|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 8:13:26   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

[To je pa zanimivo, si kaj tekega ne bi mislila, koliko vem pri nas ni nobeden zastonj.


Spet grda grda Slovenija. Nagrajeni muzej soške fronte v Kobaridu je zastonj. Pa verjetno še kakšen...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 11:17:44   
gajka
Moje skromno mnenje... Če nameravaš v London, zraven pa planiraš prehranjevanje z vodo in riževimi ploščicami iz prve samopostrežne, pa mogoče ''luksuzno'' družinsko nedeljsko kosilo v Burger Kingu in šparanje z vsemi možnimi vstopninami in ogledi samo z ulice, potem je bolje preživet vikend kar v naši preljubi Sloveniji! Mislim, da je cena letalske karte dovolj poceni, da si lahko tam privoščiš tudi kak ''stran vržen'' funt.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 14:12:04   
karmy
Problem nastane tudi pri temu, če misliš otroka gor pelat... definitivno ni dobro da otroka pitaš z fast foodi, ker ni to dobro za njega. mogoče za odraslo osebo, za otroka pa je priporočljivo čimmanj oz.skoraj nič takih stvari.  Torej računaj da boste bili tudi v normalnih restavracijah... kar pomeni toliko več stroškov. Pa psa tudi ne boš mogla pelat gor, ker anglija nima sporazuma z slovenijo glede domačih živali

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 15:09:20   
Anonimen
A lahko enkrat samkrat poveste samo svoje izkusnje, brez moraliziranja?

Milsim, ampak tu gor je pa res skoda, da kdo kaj vprasa, ker kljub polno koristnih informacij se morajo najt taki komentarji, ki te itak odvrnejo od vsega.

In kje pise, da mora bit topel obrok pa ravno kosilo? Vecerjo si lahko sami skuhamo najbolj zdravo kar je mozno vsak vecer tam, kjer bomo, ce bomo sli sploh, spali. 

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 16:20:17   
yellowcrystalstar
ma men se tud zdi, da še noben otrok ni umrl, če je dva al pa tri dni bolj fast food varijanto jedel. drugače ti pa za cene ne bi znala svetovat, ker je predolgo kar sem bila tam. se pa še danes spomnim kako so mi bli dobri eni kitajski, al tajski rezanci kupljeni zelo poceni v Camden Townu na stojnici. ta pa tudi po mojem še vedno stoji, ker pa ja ne boste rekle, da je 2km ulica celotna pogorela?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 17:08:44   
karmy
men že osebno ne bi bilo fajn da otrok je junk food več dni zapored... user posted image  ampak vsak po svoje

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu yellowcrystalstar)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 20:49:13   
Markova
Oh ja, konec ga bo, če bo pojedel dva hamburgerja, ne pretiravat no. 

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 20:50:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: yellowcrystalstar

ma men se tud zdi, da še noben otrok ni umrl, če je dva al pa tri dni bolj fast food varijanto jedel.


To ziher ne...user posted image . Vecina jih itak skace od veselja...user posted image

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 21:16:36   
karmy

IZVIRNO SPOROČILO: Markova

Oh ja, konec ga bo, če bo pojedel dva hamburgerja, ne pretiravat no. 


A znate sploh brat, a se sam delate da znate? z mojim tamalim tudi greva vsake toliko v maca, ampak ne pa vsak kurčev dan madona!! utaknite si tiste hamburgerje nekam user posted image

< Sporočilo je popravil karmy -- 19.3.2008 21:18:08 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Cene v Londonu
19.3.2008 21:31:03   
Markova
Daj bit pametna. A je Riba kje pisala, da bo koga vsak "kurčev"dan po tvoje,  futrala z ne vem čim že?

Ne vem, kdo ne zna brat in kdo je začel moraliziraz in pametovat. Predvsem pa ne vem, zakaj sploh odgovarjam na take nebuloze. Mea culpa.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 3:51:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karmy
z mojim tamalim tudi greva vsake toliko v maca, ampak ne pa vsak kurčev dan madona!!

