|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 64 [65] 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 18:25:12   
mavrica72
Tudi jaz sem prišla sem, da vam nazdravim, pa čeprav od daleč.

Sedaj ste sigurno že vse skupaj zbrane. Upam, da ste se našle po svojih razpoznavnih znakih user posted image

Mandreja - a si naredila danes test? Čakamo, da nam sporočiš user posted image

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 1601
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 19:17:06   
hati
Ja deklice, jaz tudi na vas mislim.
Mismis hajnikena pije, Pikovit tudi, Hormonček sam sok, ker drugega ne smeuser posted image , Mijavček, upam da se držiš dobro in si premagala bruh bruh, Ledenka definitivno kako avstijsko ali pa češko pivo sreblje. Pija76 a ti tudi pivo? Pa še Dakec.... ja ona ima pa kako luštno slikco s seboj, pa punce z njo mal mami.

Vsem skupaj NA ZDRAVJE user posted image user posted image user posted image



p.s. Mi tukaj, pa hočemo potem vse umazane podrobnosti izvedet.user posted image



(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 1602
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 19:18:20   
hati
Andreja07 vidim da si tukaj. Kako si? Je kaj bolje? Si bila pri zdravniku. Daj povej nam kaj. Veš da nas skrbi.

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 1603
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 19:25:43   
Darja*
se o
pridružujem hati,..vse hočemo vedet,..prosim če čimprej napišete poročilo,..itd,itd
pa kolk pivič ste kej popile,..pa tak,.čakamoooooo
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 1604
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 19:38:35   
spelka12
jupija, tralala, hopsasa, v meni srčka nova rasteta kar 2 user posted image . Špelka presrečna je, bodoči očka pa k sebi nikakor pride ne. user posted image user posted image

Reško izjemno zadovoljen. Obema bije srček 100 na uro in oba sta bojda prava korenjaka.
Vse, ki ste trenutno na piru uživajte še namesto mene.
ajsika tebi pa dajem nalogo. Pripopaj gor malo pira na moj račun, častimo vsi 3je.
Punce hvala za pesti.

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 1605
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 19:41:20   
Darja*
špelka čestitam bravoooo punca user posted image user posted image user posted image
zdaj pa pazi na user posted image user posted image ,pa na očija tudi,...


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1606
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 19:53:11   
sapi
spelček moj me kar pri srčku stiska, ko slišim tako lepo novico ... jeeeeeeee, pa kar dva srčka si videla user posted image   ... pazi nase, lepo počivaj, pusti se crkljati in uživaj 100 na uro ...

sapi

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 1607
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:08:21   
mandreja
Špelka čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa naredila test pa ni pokazal nič, tako da mi res ne preostane drugega kot čakat na onedeljek in odvzem krvi a vse bolj se mi zdi da se je vam vsem ki ste sedaj nosečke že prej pokazal user posted image tako da verjetno ni nič, samo ne vem kje se skriva teta user posted image


(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 1608
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:09:09   
ROZICA29
špela iskrene čestitke še z moje strani.
Jaz mam pa spet eno vprašanje, prav tečna sem že. danes me je moj prvič špiknu z injekcijo v trebuh, in se je takoj pojavil mehur in rdečica, kaj je naredu narobe, a je šu premalo pod kožo? Pa še nekaj me zanima, ali se moraš vedno špikati na isti del telesa, al je to lahko enkrat roka, drugič noga, tretjič trebuh. Ker ne vem, kje mi bo najbolj odgovarjalo.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 1609
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:12:39   
spelka12
rožica tudi meni se je včasih naredil tak mehurček, pa srbelo me je pol. To ni nič hudega, takoj izgine. Pomojem je šel res malo premalo pod kožo.
Ponavadi se vse špikajo vedno na isto mesto ob isti uri.

(odgovor članu ROZICA29)
Neposredna povezava do sporočila: 1610
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:13:22   
mandreja
Jaz sem se špikala skoz v trebuh samo enkrat levo enkrat desno. Iglo daš pa do konca noter. Rdečica je normalen pojav tako da se nič ne sekiri, pa še plava boš čez nekaj časa user posted image

(odgovor članu ROZICA29)
Neposredna povezava do sporočila: 1611
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:17:43   
hati
IZVIRNO SPOROČILO: spelka12

jupija, tralala, hopsasa, v meni srčka nova rasteta kar 2 user posted image . Špelka presrečna je, bodoči očka pa k sebi nikakor pride ne. user posted image user posted image

Reško izjemno zadovoljen. Obema bije srček 100 na uro in oba sta bojda prava korenjaka.
Vse, ki ste trenutno na piru uživajte še namesto mene.
ajsika tebi pa dajem nalogo. Pripopaj gor malo pira na moj račun, častimo vsi 3je.
Punce hvala za pesti.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Špelka ma čestitke bravo in jupi in jessss.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Naj bo cela nosečnost mirna in lepa.


