|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 18:40:43   
imam
Maximarket je zraven Cankarjevega doma, tudi Drama je blizu. Če greš v pasažo iz strani, kjer je picerija, moraš čisto do konca in na levi strani je trgovinica maxi zelišča - eko. Tam ena vrečka čaja stane 2,48 eura. Če pa še vedno ne veš, pa je naslov Trg republike 1 in lahko pogledaš na TIS-ovo karto. 

(odgovor članu *bubyka*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 18:46:57   
*bubyka*
hvalauser posted image bom pogledala po naslovuuser posted image
jutr pa šopinguser posted image

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 18:47:05   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: *bubyka*

Kleja....sem bila tudi v Sanolaborju, ker sem že nekje to slišala, pa ko sem prišla, so me samo čudno gledali, češ, kaj ti pa je, mi pa res ne držimo takih čajevuser posted image

v celju jih imajo še na zalogi 7 ,saj sem jih jst danes kupila.a potem pravite da ne pijete ko imaste ovulacijo ali ko je m.kolko časa pa .bom jst juter poklicala g in jo laahko vprašam ,če katero še kaj zanima.
lp



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu *bubyka*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 18:50:05   
*bubyka*
no, potem pa ko bom naslednjič v Sanolaborju, jih bom kregala, zakaj ne vejo, kje delajouser posted image kokoške smotane.

ampak ne v Celju...to je men na koncu svetauser posted image user posted image user posted image

Ja daj javi, kako se to pije...če ti bo povedala. Ker meni ni znala, je rekla da ni potrjeno da to pomagauser posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 18:52:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

IZVIRNO SPOROČILO: *bubyka*

Kleja....sem bila tudi v Sanolaborju, ker sem že nekje to slišala, pa ko sem prišla, so me samo čudno gledali, češ, kaj ti pa je, mi pa res ne držimo takih čajevuser posted image

v celju jih imajo še na zalogi 7 ,saj sem jih jst danes kupila.a potem pravite da ne pijete ko imaste ovulacijo ali ko je m.kolko časa pa .bom jst juter poklicala g in jo laahko vprašam ,če katero še kaj zanima.
lp


če pa ne veste pag.pušenjaku pište na forum in vprašajte.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 19:01:05   
lunica 85
ti si pa vsepovsod
hihi
prav je tako
jst začnem piti ta čaj jutri ko mi moja g pove kako in kaj
baje se pa pije tako da prelijete krvomočnico(2čajni žlički)z vrelo vodo in pustite 5 minut in poppijete,naj bi pa oba s partnerjem to pila.bom vprašala mojo g in vam povem.



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 19:07:33   
becky
ve katera, kje v MB bi se ga dobilo?

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 19:19:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

ti si pa vsepovsod
hihi
prav je tako
jst začnem piti ta čaj jutri ko mi moja g pove kako in kaj
baje se pa pije tako da prelijete krvomočnico(2čajni žlički)z vrelo vodo in pustite 5 minut in poppijete,naj bi pa oba s partnerjem to pila.bom vprašala mojo g in vam povem.


nekdo mora dežuratuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 19:21:42   
Pikica5
jaz sem ga kupila v mb v trgovini sonce, malo naprej od h&m v mestu, neka bio trgovina al nekot tako je user posted image

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 19:23:24   
D.Mateja
Ojla. Jaz sem si čaj naročila kar preko neta. Sem ga našla v samostanu Stična. Imajo vse vrste čajev od patra Ašiča in sem ga dobila po pošti čez 3 dni. 200g stane 13.95e. Če ti s tem kaj pomagam.

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 19:25:41   
Pikica5
Oaza jaz sem jo začela pit po user posted image  ampak ne vem če jo moreš pit do O al lahko tudi po O kajti v osečnosti je naj nebi, jaz sem jo sicer pila do zadnjega dne ko bi mogla dobit user posted image  potem pa sem nardila test je bil + čez deset dni pa SS user posted image  upam, da ni blo to krivouser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 19:50:51   
imam
Mogoče bo vprašanje mal neumno, ampak vseeno. A si ga lahko po okusu sladkaš s sladkorjem ali medom, ali ga je potrebno piti čisto brez dodatkov.


(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 20:27:34   
TODY78
lahko ga piješ s ali brez...
user posted image  jaz ga ravno kar pijem..Danes sem kupila novo vrečko-prodajalka mi je rekla, da si je  prodaja krvomočnice zelo povečala....
user posted image  a mislite, da se ga lahko spije več kot eno skodelico???'

