|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 3D UZ
21.3.2008 9:05:35   
cleopatra
Jaz sem klicala za 3D pri dr. Pušenjaku, in sem se hotela naročit nekje v sredini maja, ko sem vidla, da pište, da so gneče povsod. Pa je rekla ena gospa, da še za april nima seznama, da naj pokličem konec aprila ali začetek maja.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 3D UZ
21.3.2008 11:39:32   
sarcy21
Koliko boš pa dala v Domžalah za 3d?

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 3D UZ
21.3.2008 13:48:29   
Erin
60€ je pregled, če pa hočeš še DVD pa 68€...mi je pa rekla sestra da pregled traja okoli 45 min tako da mislim da se splačauser posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 3D UZ
21.3.2008 15:07:37   
sarcy21
Sem bila v Domžalah na navadnem pregledu UZ in je bilo res fino pa še user posted image mi je tako slikala da vsak reče kok lepa slikca in sem bila res zadovoljna, 3d bom šla tudi tja delati sem mislila NS samo me je Reš kar tam pri njih naročil.

_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 3D UZ
21.3.2008 15:40:16   
lindy
A to greste k dr. Šelihovi, ker jest sem naročena naslednji petek in že komi čakam!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 3D UZ
21.3.2008 16:47:17   
Erin
Jauser posted image user posted image user posted image Sem slišala same pozitivne stvari od nje pa še drago nimauser posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 3D UZ
23.3.2008 10:51:42   
lana17
moja kolegica je bila pred kratkim na 3D. Vendar mi je rekla, da jeplačala 100 evrov in , da je bila le 15 min notri. Ne vem pa kje je bila. Zdaj, ko berem vaše poste me je spet prijelo, da bi šla na 3D, ker ni tolk drag in malce dlje traja. mi lahko posredujete telefonske za kranj? Jaz sem za NS plačala 60 evrov, kaj imate na ptuju tolk nižje tarife?

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 3D UZ
26.3.2008 15:26:51   
kajajaka
Živjo,
Jaz sem se pred 3 tedni naročila v Domžale, ambulanta KALLISTE, tel 01/7244300.
pregled imam 2/4, ko bom 25 tednov - so rekli, da bo najbolje. Cena 60 € + 8 € za CD.
Kako bo pa lahko javim po 2/4...
Sicer sem pa danes na navadnem UZ izvedela, da pričakujemo PUNČKO!!! JUPI........... user posted image

LP

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 3D UZ
31.3.2008 12:54:10   
Anonimen
Mene pa zanima če opravlja 3D ultrazvok tudi dr. Strah v Domžalah.
Sicer sem šele v 13. tednu, pa sem že zdaj trdno odločena da bova opravila tudi 3D ultrazvok. Samo ne vem še kje naj ga opravljam.user posted image  Bi pa 1000% rada filmček in slike. Kaj mi svetujete in kdaj naj se naročam na 3D ultrazvok.

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 3D UZ
5.4.2008 22:29:25   
mkj
Ojla,

3D/4D ultrazvoka v ZD Domžale ne priporočam zaradi cene. Pri dr. Strah in dr. Lomšek je cena ultrazvoka 110 EUR. Jaz sem bila najprej tru naročena, ko pa sem ugotovila da je razlika kar 50EUR sem se naročila pri dr. Šelihovi.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 3D UZ
6.4.2008 13:45:55   
sarcy21
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Živjo,
Jaz sem se pred 3 tedni naročila v Domžale, ambulanta KALLISTE, tel 01/7244300.
pregled imam 2/4, ko bom 25 tednov - so rekli, da bo najbolje. Cena 60 € + 8 € za CD.
Kako bo pa lahko javim po 2/4...
Sicer sem pa danes na navadnem UZ izvedela, da pričakujemo PUNČKO!!! JUPI........... user posted image

LP


Jaz se bom tudi tam naročila, res so prijazni samo mormo še mal počakat do 25 tednov


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 3D UZ
7.4.2008 15:10:02   
Erin
Pri KALLISTI bodo s 1.majem tudi podražili user posted image - mislim da s 60€ na 80€ oz 85€...tako da punce, če imate le možnost se poskusite naročiti pred tem datumom...
Kako rastejo te ceneuser posted image

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 3D UZ
7.4.2008 15:28:05   
sarcy21
OOOO hvala za ta podatek samo takrat bom jaz v 18 tednu približno a to je tud dobro a se tud ok vid?


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 3D UZ
8.4.2008 11:48:04   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Jaz sem bila na Ptuju pri dr. Rosiču na vrsti takoj - klicala v sredo, na vrsti že naslednji torek. Plačala pa sem 30 evrov skupaj s CD-jem.


