|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 14:12:42   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
O poštarju pa raje ne bom user posted image user posted image user posted image ...sem dobila prometno kazen user posted image user posted image user posted image ....slikana ne da bi sploh vedela ko sem prekoračila hitrost, pa sem ob 120 € in ob pike user posted image user posted image user posted image ....raje ne bom, ker sem jezna k......kaj vse bi lahko Titku kupila za ta denar user posted image user posted image user posted image


ojej, ubožca ti. tudi jaz bi bila user posted image user posted image . Koliko pa si šla čez dovoljeno hitrost? S temi radarji je pravi user posted image user posted image . Ni kaj, bo treba vozit bolj previdno!!

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 5026
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 14:15:02   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: mumu

Kar se pa srečanja tiče, bi vas zelo rada spoznala in upam, da bom lahko prišla baje se da velik vozičov zbrat pod Emporium. nisem še bla tam sam tuki je ena januarčica pa se one tam dobijo če je slabo vreme.



Srčno upam, da se dobimo v kratkem oz. preden gremo delat in preden zapade kakšen sneg in mraz!!!
Tudi jaz bi vas zelo rada spoznala, saj zadnjič mi ni bilo usojeno!user posted image

(odgovor članu mumu)
Neposredna povezava do sporočila: 5027
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 14:18:48   
Vilma
Aleži še moj trik za lulanje. user posted image  
Sem ga uprabila pri sinetu, upam, da bo tudi pri Juliji palil, imamo pregled šele čez 14 dni. Me je mal strah, kako namontirat to vrečko pri punčkah.
Skratka pri fantkih je tko: Jaz sem Dominiku to namontirala gor in ga mal pofenala po ritki. Se je prec polulal zarad temperaturne razlike. user posted image  Poskusi to, mogoče bo palil tud pri Sari.
PS: kako pa pri punčki prilimaš tisto vrečko tam spodaj? user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5028
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 14:35:57   
aleži
Vilma, bom provala še to varjanto preden jo bom dala na kahlico.
Tole pri punčkah je pa ful zauser posted image . Pri Žigcu sem en dva tri in lulek se je polulal v vrečko in nesla. Pri punčkah pa zalepiš tako kot je lulica-more biti čez vrečka-saj mislim, da je tako!!

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 5029
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 16:14:23   
terida
IZVIRNO SPOROČILO: aleži

Vilma, bom provala še to varjanto preden jo bom dala na kahlico.
Tole pri punčkah je pa ful zauser posted image . Pri Žigcu sem en dva tri in lulek se je polulal v vrečko in nesla. Pri punčkah pa zalepiš tako kot je lulica-more biti čez vrečka-saj mislim, da je tako!!

Joj, te zadeve z vrečko se pa bojim že vnaprej. Mi imamo P čez dva dni in gotovo jo bom takrat dobila. Komaj čakam user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5030
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 16:17:06   
terida
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
O poštarju pa raje ne bom user posted image user posted image user posted image ...sem dobila prometno kazen user posted image user posted image user posted image ....slikana ne da bi sploh vedela ko sem prekoračila hitrost, pa sem ob 120 € in ob pike user posted image user posted image user posted image ....raje ne bom, ker sem jezna k......kaj vse bi lahko Titku kupila za ta denar user posted image user posted image user posted image

Ah, ja, te kazni. Jaz sem dobila eno že dolgooooooo let nazaj - in to za moje tedanje razmere kar konkretno. Takrat sem bila še študentka in ker nisem hotela doma povedat, da so me dobili na radar, sem se morala kar malo potrudit, da sem jo odplačala. Me je pa naučilo - zdaj stalno gledam na števec. Verjetno sem zaradi tega še bolj nevarna za promet, ker potem manj gledam na cesto user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5031
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 16:18:57   
terida
Jaz imam zadnje čase težave s tem, da bi Erika pojedla kaj več zelenjave. S sadjem navadno ni težav, zelenjava pa ji ne gre v ritko. Jutri sem ji mislila naredit polento (malo za spremembo) pa ne vem kaj bi še naredila zraven. Imate kakšno idejo?