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
18.3.2008 23:35:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

IZVIRNO SPOROČILO: *bubyka*

Kleja....sem bila tudi v Sanolaborju, ker sem že nekje to slišala, pa ko sem prišla, so me samo čudno gledali, češ, kaj ti pa je, mi pa res ne držimo takih čajevuser posted image

v celju jih imajo še na zalogi 7 ,saj sem jih jst danes kupila.a potem pravite da ne pijete ko imaste ovulacijo ali ko je m.kolko časa pa .bom jst juter poklicala g in jo laahko vprašam ,če katero še kaj zanima.
lp


če pa ne veste pag.pušenjaku pište na forum in vprašajte.


Pušenjak ne pozna delovanja krvomočnice in je zanj to "kr neki".


(odgovor članu spps)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 8:38:42   
D.Mateja
Sem brala tukaj na forumu, da se ga lahko spije samo eno skodelico na dan lepo počasi, ne vsega na enkrat.
Upam, da se bo prijel. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 9:08:13   
~Biba~
bubyka ti jim kar povej v Sanolaborju svoje. Koliko jaz vem, ta čaj v teh prodajalnah prodajajo. Naj kr pokličejo v kako drugo prodajalno, pa bojo videle.

becky
V mb, dobiš ta čaj v cityju v Sanolaborju: Tel št. 02 231 05 76 Pa povprašaj če ga imajo na zalogi, če ne pa ga kr rezerviraj...saj je povpraševanje večje od ponudbeuser posted image

Kako; koliko; kdaj?
- v 3 dcl vrele vode, daš 2 čajni žlički čaja, pokriješ, počakaš 5 minut, nato odstraniš "čaj, posušeno stvar".

- piješ mlačni čaj; ne vročega, po požirkih. 2 dcl na osebo/dan ..oba s partnerjem

- piješ ga, od konca m, do dne, ko naj bi m prišla

No jaz sem ta čajček ta mesec, prvič pila...a pozitivnega učinka žal ni bilouser posted image ...bomo videli kako bo drug mesec.

(odgovor članu D.Mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 10:51:36   
tejci01
živjo,
s prijateljico smo se pogovarjale o tem čaju. In verjetno ga bom kar probala.
Samo zdaj moram počakat, da dobim M (če jo bom dobila) in začnem piti.
Ampak bom pila samo do ovulacije, ker delava na user posted image .
Mislite da bo dovolj časa, da bom user posted image ?
Kakšnega okusa pa je?

Verjetno tudi psiha vpliva na to.

(odgovor članu bubalina)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 12:52:28   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

bubyka ti jim kar povej v Sanolaborju svoje. Koliko jaz vem, ta čaj v teh prodajalnah prodajajo. Naj kr pokličejo v kako drugo prodajalno, pa bojo videle.

becky
V mb, dobiš ta čaj v cityju v Sanolaborju: Tel št. 02 231 05 76 Pa povprašaj če ga imajo na zalogi, če ne pa ga kr rezerviraj...saj je povpraševanje večje od ponudbeuser posted image

Kako; koliko; kdaj?
- v 3 dcl vrele vode, daš 2 čajni žlički čaja, pokriješ, počakaš 5 minut, nato odstraniš "čaj, posušeno stvar".

- piješ mlačni čaj; ne vročega, po požirkih. 2 dcl na osebo/dan ..oba s partnerjem

- piješ ga, od konca m, do dne, ko naj bi m prišla

No jaz sem ta čajček ta mesec, prvič pila...a pozitivnega učinka žal ni bilouser posted image ...bomo videli kako bo drug mesec.


ja po moje je tudi tako da piješ od m do m,sdaj je takrat glih vmes ovulacija in to pomaga spermijem da lažje prodrejo ,saj odebeli maternično sluznico.takšno je moje mnenje,sem pa mojo g vprašala o tem čaju in je rekla da je to zeliščna stvar in da naj raje kam pokličem in vprašam



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 13:15:40   
cleopatra
Iz Breussove knjige:



Neplodnost

Če sta zakonca že dalj časa poročena, a še vedno brez otrok, čeprav bi jih rada imela,
potem lahko samo svetujem, da oba, torej mož in žena,
vsak dan po požirkih spijeta po eno skodelico hladnega čaja iz smrdljičke (Geranium robertianum).

V večini primerov na uspeh ni treba dolgo čakati.

Pred več leti je v mesecu dni prišlo k meni osem žena zaradi te težave.
Poročene so bile že od dveh do deset let.
Začele so uživati ta čaj in vseh osem je zanosilo po 4 – 6 tednih.
Vse so rodile zelo lepe in zdrave otroke in so bile nadvse srečne.

Priprava čaja: ščepec rdeče smrdljičke (Geranium robertianum)
namakamo v skodelici vroče vode 10 minut.
Če ta čaj ne bo pomagal, potem skoraj ni upanja. Smrdljička vsebuje nekaj radija.

