|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
11.4.2016 15:14:22   
matejinmoni
Živijo!!Berem vse to...hm 20102 sem zanosila z bivšim fantom poleg tabletk proti zanositvi. Takrat sem dobila 2 modra tabletka in pa večkrat mi je kri pregledala g. leta 2014 noktobra sem prenehala jemati tabletke proti zanositvi. Sedaj pa se trudiva z bodočim možem.Bila sem na pregledu pri g.in mi je rekla da bom težje zanosila ni mi nič jasno zakaj težje,če sem prvič tako z lahkoto.Sedaj imam maco v prahu,čaj krvomočnice, tifol in pa ko dobim m morem vsak 3dan jemati femaro in zatem še 5dni. Dala sem skozi uz, brisi pa kri ampak je baje vse ok .Čeprav mi ni jasno kako je vse ok če ne morem zanosit. Šla sva že tudi čist zase na dopust in odmislila vse tud to,da si želiva družino (ćeprav kadar si to želiš to ne moreš tudi na dopustu, čisto odmislit).Mi lahko kako svetujete, da pa bi mogoče lahko zagledala +... (je pa bil tudi že partnar na pregledu in je z njim vse vredu) hvala Vam za odgovore

(odgovor članu *bubyka*)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
11.4.2016 16:20:39   
itaMara
Ša je povedala točno za kaj je mnenja, da boš težje zanosila? Ker v nasprotnem primeru se jaz ne bo preveč obremenjevala, dokler ne greš čez en cikel s tem, kar ti je predpisala. Srečno user posted image

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
11.4.2016 21:05:41   
matejinmoni
Nič ni povedala...drugače sm šla že čez 2ciklusa s tem pa ni vrjante

(odgovor članu itaMara)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.4.2016 14:07:18   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Živijo!!Berem vse to...hm 20102 sem zanosila z bivšim fantom poleg tabletk proti zanositvi. Takrat sem dobila 2 modra tabletka in pa večkrat mi je kri pregledala g. leta 2014 noktobra sem prenehala jemati tabletke proti zanositvi. Sedaj pa se trudiva z bodočim možem.Bila sem na pregledu pri g.in mi je rekla da bom težje zanosila ni mi nič jasno zakaj težje,če sem prvič tako z lahkoto.Sedaj imam maco v prahu,čaj krvomočnice, tifol in pa ko dobim m morem vsak 3dan jemati femaro in zatem še 5dni. Dala sem skozi uz, brisi pa kri ampak je baje vse ok .Čeprav mi ni jasno kako je vse ok če ne morem zanosit. Šla sva že tudi čist zase na dopust in odmislila vse tud to,da si želiva družino (ćeprav kadar si to želiš to ne moreš tudi na dopustu, čisto odmislit).Mi lahko kako svetujete, da pa bi mogoče lahko zagledala +... (je pa bil tudi že partnar na pregledu in je z njim vse vredu) hvala Vam za odgovore


A ni Femara za ovulacije? SE pravi, da so lahko zaznali ( sicer ne vem na podlagi česa ), da ne ovuliraš in s tem pač ne zanosiš user posted image
Kaj pa pregled prehodnosti jajcevodov?
DRugače recepta za zanositev ni ane ... user posted image

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.4.2016 14:20:42   
matejinmoni
Hm recept je očitno brez stresa ampak sedajbrez stresa že težko živiš.Vse preglede dala že skoz.Ker k sm ji rekla, da zakaj nimam redne menstruacije pa mi je rekla ženske nismo iste.Ok ja saj sedaj stem femaro se mi je uredila ampak ni pa še nič veselja user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.4.2016 15:15:39   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Hm recept je očitno brez stresa ampak sedajbrez stresa že težko živiš.Vse preglede dala že skoz.Ker k sm ji rekla, da zakaj nimam redne menstruacije pa mi je rekla ženske nismo iste.Ok ja saj sedaj stem femaro se mi je uredila ampak ni pa še nič veselja user posted image


Ja, dons brez stresa definitivno ne gre user posted image
Aja, pol maš tud prehodne jajcevode?
Kok časa pa delata na user posted image

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.4.2016 15:30:01   
matejinmoni
Za prehodne nevem....delava pa že več k 1leto na tem

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.4.2016 15:31:49   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Za prehodne nevem....delava pa že več k 1leto na tem


hm ... zakaj pa ne greta naprej, da vama dajo za neplodnostno, če se tok časa trudita?