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 5032
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 16:25:37   
terida
O, pa še to vam moram povedat. Zaradi vas sem postala boljša gospodinja user posted image Sicer sem bolj lena za domača opravila, a zadnje čase, ko berem kako ste ve pridne, ste mi dale malo volje in sem se poboljšala. Tako sem danes spet nekaj pucala, pa okna umivala (raje ne povem koliko časa je minilo od zadnjič). Si je Erika gotovo mislila: "Glej, no glej, skozi ta okna se celo ven vidi!" user posted image

Je bil že skrajni čas, da me je malo prijelo, ker bom morala več čistit, ko se bo Erika enkrat začela sama premikat po stanovanju...

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 5033
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 18:54:10   
Zala.
Čer

Terida jaz dam moji punčki polento in paradižnik. Paradižnik povrem v vodi ga olupim in nato mičkeno prepražim na kapljici olivnega olja nato zmiksam s paličnim skupaj s polento. Zala ni jedo ampak tole ji je pa bilo njamuser posted image
Zdaj pa spet šibam, enkrat bom že vse pokomentirala...

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 5034
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:00:52   
aleži
IZVIRNO SPOROČILO: terida

O, pa še to vam moram povedat. Zaradi vas sem postala boljša gospodinja user posted image Sicer sem bolj lena za domača opravila, a zadnje čase, ko berem kako ste ve pridne, ste mi dale malo volje in sem se poboljšala. Tako sem danes spet nekaj pucala, pa okna umivala (raje ne povem koliko časa je minilo od zadnjič). Si je Erika gotovo mislila: "Glej, no glej, skozi ta okna se celo ven vidi!" user posted image

Je bil že skrajni čas, da me je malo prijelo, ker bom morala več čistit, ko se bo Erika enkrat začela sama premikat po stanovanju...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo tako naprej.
Jaz imam jutri tudi generalko doma, ker moje "primorke čakulone" ne bo nobene za kavico!!!
Jaz si tudi mislim, da če se bo Sara začela plazit bom suženj pucanja vsak danuser posted image user posted image ...........jojme, samo to ne!!!!!!!!!!!

(odgovor članu terida)
Neposredna povezava do sporočila: 5035
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:23:54   
aleži
dala sem še nekaj slikic v albumček!!user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5036
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:25:01   
aleži
pomlad08, napiši kaj!!!! te vidim!!!user posted image

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5037
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:32:16   
Jančika_
Punce, dosegle ste 200 strani; prosim, da odprete novo nadaljevanjeuser posted image . Potem bom pa tole zaklenila (zaklepamo zato, ker so bili problemi z maratonskimi temami pri vzdrževanju foruma - občasno je kakšna stran izginila). 

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 5038
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:38:44   
tina50
mumu user posted image user posted image Ti-i za 7 mesečnicouser posted image user posted image
 
Zofy lep avataruser posted image

sem danes naročila baby vac, upam, da res pride jutri, da Lanu sčistim nos!

Zala lepa je ta tvoja Zalauser posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 5039
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:44:57   
tina50
marčevke odprla sem novo temo zakladi marčevk 2

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 5040
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:50:59   
katj
Čer!

En planet zdravja slavljencem Titu, Tii in Niku user posted image user posted image user posted image !
 
Mi smo ok, že 3 noči VSI spimo v kosu, od večera pa do cca 5.30.
 
Bravo Urban za dudo in Anji za podvig!
 
Rok tud nima dude, ampak se je sam tko odloču poleti, kr ni je hotu več. Sm mu jo še vedno dajala oz. mal porivala user posted image , a se ni dal.
Jo pa zato ma še vedno Mark, bo treba počas odrezat.

Mislim da Zofy, hvala za nahrbtnik. Sem ga že skor kupla pr Boštjanu, pa smo pol finančno user posted image  prestavil nakup. Ga pa bomo najbrž kmal kupil ja.

Glede srečanja.........jst spet težim da damo otroke na tla da se igrajo.
V Šiški v Merkatorju majo fajn igralnico za otroke in tam dopoldne je po moje ful placa, bi se lah tamali fajn igral. Tam zraven je lokal, bi najprej spile kavo, pol bi šli se pa malenkost igrat.
Drugač pa pod Emporiumom majo men zelooo dobre tortice.



_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu tina50)
Neposredna povezava do sporočila: 5041
   RE: zakladki marčevk
8.10.2008 20:58:18   
Jančika_
Prosim, nadaljujte na novi temi:

http://www.ringaraja.net/forum/zakladi_mar%C4%8Devk_2/m_3238109/tm.htm

(odgovor članu katj)
Neposredna povezava do sporočila: 5042
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 201 [202]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?