Vijoličasta smrdljička ne koristi!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 18:16:12   
*bubyka*
lunica85 se mi je kar zdelo, da tudi tvoja G nebo hotela nič o tem vedt. Pišuka...kako to nič ne vejouser posted image

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 18:28:07   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: cleopatra

Iz Breussove knjige:



Neplodnost

Če sta zakonca že dalj časa poročena, a še vedno brez otrok, čeprav bi jih rada imela,
potem lahko samo svetujem, da oba, torej mož in žena,
vsak dan po požirkih spijeta po eno skodelico hladnega čaja iz smrdljičke (Geranium robertianum).

V večini primerov na uspeh ni treba dolgo čakati.

Pred več leti je v mesecu dni prišlo k meni osem žena zaradi te težave.
Poročene so bile že od dveh do deset let.
Začele so uživati ta čaj in vseh osem je zanosilo po 4 – 6 tednih.
Vse so rodile zelo lepe in zdrave otroke in so bile nadvse srečne.

Priprava čaja: ščepec rdeče smrdljičke (Geranium robertianum)
namakamo v skodelici vroče vode 10 minut.
Če ta čaj ne bo pomagal, potem skoraj ni upanja. Smrdljička vsebuje nekaj radija.

Vijoličasta smrdljička ne koristi!
ja sem danes šla v sanolabor in rekla  delavki tam ali mogoče ve katero prodajajo.pa je rekla da nebi vedela in da po njenem prodajajjo vijolično,pa sem rekla če se lahko pozanima inse bo.ker drugače grem kar v olimje in kupim rdečo,ki res pomaga.a mogoče ve kastera če kje v okolici celja prodajajo rdečo smrdljičko-krvomočnico!!!!!!!!!?*??????????????


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 18:37:15   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

IZVIRNO SPOROČILO: cleopatra

Iz Breussove knjige:



Neplodnost

Če sta zakonca že dalj časa poročena, a še vedno brez otrok, čeprav bi jih rada imela,
potem lahko samo svetujem, da oba, torej mož in žena,
vsak dan po požirkih spijeta po eno skodelico hladnega čaja iz smrdljičke (Geranium robertianum).

V večini primerov na uspeh ni treba dolgo čakati.

Pred več leti je v mesecu dni prišlo k meni osem žena zaradi te težave.
Poročene so bile že od dveh do deset let.
Začele so uživati ta čaj in vseh osem je zanosilo po 4 – 6 tednih.
Vse so rodile zelo lepe in zdrave otroke in so bile nadvse srečne.

Priprava čaja: ščepec rdeče smrdljičke (Geranium robertianum)
namakamo v skodelici vroče vode 10 minut.
Če ta čaj ne bo pomagal, potem skoraj ni upanja. Smrdljička vsebuje nekaj radija.

Vijoličasta smrdljička ne koristi!
ja sem danes šla v sanolabor in rekla  delavki tam ali mogoče ve katero prodajajo.pa je rekla da nebi vedela in da po njenem prodajajjo vijolično,pa sem rekla če se lahko pozanima inse bo.ker drugače grem kar v olimje in kupim rdečo,ki res pomaga.a mogoče ve kastera če kje v okolici celja prodajajo rdečo smrdljičko-krvomočnico!!!!!!!!!?*??????????????


pišuka v olimju nimajo te vrdeče krvomčnice,kje jo bom pa sedaj dobila ,v ljubljano imam pa kar daleč



_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 18:38:30   
TODY78
a obstaja več različnih krvomočnic? user posted image
Jaz takoj po ss sem bila v eni zeliščni trgovini in mi je rekla prodajalka, da krvomčnica je za želodčne težave, da v prvo sliši, da je za plodnostuser posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 18:59:46   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: TODY78

a obstaja več različnih krvomočnic? user posted image
Jaz takoj po ss sem bila v eni zeliščni trgovini in mi je rekla prodajalka, da krvomčnica je za želodčne težave, da v prvo sliši, da je za plodnostuser posted image
ja sem zasledila da je ena punca napisala da je tudi za drisko.kaj pa vem samo ne vem pa kje bom dobila rdečo če ta v sanolaborju ni rdeča.a je katera zanosla ko je pila to iz sanolaborja že kmalu zatem ali ne!


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu TODY78)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
19.3.2008 19:06:17   
TODY78
Jaz sem jo kupila v Novi Gorici, eni privat trgovini:na etiketije ime proizvajalca, int.stran pa je www.papaja.si/zeliscni.html ....ne vem pa če je ta tista prava (RDEČA)???user posted image user posted image  

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?