Te bi lahko prosila za kakšen kontakt in kje ima ordinacijo?

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 3D UZ
8.4.2008 11:54:22   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: sarcy21

OOOO hvala za ta podatek samo takrat bom jaz v 18 tednu približno a to je tud dobro a se tud ok vid?



To je na žalost premalo, naj bi bla noseča od 24-28 tedna!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 3D UZ
8.4.2008 13:33:39   
NancyF
Takoj te prijavijo ponavadi že naslednji dan pri dr. Šelih v Domžalah. Ona res naredi super 3D. Meni ga je posnela na CD (kar pol ure dolg filmček) in dala mi je dve slikci. Priporočam!!!!!

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 3D UZ
8.4.2008 13:36:07   
NancyF
Pri dr. Šelih sem plačala 60 EUR. Res si vzame čas zate, tudi do ene urce, če se slabo vidi in poskuša izbrati vse najlepše slikice ali posnetke za film. Obenem ti naredi tudi celo morfologijo.

(odgovor članu NancyF)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 3D UZ
8.4.2008 15:29:21   
kajajaka
**PETRA**
a tebe zanima kje ima Šelihova ordinacijo?
To je Kalliste v Domžalah blizu Mercator centra. Bila sem prejšnji teden.

Stane 60 € + 8€ za CD, a je vredno. Imamo 55 minut posnetka naše male. Potrdila je da je punčka in se res izjemno trudila za kakšno lepo slikico. Ostale si pa daš sama naredit iz filmčka. Poleg tega naredi kompleten pregled in kaj je lepše kot slišati, da VSE KAŽE, DA JE VAŠA PUNČKA ČISTO ZDRAVA IN SE LEPO RAZVIJA...
Pa še očka je čisto paf, ko gleda kako si daje bejba noge skoraj za vrat in zganja norčije...
Še 100€ bi dala če bi bilo potrebno!

PRIPOROČAM KALLISTE, DR. ŠELIHOVA, DOMŽALE.

lp

(odgovor članu NancyF)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 3D UZ
8.4.2008 16:24:46   
wonderland
Kaj pa 3D ultrazvok v Dobrni? Je katera bila tam? Slisala sem namrec same pozitivne kritike!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 3D UZ
8.4.2008 19:31:06   
sandra123
Mene pa zanima, če slučajno katera ve, kje na štajerskem razen na Dobrni delajo 3D UZ, sicer sem tudi jaz naročena v Domžalah v Kalliste, ampak, se mi zdi cena 125eur previsoka (nosimuser posted image user posted image , pa je skoraj dvojna cenauser posted image )... Pomagajte mi, prosim, kajti tudi vožnje ne prenašam več najboljše in ne vem, kako bi bilo, če bi se tako daleč peljla...bi pa definitivno rada šla...
wonderland , mene je na Dobrni tako grdo obravnavala, ko sem poklicala in vprašala, kdaj bi se lahko naročila in če moram kaj prej priti, ker nosimuser posted image user posted image , zato  mi tja res ni za iti...

Hvala za vsakršno informacijo.


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 8.4.2008 19:35:57 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 3D UZ
9.4.2008 15:11:24   
wonderland
Sandra123, vem za enega ginekologa, ki dela tudi 3D ultrazvok na Ptuju. Dr. Lukman mislim da. Jaz sem se narocila in sem imela dober obcutek, res pa je, da nisem se nic slisala o njem tako da ne vem ali je dober ali ne. Upam, da je ok!

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 3D UZ
9.4.2008 15:48:14   
sandra123
wonderland, sem se naročila kar v Velenje pri dr.Levakovi, cena 62,60eur (kljub temu, da sta user posted image user posted image ), kar je pol manj kot v Domžalah, se pa vseeno zahvaljujem za informacijo.


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu wonderland)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 3D UZ
17.4.2008 10:24:09   
28nina
Moj fant je čisto navdušen nad 3D UZ, mene pa skrbi, da se bo videl spol, ker ga nočem vnaprej vedeti? Tiste, ki imate izkušnje s tem, ali se vedno vidi?

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 3D UZ
17.4.2008 12:49:22   
Tinky
Jaz sem lulčka takoj opazila.....sicer je tako...če veš kaj iskat, pol to tudi najdeš...

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu 28nina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 3D UZ
17.4.2008 14:32:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: 28nina
Moj fant je čisto navdušen nad 3D UZ, mene pa skrbi, da se bo videl spol, ker ga nočem vnaprej vedeti? Tiste, ki imate izkušnje s tem, ali se vedno vidi?


Ja, pred pregledom lepo poveš ginekologu, da ne želiš izvedeti spola in naj ga ne pokaže oz. pove, pa bo user posted image

(odgovor članu 28nina)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?