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.4.2016 15:34:51   
matejinmoni
Moj je šel že naprej in je vse ok.Amene noče dat zato grem k g temu k je moja tašča.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
14.4.2016 15:37:23   
matejinmoni
Pa rekla je da naj nedelama panike.Na zadnjem pregledu je rekla vse je ok odšla na mobi in umes še rekla naj jem kr naprej femaro dokler mi jih ne zmanka ali pa da mi menstra zamudi

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 13:31:14   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Pa rekla je da naj nedelama panike.Na zadnjem pregledu je rekla vse je ok odšla na mobi in umes še rekla naj jem kr naprej femaro dokler mi jih ne zmanka ali pa da mi menstra zamudi

Kaj pa če bi šla na kakšne preiskave samoplačniško in ji potem vrgla pod nos kako in kaj ... koliko si pa stara, če ni skrivnost ( lahko napišem samo od-do starost )... ali je to nad 25, nad 30, nad 35 ...

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 13:50:29   
matejinmoni
Saj zato pa grem sedaj k drugem,da vidm kako bo in bom tud temu rekla za druge preglede.25je že

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 14:19:07   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Saj zato pa grem sedaj k drugem,da vidm kako bo in bom tud temu rekla za druge preglede.25je že


Aja, si ubistvu še dokej mlada ...
No, probaj pri drugem G .... bodi odločna .. srečno!

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 14:24:32   
matejinmoni
Mlada ja še ja...a je res debelost ozi.preveč kg tud odvisna pri zanositvi?

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 14:28:05   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Mlada ja še ja...a je res debelost ozi.preveč kg tud odvisna pri zanositvi?


Jah G pravjo, da ja .. samo moje mnenje je, da to ne vpliva kaj dosti user posted image Jih kar nekaj poznam k so mele preveč kg pa so v roku pol leta zanosile ...

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 14:29:54   
matejinmoni
Hm k jzt prvič sm bla suha in on tud pa je bilo hitro.Je pa res da čustva do partnarja in pa želja po družini je pa zdej bolj močna.

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 14:32:32   
Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Hm k jzt prvič sm bla suha in on tud pa je bilo hitro.Je pa res da čustva do partnarja in pa želja po družini je pa zdej bolj močna.


Podzavest najbrz zdj dela na polno ...

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
15.4.2016 14:34:25   
matejinmoni
Očitno...treba se bo še "bolj sprostit"

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
23.4.2016 9:23:52   
matejinmoni
Evo bližamo se datumu bo ali nebo....bolečin,da bi bila men.še ni tko da prepustimo seuser posted image

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
6.6.2016 21:58:30   
izida
Ringarajovke, malo obujam temo še tukaj na pravi strani:

Je katera pila krvomočnico in imela kar pogosta špikanja v jajčnikih 6 dni pred menstruacijo (zlasti zvečer)? Je to zaradi krvomočnice, da občutiš tako intenzivno špikanje? Kar strah me je, kakšna bo šele user posted image

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
7.6.2016 15:25:44   
*tabu*
Izida, jaz že nekaj ciklusov pijem krvomočnico, pa ni nobenih sprememb, špikanja, tudi menstruacije niso nič močnejše ali bolj boleče.
Tako da ne vem, če pri meni res kaj deluje.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
8.6.2016 7:18:14   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: *tabu*

Izida, jaz že nekaj ciklusov pijem krvomočnico, pa ni nobenih sprememb, špikanja, tudi menstruacije niso nič močnejše ali bolj boleče.
Tako da ne vem, če pri meni res kaj deluje.



Ful ti hvala za odg. Jaz imam še 4 dni do pričakovane user posted image . Ko se umirim, zlasti zvečer, je ful intenzivno špikanje, cez dan isto na hipe, izcedek sluzast prisoten predvčerajšnjim. A mislite punce, da bi blo dobro nehat pit čajček?hvala in lp

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
8.6.2016 18:47:55   
*tabu*
Po moje ni povezano - morda pa je user posted image user posted image
Jaz bi jo nehala piti, če bi imela ful močne menstruacije ali kakšne druge krvavitve v ciklu, na špikanje pa po moje ne bi smela vplivati.

(odgovor članu izida)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
8.6.2016 19:29:22   
izida
Hvala *tabu* za info., potem pa si grem skuhat čajčka user posted image

(odgovor članu *tabu*)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ČAJ KRVOMOČNICE
8.6.2016 19:30:37   
izida

IZVIRNO SPOROČILO: matejinmoni

Evo bližamo se datumu bo ali nebo....bolečin,da bi bila men.še ni tko da prepustimo seuser posted image



Kako se ti je razpletlo, če smem vprašati?

(odgovor članu matejinmoni)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?