Saj tud Fiša ni nikjer napisala, da bo usak ku*čev dan v Macu. user posted image

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 6:57:11   
Volga
Saj Fiša tudi ni nikjer pisala o nobenih otrocih, ki naj bi šli zraven user posted image  Edino, če njo smatraš za otroka user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 7:20:12   
daddy
     Na Abbey roadu je trgovinca z vsemi mogočini spominki s tematiko legendarnih Beatlov. Med drugim tudi majica, na kateri je odtisnjena njihova fotka, na kateri prečkajo to isto cesto ( Abbey road - tam je tudi tisti legendarni Applov studio, kjer so snemali ), ista fotka torej, ki je krasila tudi naslovnico albuma Abbey road iz leta 1969. Če boš slučaaaaaaaaajno hodla tam kje mim, khm ..... velikost xl, funte ti pošljem vnaprej če treba user posted image  ....
  Drugač se pa ne obremenjuj preveč, pojdi in uživaj. Tud jaz in my frau sva za letos planirala en vikend trip najbrž ravno v tiste konce, če nama bo zneslo. Aja, kolk dnarja met zraven? Ma, sej veš, čimveč ( od viška glava ne boli + kar ne zapraviš, ni problem nazaj prinest ) user posted image  ....
  Skratka, pojdi, and say hello to her majesty user posted image .....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 9:11:41   
urbancek
Naši so pa rekli, da bodo kar v trgovini kaj kupili, pa bo. Tri dni bodo že preživeli, pa pohane jim bom dala za prvi dan s seboj. kakšen pub pa jim tudi ne bo ušel. Ali katera kaj ve kako je tiso z avtobusnim ogledom znemenitosti. A je to zelo drago. Sem že po netu iskala, pa nisem nič pametnega našla.
Bodo pa en dan nemenili za oglede, drug dan za trgovine (vsaj za dušo, ker baje je zelo drago), ker bo najstnici fršlok, če ne bosta obrali čim več trgovin.
Kako pa je kaj s prenočišči, pa kakšnimi poceni restavracijami? 

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 9:12:43   
viv_
A lahk prosm nehate morit s hitro hrano.
Mislim, a ste bolane a kaj. A ve pa vedno, kamor greste, priskrbite, da ima otrok za kosilo domačo govejo župco, z domačimi rezanci, pa domač krompirček, pa domačga pšanca, pečenega v lastnem soku, pa zeleno bio solatko... Ja pliiiiiiiiiiiiiiis no. Sej tut v London ponavad ne greš za 3 tedne ampak ene 3-4 dni. In tud tamali ni lih več tok zelo mejhn. Tko da če tiste 3-4 dni preživi ob fruštku, fast fudu in sirialsih bo preživu.



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 9:17:08   
Markova
Seveda viv, ampak, da tako razmišljaš, rabiš en kanček zdrave pameti, tega pa nima vsakuser posted image  

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 13:24:09   
Lianna
Mah meni je pa bedno it nekam, pa da si potem ne morm privoščit normalne hrane. Raje ostanem doma, kot pa da 3,4 dni jem fast food. Če si lahko privoščim izlet v tujino si tudi vedno normalno hrano.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 13:34:55   
viv_
Jah, odvisno... Men je pa Burger King na Piccadilyju zakon - se gor usedem zraven ta velike šipe, pa je user posted image  Tm bi bla lahk cel dan user posted image

Pa KFC mi je tut kul, k ga pr nas ni.

Pa Fast Foodi so mi OK tut zato, k majo 100% stolček za otroke.

Jest ne vidim nč slabga u fast foodih.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 17:50:09   
Anonimen
Jaz tudi ne. Pa Bruger Kinga pr nas ni. user posted image McDonald's mi pa ni bil prevec vsec, vsaj habmurgerji ne.

