuščata iz fotelja na tla. Včasih kakšnega poglodata in to je to. Mojemu možu grejo lasje pokonci in na to temo zelo hitro reagira. Kar se tiče peska ali drugega... otrok mora raziskovat. Nama se tudi ne zdi vredno kontrolirat al bo luknja na hlačah al ne. Kupiš druge. Je ni cene, ki bi preprečila, da se otrok giba. Seveda v mejah varnega! Ampak če plazi v dolgih hlačah po asfaltu... naj, samo da niso sposojene :))) Po golih kolenih pa nočeta plazit. Sta ugotovili, da boli. Če ne gresta po dveh, gresta po dlaneh in stopalih. Ful sta hecni!!!

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   [Brisano sporočilo]
30.7.2008 7:43:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NAVT)
  Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: (Južna) Primorska - 2.del
30.7.2008 14:22:20   
asso
Ku, ku... a nobene ni tu...

Ste vse na plaži v tej vročini. Jaz pa sem še vedno v službi. No ne za dolgo...
Potem pa grem domov lenarit. Nastia je še vedno na počitnicah. No, včeraj je prišla domov prespat in je bila sitna ko user posted image  Samo jokala je, da seveda je na koncu od vsega joka bruhala in mi samo delo naredila...

Se bi šla malo kopat, ampak sama s Tarin nima smisla, ker itak ona ne mara kaj dosti vode tako, da... bom raje doma v hladu.


Thaiss res ti želim, da bi Matia po antibiotikih bil boljši, in da se mu to ne bo ponavljalo.

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

asso - o naročilu crocsov nimam pojma, vse to je zrihtala dskubin, ona je stručko za ebay!!! Smo jih pa dobili v roku 10 dni, Matia lepo hodi v njih, tako da drugo sezono sigurno še ene nabavimouser posted image


Zakaj čakat drugo sezonouser posted image  Samo zimo počakaj in nabavi tiste z mucko noteruser posted image  
Jaz bom mojima sigurno jih vzela, ker s temi Crocskami res nimam problema za jim obuvat. Tudi Tarin rečem naj se lepo obuje. Gre in se obuje (mogoče tiste z mucko bo malo teže, ampak se bo navadila). Res, če ne drugo se sama obuje in je več obuta kot s kakšnimi sandalčki. Ampak, če nima paščkov nazaj pa se ji non stop zuvajo in ne ve hodit z njimi.
Bom allora kar dskubin zagnjavila, ko bom rabila. Lahko pa se zmenimo in kupimo skupaj tako, da bodo manjši stroški (poštnina).

Mela, kje se pa ti skrivaš? Si pala v kakšen kanal, ko si šla domov oz. v službouser posted image

Pa ostale, še vedno štrajkaste pred RR-em. Aja, čakate zimo za vžgat računalnik, da vam še prostor segrejeuser posted image user posted image user posted image
Zrak čaka hitrejšo povezavo, ampak bo se še načakala...

Ja, v tem vremenu pri nas ponovno lavfa klima dan in noč. Zdej je prišla še ideja za drugo leto, da bo potrebno dat na verando screen senčila, da nam ne bo toliko toplote šlo v stanovanje. Samo še ponudbe dobim, da vidim koliko stroškov bo to in bo investicija spet v hišouser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?