|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2008 20:30:40   
tatam
Dodi blagor tebi za take user posted image !Mojidve 1. in 2.user posted image sta bli tudi lepi,brez problemov.Do konca sem dvigovala prvorojenko,hodila po stopnicah,se obuvala...Zdaj z user posted image user posted image pa je bla čist druga pesem.Na začetku sem mela močne bolečine v sp.delu.Kasneje pa me je kar hitro "razneslo" in je bil že kratek sprehod bolj misija nemogočeuser posted image Saj sem hodla kar veliko,pač bolj počasi-res fuuuulll počasiuser posted image Stopnice so ble živi obup.Za obuvanje pa sem si kupla tisto dolgo žlico,da se nisem rabla pripogibat!Jo priporočam!!!user posted image
Trebuh pa je bil ...Teden dni pred rokom sem se merila in je bil obseg 125 cm!!!!
Ko že misliš,da ne more bit večji te kar preseneti...Jaz sem se počutla kot balon-dobesedno,kot da bom lih kar počla!
Pa proti koncu sem mogla počivat zaradi visokega pritiska,a kaj ko ne moreš več nikak ležat,ne sedet..Groza!
Najlepše besede sem dočakala v 37.tednu,ko so mi rekli,da bomo šli rodit!!

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
25.3.2008 20:41:21   
dodi
Tudi moj ni bil majhen...če sešteješ težo malih dveh,pa vodo ,posteljico ...in špehec....veš kje sem bilauser posted image user posted image user posted image user posted image
To je bilo slikano slab mesec pred porodom...

user posted image

< Sporočilo je popravil dodi -- 25.3.2008 20:42:26 >


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2008 9:14:58   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Tudi moj ni bil majhen...če sešteješ težo malih dveh,pa vodo ,posteljico ...in špehec....veš kje sem bilauser posted image user posted image user posted image user posted image
To je bilo slikano slab mesec pred porodom...

user posted image


Aaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image  Dodi, tole je bilo pri Vidi in Vilmi, a ne?
Ojej, dobra si....
Jaz lahko potrdim to, kar je tatam napisala. Moja sedanja nosečnost je 1000% drugačna, kot prva. Tisto dolgo žlico za obuvanje mi je pa ravno včeraj oče prinesel user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2008 12:25:00   
tatam
user posted image

Moj je slikan v 36.tednu!Teden kasneje sem rodilauser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 12:42:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tatam)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2008 13:09:30   
emaa
Moj je bil precej manjši. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2008 13:26:58   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Moj je bil precej manjši. 


Tole mi je zaenkrat tolažba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2008 13:50:20   
emaa
slika od strani prva 31t 5/7
user posted image
tale 35t 2/7 (5 dni pred porodom)
user posted image

Ni tako hudo, a ne, pa moj se ni nič spustil, do zadnjega sem imela trebuh takole, z eno samo strijo, pri šivu od slepiča.

< Sporočilo je popravil emamair -- 26.3.2008 13:51:04 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2008 14:05:58   
sayuri
Emamir, no zdajle je pa tole spet slaba tolažba zame, ker se mi zdi, da je moj trebuh pri 22. tednih kar blizu tvojemu pri 31h user posted image user posted image user posted image . Pa samo eno strijo si pridelala? Uf, srečnica. user posted image

Bom že kako - če drugače ne, bom pa z rokami trebuh podpirala. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
26.3.2008 14:17:48   
tatam
Ema si pa mela res lepega trebuščka!!user posted image user posted image
Jaz sem mela strije od prej.Sedaj sem si jih redno mazala in sicer ni blo novih,a jih je že od prej prevečuser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2008 8:58:36   
sandra123
Lepi trebuščki, ni kaj, ampak, kot je že Sayuri povedala, sem jaz pri 19.tednih tudi jaz takšna kot Emamair pri 31.tednih...Joj, me je kar strah, kam se mi bo trebuh širil...Prej je bil eden od user posted image user posted image v prečni legi in mi je trebuh ful raztegovalo v širino, no, zdaj se je otroček obrnil, oba sta z ritko dol, pa je začel rasti v višino...Kar se pa strij tiče, sem jih pokasirala v prvi nos., trebušček redno mažem z Eucerinovim oljem, strije so še komaj opazne, nove pa zaenkrat še ne nastajajo...upam, da bo ostalo tako.