Sicer pa lahko zvecer skuhamo bio eko anglesko hrano, brez kancka soli in zacimb, da bo vseee naravno. ;)





(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 19:46:38   
tintin
user posted image Se popolnoma stinjam s tabo, Viv. Če hoče človek v Londonu jest normalno hrano, rabi s seboj ornk debelo denarnico user posted image
Aja, glede hrane. Midva z mojim sva nazadnje (to je bilo novembra 2006) jedla v eni ful fajni "okrepčevalnici" Bene, bene na Canary Wharfu (tam je tud ful luštn šoping center), ni bilo predrago...Imel so pa razne solatke s kuskusom, sendvičke, smoothije, pečene piščančke itn. Da se solidno najest tudi s sendviči (raznimi tramezzini in tortilija wrapi) iz raznih trgovin...Tescota, Bootsa itn. Pa seveda all you can eat kitajske (ampak meni to ne potegne, mam rajš sendvič). Sicer pa ja, sej smo 350 dni na leto doma in lahko papamo zdravo, tiste par dni na dopustu pa ne bo nobenga konc.user posted image
Sicer, pa ne mi skomine delat z Londonom, ker me zelo, zelo muči....pa čakam, da naš mladiček še mal zraste (vsaj ene par mesecev).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 19:49:00   
tintin
Aja, eno vprašanje glede "spanja" v katoliškem domu pri Cikaneku - je možno it tudi z otrokom? Dojenčkom npr.?user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 20:02:38   
tima
Evo, sem našla prospekt od lanskega obiska, pa je gor napisana tale stran www.theoriginaltour.com, cena je bila pa 19 funtov.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 20:14:40   
tima
pa, če mogoče koga zanima, še nekaj cen (junij 2007):
- london eye 14,50
- stansted express, enosmerna 15,50
- dnevna karta za bus 3,5
- tower of london 16,00

(odgovor članu tima)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 22:02:09   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

user posted image Se popolnoma stinjam s tabo, Viv. Če hoče človek v Londonu jest normalno hrano, rabi s seboj ornk debelo denarnico user posted image
Aja, glede hrane. Midva z mojim sva nazadnje (to je bilo novembra 2006) jedla v eni ful fajni "okrepčevalnici" Bene, bene na Canary Wharfu (tam je tud ful luštn šoping center), ni bilo predrago...Imel so pa razne solatke s kuskusom, sendvičke, smoothije, pečene piščančke itn. Da se solidno najest tudi s sendviči (raznimi tramezzini in tortilija wrapi) iz raznih trgovin...Tescota, Bootsa itn. Pa seveda all you can eat kitajske (ampak meni to ne potegne, mam rajš sendvič). Sicer pa ja, sej smo 350 dni na leto doma in lahko papamo zdravo, tiste par dni na dopustu pa ne bo nobenga konc.user posted image
Sicer, pa ne mi skomine delat z Londonom, ker me zelo, zelo muči....pa čakam, da naš mladiček še mal zraste (vsaj ene par mesecev).



Samo to glede hrane pa ni res. Pretiravat pa tut ni treba. Sem bila 1m nazaj v Londonu in sva dala za dve osebi v kitajski restavraciji 18 funtov.  Pa v Pica Hut-u tut nisva dala več kot 18 funtov. To se meni ne zdi drago. Vse kar se mi je zdelo drago je bil hotel za katarega sva dala kar nekaj denarja, ampak je bil pri Victoria Station.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Cene v Londonu
20.3.2008 22:04:09   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: tintin

Aja, eno vprašanje glede "spanja" v katoliškem domu pri Cikaneku - je možno it tudi z otrokom? Dojenčkom npr.?user posted image


Lahko je tudi otrok. Čeprav jaz z otrokom ne bi šla nikoli tja, ker naj čez dan ne bi hodil nič v dom. Pa predaleč iz centra Londona je in je kar dolga pot do tja. Pa ni glih neki poceni. Jaz sem razmišljala o tem domu, pa sem potem našla boljšo varianto na Victoria Station, malo dražje, ampak blizu vsega.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?