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1612
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:25:58   
Abra
Zdej mi je šele nerodno user posted image user posted image da se pustim tko prosit..
Četrtek je edini dan v tednu, ko je moj dragi popoldne fraj, v resnici pa pride to na par mesecev, takrat pa ponavadi izkoristiva za nujne opravke. Evo, pa sem imela dodatni razlog user posted image če bi mu povedala, bi me najbrž kar sam tja dostavil user posted image zame je blo očitno prehitro, pa lokacija najbrž tut preveč na očeh user posted image Sem prepričana, da se imate prav luštno! Sem v mislih z vami user posted image

Dajamaja, se sploh še nisem zmenila za akupunkturo, najprej sem čakala user posted image zdaj pa izvid. Dokler vsaj približno ne vem, kdaj začnem, se nisem hotla menit. Upam, da me bo vseeno kdo vzel, če začnem drug teden. Čeprav se mi zdi to vedno bolj nerealno. Upam, da vsaj ne bi blo odloga več kot en mesec. Ni kaj, je treba najprej mene pošlihtat, da ne bo pol še kako večje sranje. Za sprostitev sem bla pa na eni drugi masaži user posted image
Jaz sem prepričana, da pomaga. Boš vidla, da bo to tokrat zmagovalna formula user posted image Ti je kaj rekla, kolikokrat moraš it? Imaš pol v postopku kako bolj intenzivno kuro? Kako pa je bilo danes? Je bil dr. užaljen, ker greš spet k Rešu?

Andreja se ni pa še nič javila?

Špelka user posted image user posted image user posted image čestitam!!! Tudi zate dvojna sreča. user posted image Zdaj pa uživaj teh 8 mesecev!

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 1613
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:26:29   
Tia-na
Pri podkožnih je kr normalno, da se pojavi mehurček. Sej se potem takoj absorbira. Pa rdečica je tudi normalna in srbečica.

Jaz sem se špikala vedno v trebuh, sem pa menjala strani, en dan levo menopur, desno superfact, drugi dan pa obratno. Je pa sestra rekla, da je vseeno, špikaš se tam, kjer ti najbolj paše. Itak gre potem vse v telo pa če se špikneš v trebuh al pa ramo.


špelček, bravooooooooooooooooooo!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 1614
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:26:54   
ROZICA29
špelka, problem je, da meni po štirih urah mehurček še kr ni izginil, in da se je okoli pojavil bel obroč. A je to tudi normalno? Malo sem zaskrbljena, ker je to zame vse novo.
Pa hvala vsem na odgovorih, zlate ste.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 1615
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:28:28   
Tia-na
Uf, to se pa meni ni nikoli zgodilo pa mam že kr precej injekcij za sabo. Vedno mi je najkasneje v pol ure mehurček izginil.

(odgovor članu ROZICA29)
Neposredna povezava do sporočila: 1616
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:30:51   
Abra
Rožica, ni panike. Mogoče je bil vmes kak zračni mehurček. Sej bo vsak dan bolje, meni je enkrat tut Reš grdo špiknu - se vsem zgodi user posted image

(odgovor članu ROZICA29)
Neposredna povezava do sporočila: 1617
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:30:58   
ROZICA29
sem klicala sestro od osebnega zdravnika, k je full uredu, in mi je rekla naj se jutri pridem pokazat, če ne bo izginil. Ampak sem hotla še tuki mal vprašat, ker ne vem, mogoče je to normalno, da se toliko časa pozna. skbri me pa tale bel obroč okoli mehurčka.

< Sporočilo je popravil ROZICA29 -- 3.4.2008 20:32:42 >

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1618
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:32:50   
Tia-na
IZVIRNO SPOROČILO: mandreja

Špelka čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa naredila test pa ni pokazal nič, tako da mi res ne preostane drugega kot čakat na onedeljek in odvzem krvi a vse bolj se mi zdi da se je vam vsem ki ste sedaj nosečke že prej pokazal user posted image tako da verjetno ni nič, samo ne vem kje se skriva teta user posted image



Kateri dan od ET pa si?
Nekatere so dobile M v parih dneh po prenehanju jemanja utrogestana, baje lahko malce zavre M. Bo kaka bolj izkušena povedala.
Ti želim, da se čimprej konča negotovost ... ta najbrž najbolj žre.

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 1619
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:37:51   
Tia-na
Pa do kdaj je odprta Supernova??? user posted image

Čakamo poročilooooooooooooooo!!!!

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1620
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:49:34   
mavrica72
Špelka12 - jupi, čestitam za dva srčka utripajoča .user posted image  user posted image user posted image

Mandreja - ne obupat prehitro, mogoče se bo do ponedeljka  minusek še prelevil v plusek. Evo, še ena user posted image  za srečo.

Supernova je pa verjetno odprta do kakšne devete ure, zato pa še nobene ni nazaj. Sigurno se imajo zelo finouser posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1621
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 20:51:46   
oktavija
Dekleta, mene pa zanima kako dolgo se čaka pri Reškotu za postopek od prvega obiska do postopka oploditve? Sprašujem zato ker so se v MB čaka zelo dolgo, čeprav so baje najuspešnejši.

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1622
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 21:30:12   
mandreja
Danes je že 13  dan po ET in imela sem ga 5 dan, je pa res da še vedno jemljem utrogestan pa me mogoče res to mal zavira, ker počutim se nič nosečo user posted image
Naše punce pa uživajo mi pa doma čičamo pa čakamouser posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1623
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 21:31:10   
ledenka
hja, punce user posted image  sem bila na mestu ob 17.10, pa nikjer nobene user posted image  sem pa morala po 15 min it. tako da drugic!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 1624
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 21:33:09   
mandreja
Mavrica hvala za spodbudne besede, jaz ne obupavam sem pa malo prestrašena da ni uspelo, sicer sem pa prvič pa bi bilo prelepo, pa še moja leta so tu user posted image

(odgovor članu mavrica72)
Neposredna povezava do sporočila: 1625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 64 [65] 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 64 [65] 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?