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2008 10:25:11   
emaa
Meni se ga od strani res ni videlo, sem imela pa lepo okroglega spredaj vsepovsod in sem do konca težko dihala, jedla, ker sta mi ležala na želodcu, preponi. Punce sj ni tako hudo, ko jaz zdaj pogledam slike, slikane od spredaj vidim , da je bilo trebuha več kot se je meni takrat zdelo, je pa res vsaka nosečnost in trebuh drugačen. 

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2008 11:31:23   
sasi13
jz na srečo še nimam nobene strije ampak to se lahk kar hitro spremeni - že trkam na les. bom pa zdle v kratkem si slikala trebušček da bote vidla kakšnega mam v 26 tednu.  emamair ti si pa res mela lep trebušček, sploh ne zgleda da si mela dva notri user posted image kulk si se pa zredila?
mišeka2 kaj si zrihtala pri ginekologu?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
27.3.2008 11:54:41   
emaa
Zredila sem se za 12kg
user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.4.2008 11:18:44   
sasi13
mene pa zanima, če ste tiste ko ste že rodile oz. tiste ko ste že okoli 28 tedna dobile inekcijo za razvoj plučk za vaša user posted image ? včeraj sem bila pri kolegici ko je že rodila in jo je dobila. a mislite da je ta inekcija samo tedaj ko je rizično?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.4.2008 13:18:22   
lyra*
babe kdaj se vam je začelo poznat na trebuščku?
Saj jaz,če imam oprijeto majco imam kar izboklino in do NS nesmem nikamor hodit,če nočem,da vsi vejouser posted image user posted image

Kdaj pa ste si kupile prve nosečniške hlače?

A res,da moraš pri dvojčkih plašat dvojno NS?
Mi je zadnjič to kolegica rekla in sm jo samo debelo pogledalauser posted image

Prav vse ste imele lepe bušijeuser posted image
dodi a ti si imela vse dvojče po naravni poti?

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.4.2008 13:35:53   
sasi13
zdej pa sm jz tud dala svoj trebušček v album.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.4.2008 16:08:18   
sandra123
Sasi13, lep trebušček...user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.4.2008 8:41:35   
sayuri
sasy,res lep buši. Čist nič ni velik za 26 tednov. user posted image

lyra NS sem plačala enojno ceno - v Dravljah pri Pušenjaku (60€ - januarja 08)
Trebušček je meni začel rasti okrog 10 tedna - seveda sem samo jaz opazila user posted image . Svoje hlače nosim še sedaj (tiste, ki imajo nizki pas). Sem pa doma in ne rabim toliko garderobe user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.4.2008 18:06:06   
rina
lyra*

jst sem konec januarja plačala za NS 80 EUR, za enega pa plašač 60

sem pa v 22. tednu

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.4.2008 20:36:41   
tatam
Ns sem plačala 12 tisoč sit še takrat,je pa blo isto kot za enega!

(odgovor članu rina)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.4.2008 21:08:43   
sasi13
midva sma pa šla na nuhalno v domžale ampak do tedi sma misla da je kr eden tako da sma plačala 60 eurov, nevem pa kok bi blo če bi prej vedla za oba.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.4.2008 22:10:18   
sandra123
Jaz sem v Domžalah plačala 60eur, pa so vedeli, da sta user posted image user posted image ...

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
9.4.2008 7:18:00   
dodi
IZVIRNO SPOROČILO: lyra*
Prav vse ste imele lepe bušijeuser posted image
dodi a ti si imela vse dvojče po naravni poti?


Vse dvojčke em rodila po naravni poti.
Dvakrat sem dobila tudi inekcije za plučka-pa niso bile potrebne-a zdravniki so se raje tako odločili,če bi prišlo slučajno do prezgodnjega poroda-kar ne bi bilo nič nenavadnega..
Moje porodne zgodbe si lahko preberete na atrani 3


http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2214399


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
9.4.2008 16:00:11   
sandra123
Dodi, mene pa zanima, v katerem tednu dajo injekcijo za razvoj pljučk??? Mimogrede, ste pa zelo lepa družinica, tamali dve v vozičku taki carti, da se kar stopišuser posted image . Meni verjetno ne uide CR, ker sem imela pri hčerki zelo veliko komplikacij pri porodu, ki se je končal po 10-ih urah s CR, pa eklampsija na koncu...me je včasih kar strah, kako bo pri user posted image user posted image .

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?